Világ 61 Statisztikák, elemzések

recklessM

Member
A reakció pontszáma
41
Barni, mennyivel ügyesebben èrvelhetnèl, ha egyszer igent mondtam volna :D vajon hogy változott volna a retorikád?
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Agytröszt.....amikor mi armáztunk és te faket kaptál.
Akkor is futtatad magad hogy levedekezted falu bukás nélkül.
Amugy mikor volt gosr klan akkor azt mondtátok azért jobb a statunk mert az övék is benne van. Most nincs benne de most van más kifogás..
.értem én hogy gőzgép! De mi hajtja????
Essen már le végre hogy nem a saját fiokjára kapott tánadásokrol beszélt :D
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
A HCS-val a levelezésen röhögtünk amúgy, Ők segítettek megírni.
csak hogy tisztán lásson mindenki...
kedves barni barátunk egyik nap írt 1 levelet hogy ő bizony ott hagyná a hcs-t mert össze veszett reddel. (nem részletezem miért mert lényegtelen) elkezdtünk vele levelezni mert kicsit gyanús volt a dolog és úgy döntöttünk elutasítjuk a kérelmét. namost evvel szemben te miért állítod azt hogy te fejezted be ezt?? mert nem estünk seggre hogy "nagy barni" jelentkezett a klánba???
a másik dolog , hogy elég szégyenletes ha a klánod vezetői avval foglalkoznak még most is hogy valahogy kémet tegyenek be másik klánba! szerintem inkább játszatok és ne folyamatosan a sikertelenségeket akarjátok különféle faszságokkal megmagyarázni!
 

komatsuki

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Aszem akkor is megemlitete a stárk sokat mikor azt írta még most is minimum 2 hszben célzott rá hogy nem a sajátjában védekezett nagyot akkor.
Nem beleakarok kötni csak hogy lássunk már tisztán és ez ne dobáljátok fel neki ha csak egy félre értés volt az a hozászolása :)
 

recklessM

Member
A reakció pontszáma
41
az lehet de én arról beszéltem hogy a saját fiókját ért fake armát is úgy adta elő hogy mekkora ász mert nem bukott falut . innen indult el a dolog.

Emlèkszem, 39k vèdőt tolt be xD tőle 5 mezőre bombáztuk Atit xD de mint tudjuk, a frontos nem küld vèdőt.
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Sziasztok Barni vagyok, múltkor bent voltam egy fiókban és levédekeztem az armát :D szép volt az arma meg minden de mi jobban voltunk, különösen én mert én levédekeztem az armát :D Amúgy mondtam már hogy falu bukás nélkül hoztam le? Nem értem miért nem dícsér meg minket senki, mert tök szimpatikusan viselkedünk külsőn, megérdemelnénk a dícséretet, különösen én, mert bent voltam az egyik fiókban és levédekeztem az armát :D Sokat rizsázok itt mellette,pedig semmi nem olyan fontos, minthogy helyettesítettem armánál és falu bukás nélkül hoztam le :D Ez olyan jó érzés, minden arma után ki kell jönnöm és elmesélnem külsőn 5x, hogy levédekeztem egy armát helyettesként, különben nem fognak elismerni top playernek :D Egyébként mondtam hogy nem csak helyettesnél , de magamnál se buktam falut? 40k védő szépen megfogta a fake nemeseket, miközben a bal oldali szomszédomból vitték a falukat. De legalább én helyettesként nem buktam falut :D Valaki dicsérjen már meg, mert nehéz csak bal kézzel gépelni és fárad a jobb kezem miközben veregetem közben vele a bal vállam. Tudjátok, mert levédekeztem egy armát :D :D :D :D :D :D :D :D
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser19597

Vendég
Erre csak azt tudom írni, hogy "Kussolj Barni!"

tenor.gif
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
Akkor a Stark mostani ARMA-ja egy fake ARMA volt? :D Erős!! :D

Ja a levelezésem? Wooaaa, megijesztesz! :D
A HCS-val a levelezésen röhögtünk amúgy, Ők segítettek megírni. Egy szerencséd volt, hogy Rám írt Mónika face-n, hogy most mi van. S ekkor már nem folytattam a baromságot.
De az egész válasz- meg válaszolások ott voltak csoportba a HCS-be. ;)
Tehát evvel is mellé lötték Lupó.

