Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Meglehetne oldani hogy igy nyáron legyen pár éjszakai kör?
Meg kicsit több klános kör is jó lenne :)

Üdv, Blonde
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Speed admin,

Holnap (szerdán) egy klános jó kis kört kéne berakni. játékos limit ha lehet, akkor 200-300as legyen, igy több barbár falu lenne, és több játékos is tudna játszani.

Üdv.: BL
 

DeletedUser

Vendég
#2454 Hux 2306
Kezdés: szombat, 2014-07-19 11:30
Vége: szombat, 2014-07-19 21:00
Leírás:
Nyersanyagküldés klánon kívül: van;
Kezdővédelem: 60 perc.
Lovag: van
Íjász: van
Fejlesztési rendszer: 4 szintes
Külső egységek kikémlelhetők: igen
Farmlimit: 400
Templom: van
Fake limit: van
Barbár: max. 5000 pont.
Falukialakítás: N2
Nemes távolság: 50
Klántárs támadható: nem
Külső erősítés: nincs
Klán záródik: igen
Klánlimit: 3
Kezdés választható: nem
Hűség csökkenés: 35-55 %
Játékos-korlát: 100
A győzelem feltétele: Legyőzhetetlen klán.
Győztes: A legmagasabb pontszámmal rendelkező klán játékosai., 120 pont a jutalom. A 5. klán játékosai 20 pontot kapnak. Érmetárolós rendszer, factor= 0.5!
Sebesség: 260
Egység sebesség: 0.5
Alvás üzemmód: Igen
Fiók-helyettesítés: Nem
Morál: Igen

na ilyen kéne minden speed kiírásnak lennie. igy a jó ahogy itt van. pontokkal szépen átláthatóan kiírni.
 

DeletedUser10079

Vendég
A klánköröket csak az általatok meghatározott játékbeállitások szerint lehet játszani, vagy a felek közös megegyezése alapján lehet más beállitást is választani(pl nem N3-es kezdés)?
 

DeletedUser8560

Vendég
A klánköröket csak az általatok meghatározott játékbeállitások szerint lehet játszani, vagy a felek közös megegyezése alapján lehet más beállitást is választani(pl nem N3-es kezdés)?


Szia, a közös megegyezést nem értem :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Szia, a közös megegyezést nem értem :)

Két klán tagjai közös megegyezés alapján kreálnak más szerver beállitást.


sajtmacska mondta:
Játékleírás

3 órás körök
10 perc védelem
Játékbeállítások: Kereskedelem csak klánon belül, Lovag van, íjász van, kém mindent lát, egyszerű fejlesztés, tanyaszabály nincs, templom nincs. Szint: N3, fake limit nincs, barbár faluk max. szintje változó, 3-6000 között. Nemes távolság a katakörön kívüli körökben: 30 mező. Klánok záródnak, egymást nem lehet támadni, külső erősítés nincs, klánlimit függ a résztvevők számától. Hűség csökken 40-45%, kata körnél 0%.

Ergó, ez korrigálható e?
 

DeletedUser15256

Vendég
Sziasztok!
Most komolyan 6 napig szünetel a speed? Szabad tudnunk, miért?
Előfordul persze, hogy a supporterek nem érnek rá, nem tudnak köröket indítani. De akkor miért nem vesznek fel olyan új speed supportert, aki többet online?
Az előző hetekben vett részt a magyar csapat egy minitornán, ahol 3 meccsből 3x nullára verték (3000 pont a 3 meccs alatti klánpont összege, ez nem vicc.) És ezek után meghal a magyar speed szerver is...
Az oroszoknál, akik megvertek ezen a tornán mindenkit, éjjel 4től is indulnak speedek, van kb napi 10 kör. Nálunk heti 1 :) És 50 pp-t kap a győztes egy 4 napos speedért :D
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok.
Én arra lennék kíváncsi van más is akit a speed 20-30 percenként ki dob a körből és újra be kell jelentkezni?
Mert engem folyamatosan ki dobál minden speed körön és ez elég gáz szerintem.
Ha csak nálam van ez így akkor miért?
 

