Speed Speed társalgó

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Szia!

Amióta speed admi vagyok, nem igen élnek ezek a topicok :) Igyekezni fogok

Hát mert vagy azt a választ kapjuk hogy ez nem lehetséges... Vagy még választ sem kapunk.
Ezért nincs is értelme javasolni, tippet adni, kérni valamit..
 

DeletedUser

Vendég
Hát igen.
De amint előbb írtad én nem nagyon speedezek.
Nincs időm 2-3 órát gépezni, csak ha néhe lecsípem a gyosszervert.
 

DeletedUser8560

Vendég
Nagyon sokszor elmondtuk, és elmondjuk újra: NEM LESZ FARMKEZELŐ.

További jó játékot!
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon sokszor elmondtuk, és elmondjuk újra: NEM LESZ FARMKEZELŐ.

További jó játékot!

A speeden nem lesz semmi! :)

Irtam legyen tobb sarkanyvaras, egyse volt azota.
Irtam legyem ejszakai kor, ez sem lehetseges.
Irtam legyen egy rend, irtam egy rendet, valasz nincs.
Irtam legyen legalabb 2 kor mindig kint, persze ez se jon ossze.
Irtam meg csomo otletet stb, semmi sem lehet.

Ha a kozpont dont ezekrol: Azert mert magyarok vagyunk, nem kell elrontani a mi kh-nkat.. A nemeteknel minden lehetseges, itt semmi!? Mindenhol lehet kezelo, csak itt nem lehet!?
Miert csak itt tiltott minden!?
Ezeket kerdeznem meg, szerintem jogosan!
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Követelőzéssel csak azt éred el, hogy a továbbiakban nem válaszolunk a hozzászólásaidra.[/COLOR]
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Már nem nagyon tudom máshogy mondani, tehát összefoglalom:

1) fiókkezelő csak külön speed admin döntéssel, minimum 4 napos, vagy annál hosszabb körökben lehetséges.
2) farmkezelő aktiválása nem lehetséges (1-1 egyedi körben lehet, csak).
3) éjszakai körök nem lesznek, vagy csak egyedi esetben, külön speed admin döntéssel, előre egyeztetve.
4) ha számodra a "rend" azt jelenti, hogy megadtál egy körbeosztást, akkor: köszönjük a hozzászólást, több olyan dolgot kértél, amiről tudod hogy nem lehetséges (pl: előzőekben felsorolt indokok), a többi részéről majd Delfin dönt.
5) Törekszünk rá, hogy több kör legyen kitéve; ez több tényezőtől is függ, sajnos nem mindig van rá lehetőség. Ebben igazad van, próbálunk majd valahogy változtatni.
6) Nálunk több minden nem lehetséges, ez így van, és így is marad.

És akkor most visszakérdeznék:
Játékosaink folyamatosan illegális eszközöket használnak. Illegális botok, scriptek, CNCDani féle alkalmazások.
Játékosaink minden lehetőséget megragadnak a csalásra, rendszeresen megpróbálnak egymás fiókjába belépve többen vagy váltva vinni fiókokat.
Játékosaink folyamatosan megalkudnak PPben falvakért, nyereményekért.
Nagyon sok esetben a legnagyobb szabálysértők úgy állítják be magukat (pl: itt), mint a Speedért küzdő szegény szabályszerű játékosok (neveket nem mondhatok, de a lista hosszú lenne).
Bármit is teszünk értetek, játékosaink jó része ezt azzal hálálja meg, hogy még a maradék tisztességes játékos elől is elveszi a nyereményt és a játékélményt. Ki akarna itt játszani, ha azok, akik állandóan nyernek, minden lehetőséget megragadnak a szabálytalan játékra? Mivel a szabálysértések egy jó részének a szervezése nem itt történik, hiába tudjuk, mi történik, nem tudunk büntetni.

Mégis mit gondoltok, miért nincsenek nemzetközi körök? Mert már nemcsak itthon van rossz híretek; az önmagukat messiásnak hívő, amúgy sorozatosan szabálysértő csapatvezetők, csapattagok miatt ti vagytok az egyetlen problémás csapat, akinek már egyáltalán nem tudok, tudunk kört szervezni. Csak a fizetős felületen játszhattok, ez van.

