Sparta

Deleted User - 1079264

Vendég
v19en az összlétszámunk alig haladja meg a 80as limitet, eleve csak azért lett megnyitva a 2. klán, mert pár régi tagunk később jött és már nem fért be. Míg pl v11en (ami v8 óta a legnagyobb világ volt) egy szövi akart beolvadni, azért nem fértünk el 1 helyen.
... de ezzel együtt v11en egyértelműen, de talán v19en nálunk is akad olyan tag, aki nem biztos, h megüti egy győzelemre hajtó csapat szintjét. Nem is láttam még olyan klánt, akár 10 főst se, ahol tényleg teljesen rendben lenne a nívó. Innen nézve, el tudom képzelni, mi megy ott, ahol 200+ tag van.



Nem nehéz bekerülni? Lelkes kezdők? Dehát egy 2xes szervergyőztes klánról beszélünk..
3 klán + még a diplomáciázunk? Úgy meg annyira nyerni nem nehéz, egy nagyjából kész alappal meg normális vezetéssel, különösen az új világokban, amik jóval kisebbek. Kb fele akkora lesz a v20, mint a v15 és úgy ötöde, mint a v5 volt, nem mind1 :)

Nem kifejezetten a Sparta-ra vagy a v20ra írom, de a 19en is az a tapasztalat, h ha hülyén is hangzik, de itt-ott már magad ellen kell játszani, ha valóban kihívást akarsz.. Ha csak a jelentkezők közül a jobbakat felvesszük, már a top100nak legalább fele nálunk lenne. Ha belemegyünk h a 2. és a 3. klán mnt-zzen velünk, h egymást üthessék, nyilván jóval kényelmesebb, stb.
Ellenben ha elsősorban a strigulákat akarjuk húzgálni, gyorsan, minél kisebb befektetéssel, az más tészta, mások is gondolkodnak így. Kinek a cél, kinek az út.

Nem tudom, valahol nyűglődtél-e már végig 4 és fél évet. De mi már legtöbben nem szeretnénk a v5-ös tortúra után. V15 csak azért volt viszonylag gyors, mert sikerült azokat a bánatos titkokat megszereznünk. Ha területi alapú lett volna, még mindig ott ügyeskednénk. Mivel v20 kicsit lassabb, több idő lesz.

"Nem nehéz bekerülni? Lelkes kezdők? Dehát egy 2xes szervergyőztes klánról beszélünk.." bocs, de ezt a sort kicsit nagyképűnek érzem. Miért ne lehetne újaknak lehetőséget adni? Panaszkodunk, hogy egyre kevesebben regelnek be, de azért csak régi KH-sokból válogassunk?? Úgy tényleg elfogy a nép, ha kitesszük az ajtóra, hogy belépés csak profiknak. Nomeg a profiság is igen zavaros fogalom. Pl a szememben nem profi, aki 2-300 faluig tolja top1-2-ként, aztán kipukkad, mint a lufi. Kiderül, hogy nem tud védekezni, zavarja a sok falu, stb. Lehet, hogy egy értelmes kezdővel jobban járunk.
 

DeletedUser

Vendég
...csak a profi definiciódig reagálnék mert egy kicsit magamra is vettem bár én nem tartottam magamat soha annak:
-valószínűleg az a profi akinek 300 falunál több van,
-a scriptektől (és az van neked is bőven) képtelen lenne létezni
-dual triál és kitudja?
-egymaga semmi sem lenne a társai nélkül de mivel azok is profik ezért ő is valaki

szóval én örülök, hogy nem vagyok profi...
 

DeletedUser16178

Vendég
...csak a profi definiciódig reagálnék mert egy kicsit magamra is vettem bár én nem tartottam magamat soha annak:
-valószínűleg az a profi akinek 300 falunál több van,
-a scriptektől (és az van neked is bőven) képtelen lenne létezni
-dual triál és kitudja?
-egymaga semmi sem lenne a társai nélkül de mivel azok is profik ezért ő is valaki

szóval én örülök, hogy nem vagyok profi...

pedig igaza van :)
Sok nagyot láttam már harc nélkűl elbukni....
 

