Világ 61 Statisztikák, elemzések

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Azert Holland falu bukasai ejszakaiban elegge erdekesek, ugy hogy nem volt elozetes kemleles, ejjel lattam hogy zold, reggelre pedig nem volt faluja :)
2 napja kaptam jelentést, hogy mindenét ráküldte az egyik tagunkra. Szóval bepróbálkoztunk. :)
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Közel két hete, hogy egy elég szépen összerakott csoportos akciót megfogtam, és azóta se kaptam még egy kis buksi simit se :(
 

tyukos...

Active Member
A reakció pontszáma
26
09. 19.

A háborúról nem sokat tudok mondani, de van egy nagyon szép falum a HCS és a Stark között... Csak úgy mondom. :rolleyes:

Amúgy Ben lelépése egyértelmű, hogy kiknek kedvez, innen már simán lehozza az ASG 3v1-ben.

4504 bővítmény megtekintése
Ben lelépett ok:)
Hát most molnár 666 ossza az eszet
Ha nem megy békésen, saját klantársát feldobja..csak hogy menjen a szekér..
 

BumbleBi

Legenda voltam/vagyok/leszek. Maradok Respiivel:BB
A reakció pontszáma
297
Ben lelépett ok:)
Hát most molnár 666 ossza az eszet
Ha nem megy békésen, saját klantársát feldobja..csak hogy menjen a szekér..

Én is jelentettelek, csirkém.
Igazából mindegy volt, hogy ki viszi a falvaid csak ne nálad maradjon, ennyire tele volt a mizénk veled :))) [Ezen mondjuk elgondolkodnék a helyedben, habár amennyire ismerlek, sokat kérek tőled(mármint a gondolkodásra gondolok)]

Forró csókokat küldi a megkoppasztott testrészeidre az általad nagyon kedvelt “emhácés birka” :**

Ja, és a kekszed ott a hátsó udvarban, menj kapirgáld össze.

BB
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.095
Ben lelépett ok:)
Hát most molnár 666 ossza az eszet
Ha nem megy békésen, saját klantársát feldobja..csak hogy menjen a szekér..
Épp az, hogy miattad nem ment békésen, mindenkinek beszólogatsz, random vonatot küldesz a tarsadra, katázod őket, s nyomda festéket nem tűrő szavakat használsz a vezéreidre s te vagy felháborodva.
Azzal volt szerencséd, hogy Ben vissza vett másképp már rég a levesben rotyognál ebédre..

Ha már olyan rég játszol, annyi ész szorulhatott volna abba a csöpnyi agyadba, hogyha már a társaidat nem, de a vezéreidet tiszteled.
 

Zsolt666

New Member
A reakció pontszáma
4
Kikönyörgött 2 jó falut és átadja az ellenségnek... De mint klantars igen kaptam tőle nemes vonatot... Normális az ilyen? Még jóval az előtt, hogy kizártak, csak úgy random küldte a fronton. Meg előtte tamadokat...
 
Fent