Játékosaink elérték azt, hogy ahelyett hogy kiállnának legalább részben a tiszta játék mellett, mindenki egyre jobban belelendül ebbe a szabálytalan játékvitelbe, magánmegállapodásokba, így azt, hogy a speed itt tart, magatoknak köszönhetitek.
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Már nem nagyon tudom máshogy mondani, tehát összefoglalom:

1) fiókkezelő csak külön speed admin döntéssel, minimum 4 napos, vagy annál hosszabb körökben lehetséges.
2) farmkezelő aktiválása nem lehetséges (1-1 egyedi körben lehet, csak).
3) éjszakai körök nem lesznek, vagy csak egyedi esetben, külön speed admin döntéssel, előre egyeztetve.
4) ha számodra a "rend" azt jelenti, hogy megadtál egy körbeosztást, akkor: köszönjük a hozzászólást, több olyan dolgot kértél, amiről tudod hogy nem lehetséges (pl: előzőekben felsorolt indokok), a többi részéről majd Delfin dönt.
5) Törekszünk rá, hogy több kör legyen kitéve; ez több tényezőtől is függ, sajnos nem mindig van rá lehetőség. Ebben igazad van, próbálunk majd valahogy változtatni.
6) Nálunk több minden nem lehetséges, ez így van, és így is marad.

És akkor most visszakérdeznék:
Játékosaink folyamatosan illegális eszközöket használnak. Illegális botok, scriptek, CNCDani féle alkalmazások.
Játékosaink minden lehetőséget megragadnak a csalásra, rendszeresen megpróbálnak egymás fiókjába belépve többen vagy váltva vinni fiókokat.
Játékosaink folyamatosan megalkudnak PPben falvakért, nyereményekért.
Nagyon sok esetben a legnagyobb szabálysértők úgy állítják be magukat (pl: itt), mint a Speedért küzdő szegény szabályszerű játékosok (neveket nem mondhatok, de a lista hosszú lenne).
Bármit is teszünk értetek, játékosaink jó része ezt azzal hálálja meg, hogy még a maradék tisztességes játékos elől is elveszi a nyereményt és a játékélményt. Ki akarna itt játszani, ha azok, akik állandóan nyernek, minden lehetőséget megragadnak a szabálytalan játékra? Mivel a szabálysértések egy jó részének a szervezése nem itt történik, hiába tudjuk, mi történik, nem tudunk büntetni.

Mégis mit gondoltok, miért nincsenek nemzetközi körök? Mert már nemcsak itthon van rossz híretek; az önmagukat messiásnak hívő, amúgy sorozatosan szabálysértő csapatvezetők, csapattagok miatt ti vagytok az egyetlen problémás csapat, akinek már egyáltalán nem tudok, tudunk kört szervezni. Csak a fizetős felületen játszhattok, ez van.

Játékosaink elérték azt, hogy ahelyett hogy kiállnának legalább részben a tiszta játék mellett, mindenki egyre jobban belelendül ebbe a szabálytalan játékvitelbe, magánmegállapodásokba, így azt, hogy a speed itt tart, magatoknak köszönhetitek.

Szia. Teljesen igazad van :)
Es a itt a kulcs... Botoznak, csalnak, scriptet hasznalnak a magyar speedesek. Legtobbszor a farmolas okoz gondot. Mert se legalis farm script, se farm kezelo, akkor valahogy farmolni kell. Ez a kh lenyege, a farmolas.
De igazad van. Mindenki csal. De ez ellen is lehet valamit tenni szerintem.
 

DeletedUser7641

Vendég
Sziasztok!

Annyira kér és kérdez itt mindenki, hogy akkor én is bevágódnék egy kérdéssel, ami az lenne, hogy nem tudnátok hétköznapokra betenni a vasárnap estihez hasonló LET-es köröket (N5, let számít, nem tudom még mik a fő jellemzők)? =)
Szerintem poénos kör és a magamfajta speed-et alapjáraton nem kedvelőknek is tetszetős mód. Bohóckodni és rivalizálni haverok között tökéletes kör és szerintem "csalogatónak" ezért is pont jó lenne. Hisz engem is csak ez az egy fogott meg. ^^
Természetesen ugyan úgy 1-2-3 órás esti körre gondoltam, amikor nyugalomban mindenki otthon van és lazítana.