Deleted User - 1079264

Vendég
...csak a profi definiciódig reagálnék mert egy kicsit magamra is vettem bár én nem tartottam magamat soha annak:
-valószínűleg az a profi akinek 300 falunál több van,
-a scriptektől (és az van neked is bőven) képtelen lenne létezni
-dual triál és kitudja?
-egymaga semmi sem lenne a társai nélkül de mivel azok is profik ezért ő is valaki

szóval én örülök, hogy nem vagyok profi...

Ne találgass, nincs pontos definíció. :) Sok falutól nem lesz profi senki. Attól függ, hogy tudja használni. A scriptek egyvalamire jók. Időt takarít meg az ember olyan tevékenységek felgyorsításával, amik rontják a játékélményt. Aki nem használja, nem profi, hanem szánalmas. Miért kellene egymagának boldogulni bárkinek is egy Klánháború nevú játékban? :eek: A profi nem egyedül harcol, hanem jól összedolgozik a társaival. De természetesen képes kisebb akciókra egyedül is a csoportos akciók között, ha szükséges. Szóval lehetnél profi, ha akarnál, egy szerveren nem is lenne sok időráfordítás, csak hajlandóság kellene megismerni a modern technikát. Csak lesajnálni tudom azokat, akik dicsekszenek, hogy pf meg scriptek nélkül. Gondolom otthon meg szenes vasalóval meg mosóteknőben... :)
 

DeletedUser

Vendég
Ne találgass, nincs pontos definíció. :) Sok falutól nem lesz profi senki. Attól függ, hogy tudja használni. A scriptek egyvalamire jók. Időt takarít meg az ember olyan tevékenységek felgyorsításával, amik rontják a játékélményt. Aki nem használja, nem profi, hanem szánalmas. Miért kellene egymagának boldogulni bárkinek is egy Klánháború nevú játékban? :eek: A profi nem egyedül harcol, hanem jól összedolgozik a társaival. De természetesen képes kisebb akciókra egyedül is a csoportos akciók között, ha szükséges. Szóval lehetnél profi, ha akarnál, egy szerveren nem is lenne sok időráfordítás, csak hajlandóság kellene megismerni a modern technikát. Csak lesajnálni tudom azokat, akik dicsekszenek, hogy pf meg scriptek nélkül. Gondolom otthon meg szenes vasalóval meg mosóteknőben... :)

mondom én nem vagyok az...amúgy a scriptek nem tartoznak a játékhoz ergo nálam egyenlő a csalással...a modern technikának sincs semmi köze a scriptechez...maradjunk csak annál, hogy kevesebb időt akarsz befektetni mint kellene mert csaló programokkal lopod az időt és könnyíted a játékodat...miért is? ja hogy ne legyél szánalmas mint én és profinak érezd magadat...
 

DeletedUser

Vendég
Full Moon ez volt a Bullshit de ezt te is tuddod ugye?

Gondolom ha pisztolyod van de késsel támadnak rád te vagy olyan gavallér,hogy pusztakézzel veszed fel a harcot.

Hagyjuk a baromságokat.
 

DeletedUser16178

Vendég
mondom én nem vagyok az...amúgy a scriptek nem tartoznak a játékhoz ergo nálam egyenlő a csalással...a modern technikának sincs semmi köze a scriptechez...maradjunk csak annál, hogy kevesebb időt akarsz befektetni mint kellene mert csaló programokkal lopod az időt és könnyíted a játékodat...miért is? ja hogy ne legyél szánalmas mint én és profinak érezd magadat...

Ott a pont !