De még mindig nem érted bajnok?! 3szor annyian vagytok mint mi, s annyit teljesítek mint mi, a kicsik; hát nem bírod/bírjátok felfogni?! :D
Mi a maréknyi csigacsapat annyi falut hozott, mint Ti akik 3szor annyian vagytok! :D

#gyereleTejóIsten



ui.:
Gimi, szép volt a szervezés ha jól értettem és Te szervezted az ARMA-t az illetékesre! Nem sokat aludtam akkor éjjel; gratulálok Neked különösen.
Ez meg a másik..

xDxDxD Képzeljétek ráírtam lupora h át akarok menni mert a HCS-ben nem kapok belsőt meg barbit és megkérdeztem a DA-t h ott kaphatok-e. És tudjátok mit írtak??? Azt hogy nem! És hogy bizonyítsam, hogy komolyan gondolom, támadjam velük a HCS-t! xDxDxDxD És ezt megmutattam a fiúknak aaaanyira nevettük aaaaanyira vicces volt xDxDxDxD

Általános iskola, alsó tagozat szint. Remélem utána becsöngettél a szomszéd házába és gyorsan el is futottál! XDXDXD
 

DeletedUser19597

Vendég
Na akkor kezdjük! :D

Jó olvasást!



Kezdeném első részektől.

* Nem tudjuk a szövetség fogalmát.
Öhm, kedves hozászoló! :)
Ha nem tudnánk mi az a szövetség, hogy mit is jelent, meg jelképezz; akkor miért landolt ott a védőnk most ARMA-kor?! :eek: S dettó, ha mi kértünk segítséget amikor/amibe kellett, miért kaptuk meg?! :eek: Ja, bocsi, az én hibám, azért kaptuk meg mert RedSnake megfenyegette őket! [Red most KUSSOLSZ!]

* Red hála Istennek nem volt a v57-be.
Áh, drága nubbom, ez badarság, Red ott volt a v57-es világon; sőt! Majdnem a közepétől! :eek: S már csak azért is elárulom, a - HEXI - fiókba volt, ennyit tudni a saját klántársaidról, miközben profil kép; profil szöveg, falu nevek, szépen meg lettek írva! :cool: Szóval szépen kérem CSÖND ha nem tudtok valamit, akkor kérdezzetek. [Red most KUSSOLSZ!]

* Kilépésem a csoportból.
Tisztelettel szólok BenSolo-hoz: a csoportból nem elsőször lépek ki, s tuti még ki fogok lépni ha úgy áll modoromba. A csoport az olyan, hogy ha akarok bent maradok ha nem, akkor nem! Leginkább X és Y nap szoktam kilépni a v61-es csoportból, vagy teljesen lenémítom, mert akkor vannak a konfik, s ha felkeltik a gyerekeket, akkor levágják a tökömet! :D Akkor, a csoportból való kilépésem, egy veszekedést elkerülő lépés. Mindezek mellett kapják be a füstölt kolbászt azok, akik infókat adnak ki egy olyan csoportból, ahol meg-merem osztani a minden napjaimat! :) [Kedves support, akinek nem inge nem veszí magára, de a kolbász az finom, aki szereti! :D]

* Sir Bobenet duál, triál, multi, mittudommi..
Tény és való -monster- klántársnővel összevesztünk egy olyan dolgon amit Ő támogatott én meg nem támogattam. Próbaként, helyem akartam adni olyan embereknek akik frontra akartak jönni. Egy nevet kértem, kivel cserélhetek, és így került Bobenet neve oda. Ekkor fel ajánlottam a helyem, de 2-3 perc alatt vissza lettem ültette a vezérektől, hogy az én helyem a fronton van, s lesz! Mindezek mellett Attila a hun666 aki nélkülem nem játszana a fronton, én meg dettó nélküle nem játszok a fronton. S nem elfelejtve a Spari barátunkat, akivel 3-an egyik legstabilabb "amatőr" frontrészt alkossuk! [Kezi csók Ági :) | Pacsit Atti és Spari ;) | Red most KUSSOLSZ!]

