Sparta

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Wildcat. Azért elég erős lebénázni valakit, főleg te aki V15ön és V18on is átadtad a faluid ingyen az ellenfélnek és úgy akarsz kijönni belőle, mintha téged nemgyöztek le és sose lehet.
Egyvalami miatt állok ki Theo mellett. Mégpedig azért mert nem min1 milyen klánba vagy. Biztos vagyok benne, ha ez V8on történik teljesen más lett volna a végkimenetel. De V15 v V20on is. Egyszóval arra akarlak rávilágítani, vannak az embernek fő világai, elsőszámúk, meg vannak a mellékszálak amire csak több ismerős miatt regel be, de nemtolja keményen, ésha támadást kap se védekezik úgy ahogy tud. PErsze itt ellene szól az, hogy éppen ti támadtátok, ilyenkor egy inaktiv világomon is megmutatnám neked hogy 1 falut nemtudsz elhozni tőlem, de mint írta ő éppen V8on védekezett így megértem a dolgot.
Ha majd újra eljutsz sok faluig mint V7en, rájössz nemlehet sokáig huzni több világon egyszerre úgy aktivan hogy mindenhol maximálist nyújts. Egyik a másik kárára fog menni.
 

DeletedUser16178

Vendég
Dark Lord = WildCat .

És hibádzik amiket itt írsz ^^

A faluimat NEM az ellenfélnek adtam át hanem a JÓBARÁTAIMNAK.
Egyébként is az Ellenségem ellensége a barátom, vagy ezt a mondást nem hallottad még fiacskám ?
Szóval Nézőpont kérdése.
Hogy az ellenfél erről mit gondol hát röptében le*z*rom

Azt pedig hogy Theo nem tudta a maximumot nyújtani,azért azt tagadnám.
Bőven volt ideje a napjában és még esténként is a bosszantó támadásait rám küldözgetni, csak Ő egymaga napi 200 körüli támadást tolt rám napi szinten rengeteg bosszúságot okozva ,márcsak azért is,mert non-stop itt kellett lennem, a targoncatanfolyamom idején :p Ennyire nem lenne ideje itt lenni ? Nem tudom Nálad mi számít már inaktívságnak ,de ez aligha....

Egyszerűen arról van szó hogy savanyú a szőlő és fáj ezt beismerni. Aki tiltakozik a tény ellen, Hogy ki lehet ismerni minden ellenfelet, és az ügyességem révén kiszűrtem az éles és kamu támadásait, így bebukott a támadó arzenáljának vagy 2/3-a. Ez egy kissé lehangolta nemgondolod ? Arról nem is szólva hogy nem egymaga jött rám, hanem hozta 4 cimboráját magával, Dilazs az Igazi a CNN-ből,meg Zs-Daywalker a Noobs-ból,hogy csak két jobb játékost említsek,akik egymagukban akkorák voltak mint én egymagam......A nagy ego, meg hogy a 8-as világ fórumán Tomi haverjával keménykedtetek, hogy így le leszek nyomva meg úgy,azt a 18-ason az első visszatámadásnál úgy elbukott vagy 15 falut mint Rottenbiller, a szomszédságból "váratlanúl" rátörő Barbarossától hogy szinte iskolapéldája volt a pofára esésnek.... Arról nem is beszéélve hogy úgy vettem el a mellém költöző falvacskáit, mint iskolásgyerektől a tölcséres fagyit. Lepofozás kíséretében hogy még köpni-nyelni nem volt ideje :p
...dagika27-től tudom,aki előbb a CNN-t járta meg,majd visszajött hozzám ( na vajon miért jött vissza ? ) hogy a nagy akciótok épp az ellenkező eredményeket hozta mint amit vártatok :D Azt vártátok hogy bukni fogok,azt még a Vezérüktől is vittem falut,és belendülve vagy 20 falut iziben másoktól berántottam :D

Ez vagyok én fel kéne már ismerni végre. Alapvetően nyugis játékos vagyok,de ha rákényszerítenek ,tudok ám nagyon veszélyes is lenni. És Theoék ezen dolgoztak. Hát meg is kapták.

