Világ 61 Statisztikák, elemzések

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Mai DA "Akcióról" vártam hogy hátha írsz,egy olyan kis Statisztikát mint vasárnap :(

Hogy mekkora visszaesés csórikáimnak hogy 8nukeval 20ezer egységet tudtak kicsapni... meg ilyenek... ha lesz időd csinálj egyet... Te leszel az új Vigyó :D
szombaton miért nem verted itt a nyálad? tudod egy "átlagos csiga 7vége" volt


HelyezésNévMeghódított falvakElvesztett falvakLegyőzött ellenfelek támadókéntLegyőzött ellenfelek védőként
1Szövetséges1941.523.428311.654
2Ellenség419340.0152.063.142
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Nagyon elvagytok a PP-mel :) :D
Naná mert ahhoz képest hogy több 10ezresével szóród (gondolom ez a szervered már lassan 100ezer elszórt pp körül tarthat), annyira futotta belőle hogy a körülötted lévő barbártömböt felzabáltad és 5 vonat elé betont kértél. És ezek után előadod itt kint magad. :D

Inkább ezt engedd el, mert megint eldurvul a topik, egy admin ideiglenesen zárolja és nem akarom, hogy a HCS-ből és emiatt lépj ki.
 

Deleted User - 1405950

Vendég
Naná mert ahhoz képest hogy több 10ezresével szóród (gondolom ez a szervered már lassan 100ezer elszórt pp körül tarthat), annyira futotta belőle hogy a körülötted lévő barbártömböt felzabáltad és 5 vonat elé betont kértél. És ezek után előadod itt kint magad. :D

Inkább ezt engedd el, mert megint eldurvul a topik, egy admin ideiglenesen zárolja és nem akarom, hogy a HCS-ből és emiatt lépj ki.
Legszívesebben lírnám de lehet tanulnátok belőle :)

Még mindig ti sírtok itt a PP-mel...
Tedd meg te is...Hisz a lehetőség adott mindenki előtt...
Ha meg a keret nem fussa,akkor meg pszt... az nem az én bajom...
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Még mindig ti sírtok itt a PP-mel...
Tedd meg te is...Hisz a lehetőség adott mindenki előtt...
Ha meg a keret nem fussa,akkor meg pszt... az nem az én bajom...
te valamit nagyon félre értesz! szerintem mindenki letojja a pp det. a hangsúly azon volt , hogy ki jössz ide osztani az észt mintha egyedül levédekeztél volna 1 armát. közben semmit nem csináltál csak fel pp zted a falat. gratulálok... ügyes vagy!
 

Deleted User - 1405950

Vendég
te valamit nagyon félre értesz! szerintem mindenki letojja a pp det. a hangsúly azon volt , hogy ki jössz ide osztani az észt mintha egyedül levédekeztél volna 1 armát. közben semmit nem csináltál csak fel pp zted a falat. gratulálok... ügyes vagy!
Akkor olvasd el figyelmesen az első hozzászólásom,ó hatalmas isten...
Senki nem írta hogy csak az én érdemem...

Mégha csak ennyit is csináltam volna:
Bőven elég volt...
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
Mai DA "Akcióról" vártam hogy hátha írsz,egy olyan kis Statisztikát mint vasárnap :(

Hogy mekkora visszaesés csórikáimnak hogy 8nukeval 20ezer egységet tudtak kicsapni... meg ilyenek... ha lesz időd csinálj egyet... Te leszel az új Vigyó :D
itt van.... tényleg nem utalsz rá hogy te mekkora ász vagy! de már kérdeztem , hogy vasárnap reggel miért nem kérted a statisztikát ???
 