Betiltani minden scriptet !!! :D
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Úgy van! Az autókat is tiltsuk be! Tessen gyalogolni! Csalás, hogy gyorsabban odaérsz valahova, mint gyalog!
 

DeletedUser

Vendég
A scriptekre szüksgé van. Nélkülük tényleg 24 órát kéne a gép előtt ülni. Vagy! A fiókkezelő és egyéb hozzá tartozó szolgáltatások legyenek részei a premium fióknak és ne kelljen értük külön fizetni, akkor mehetnek a kukába a scriptek.
 

DeletedUser

Vendég
Úgy van! Az autókat is tiltsuk be! Tessen gyalogolni! Csalás, hogy gyorsabban odaérsz valahova, mint gyalog!

Kezdesz kapkodni Ági és jó nagyokat csúsztatni!
Az, hogy elérj A-ból B-be az nem egy játék és nem is egy verseny...hogy mivel teszed az rajtad múlik...
Nem láttam még maratoni futót autóval lenyomni a távot az olimpián....se úszót Jetskivel lenyomni az 50m gyorsat...és vívót se képfegyverrel vívni...
A játékban nincsenek scripteknek valószínüleg azért mert nem tartozik a játékhoz...szóval azért íródtak egyes gémerek által, hogy ők, Te és még itt a KH krémje kevesebb energia befektetéssel érjetek el jobb eredményt. Számomra ez még mindig csalás...még akkor is ha Emperor azért akar rakétával játszani mert valakinek kése van...

Nekem még mindig szinpatikusabb egy CoTR féle szedet vedett népség akik a saját bugyuta bájukkal megprobálják magukat jól érezni egy világon mint azok akik egyből a szervergyőztesnek kikiáltott klánok egyikébe akarnak feszíteni csak, hogy elmodhassák, hogy már megint mi nyertünk...
 

DeletedUser

Vendég
Az említett vívók persze nem használnak találatjelzőt, csak azt amit olümposzi istenek megálmodtak?


Nincsenek engedélyezve a scriptek?
Nem elérhetőek mindenki számára ezek a scriptek?

Jár valami külön elismerés azoknak akik PF nélkül teljesítik a távot, akik nem tudják használni a gyorsgombokat?
Szerintem a játékalkotói nem tévedésből alkották(teremték) meg a gyorsgombokat, de ettől még lehet tamáskodni tovább.
Én javaslom, hogy aki ódzkodik a scriptektől az ne használja.
» Gyorsgombok törlése
Megoldható? Azt hiszem senkire sem kötelező előírás ezek használat, de majd nem kell szólni, hogy savanyú a szőlő, és bezzeg anno ...
Örülök neki, hogy nem kevesek jogosultsága már a scriptezés és egyre többen használják, egyre több jó képességű játékos tűnik fel, s egyre nagyobb kihívást jelent majd egy szerver megnyerése.
 

DeletedUser12405

Vendég
"Nem nehéz bekerülni? Lelkes kezdők? Dehát egy 2xes szervergyőztes klánról beszélünk.." bocs, de ezt a sort kicsit nagyképűnek érzem. Miért ne lehetne újaknak lehetőséget adni?
Szóval ha jelentkezek a Milan-ba focizni, nagyképű dolog lenne, ha kiröhögnének? Egy próbát megér :)
Szerintem inkább az a nagyképű dolog -bár ne ez a legjobb szó rá-, mikor mindenféle Hátulkullogó Henrik-ek büszkélkednek, h micsoda klánokban játszottak már, nameg Középkategóriás Karcsik döngetik a mellüket, h "MI aztán bárkivel elbánunk, MI vagyunk a legjobbak"... mert fel lettek véve különösebb szelekció nélkül.
(hupp.. megírták felettem kb ugyanezt)
Panaszkodunk, hogy egyre kevesebben regelnek be, de azért csak régi KH-sokból válogassunk??
Teljesen igazad van és részben épp ez az elitista szemlélet, amiről beszélek, az oka, h fogynak a játékosok... de azért azt ugye nem kell gondolnom, h a sok tag felvétele egyszer is jelentett valamiféle általános KH népszerűsítő célt akárhol is? :)


Scriptek:

Nem is értem miről beszéltek...
Melyik script az ami nagy előnyt ad manapság?
Régen a seregképző meg a címkéző volt fontos, most mindkettőre van megoldás az alap PF-on belül.