DeletedUser17975

Vendég
Sziasztok,
Szíves türelmeteket kérjük. Munkatársam hamarosan kiteszi a köröket, de addig is kérlek szépen várjatok!
Köszönöm megértéseteket!
 

DeletedUser15256

Vendég
Sziasztok!

Az utóbbi hónapokban/fél évben teljesen eltűntem a speed szerverekről, illetve fórumról, mert sajnos nincs rá időm, és ez nem is lesz máshogyan július végéig, most azonban lenne egy kis észrevételem.

Tavaly nyitottam egy topicot: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3799-Speed-szerverek-megreform%C3%A1l%C3%A1sa Olvassa el, akit érdekel.

Van itt egy-két dolog, ami jobban felidegesített, mint kellett volna, ezért most kivágok egy kis hisztit. :)
Goldy írta válaszul:

"Kedves Plünderer,
Köszönjük törődésed a játék sorsával, nagyra értékeljük!
Mi megtettük az első szükséges lépéseket a kérelmed megvalósítása érdekében, egy tanfolyam létrejöttét támogatjuk és jelenleg tartjuk. Reméljük tanfolyamunk sikeres lesz és a jövőben több jó játékossal rendelkezhet a magyar Speed társaság. (Részletek: 2015: Speed tanfolyam indul!
További jó játékot!"

Kedves Goldy!
Itt reagálok, ha már a topicot zártátok, de én írtam volna szívesen oda is, akcióra általában szokott jönni a reakció. Tehát:
1. Ha írsz valamit, akkor kérlek ne zárd le az általam indított topicot, mert amint látod, reagálnék rá.
2. Nagyra értékelitek a törődésemet a játék sorsával? :D ez gyönyörű gesztus. Ezt kicsit lekezelőnek érzem, azok után, amennyi energiát fektettem ennek a javaslatnak a megalkotására.
3. Ez összességében nem a "kérelmem" volt, hanem javaslat, illetve ami volt benne kérelem, annak nem első lépése a tanítás. Első lépés a játékosok verbuválása, mert valakit kell tanítani is.


Egyébként úgy éreztem, miután ezt megírtam, hogy a support együttműködő volt egy darabon, aztán szépen lassan elengedték a dolgot, illetve kiderült, hogy nem tudnak/akarnak azért ebbe annyi energiát áldozni, amennyi kellene. Azóta sem látok érdemi változást, amennyire követem a speedet.

Összességében azt kívánom, bár ne válaszoltál volna erre, majd egy év elteltével. Ne értsd félre, nem veled van a baj, a szervezett tanítást pl. kifejezetten jó ötletnek tartom, és támogatom, továbbá lesznek még javaslataim, amit vagy megfogadtok, vagy nem. Én elfogadom a kritikát is. Csak nem szeretem, ha dilettáns hüjjegyerekként kezelnek. :)
 

DeletedUser17975

Vendég
Szia,
Elnézésed kérem! Nem tudtam róla, hogy lezártam a témát, nem állt szándékomban - véletlenül történhetett meg. Egyáltalán nem sértésnek szántam, sőt ténylegesen meg akartam köszönni a fáradságodat, de úgy látszik nem fejeztem elég érthetően ki magam. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17261

Vendég
Mi a szitu a speedel valami gáz van mert elvileg 9 perce műkődik de gyakorlatilag nem lehet belépni..
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Javítás folyamatban, szóval türelmedet kérjük.[/COLOR]
 

DeletedUser18600

Vendég
Szia mindenki..:p

Johetne par tag a mostani gyakorlo korre..ellenfel nelkul unalmas..:)
 

primadonna

New Member
A reakció pontszáma
3
sziasztok en unalomuzesbol csinalom ezt a jatekot , de ha valaki a szarnyai ala venne szivesen tanulnek tobbet is a speedes szerokrol, elore is koszonom
 

DeletedUser18632

Vendég
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne, hogy nem tudnátok megmondani, hogy a speed szerverek indulásáról hol találok infót?

Előre is köszi!
 
Fent