Deleted User - 1405950

Vendég
itt van.... tényleg nem utalsz rá hogy te mekkora ász vagy! de már kérdeztem , hogy vasárnap reggel miért nem kérted a statisztikát ???
itt hibáztam....
bevallom...

azt írtam hogy 20ezer egységet csaptál ki...
de csak 14et...
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Én az egyik fiókba levédekeztem (most) egy egész ARMA-t, 70pp-t költöttem el! :D
Na valaki megdícsér, leginnkább a Stark oldalról? :D
Szerintem nem! ):

De annyit szólnék Devil érdekében, hogy mikor kértem, hogy menjen bárhova védeni, egyszer elküldte a védőket s aztán kérdezte a kérdéseit. :)
Azért mert Nálatok nem jött be, s nem azt csinálta amit esetleg Ti kértetek, azért még nem kell noobnak nézni az embert. Nem érezte jól magát Nálatok, hát elment, ennyi. Át kell lépni ezen, mert már rég volt, lasan ki kéne aludjátok ezt a lépését. Ha jól érezte volna magát, akkor szerintem maradt volna.

Másik fele, hogy most mind a 3-4 vagy mittudom hány vezér kijött ide külsőre nyomni a dumát. De mikor mi ARMA-ztunk miért volt némi csend?! :D Miért nem jött ki senki, [JELZEM] ahogy mi is tettük, hogy megdicsértük a munkátokat? :D
Túl szép volt az a foglalt faluk száma?! Vagy miért?
Kedves DA kérlek Benneteket, hogy ne 2-3 foglalt faluval nyomjátok a szöveget, hogy mennyire kemények vagytok, hanem érjétek el a Top1-et, s tartsátok meg, mert jelen esetbe még mindig 2szer majdnem akkorák vagyunk mint Ti..tehát még mindig Ti kéne bizonyítsatok.

Mert a HCS bizonyít, brutálisan jól tartsa a frontot ahoz képest, hogy jelenleg ez a szerver állás:


HCS: 8.215.900 - 118 ember - 1.478 falu
Ellenfél: 12.920.334 - 245 ember - 2.788 falu

Mindössze: 4.704.434 ponttal vagytok nagyobbak mint mi. (közel 5M ponttal / 2szer akkorák majdnem)
Mindössze: 127 emberrel vagytok többen mint mi (3szor annyian vagytok)
Mindössze: 1.310 faluvaé többet bírtokoltok mint mi (2szer annyit mint mi)


De megkérdem:
- Ha ennyire profik vagytok, s ennyire tudjátok mit milyen jól csináltatok, s mennyire tudtok jól mozogni, akkor miért vagyunk még mindig a Top1 helyen?! SŐT!!!!!! 1M ponttal előrébb mint a Top2 (Stark) klán?! :)


Költöi kérdés a fenti amit feltettem; tehát tudjátok akkor mit várok el! :)
 

DeletedUser19597

Vendég
Na valaki megdícsér, leginnkább a Stark oldalról? :D
Szerintem nem! ):

Most ezen komolyan csodálkozol? Már nem fordítok annyi energiát rátok szánni, hogy egy "szép volt"-ot írjak nektek, még ha meg is érdemlitek sem!
Már megválogatom, hogy kinek mondok szépeket...
Direkt nem szólaltam most fel fórumon, gondoltam várok. Paszuja önálló hencegésére még nem igazán akartam mit reagálni, de a tiédre már reagálok.

Mindenesetre...
Nem rakjuk össze a klánjainkat... Áthívnánk az első 4-5 játékost a másik klánunkból és meglenne a top1. A játék elején egyszer cserélgettünk klánjaink között játékosokat, annak megvolt a komoly indoka, hogy miért.
Nem barbiztunk még be annyira, mint ti. Ebben előrébb gondolkoztatok. Mi még nem próbáltunk annyira bebarbizni. Rendkívül megnyomtátok a barbizást. Ezt most úgy írom, hogy ez is taktika, de csak hogy értsd, ezért vagytok top 1, mert 1 millió pontot barbikból és azok fejlesztéséből szereztetek, nem pedig háborúból.