Fake script: baromság, vagdalkozáshoz, szerintem.
Nyersi kiegyenlítő: hasznos, de óriási előny? Nem.
Dodge script: Néha hasznos, de túl gyakran még az se kényszerül rá, akit sokat támadnak.
Seregösszegző: Személy szerint nagyon sokat használom, de óriási előny? Abszolút nem.
Koordináta másoló: Apróság.
Sorbarendező: hasznos, de talán az sem olyan meghatározó + ha jól tudom, most nem is működik :)
 

DeletedUser

Vendég
Melyik script az ami nagy előnyt ad manapság?
érdekes a legfontosabbat lehagytad: farmoló...és most nem a farmkezelőre gondolok...ismerek olyan embereket akiknek az farmoló scriptjéért a KH-s tábor krémjének a nagy része az anyját is eladná...akik nem azoknak már meg van...de végül is tök mindegy...
 

DeletedUser12405

Vendég
Azt mondod, rövid távon első tudsz lenni bármikor. Később meg pl. a könyvjelzőzést nagyon nem éreztem elveszett dolognak, bár tény, h melós összerakni.
 

DeletedUser16178

Vendég
Úgy van! Az autókat is tiltsuk be! Tessen gyalogolni! Csalás, hogy gyorsabban odaérsz valahova, mint gyalog!

Te egyre sötétebb vagy :D

Az alap farmoló és prémcsi fiókban benne van minden ami kell,a Tömeges kiképzés meg még néhány dolog.

Ki kéne tiltani a védekező, a beazonosító és a nyersis scripteket meg azokat amelyek jelentősen megkönnyítik a játékosok dolgát,olyannyira,hogy már szinte nem is Ők játszanak...mondom "szinte" :D

Nekem még mindig szinpatikusabb egy CoTR féle szedet vedett népség akik a saját bugyuta bájukkal megprobálják magukat jól érezni egy világon mint azok akik egyből a szervergyőztesnek kikiáltott klánok egyikébe akarnak feszíteni csak, hogy elmodhassák, hogy már megint mi nyertünk...

Te meg kezdesz lassan dekadens arculatot ölteni :D
A tömegklán nem azért nevezhető tömegklánnak mert bármi féle előnye lenne.
Sem taktikailag,sem morálisan nem mondható sikertörténetnek a KH histográfiájában.
Az hogy most velük példálózól, ezzel csak azt akarod bizonyítani hogy Neked van igazad ,még ha a limbó hintót véded is meg a Porsche-vel szemben.
Én már eldöntöttem, csakis olyan alakulatokat viszek és vezetek, amelyekben minden egyes játékost fel tudunk zárkóztatni a játéktudás elvárt közép szintjére. Egyenként .
és most vulgáris leszek :
Aki nem tud játszani az menjen a fenébe .... Nem azért tanul az ember hogy előlről kezdje az iskolát :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser4544

Vendég
Háborúink:

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: VHL, VHL-A

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 11
Oldal 2: 2
Különbség: 9

-----------------------------------------------------------------------------------------
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: *MaD*, *BaD*

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 26
Oldal 2: 1
Különbség: 25

--------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: =AOD=, -AOD-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 13
Oldal 2: 0
Különbség: 13

----------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: ROTARY, ROTAoD

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 20
Oldal 2: 5
Különbség: 15

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: TERROR, T3RROR, TERR@R

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 0
Különbség: 8

------------------------------------------------------------------------------------------------

