Világ 61 Statisztikák, elemzések

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.381
Pro tipp: Red széket támadjátok, meg azt a csúnya Marrowot, ők full kezdők, ahány kard annyi falut buknak!
Ugyanitt hcs-s alsónadrág eladó 11600!!
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.871
A =HCS= szervergyőzelmi esélyei 14%-kal csökkentek az elmúlt 1 hónapban, ebben jelentős szerepe volt a tegnapi armának is, ahol a -DA- 18 falut hozott el tőlük. Ha a következő arma is ekkora veszteségekkel fog járni, újabb százalék-visszaesés várható!

Így jelenleg a győzelmi esélyek:
- 41% =HCS=
- 5% =VCS=
- 34% Stark
- 14% -DA-
- 9% Stark - DA
- 1% ASG


Összes foglalás ellenséges oldal ellen (tegnap óta):

=HCS=: 3
-DA-: 18
Különbség: 15
chart
Összes foglalás ellenséges oldal ellen (tegnap óta):
=HCS=: 9
Stark: 9
Különbség: 0
chart
 

Deleted User - 1405950

Vendég
Mai DA "Akcióról" vártam hogy hátha írsz,egy olyan kis Statisztikát mint vasárnap :(

Hogy mekkora visszaesés csórikáimnak hogy 8nukeval 20ezer egységet tudtak kicsapni... meg ilyenek... ha lesz időd csinálj egyet... Te leszel az új Vigyó :D
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
Had tapsoljalak meg hogy betudtad magad védetni illetve 1 percen belül 19rol 20ra vissza ppzted a falat két nuke közt!

Nem mintha meglepodtem volna a ppzeden(100ezer forintnyi pp nálad nem számít) :))) de legalább ne gyere ki ide mintha nem tudom mekkorát játszottál volna ma.

Ezek után a rajtad kívül részt vevő HCS tagoknak viszont gratula a védéshez a fordulónkhoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1405950

Vendég
Depra meg a kifogások...meg kell tanulni időzíteni... várom a következőt... mutass valamit ne csak a kifogásaid... mert az cink

PP... van aki megteheti,mert ugye azért van... szólj és küldök :D
 

Depraved

Active Member
A reakció pontszáma
94
Még mindig csak a pofikad van, meg a ppd.

Figyu már, szóljak Márkeknak hogy kicsit a fórum csevegőt zaroljak hátha kilepsz és majd akkor biztos könnyebb dolgunk lesz......??


Nyugodtan, küld a ppt, köszi!


Na de nem is offolok, a statot köszi.(Baba) A mellkas veregetest meg felejtsd el szerintem Dark erre, kevés ez ide még.
 

Deleted User - 1405950

Vendég
De még így is több mint neked :D neked még falud sincs.... jah igen mert bannoltak,illegális script használatért... :D :D szívesen :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
A nagy DA akció. Ezek csak a hétvégi armáról megmaradt nukok voltak, amikor úgy mentünk át a legtöbb fiókotokon, hogy kb 0 veszteségünk volt. Ezekkel a nukokkal fordultunk rád, hangsúlyozom: rombolni. Meg kaptál emellé vagy 5-6 vonatot. Hatalmasat alkottál hogy ezeket betonozni tudtad. :) Annyi volt a célunk csak, hogy elkölts pár (tíz?)ezer pp-t, ami látom sikerült is.
De majd akkor dicsekedj itt kint, ha barbárzabáláson kívül mást is fel tudsz mutatni. Mert hogy az átütött x1x1x1től vittél pár hete 1-2 falut, eddig ez volt az össz teljesítményed az egész háborúban. Eddig sok vizet nem zavarsz :)

Pont írni akartam ide a napokban, hogy így hogy nincs fölösleges arcoskodás, kifejezetten élvezetes volt az elmúlt 1-2 hét. Elhamarkodott gondolat volt :)
 

Deleted User - 1405950

Vendég
Megjött az akció ötlet adója :D :D

Beszéljen a LE... Nekem ez elég :)
Legyőzött ellenfelek:3.137.952 (4.)

Nagyon elvagytok a PP-mel :) :D
 
Fent