Azt elismerem, hogy küzdötök, sőt még biztos fogtok szerezni is pár helyen sok falut, valamint a Statisztikát a farmolásokról nem tudom, hogy babba jó hogyan állítsa össze, de abban is jobb a helyzetetek. "Látszólag..."
Már csak azért is kérdezem, hogy hogyan állítja össze, mert ha az egy nap alattit nézzük, az eléggé csalóka. Egy rekordot ha elér valaki, onnantól fogva a napi farm már nem biztos, hogy állandóan rekord marad, ugye?

Szóval igen, felzárkóztatok, valószínűleg most jobban is érzitek magatokat, de mint bizakodó fél a másik oldalról, meg is kell tartanotok a TOP1-et, szóval hajrá, ügyeskedjetek.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Ben soló, nem érted mi az, hogy "költöi kérdés" :D

Na de végképp nem kérem a dicséretet, nem kérem a "szép volt fiúk" üzeneteket, de ahogy Feró mondtam "nem tudok énekelni, mégis én vagyok a NagyFeró".
Ezt én is leírom "csiga nyelven": "lehet nincs 3 kontinensünk mint Nektek, de mégis mi vagyunk a f[bííp]szaGyerekek"


Csók a családnak,
készüljetek,
a csigák már éhesek,
JÖNNEK!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Én az egyik fiókba levédekeztem (most) egy egész ARMA-t, 70pp-t költöttem el! :D
Na valaki megdícsér, leginnkább a Stark oldalról? :D
Szerintem nem! ):

De annyit szólnék Devil érdekében, hogy mikor kértem, hogy menjen bárhova védeni, egyszer elküldte a védőket s aztán kérdezte a kérdéseit. :)
Azért mert Nálatok nem jött be, s nem azt csinálta amit esetleg Ti kértetek, azért még nem kell noobnak nézni az embert. Nem érezte jól magát Nálatok, hát elment, ennyi. Át kell lépni ezen, mert már rég volt, lasan ki kéne aludjátok ezt a lépését. Ha jól érezte volna magát, akkor szerintem maradt volna.

Másik fele, hogy most mind a 3-4 vagy mittudom hány vezér kijött ide külsőre nyomni a dumát. De mikor mi ARMA-ztunk miért volt némi csend?! :D Miért nem jött ki senki, [JELZEM] ahogy mi is tettük, hogy megdicsértük a munkátokat? :D
Túl szép volt az a foglalt faluk száma?! Vagy miért?
Kedves DA kérlek Benneteket, hogy ne 2-3 foglalt faluval nyomjátok a szöveget, hogy mennyire kemények vagytok, hanem érjétek el a Top1-et, s tartsátok meg, mert jelen esetbe még mindig 2szer majdnem akkorák vagyunk mint Ti..tehát még mindig Ti kéne bizonyítsatok.

Mert a HCS bizonyít, brutálisan jól tartsa a frontot ahoz képest, hogy jelenleg ez a szerver állás:


HCS: 8.215.900 - 118 ember - 1.478 falu
Ellenfél: 12.920.334 - 245 ember - 2.788 falu

Mindössze: 4.704.434 ponttal vagytok nagyobbak mint mi. (közel 5M ponttal / 2szer akkorák majdnem)
Mindössze: 127 emberrel vagytok többen mint mi (3szor annyian vagytok)
Mindössze: 1.310 faluvaé többet bírtokoltok mint mi (2szer annyit mint mi)


De megkérdem:
- Ha ennyire profik vagytok, s ennyire tudjátok mit milyen jól csináltatok, s mennyire tudtok jól mozogni, akkor miért vagyunk még mindig a Top1 helyen?! SŐT!!!!!! 1M ponttal előrébb mint a Top2 (Stark) klán?! :)


Költöi kérdés a fenti amit feltettem; tehát tudjátok akkor mit várok el! :)
számold már bele a kémeket is mielőtt megsimogatod saját vállatokat. :D
 
Fent