Szóval lehet így védeni a másikat ilyen-olyan félremagyarázásokkal meg hazugságokkal mint ahogy azt egy vigyoritól már megszokhattuk,de a tény az tény marad. Ja ,és magyarázzátok már meg,hogy a LEV pontjaim miért nem növekedtek,miközben az MHC foglalt be , jó ???

Kösziíííí !

Ja,és halkan itt jegyezném meg,hogy a 20-as világot is bukni fogjátok Rokiékkal szemben :)
Ha kell beállok Rokiékhoz is harcolni,csakhogy ezt a folyamatot elősegítsem :p
Ki nem állhatom a beképzeltséget ,az ilyen jelenséget minden erővel el fogom nyomni.

Na Páááá
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Neked az MHC és BABEL is ellenfél volt. Összehaverkodtál egykét MHC-sel csakhogy keresztbe tehess a BABELnak. MHC-sek attól még úgyanúgy kihasználták pár ingyenfaluért, semmi más nemtörtént.....
Egyvalamit nemértek. Világokon át azzal szapulsz nincs egy felépített normális fiokom. Miközbe a harmadik világ ahol Vigyori86 néven játszom+1 ahol =vigyori86=(V10 sokáig Top1), és az előző 2 világban se volt kis eredményen. De itt is lehet látni a kezdetektől. Ellenben te, sokadjára beleüllsz egy fiokba, vagy megbújva gyáván 30-40 falunál feded fel magad. Addig meg lapulsz mint szar a fűben. Akkor lennél a szemembe valaki, ha V20ra beregelsz mint roki kezdetektől felvállalod ez vagy te és értünk jössz. Ezért tisztelem becsülöm Rokit, mert ő nemolyan gyáva mint te......
Emlékszel még V15re? Semmiből előkerült a nagy Wildcat 40-50 falunál mellverengetve. Játszottál 2-3 hóig, majd amikor a FRD szövetséget kötött az Unioval és ellenetek kezdtek el harcolni te leléptél gyáván, és átadtad a "haverodnak" sharpshooternak. Ja tudom megint azzal jössz azért mert Spartanak akartál keresztbetenni. ÚGyanaz a kifogás mint V18on. Féltél az MHCtől később így inkább ingyé odaadtad csakhogy verhesd a melled hogy nemgyöztek le. ÚGyanígy volt ellenünk is, ha netalántán túléled a FRD-s rohamokat tudtad Spartaiak mi átgázolunk rajtad. Erről vanis levelem ahol leírtad ezt, hogy nemakarsz úgy védekezni mint a V1en skulls ellen, felesleges időtöltés lenne, vagy eztis tagadod?
 

DeletedUser

Vendég
Vigyori!

Ajánlom figyelmedbe a v20-on Ragnar Lodbrok acc-ot. Mire tippelsz ki van benne?
 

DeletedUser

Vendég
Zola azért jó vezér,mert tart egy cirkuszi bohócot maga és a társai előtt céltáblaként,aki felfogja,és kapja a sok xart helyettük,és így a jó játékosok csak a játékra kell,hogy koncentráljanak.ezt nehéz beismerni magadnak,de sztem már látod te is vigyori.Mindenki rajtad nevet,még a saját klánod tagjai is.És hiába próbálsz intelligensnek látszani a hsz-eiddel napjainkban a külsőn!Akinek a játékstílusa olyan mint neked,az az életben is hasonló.
 

DeletedUser16178

Vendég
Neked az MHC és BABEL is ellenfél volt. Összehaverkodtál egykét MHC-sel csakhogy keresztbe tehess a BABELnak. MHC-sek attól még úgyanúgy kihasználták pár ingyenfaluért, semmi más nemtörtént.....
Egyvalamit nemértek. Világokon át azzal szapulsz nincs egy felépített normális fiokom. Miközbe a harmadik világ ahol Vigyori86 néven játszom+1 ahol =vigyori86=(V10 sokáig Top1), és az előző 2 világban se volt kis eredményen. De itt is lehet látni a kezdetektől. Ellenben te, sokadjára beleüllsz egy fiokba, vagy megbújva gyáván 30-40 falunál feded fel magad. Addig meg lapulsz mint szar a fűben. Akkor lennél a szemembe valaki, ha V20ra beregelsz mint roki kezdetektől felvállalod ez vagy te és értünk jössz. Ezért tisztelem becsülöm Rokit, mert ő nemolyan gyáva mint te......
Emlékszel még V15re? Semmiből előkerült a nagy Wildcat 40-50 falunál mellverengetve. Játszottál 2-3 hóig, majd amikor a FRD szövetséget kötött az Unioval és ellenetek kezdtek el harcolni te leléptél gyáván, és átadtad a "haverodnak" sharpshooternak. Ja tudom megint azzal jössz azért mert Spartanak akartál keresztbetenni. ÚGyanaz a kifogás mint V18on. Féltél az MHCtől később így inkább ingyé odaadtad csakhogy verhesd a melled hogy nemgyöztek le. ÚGyanígy volt ellenünk is, ha netalántán túléled a FRD-s rohamokat tudtad Spartaiak mi átgázolunk rajtad. Erről vanis levelem ahol leírtad ezt, hogy nemakarsz úgy védekezni mint a V1en skulls ellen, felesleges időtöltés lenne, vagy eztis tagadod?

