Spárta (RE-)

DeletedUser

Vendég
Á, ők már akkora sztárok, tényleg, lehet autogrammot kérni tőletek?
 

DeletedUser4544

Vendég
Imádom az ilyen játékosokat.
Hét elején feljött nagymellénnyel hogy majd szerdán megmutatják. Megmutatták a nagy semmit :D
Egyből jött az hogy ráfogjuk hogy 1-2 falut felezgetet a társam falépítés szempontjából. Nem mintha számítani az hogy 1-2 falut elvitetek volna....
Jött a hétvége fele annyi támadóval már 30at foglaltunk tőletek. PEdig ez még csak a bemelegítés volt ;)
Ekkor meg feljön ismét nagymellénnyel minket pocskondiázni. Egy normális játékos feljön ilyenkor és gratulál! Dehát mivel jeges bandába vagy így nem csodálkozom, V10en is amikor szétzuztuk a klánját, csak fenyegetni tudott valóélettel hogy eljön értem és megtalál. A fenyegetés az megy nektek, viszont a játék és a stratégia iszonyat messze van tőletek....Ég és Föld!
 

DeletedUser

Vendég
Gratulálok a klánomnak hogy ismét egy sikeres hadjáratot hajtottunk végre!

Hát ez a végén irtóra tetszett :D "vállveregetés myself" :D
Egyébként -és itt megmondom őszintén (tán már 6-szorra) épp ezért hagytam abba a v15-öt,mert a Spárta már eleve fölénnyel indult....
Esély nem volt semmire világjáték szinten....Spárt vagy frd. Egyik se.
És sanszos hogy a v18-at is be kéne fejezni,amíg nem késő,mivel a pénzes zsákok a szerver felét megvásárolták ^^
Őket viszont úgy hívják hogy emhácé (nem tüsszentettem ! :) )
Aki TOP 1, 35 faluval , és naponta 4-5 falut foglal el,és még van képe azt álllítani hogy csak 200 pp-t ölt bele a felezésbe ,kész vicc :D:D:D (Csak összehasonlításúl, én 7 nappal később kezdtem és 12 falunál tartok ,holott majdnem non-stopban itt vagyok :eek: )
valahogy úgy érzem az említett szám végéből lehagyott vagy 2 darab nullást
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vicces fiú ez a vigyori :)

Senki nem fogta a fal felezésre, csak megemlítettem, hogy nehogy aztán 1000gyalogossal több haljon meg, de csak nem spóroltok a védőkőn ?:D
De mintha leírtam volna előbb, hogy nem ez számított, de ezek szerint nem értelmezted..kár

Mihez kéne gratulálni? A nagy arcodhoz? Ha megnyeritek lesz gratuláció, de csak akkor ha leszálsz közénk onnan fentről, és észreveszed magad.Balazs falvai úgy lettek bevédve, hogy 1 max 2nuke keljen még, tehát pont kilett számolva, hogy melyikhez mennyi védőkell..nem hiszem, hogy akkor nagyon elengedhetnétek magatokat :)
De majd úgy is minden kiderül, de kíváncsi vagyok, ha nyertek, vajon mit érsz el vele :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi van ?!
Hogyhogy mit ér el vele ?!
Hát felrakja a legújabb sztárvideót a jutyubra :p

[YOUTUBE]39dw6tpGoxg&feature[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
Moderáááálvaaaa:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nah nézzük a nagy Sparta armát :)
Ki lesz az első aki falut fog vinni? :)
 

DeletedUser16178

Vendég
Továbbítás Áthelyezés Törlés
Téma This Is Sparta klán visszautasította a békeajánlatot.
Elküldve jan 06, 2013 06:11:18
This Is Sparta klán visszautasította a békeajánlatot.

Fórumtéma: http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3119-Unió/page17


» Háború statisztikáinak megjelenítése
» Háborúk
Továbbítás Áthelyezés Törlés

Párizs megér egy misét (-:

Gondoltam megküldöm nekik a békeajánlatot, mert van 4 falvunk össz vissz,és én is csak nosztalgiázásból lépek fel a fórumunkra, már régesrég nem létezik a WikinG , de NEEEEEEEM !
Egy EKKORA KLÁNNAK ENNYIRE FONTOS A HÁBORÚ amiben eddig egyetlen katona nem vett részt ! (-;

mondtam én .
Játékkezdők a köbön .
Ez a véleményem !

A diplomáciánkban természetesen nincs már senki sem.

Egyébként nem értem hogy miért kaptam prémcsit ezen a világon, január 26-ig ,ami önmagát aktiválta (?) ,hiszen egy-két hetente lépek már csak fel....hogy a fórumról ezt-azt átvigyek a másik világra.