* Red-el való beszédünk.
Redbá-val való kapcsolatom, nagyjából 8-9 éve tart. Elértük azt a szintet amikor nem fővezér-tag, nem klántárs-klántárs, s nem barát-barát alapon vagyunk. Hanem ez egy olyan barátság mellékágának a szintje amit olyanok tudnak elérni, akik a valóéletbe talán testvérek lehetnek. Az, hogy mi, hogyan beszélünk egymással szerintem abszólut senkire sem tart. Tudjuk kezelni egymást, tudjuk rendezni egymás dolgát, s meg tudjuk oldani a dolgokat. Tény és való, egy külső szem részéről ez olyan, hogy "atyaúr, hogy beszél az emberével". Gyerekek, aki ismer, szerintem tudja, hogy nekem ha valahol nem tetszik, onnan lelépek. Nekem ha valakivel bajom van, a szemébe elmondom. Nekem ha valakivel dolgom lenne, azt lerendezem. Nem kell félteni se engem, se Red-et!
Higyjétek el, Red csak is azt adja ki magából mindenki felé, amit megérdemeltek. Aki tiszteli, az Ő is tisztel. Aki rendes volt vele, Ő is rendes vele. hihetetlen dolog tudom, s most jön az a duma, hogy "áh megvédi, nyalja a seggét" meg hasonló hozzászollások, de leszarom gyerekek! :D Ha akarom Red-et elküldöm a büdős picsába, dettó ha akar Ő is elküld. Nálunk a tiszteletnek más fogalma van.
Itt Ő a fővezérem, Ő vezet engem és a Társaim. Nekem ha valami nem tetszik, elmondom Neki és egy közös útat keresünk! De hagyd már ne kelljen bizonyítsam én a dolgokat, csak ha már szó esett rólam, akkor gondoltam ideböfögök valamit, aztán lehet szagolni a dolgokat! :D

Mindezek mellett zárnám egy rövid szöveggel:
Senkinek semmi köze egy harmadik félhez! Ahogy én sem veszem a számra a Lupo-t, a Deprát, a BenSolot, a nem tudom kit, mivel semmi közöm egyikhez sem, s szeretném ha nem is lenne; így kérem, senkinek se legyen köze hozzám, de leginkább azokhoz a dolgokhoz amikben én vagyok. Mindenki foglalkozzon a saját dolgával, kerítse elő a saját barátait és játszon a saját barátaival, hiszen mi EZÉRT VAGYUNK EGYÜTT, hiszen mi EZÉRT IS MARADTUNK EGYÜTT, mert jól érzük magunkat, barátok vagyok, dettó Bobenettel is barátnak tekintem, amiben kell segítek Neki is; szóval legyetek szívesek, ha már a bukás szélén álltok, s érzitek, hogy nincs elegendő kapacitás annyi szervergyőzelem mellett, leverni egy "szarházi Red csapat"-klánt, akkor kérem nekifogni a "Főzőcskélni" akár, jó kis lefoglalás, lányom is avval játszik!
De nem utolsó sorba, kéreltetik a Stark-ot, hogy ezt a köcsög Redsnaket befoglalni kéne, be belsőzni, mert bunkó egy alak, tehát kérem, hogy küldjenek nyersanyagot amennyiben lehet, vagy bármilyen tápot, hogy tudjak nemeseket gyártani, mert egyre kevesebb a nemesem, DA-t is kell foglalni, meg Redet is!

Köszönöm előre a Stark-nak minden segítséget!

Témát én lezártam!
Jó szó csavargásokat és sok sikert a világhoz, ahol játszani kell és úgy nyerni, nem kijönni és bóhockodni lájkokért!