Az első mondatig eljutottam,így arra reagálnék is :
Látom már megint meg akarod mondani a tutit, azt még képben sem vagy .
Ahogy ez lenni szokott.....

#1 - Az MHC SOSEM volt ellenfél, a tagjaikkal személyes szövetségi viszonyt ápolt több klántársam is.
pl. Zolesz40 ,sirfrank-al, én és lord84 , black moon-al , és fritzyke is nagyon korrekt volt velünk szemben .....

#2 - Ez ugyanakkor a másik oldalról nem volt elmondható ,mely mindenáron a vesztünkre akart törni, így ha még MINDIG nem esett volna le, a legjobb döntést hoztam meg azáltal, hogy lefeküdtem az MHC-nak azért hogy a gőzös berobogjon az ellenség arcába :):)
[SPOIL]
Little John febr 23,2013 10:03
Sziasztok!

Miután a [ally]Noobs[/ally] befogadta a menekülő ellenségünket, a Wikingeket, s nem hajlandó őket kitenni a mai napon bontottam a szövetséget velük.
A [ally]Noobs[/ally] vezetése (nem a tagsága) a szövetségeseivel szemben inkább a Wikingeket választotta. Azokat a Wikingeket, akik nemrég még az MHC-nél kilincseltek, tagfelvételt kérve. Az MHC nem kért belőlük, a [ally]Noobs[/ally] vezetőivel ellentétben.

A régi [ally]Noobs[/ally] tagokra továbbra is szövetségesként tekintünk, kérek mindenkit, hogy a közös ellenségeinkkel szemben támogassátok őket.
A Wikingből átlépett tagokat nem tekintjük továbbra sem a szövetségeseinknek. Az ő támadásukat lehet folytatni.

Üdvözlettel,
[player]Little John[/player]

Little John febr 23,2013 11:52
Tisztelt [ally]Noobs[/ally] és [ally]No 2.H[/ally] tagok!

Az elmúlt napok eseményeinek következményeként a mai napon az alábbi körlevelet küldtem a [ally]CNN[/ally] tagjainak. Úgy tartottam tisztességesnek, ha ezt a levelet Ti is látjátok.

Üdvözlettel,
[player]Little John[/player],
a [ally]CNN[/ally] klán vezetője

Ezt az üzenetet Little John továbbította neked.

Little John febr 23,2013 11:54
Tisztelt [ally]Noobs[/ally] és [ally]No 2.H[/ally] tagok!

Az elmúlt napok eseményeinek következményeként a mai napon az alábbi körlevelet küldtem a [ally]CNN[/ally] tagjainak. Úgy tartottam tisztességesnek, ha ezt a levelet Ti is látjátok.

Üdvözlettel,
[player]Little John[/player],
a [ally]CNN[/ally] klán vezetője

Ezt az üzenetet Little John továbbította neked.

Úr taknyos csiga febr 23,2013 17:34
Hello!
Az igazság az,hogy nem a wikingek az igazi ellenfél.HAnem alulról jön,a pokolból.. :) Az a pár falu,amit a wikingek most "nekünk adtak" az idő rövidsége miatt nagyobb segítség,mintha el kéne venni tőlük..Itt ahol most mi vagyunk a 2 frontos háború nem megoldás.Nem tudunk annyi segítséget kapni,hogy elbírjunk velük.
Így viszont most tudunk az igazi frontra koncentrálni..
remélem ezt megérted és más véleményen leszel..

