Világ 61 Statisztikák, elemzések

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
Amit babba tett fel abban nem szerepel a GosR. Ott a mindenkori DA és HCS van összehasonlítva, ennél nem számítanak még a Gos-R, Asg (ha volt) foglalások. Amit te raktál fel abban meg minden klán szerepel aki be volt hívva a háborúba bár mennyi időre is . Ezáltal lett ott megnyomva a falubukások száma és mivel nem túl sok foglalás volt ott az annyira nem szembetűnő. Ettől függetlenül mindkét statisztika igaz, annyi hogy más más szemszögből meg van világítva. Remélem jól tudom
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
A babba stábja akkor lenne jó ( mint írtam) hogy ha a mostani hcs tagok foglalásaik ki lennének szedve. Mármint aki ezelőtt gosr tag volt. Mert milyen stat az már hogy amit bukott gosr színekben azt nem számoljuk a statba de amióta hcs tag lett belőle azután már számoljuk amit foglalt! Kicsit gondolkozz el Close Your Eyes. Szavaiddal élve ne légy sötét
 
Utoljára szerkesztve:

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Azok a foglalások vannak benne, amik a =HCS= + =VCS= vs -DA- + -D.A- között voltak. Ez összesen 103 foglalás (51-52). Ha valaki ~GoS~R-es volt, amikor elfoglalták egy faluját, de most a =HCS=-ben van, az nincs beleszámolva, ellenben akit elfoglaltak, aztán kilépett, az benne van, mivel amikor elfoglalták, akkor még klántag volt.

Amit lupo írt (és ami megjelenik a háborúknál a játékban), az tartalmazza a ~GoS~R-rel való háborút is, amit 47 foglalást (38-15) eredményezett. A GosR alklánjával együtt.

A TWStats "War Stats" oldala nem tud mit kezdeni a már megszűnt klánokkal (mint amilyen a ~GoS~R), szóval annyit tudok tenni, hogy ezt beleírom. De akkor már a ~WoD~-tól való foglalásokat is bele kell számolni a Stark-HCS háborúba. Az 28-3.

A fenti táblázatot eszerint átírtam.

Így most 66-90-et ír. Az a kis eltérés amiatt van, mert volt néhány foglalás még azelőtt, hogy "hivatalosan" elkezdődött volna a háború. Vagy van valami kis klán, amiről nem tudok.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A babba stábja akkor lenne jó ( mint írtam) hogy ha a mostani hcs tagok foglalásaik ki lennének szedve. Mármint aki ezelőtt gosr tag volt. Mert milyen stat az már hogy amit bukott gosr színekben azt nem számoljuk a statba de amióta hcs tag lett belőle azután már számoljuk amit foglalt! Kicsit gondolkozz el [B]Close Your Eyes[/B]. Szavaiddal élve ne légy sötét

Látom a BB kód neked se megy, mint fealkának, ahogy "babba stábját" se tudod értelmezni. Szerinted egy kívülálló végig fogja nézni minden tag korábbi foglalását egy olyan klánról amit nem is tud, hogy a háborútokban van. Ha igen, sötétebb vagy mint gondoltam. Ha nem tetszik, csinálj jobbat, vagy realizáld, hogy akármilyen statot írnak itt kint, senkit nem fog érdekelni, ha foglaltok, haladtok és nyertek. Sőt, azt a titkot is elárulom, hogy a külsőre kitett statoknak semmilyen hatása nincs az ingame történtekre, nem növelik a faluszámot, nem adnak támadásbónuszt, nem szerveznek armát.

Azért az egy karrier, amikor olyan ember sötétez le, akin kifog egy egyszerű BB kód :D
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Mert milyen stat az már hogy amit bukott gosr színekben azt nem számoljuk a statba de amióta hcs tag lett belőle azután már számoljuk amit foglalt!
Egyébként ez egy teljesen normális stat. Akkor nem lenne "fair", ha mondjuk beleszámolom a GoSR foglalásait ellenetek, de a tiéteket ellenük nem. Az én statomban szó sem volt GoSR-ről eredetileg. :D
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Meg 1 utolsó kísérlet aztán feladom....

Pl kis Jóska gosr tag volt. Volt 2 faluja ...az egyiket elfoglalta 1 DA tag . Na most ez a te statodban nem jelenik meg. aztán ez a kis Jóska beállt a hcs be ....aztan ő vissza vette egy alkalommal a tőle elfoglalt falut. Ez mar viszont bennne van a statodban mert ezt hcs tagként tette. -1 falu a DA nak +1 a HCS nak. Holott a világon semmi nem változott.... ugyan annyi falunk van mint azelőtt és a hcs nak is.
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
Meg 1 utolsó kísérlet aztán feladom....

Pl kis Jóska gosr tag volt. Volt 2 faluja ...az egyiket elfoglalta 1 DA tag . Na most ez a te statodban nem jelenik meg. aztán ez a kis Jóska beállt a hcs be ....aztan ő vissza vette egy alkalommal a tőle elfoglalt falut. Ez mar viszont bennne van a statodban mert ezt hcs tagként tette. -1 falu a DA nak +1 a HCS nak. Holott a világon semmi nem változott.... ugyan annyi falunk van mint azelőtt és a hcs nak is.
Erre jó a te statod, mert abban meg benne van., csak éppen a Gosr-nél mert amikor bukta, akkor ott volt. Én értem mit szeretnél mondani, de ha Hcs vs Da-t nezünk akkor onnan kell számolni hogy kis Jóska belépett a Hcs-ba vagy a Da-ba.
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Meg 1 utolsó kísérlet aztán feladom....