Barni

RED MÉG MINDIG KUSSOLJ!
Vagyis ne..most már beszélj helyettem Te a világnak! :D


Mielőtt valaki valamit félreért.
Úgy tűnik a nagyon jó kapcsolat ezek szerint mégsem olyan túl jó?
Erre gondoltam, hogy "Kussolj Barni!"
Végén kiderül, ha sokat beszélek, még igazat is szólok (akarom mondani Solok), nem csak hazugnak tartanak? :)

Mind1, nem cifrázom tovább, bocs Barni.
 

DeletedUser19597

Vendég
Ez meg a másik..

xDxDxD Képzeljétek ráírtam lupora h át akarok menni mert a HCS-ben nem kapok belsőt meg barbit és megkérdeztem a DA-t h ott kaphatok-e. És tudjátok mit írtak??? Azt hogy nem! És hogy bizonyítsam, hogy komolyan gondolom, támadjam velük a HCS-t! xDxDxDxD És ezt megmutattam a fiúknak aaaanyira nevettük aaaaanyira vicces volt xDxDxDxD

Általános iskola, alsó tagozat szint. Remélem utána becsöngettél a szomszéd házába és gyorsan el is futottál! XDXDXD

De ha kilép a HCS-ból és a HCS-tól foglalna, az sem lesz belső.
lol...
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
457
1. A magán életem nem tartozik leginkább Rád imzs, mert soha se hoztam fel a Te magán életedet, még akkor is ha tudtam.
2. Annyira noobok vagytok, hogy bevettétek, hogy át akarok menni! S ki mondta, hogy "nem jöhetsz át"? Küld már kérlek a levelet, megköszönöm! :) Mert még Rekivel is azon maradtunk, hogy "aludj rá egyet és akkor beszélünk".
- Vagy tegyem ide ki lupo a levelezést, lefényképezve?! :D
3. Marrow fiókba védekeztem, láttom annyira IQ bajnokok vagytok, hogy nem fogjátok fel, köszi @komatsuki , hogy el akartad mondani Nekik, de hiába, ha nem írod ki teljesen nem fogják fel, ez van, megártott a Korona. Így több figyelmet vetettem a Marrow fiókra, mivel Ő éles volt, s igen 0 bukott faluval lehoztam az ARMA-t, s akkor mi van?! Én büszke vagyok magamra teljes mértékbe! Ja és igen, az én részemen persze, ki a tököm foglalkozott a DA támadásokkal?! Annyira nem kötöttek le; behúztam a védőket és cső, ennyi! Legyetek rá büszkék, hogy sikerült megmozgatnotok a védőnk! :D
Már akkor végem volt, mikor írtam Luponak, hogy átmennék de csak akkor ha van belső, erre meg mit írt? Hát így egyből nem tudd mondani semmit, ahhoz át kéne menjek. Ha egyből nem-el válaszolt volna, nem ment volna a vezetőibe a kérelmem.
S ahogy Reki mondta, "ha átmennék, akkor a területen egy nagy gond megoldodna", de akkor hazudott.


S végezetül: a család az maradjon család, a játék az maradjon játék, s a facen Mónika, ha írok bármi személyest magamról azt ne add tovább, hisz én sem tettem soha ezt! :) Tiszteljük ennyire egymást azérrt, köszönöm!
 

ImZs.

Well-Known Member
A reakció pontszáma
641
1. A magán életem nem tartozik leginkább Rád imzs, mert soha se hoztam fel a Te magán életedet, még akkor is ha tudtam.
2. Annyira noobok vagytok, hogy bevettétek, hogy át akarok menni! S ki mondta, hogy "nem jöhetsz át"? Küld már kérlek a levelet, megköszönöm! :) Mert még Rekivel is azon maradtunk, hogy "aludj rá egyet és akkor beszélünk".
- Vagy tegyem ide ki lupo a levelezést, lefényképezve?! :D
3. Marrow fiókba védekeztem, láttom annyira IQ bajnokok vagytok, hogy nem fogjátok fel, köszi @komatsuki , hogy el akartad mondani Nekik, de hiába, ha nem írod ki teljesen nem fogják fel, ez van, megártott a Korona. Így több figyelmet vetettem a Marrow fiókra, mivel Ő éles volt, s igen 0 bukott faluval lehoztam az ARMA-t, s akkor mi van?! Én büszke vagyok magamra teljes mértékbe! Ja és igen, az én részemen persze, ki a tököm foglalkozott a DA támadásokkal?! Annyira nem kötöttek le; behúztam a védőket és cső, ennyi! Legyetek rá büszkék, hogy sikerült megmozgatnotok a védőnk! :D
Már akkor végem volt, mikor írtam Luponak, hogy átmennék de csak akkor ha van belső, erre meg mit írt? Hát így egyből nem tudd mondani semmit, ahhoz át kéne menjek. Ha egyből nem-el válaszolt volna, nem ment volna a vezetőibe a kérelmem.
S ahogy Reki mondta, "ha átmennék, akkor a területen egy nagy gond megoldodna", de akkor hazudott.