Köszi

Cucu

Úr taknyos csiga febr 23,2013 17:35
Senki háta mögött nem akartam ezt a levelet megírni,így elküldtem a klánnak is..

Cucu

Ezt az üzenetet Úr taknyos csiga továbbította neked.
[/SPOIL]
Nekem megérte,és mind a mai napig nem bánom meg.

Az meg hogy mit cselekedtem a v15-ös fiókommal, az akkor jó döntés volt,ugyanígy mint most ez is.
Hogy Te még mindig nem tudsz napirendre térni fölötte azt inkább az iq hiányának tudom be nálad.

ennyi....
 

DeletedUser4544

Vendég
Szóval akkor te jóba voltál végig a MHC-vel, és személyes szövid a klán 90%-a. Csak aztnemértem a világ kezdetén miért szapultad őket, montit, respiit...De akkor ezekszerint te így mutatod ki a "barátságot" :)

V15be meg kispont voltál te ahhoz hogy foglalkozzunk veled, egymiatt szoktam felhozni, mégpedig azért mert féltél a FRD-től és abba a rejtett álarcba akartál kivonulni a 15ről, hogy a nagybarátodnak sharpnak átadtad a falvakat. Ám nemkicsit furcsa, toltad addig napi 24be, és hirtelen amikor FRDnek csak 1 ellenfele maradt és 100%kal a Wikingre fokuszált volna(vagyis rád), te pont ekkor léptél le. Nem furcsa kicsitse mi :D
 

DeletedUser16820

Vendég
Erre csak egy Goal mondást tudok mondani ami itt folyik ! :)
"Múlt az múlt ,a jövő pedig a jövő ! Ne élj a múltban ,s jövőben mert nem lesz jelened ! " :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Szóval akkor te jóba voltál végig a MHC-vel, és személyes szövid a klán 90%-a. Csak aztnemértem a világ kezdetén miért szapultad őket, montit, respiit...De akkor ezekszerint te így mutatod ki a "barátságot" :)

V15be meg kispont voltál te ahhoz hogy foglalkozzunk veled, egymiatt szoktam felhozni, mégpedig azért mert féltél a FRD-től és abba a rejtett álarcba akartál kivonulni a 15ről, hogy a nagybarátodnak sharpnak átadtad a falvakat. Ám nemkicsit furcsa, toltad addig napi 24be, és hirtelen amikor FRDnek csak 1 ellenfele maradt és 100%kal a Wikingre fokuszált volna(vagyis rád), te pont ekkor léptél le. Nem furcsa kicsitse mi :D

Felejtsd már el azt a v15-öt jóember :D
mit fókuszált volna rám az frd ?
Abból volt talán 10 ember aki tudott is játszani :D
Ez még kevés ahhoz hogy ne tudjak beállni az 1 mp-es nemesek közé :p
skulls az nagyobb kaliber volt, csakhát ott a vezetés nem sulykolta az offenzív nemesezést ,ezért ürítettem amit nem tudtam bevédeni/bevédetni...
Mérlegelni, Játszani tudni kell ;)

Egyébként is tudhatnád hogy a játéktól függetlenűl,azokat szapulom,akik betámadnak ,itt, a külsö fórumon.
Ezt is Respii kezdte....erre volt a válasz az egocentrikus filmgyáros ....

De függetlenűl attól hogy ki kinek a barátja,számomra a játék,az játék marad.
Így történt hogy black moon-tól elvittem egy falut :D
 

DeletedUser

Vendég
Ennyire azért nem lennék nagymellényű. Lehet rólam is állítani dolgokat, mint vigyoriról, esetleg az MHC, vagy Spárta klánokról de...ami számomra fontos.



Akkor felnyitom kis szemed kispajtás.:)

Tehát. Nem hallottál a Spártáról, viszont azt állítod, te már játszol egy ideje. Sejtéseim szerint Te is egy ilyen kisbéka vagy, aki fél éve kezdte el a játékot és már veri a mellét, mert ezt hallotta a nagyoktól.

