Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser16806

Vendég
Természetesen mindenképpen több játékos kéne nyerjen, ne csak 1. 1-3-ig min. de lehet klánkör is. Minél nagyobb barbik :)

Szerintem kell hosszú kör :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Azért én is figyelem a speedet és én is támogatnám a hósszú kört, gyorsszerverrel sok barbárral :D

Nem lehetne 3+ klánlimit?
Ezen nem gondolkodtatok?
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.

2kerdesem lenne:
1., van-e arra lehetoseg, hogy minden barbar ugyanugy fejlodjon?
Pl, amikor 2000ig fejlodnek a barbik akkor minden barbarba ugyanakkorak legyenek az epuletek. Pl midegyik 10 fohadi, 15 os banyak, stb..

2., meglehetne-e oldani hogy a kiirasban szerepeljen hogy hany faluval indul?
 

DeletedUser16027

Vendég
sziasztok.

2kerdesem lenne:
1., van-e arra lehetoseg, hogy minden barbar ugyanugy fejlodjon?
Pl, amikor 2000ig fejlodnek a barbik akkor minden barbarba ugyanakkorak legyenek az epuletek. Pl midegyik 10 fohadi, 15 os banyak, stb..

2., meglehetne-e oldani hogy a kiirasban szerepeljen hogy hany faluval indul?

Kezded túlbonyolítani. Mindegy hogy ki van írva vagy sincs mert a lényegen nem változtat. Ez a barbáros dolog meg tök felesleges semmi értelme. Visszatérve a hosszú körre. Teljesen felesleges 2 naposnál hosszabb kör még sok barbárnál is mert a második napra el van dőlve hogy ki nyer a többi meg időhúzás csak.
 

DeletedUser

Vendég
Kezded túlbonyolítani. Mindegy hogy ki van írva vagy sincs mert a lényegen nem változtat. Ez a barbáros dolog meg tök felesleges semmi értelme. Visszatérve a hosszú körre. Teljesen felesleges 2 naposnál hosszabb kör még sok barbárnál is mert a második napra el van dőlve hogy ki nyer a többi meg időhúzás csak.

Ezt te is tudod nem teljesen igaz:) nem egyszer volt olyan hogy 2nap késéssel nyerte meg valaki :)
+ bármikor jöhet 1 bann :D ez se 1x 2x volt már :)
 

DeletedUser8560

Vendég
sziasztok.

2kerdesem lenne:
1., van-e arra lehetoseg, hogy minden barbar ugyanugy fejlodjon?
Pl, amikor 2000ig fejlodnek a barbik akkor minden barbarba ugyanakkorak legyenek az epuletek. Pl midegyik 10 fohadi, 15 os banyak, stb..

2., meglehetne-e oldani hogy a kiirasban szerepeljen hogy hany faluval indul?

Szia,

A rendszer véletlenszerűen és automatikusan fejleszt, így nem lehet megadni, hogy egy barbár belülről hogy nézzen ki.
Én voltam az, aki kifelejtette az induló faluszámot, mert gyorsan kellett megcsinálnom a kört, és lemaradt. Elnézést.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

A rendszer véletlenszerűen és automatikusan fejleszt, így nem lehet megadni, hogy egy barbár belülről hogy nézzen ki.
Én voltam az, aki kifelejtette az induló faluszámot, mert gyorsan kellett megcsinálnom a kört, és lemaradt. Elnézést.

Szia, köszi a választ :)
 

DeletedUser12732

Vendég
állítsátok vissza a régire!
ez nem valami jó ez a hosszú kör :D
így kellene valahogy:
Hétfő~8:00:12:00-ig egy bemelegítő kör(350.000 pontot elérő klán játékosai nyernek,N4-es falukkal)
Hétfő~13:00-Szerda 18:00-hosszú kör,bármilyen beállítással
Szerda~19:00-21:30-katakör vagy LET kör
Szerda~23:00-Péntek 20:00-ig hosszú kör,bármilyen beállítás
Szombat~9:00-11:30-ig-bármilyen beállítás(hetente változtatni kellene a beállítást)
Szombat~12:30-16:30-ig bármilyen beállítás
Szombat~17:15-22:00-ig katakör,vagy LET-kör(lényeg hogy N4-N5-sökkel történjen!)
Vasárnap~9:00-12:00-ig bármilyen beállítás
Vasárnap~13:00-16:00-ig bármilyen beállítás
Vasárnap~17:00-20:00-ig n2-es faluk,faluszámra menni
Vasárnap~20:30-22:45-ig LE-kör N5-sel
 