Az egész világ ellen harcolunk, és minden fronton jócskán pozitiv a mérlegünk!
Gratulálok az egész csapatnak, rendkivül erős brigád gyült itt össze V20on. Kössétek fel a gatyót rokibarátom;)
 

DeletedUser17017

Vendég
Az egész világ ellen harcolunk, és minden fronton jócskán pozitiv a mérlegünk!
Gratulálok az egész csapatnak, rendkivül erős brigád gyült itt össze V20on. Kössétek fel a gatyót rokibarátom;)

A klánvideót lehagytad :)

[YOUTUBE]T8r3cWM4JII[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
gratulálok

[SPOIL]Háborúink:

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: VHL, VHL-A

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 11
Oldal 2: 2
Különbség: 9

-----------------------------------------------------------------------------------------
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: *MaD*, *BaD*

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 26
Oldal 2: 1
Különbség: 25

--------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: =AOD=, -AOD-

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 13
Oldal 2: 0
Különbség: 13

----------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: ROTARY, ROTAoD

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 20
Oldal 2: 5
Különbség: 15

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW, TiSa
Side 2:
Tribes: TERROR, T3RROR, TERR@R

Timeframe: Örökké

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 8
Oldal 2: 0
Különbség: 8

------------------------------------------------------------------------------------------------

Az egész világ ellen harcolunk, és minden fronton jócskán pozitiv a mérlegünk!
Gratulálok az egész csapatnak, rendkivül erős brigád gyült itt össze V20on. Kössétek fel a gatyót rokibarátom;)
[/SPOIL]

Hogy mik vannak?
[SPOIL]Side 1:
Tribes: Sparta, TiSa, LSW
Side 2:
Tribes: VHL, VHL-A, *BaD*, *MaD*, =AOD=, -AOD-, ROTARY, ROTAoD, TERR@R, TERROR, T3RROR, Barcelona, Real Madrid, FTC, Lúzer FC, Nyugd. klub, Gyengén látók rajzszakköre, Tarlóspest, Vállról indítható hacker eltérítő

Timeframe: Örökké

Összes foglalás:

Oldal 1: 362
Oldal 2: 623
Különbség: 261

chart


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 80
Oldal 2: 8
Különbség: 72

chart


Összes foglalás pontértéke:

Oldal 1: 884,857
Oldal 2: 1,266,069
Különbség: 381,212

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 288,515
Oldal 2: 24,546
Különbség: 263,969

chart
[/SPOIL]

"Az egész világ ellen harcolunk, és minden fronton jócskán pozitiv a mérlegünk!"

Baxxa meg, ha ilyen kemény a szitu, akko én mit keresek itthon, he?
Lesz itt még harc, el is dugtam a csúzlit jó helyre. Az anyjuk kínkeserves mindenit a pogányoknak, adjunk nekik, mutassuk meg.
Azt hiszem Federer érezte magát kényelmetlenül egy németországi mecsen, ahol egy hazai játékost 6:0, 6:0-ra sikerült elpáholnia.
avagy
Magyarország vs Brazília 3-0, 1986
Hja, ha így folytatódott volna ...
Lényeg a lényeg, sokat ér a sikeretek, ezt tudjuk, hozsanna! De tényleg :)
Egymás közt elmondanád, hogy azért ugye nem rokkantatok bele ebbe a nagy háborúsdiba?? ;)
Szerinted ki jönnek még a macsból? He?
"1. Hely: Sparta
Taglétszám: 70 fő
Faluszám: 229
A legjobb 40 játékos pontja: 783,051
Összes Pont: 945,61
Százalékos arány: 2% "
Bár ez nem naprakész, szerintem azóta már elértétek a 2.1%-ot is. Talán, ha így folytatódik akkor meglesz mikulásra a csizmátokban a szeró is. Na ne szaladjunk azért előre, én várom továbbra is a statot, s ígérem nem bohóckodom majd el.
 
Fent