Szóval a Spárta 2 világot nyert, de ezt tudnod kéne Dr.Pro. Nekik van mire verni a mellüket és annyiban Tisztelem vigyorit és másokat, hogy legalább a KH-s accal tolják fel a képüket ide. Te pedig még annyit sem teszel meg, hogy eláruld ki vagy. Amíg ezt nem tudom, vagy tudjuk csak egy köpködő kis senki maradsz a szememben/szemünkben, aki nem meri felvállalni kicsoda,micsoda ő.

Apropó: *A.D* klán a V14 győztese, hogy ezt is tudd.

Shadow

ui: Az emlékezetkiesésekre szedj Cavintont Dr.Pro!

Igen úgy van, ahogy mondod ma kezdtem!:)))Sőt nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy pro vagyok, de ha te ezt is már elképzelted magadnak, akkor csak tessék.:))))
Viszont nem kell nyalni arra a fagylaltot találták ki tudtommal.:)
Senkiháziknak mindek áruljam el a nevem?:) Nem külsőn kell fényezni magad, hanem játékban bár eddig nem valami fényes a nagy neved a játékban szóval erről ennyit akkor.:)
Viszont szövegelésből kitűnő vagy!:)
 

DeletedUser12554

Vendég
Azt állítod, nem vagy pro...de mégis leszarozod az MHC-t meg a SPARTA-t is. Egy kezdő meg se szólaljon szerintem.

Kezdesz megzavarodni cimborám.:) Legalább vállalnád fel magad, hogy ki vagy, ehelyett csak a kitérő válaszok jönnek. Ennyit rólad kiscsikó. Darky szavaival élve: Mennny búgócsigázni... az neked való.
 

DeletedUser

Vendég
Kezd hasonlítani ez az egész topic a tegnapi Monacói futamra...lesz itt is befutó de dög unalom már most is az egész...
 

DeletedUser15718

Vendég
elfogtunk 1 levelet:
xy:mivan vele drága ? miért léptél ki a spártából ?
xyz:Mert csicska a vezetés.
xy: jha
xyz: gondolom vigyori :D
xy: Újra kezdem.
xyz: hol ?
xy: ja ja.ő egy parszt.
xy: de zola brooky meg 0

mifene......:)

Virág, virág, virág....
 

DeletedUser

Vendég
Megtisztelő, hogy a topikunkba jársz unatkozni :)

Tudod drága ez is olyan mint Monaco, a részvétel kötelező mert minden díszpinty itt feszít...amúgy meg tök mindegy hova írok mert itt már rég nem a cégedről szól a topic, hanem 1-2 ember múltjáról és náluk is csak úgy, ahogy a nóta mondja:"Csak a szépre emlékezem"...
 

DeletedUser

Vendég
Igen úgy van, ahogy mondod ma kezdtem!:)))Sőt nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy pro vagyok, de ha te ezt is már elképzelted magadnak, akkor csak tessék.:))))
Viszont nem kell nyalni arra a fagylaltot találták ki tudtommal.:)
Senkiháziknak mindek áruljam el a nevem?:) Nem külsőn kell fényezni magad, hanem játékban bár eddig nem valami fényes a nagy neved a játékban szóval erről ennyit akkor.:)
Viszont szövegelésből kitűnő vagy!:)

Látod tanulhatsz Tőlünk (;
 

DeletedUser

Vendég
Te most szívsz is valamit?:D
Mindig odaképzelsz valami szöveget, amit nem is írtam nem szidtam az =MHC=-t épp ti teszitek tisztelt Sparta.:)
Kis hal vagy te ahhoz, hogy pont neked mondjam meg az igazi nevem 18-on is az a szép 3 falu, ami 2 barbi vér profi vagy!:D
 

DeletedUser12554

Vendég
Te most szívsz is valamit?:D
Mindig odaképzelsz valami szöveget, amit nem is írtam nem szidtam az =MHC=-t épp ti teszitek tisztelt Sparta.:)
Kis hal vagy te ahhoz, hogy pont neked mondjam meg az igazi nevem 18-on is az a szép 3 falu, ami 2 barbi vér profi vagy!:D

Talán mert nem ott játszom.:) Tudod, van aki miatt maradok ott, de az nem te vagy és nem kötöm az orrodra.:)

Néha van, hogy a kishal megeszi a nagyhalat.:) Ezt Te is tudnád, ha akkor játékos lennél, mint amekkora a szád.
 
Fent