Pl kis Jóska gosr tag volt. Volt 2 faluja ...az egyiket elfoglalta 1 DA tag . Na most ez a te statodban nem jelenik meg. aztán ez a kis Jóska beállt a hcs be ....aztan ő vissza vette egy alkalommal a tőle elfoglalt falut. Ez mar viszont bennne van a statodban mert ezt hcs tagként tette. -1 falu a DA nak +1 a HCS nak. Holott a világon semmi nem változott.... ugyan annyi falunk van mint azelőtt és a hcs nak is.
De, ha nagy Jóska GoSR tag volt és foglalt tőletek egy falut, az nem látszik a statomban. Aztán, ha átlépett a HCS-be és a DA visszafoglalta tőle, akkor valójában ugyanott vagyunk, mégis a DA-nak van +1 foglalása.

Most már, hogy megnéztem a GosR foglalásait is, tudom, hogy ez a kevésbé valószínű eset, de amíg nem néztem meg, nem tudhattam és nem is érdekelt, szóval a vád, hogy "a HCS javára kozmetikázom a statot" nem állja meg a helyét.

Viszont most már kár emiatt vitázni, beleírtam a táblázatba azt a 47 vagy hány foglalást.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Erre jó a te statod, mert abban meg benne van., csak éppen a Gosr-nél mert amikor bukta, akkor ott volt. Én értem mit szeretnél mondani, de ha Hcs vs Da-t nezünk akkor onnan kell számolni hogy kis Jóska belépett a Hcs-ba vagy a Da-ba.
Nem. Onnan kell nézni amikor red hadatüzent! Ne kozmetikázzuk a tényeket. Minek hívta be maga mellé a háborúba a gosrt ha most nem kéri a statba a bukott faluik számát!
Mind1 ...innentől az sem érdekel ha csak a kisebbik klánunkat veszitek bele mert úgy meg szebb a statja a hcs nek
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Baba statja helytálo mert ő a mostanit kirakta ahol csak a HCS-DA van
Lupo te javitotad hogy ez nem igy van mert tény hogy a GoSr szerepel a játékbeli statba tény és igaz.
De hogy ezen most mit kell vitázni azt kurvára nem értem.
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Baba statja helytálo mert ő a mostanit kirakta ahol csak a HCS-DA van
Lupo te javitotad hogy ez nem igy van mert tény hogy a GoSr szerepel a játékbeli statba tény és igaz.
De hogy ezen most mit kell vitázni azt kurvára nem értem.
annyi ami számomra érthetetlen hogy érdekes módon mindig azt a dolgot veszitek figyelembe ami szebbé teszi a statot.....
pl....amikor azt mondtam valamelyik nap hogy ti jóval többen vagytok nálunk és még sem vagytok fölényben. erre jött a válasz drága devil és barni barátunktól hogy az ne úgy van mert közösen kell nézni minket a stark al és a rock al. (persze mert úgy mennyivel szebb hogy túlerőben milyen ügyesen helyt álltok.)
most az a kedvezőbb ha csak a DA-HCS van összerakva a statban. :))) ugyan.....na írjátok fényesítsétek a statot. :)
 

lippaiadi10

Member
A reakció pontszáma
78
annyi ami számomra érthetetlen hogy érdekes módon mindig azt a dolgot veszitek figyelembe ami szebbé teszi a statot.....
pl....amikor azt mondtam valamelyik nap hogy ti jóval többen vagytok nálunk és még sem vagytok fölényben. erre jött a válasz drága devil és barni barátunktól hogy az ne úgy van mert közösen kell nézni minket a stark al és a rock al. (persze mert úgy mennyivel szebb hogy túlerőben milyen ügyesen helyt álltok.)
most az a kedvezőbb ha csak a DA-HCS van összerakva a statban. :))) ugyan.....na írjátok fényesítsétek a statot. :)
Igazatok van, vegyük alapul a teljes háborús statot, ami a helyes mert nyílván abban van benne minden klán, ember és ez így is van jól ezen nincs mit túl komplikáni, ez ennyi. Csak jött egy tök független ember aki gondolom nem ismerte a teljes háborús listát csinált egy elemzést csupán a Da vs Hcs-ról mitsem tudva arról mi volt előtte és ezt tette ki. De ezért ne kövezzük már meg ha lehet. Gondolom mennyi kedve maradt ezek után statot csinálni ide. A Jones gyerek meg nem értem mit jópofáskodik amikor tőlünk megint nem írt senki semmi rosszat, nem akartunk hamisítani semmit egyből elismertük hogy az a statisztika is az igazságot mutatja csak azt próbáltuk vázolni hogy Szövetséges vs Ellenség nem ugyanaz mint a DA vs HCS. Azért meg ne mi legyünk már hibásak mert valaki az utóbbit rakta ki.
 

Deleted User - 1545135

Vendég
A Jones gyerek mind2 felnek irta a jópofáskodast tökikém.. Csak okoskodtam kicsit, h lássák milyen tanult vagyok.. Hol latod h ez csak nektek szólt?
 
Fent