Will
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16806

Vendég
Nem nagyon értem. Kik csalnak? A noobok (már elnézést a fogalmazásért) azok akik sose nyernek? És ezzel próbálnak meg előnyt szerezni?

Valami még igaz a speedről. Itt nem pró játékosok vannak, hanem normálisak akik emberek. Mivel észrevételeim alapján egyes játékosok azt se tudják hogy melyik világon vannak mikor speedre fellépnek. Sokan annyira suták hogy ütik el magukat. Több mint 50%-a a játékosoknak nem tud normálisan kommunikálni, vagy fogalmuk sincs mi ez a játék. Tapasztaltam olyat is hogy már fájt, komolyan mondom hogy annyira suta emberek vannak itt ami hihetetlen.

A noob szó alatt nem azt értsük már aki nem tud játszani, hanem azt aki "elmebeteg" és képtelen megfelelni embernek, és persze a játékban képtelen bármit is tenni.

Azért van hogy folyton ugyanazok nyernek, mivel több órás (akár napos) késsel is simán meg lehet nyerni.
 

DeletedUser16806

Vendég
Nem tudom hogy hogyan lehet 5 napos speeden 100 PPt nyerni. A 2-3 naposokra a 120 PP is kevés, de nem hogy 5 naposra még ennél is kevesebb, 100.

Ez szánalmas. Még külföldi speedeken 50et nyernek 3 órára...

Semmi se lehetetlen, de ha egy lehetetlen csapat irányít akkor elképzelhető. Szerintem ez a játék a szórakozásról szólna, nem a csalásokról. Baj van itt mindennel, ez az igazság. Nem tudom miért nem lehet büntetni a nem KH felületén történő dolgokért. Ezért csakis a rendszer a hibás, semmi más. Egyes dolgok konkrétak...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem tudom hogy hogyan lehet 5 napos speeden 100 PPt nyerni. A 2-3 naposokra a 120 PP is kevés, de nem hogy 5 naposra még ennél is kevesebb, 100.

Ez szánalmas. Még külföldi speedeken 50et nyernek 3 órára...

Semmi se lehetetlen, de ha egy lehetetlen ("fogyatékos") csapat irányít akkor elképzelhető. Szerintem ez a játék a szórakozásról szólna, nem a csalásokról. Baj van itt mindennel, ez az igazság. Nem tudom miért nem lehet büntetni a nem KH felületén történő dolgokért. Ezért csakis a rendszer a hibás, semmi más. Egyes dolgok konkrétak...

100+210+90=400pp.

Szerintem ha szorakozasrol szol akkor nem szamitana mindenkinek hogy keves, avagy sok a nyeremeny.
A mostami kor jo beallitasu, sok ilyet :)
 

DeletedUser16806

Vendég
Igen, de jelenleg nem teljesül az hogy normális játék legyen. Az okokat nem vitatnám...
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok, egy kerdes:

Fiók-
helyettesítés: Nem

Ez lesz valaha ¨Igen¨?
 

DeletedUser

Vendég
koszi :)

Van egy uj otletem :p
Egy olyan kor, amibe nem lesz ,megalapitva egy klan sem, hanem a rendszer veletlenszeruen rak be pl 4-10 klankozul az egyikbe :D
Ez megvalosithato?:)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!

Az lenne a kerdesem, nem-e lehetne a kiirasba kiirni hogy barbar: fo/szam?
Masik kerdesem, januar elejen, amikor lementek az unnepek, ivasok, bulizasok stb stb, nem lehetne egy olyan 5-7 napos kort betenni, hogy aranyveretos, erme faktor=0.5, n1-n2, rengeteg barbar (kb. 1 fore akar 50 tehet szuper sok :)), farmlimit nincs, kezdovedelem:300-600perc, klanlimit:1 kulso erosites, nyersi kuldes nincs, 1-2-3. Jatekos nyer, sebesseg 400, egyseg sebesseg 1, alvas uzenmod nem, ejszakai bon igen (ha van lehetoseg ra, akkor 200-300% os bonusz, kulfoldin lattamilyet mar, kezdo jatekooknak nagy hason!) moral igen/nem(ez mind1), templom nincs.

Ez egy szuper jo kor lenne!!!
 
Fent