S végezetül: a család az maradjon család, a játék az maradjon játék, s a facen Mónika, ha írok bármi személyest magamról azt ne add tovább, hisz én sem tettem soha ezt! :) Tiszteljük ennyire egymást azérrt, köszönöm!
Nem faceről szedtem, itt külsőn ha nem írtad le eddig 5-ször hogy így a fiam, úgy a fiam, gyere le a játszótéren beszéljük meg amíg a fiam játszik stb. Ezt untam meg. Igen, magánéleted. Nem tartozik a külsőre. Ennél többet már csak azt reklámozod, hogy melyik fiókban védekeztél. Senkit se érdekel. Nem azért kapsz dicséretet, mert sztárolod magad, hogy mekkorát játszottál. Én játékon belül elintézem pm-mel ha ellenem hoztad össze, illetve ha arma van, akkor külsőn egy hozzászólással. Mint múltkor. Ahogy ennek működni is kellene. Normális emberek között...
 

il lupo

Active Member
A reakció pontszáma
248
tudod mit megteszem én....
mivel semmi személyeset nem tartalmaz a levél így kitehetem....

bArNNNi júl 19, 12:25
Szia,

Lehet furcsa, mert írok de számomra itt már a végkimenetel..
Reddel nagyon csúfúl össze vesztem és a kilépés határán vagyok.
Szeretnék érdeklődni 2 dolog iránt esetleg ha lehet kommunikálni Veled Lupó, vagy duáltársaddal Deprával..

Üdv. Barni

il lupo júl 19, 12:26
szia!

mond persze. :)

L.

bArNNNi júl 19, 12:28
Red minden belső kiosztott valakinek, nekem pl. mert más nevében nem beszélhetek, semmi belsőt nem ad, fejlődni alig tudok, barbi foglalások számomra tiltottak...
Tehát semmire sem tudok fejlődni, itt ülök 12 nemesen.
S azért érdeklődnék, hogy van felvétel nálatok, esetleg belső?

il lupo júl 19, 12:33
háááát ezt nem tudom így azonnal.
ezt az utolsó kérdésed nem is igazán értem. a belsőt.

bArNNNi júl 19, 12:36
Hát, hogy gyorsabban menjen a fejlődés. Esetleg inaktív Társak, akik nem tartsák tiszteletbe a Te avagy Ti döntéseiteket, ilyeneket befoglalni. Mert avval akkor nem csak én nyerek, hanem a teljes csapat mert full aktív vagyok és akkor fel tudom venni az ellenféllel a lépést, akár több játékossal is egyszerre.

Mikorra tudhatom meg a választ akkor?
Mert ha engeditek, hogy foglaljak, s adtok belsőt én napiba simán 2 falut tudok hozni. S 10 nap alatt az már 20 falu lenne. Tehát gyorsan fejlődnék belső mellett meg barbik meg ilyenek.

Ha meg van lehetőség akkor átmennék, de Redéknek semmit ne szólj egyelőre, csak ha kilépek.

il lupo júl 19, 12:56
nem szólok rednek de egy kis türelmet kérek. megbeszéljük és azt követően válaszolok

bArNNNi júl 19, 12:58
Rendben, köszönöm!
 
Fent