Világ 61 Statisztikák, elemzések

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Mondjuk a barbifoglalós inzultálást se értem.

kA2C8Gi.png

vxwlCQi.png


Nem kellett sokat keresni :D Minden klánban van barbimester, most hogy az egyiknek nagyobb a szája itt külsőn, mint indokolt, azt le kell szarni, úgyse itt fog eldőlni. Vigyázni kell az ilyen okosságokkal, mert könnyen vissza tud nyalni, és lecsaphatják a ganéládák.
Persze, hogy foglalnak máshol is, csak annyi a különbség hogy ők nem jönnek ki habzó szájjal külsőre és nem pakolnak ki mindenféle nagy spártai idézetet a profiljukra miután megfognak 5 nemesvonatot :D
 

Smack

A kés éle lent is fent, és fent is fent!
A reakció pontszáma
210
Eeeez igen, bezzeg a mi időnkben magasröptű oltások mentek :D Látom nagyon megy az adok kapok, szerintem dugjatok kavicsot az ülepetekbe úgy hamar pórul jár a másik.

Szeretettel,
Smack
 

Az Eklézsiás

Active Member
A reakció pontszáma
186
Mondjuk a barbifoglalós inzultálást se értem.

kA2C8Gi.png

vxwlCQi.png


Nem kellett sokat keresni :D Minden klánban van barbimester, most hogy az egyiknek nagyobb a szája itt külsőn, mint indokolt, azt le kell szarni, úgyse itt fog eldőlni. Vigyázni kell az ilyen okosságokkal, mert könnyen vissza tud nyalni, és lecsaphatják a ganéládák.


Én értem.Felhő lovas homlok egyenest neki megy az ASGnek várja hogy a morál lejárjon és befoglalja a királyi gárdát.Ez az inzultus igéje felhőnek legyen hála!
 
Fent