DeletedUser12732

Vendég
célom:hétvégén sokan vannak tehát akkor érdemes rövid kört indítani és sokat is :D
kérdésem:lehetséges lenne egy olyan kört csinálni ahol:
-1 darab N5-ös faluval kezdenénk
-lennének sok barbárok/bónuszok
-sárkányvár kör(15 sárkányvár lenne,aki a legtöbbet birtokolja az nyer)
-klán:1 fős klánok
-foglalás:igen,hűség csökkenés:100%
 

DeletedUser

Vendég
A nagytérképes kör eleve egy jó kör,élvezhető az elejétől a végéig.Már majdnem mindenhol találkoztam vele csak itt nálunk ilyen,ha tudtok akkor lécci rakjátok be.
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok,
Az lenne a kérdésem, hogy a nyeremények mi alapján vannak osztva (tehát pl 1 orás =
10 pp stb.), és esetleg lehet-e bármit tenni azért hogy nagyobbak legyenek a
nyeremények. Másik amiért írok, megnéztem hogy mikor este induló, reggel induló, délben induló
speed köröknél mikor telik be hamarabb a játékos-korlát.
És amikor délben indult, akkor telt be leghamarabb. De este is sokan vannak, ezért a lrgjobb indulópont a délután 13-15 körül. Azért lenne
jó, mert így mindenki, legalábbis sokkal több ember indul egyenlő eséllyen. Ha reggel
indul, sokan késnek sokat, ez által hátrányba kerülnek. Ezért, az lenne - a hosszú körökkel kapcsoltban - a javaslatom, hogy délután induljanak,
elötte pedig 1-2 kis kör. Szerintetek?
 

DeletedUser

Vendég
Hosszú körön mindenképp lesz délelőtt is játék.Tehát aki csak délután ér rá neki olyan mindegy mikor indul.
Más részt akik délelőtt indulnak azok nagy valószinűségel délután nincsenek gépnél.
Senki nem tud 1-24 órába gépnél lenni.
 

DeletedUser12800

Vendég
Üdv Sajtmacska!
Lehetne hétköznapra is rakni 3-4 órás köröket? Visszahozni az N2 vagy N3-as kezdésű falut?
Ha ti sem változtattok ne várjatok változást.
 

DeletedUser

Vendég
Hosszú körön mindenképp lesz délelőtt is játék.Tehát aki csak délután ér rá neki olyan mindegy mikor indul.
Más részt akik délelőtt indulnak azok nagy valószinűségel délután nincsenek gépnél.
Senki nem tud 1-24 órába gépnél lenni.

Igy van.. Én annyit mondtam délután lenne jobb, mert akkor többen vannak...
És aki reggel feltud kellni a speedhez, hogy egész estig itt legyen, annak mind1 mikor kezdődik.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv Sajtmacska!
Lehetne hétköznapra is rakni 3-4 órás köröket? Visszahozni az N2 vagy N3-as kezdésű falut?
Ha ti sem változtattok ne várjatok változást.

A SPEED ADMIN azon van, hogy az minden játékosnak eleget tegyenek.
Sajnos sose lesz olyan hogy mindenkinek jó legyen sajnos ezért van mindig más kör, más időpontban, stb.
Ez nem seggnyalás,csak oda figyelek arra, hogy mit mondanak.
 

DeletedUser12800

Vendég
A SPEED ADMIN azon van, hogy az minden játékosnak eleget tegyenek.
Sajnos sose lesz olyan hogy mindenkinek jó legyen sajnos ezért van mindig más kör, más időpontban, stb.
Ez nem seggnyalás,csak oda figyelek arra, hogy mit mondanak.

Légyszíves értelmezd már mit írok! Pont azt mondom, hogy változatosabban legyenek a körök. Hogy ne minden héten hétfő reggeltől péntek estig tartson a speed kör. Mert nem mindenki ér rá hétvégén, hogy a rövidebb körökön tudjon játszani. Az már megint más kérdés, hogy ha netalán lenne időm akkor is beregisztrálok és akkor látom hogy 3 faluval kezdek N1-ről úgy hogy támadni sem lehet a másikat.. Ennyiből jobb volt régen hogy nem volt ez a sok újítás.
 

DeletedUser

Vendég
no komment..

Sok külföldi speedeknél láttam olyat, hogy pl. Aki a legtöbb kört nyeri a hónapba, az kap 300 pp-t, a 2. Legtöbbet nyerő, 200pp-t, a 3., 150pp-t.
És azon gondolkoztam ha nekik lehet, itt miért ne lehetne?:)

pl.: www.tribalwars.com.br/sds_masters.php
 
Fent