Nekem is az tetszik ebben a magyar klánháborúban... :D A profik játszanak, a középosztályosok pedig betűhuszárkodnak fórumon, hogy melyik a jobb. :) Már lassan sírok rajtatok. :D Cicuska nem változtál... :)

Ezek szerint Te önmagadat a középosztálybeliek közé sorolod (-:
Ennyire ne legyél már beképzelt ! :-D
 

DeletedUser15652

Vendég
Kedves vigyori!
Tegnap sikerült megmutatnod, hogy mennyire értelmes ember vagy. Az emberi kulturált viselkedés alapjai ott kezdődnek, ha valamit állítasz, a másik fejéhez vágod, és ehhez még ocsmány szavakat is teszel, akkor legalább arra méltasd a másik felet, hogy elmondja a véleményét vagy megkérdezze, hogy az állításodat mire alapozod. Azonban neked az utolsó szidalmazós "mondatod" után, csak a tiltás gomb jutott. Szerintem ez nem éppen épelméjű gondolkodásra utal, de az is lehet, hogy csak korban töltötted be a tizennyolcadik életéved! :) Ráadásul egy nővel nem illik így beszélni... :)

Minden esetre szeretném közölni, hogy sosem voltam kém, és soha nem is leszek. Az más tészta, hogy hiba volt a gépezetben, ezt is utólagosan tudtam meg, de ettől még amiket leírsz nem igazak!
Tanulj meg kérlek felnőtt ember módjára viselkedni!!! Ahogy részt veszel a klánvezetésben több kárt csinálsz, mint hasznot, hiszen mindig azoknak az embereknek az oldalára állsz, akik éppen Neked hasznot csinálnak, és ha már meguntad őket vagy esetleg Ők unnak meg Téged, akkor áruló, béna, hasznavehetetlen emberekké lesznek!

Igazán gyomorforgató, amit csináltál, és amit feltehetően a jövőben is csinálni fogsz!

Kívánom, hogy ez a húzásod legyen életed legboldogabb mozzanata, és ennél nagyobb öröm ne érjen az életben, minthogy engem és pár másik klántársunkat szidalmazz, kémnek és árulónak titulálj!

Üdv: Dream
 

DeletedUser16178

Vendég
Kedves vigyori!


Kívánom, hogy ez a húzásod legyen életed legboldogabb mozzanata, és ennél nagyobb öröm ne érjen az életben, minthogy engem és pár másik klántársunkat szidalmazz, kémnek és árulónak titulálj!

Üdv: Dream

Na de kérem !
Ez egy játék , és játékban nem szokás elátkozni a másikat tett , tégyen bármi rosszat is a múltban vagy a jövőre nézve ....
A NERO-kat meg nem szokás felelősségre vonni legyenek bármilyen őrültek is ...

ÁVE NERO VIGYORGÓ !
 

DeletedUser15652

Vendég
Kedves WildCat! :)

Igen, ez csak egy játék... Aminek játszásától eléggé elment a kedvem, de ez legyen az én magánügyem!
Ez nem elátkozás, ez csupán egy újévi jó kívánság. Hiszen legszebb öröm a kár öröm :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Jöjjön aminek jönnie kell. Statisztika.
2012.10.05kor robbant ki a Frd háborúnk.
Ekkor Sparta majdnem ugyanannyi faluval rendelkezett(100-200faluval volt többünk), mint az Unio Frd kettősnek együttvéve.
9 titkot birtokoltunk a 12ből.
Hol tartunk manapság. 3,5 hónap háború után.

Sparta Vs Frd:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 417
Oldal 2: 134
Különbség: 283

Sparta Vs Unio:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,208
Oldal 2: 103
Különbség: 1,105

Sparta Vs MGTT,MGTT-a:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 443
Oldal 2: 185
Különbség: 258

Sparta Vs Ötk, Ötk-a

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 896
Oldal 2: 110
Különbség: 786

Megmég sok feloszlott törölt játékos. Minden frontunk pozitiv mérleggel áll.
Kimerem jelenteni mostanra már minden frontot helyreraktunk. MGTT frontvonalon volt kisebb gubanc, de Teaskannáék érkezésével helyreállt a rend. Nameg megváltunk sok inaktiv semmirekellőtől, pl megmertem tenni hogy Zauditu-t, Grashoppers Wazze vezérét kiadtam klánszintű támadásra befoglalásra. 3millás fiokkal. Falvai 100%-ba frontvonalas. 20-30 falunál többet nemtudott elhozni az ellenfél belőle, egynapra időzítettük a támadás és még aznap 150-200faluval megröviditettük, 2-3 nap alatt az összes falvát befoglaltuk. Ésszerűen szétosztva 8 játékos között. Azért léptük meg mert így közelebb kerültünk a hiányzó 12. titokhoz. Nameg nemkell így egy inaktivat megkerülni. Ezenkivül átkellett értékelnünk a titokvilágot. Ha neadj isten véletlenül hozzá rakja le az egyik titkunkat, secc perc alatt elis veheti tőle az ellen, mert 2 hója csak igérte hogy aktiv lesz, folyamatosan sárgult nemcsinált semmit. Nemtürtük!

De hol tartunk jelenleg? Mint mondtam Unio Frd kettős ugyanannyi faluval rendelkezett a háború napján 3,5 hónapja mint mi.
Mára beolvadt az Unio aktiv magja az Frdbe, márcsak azok maradtak akikkel nem számolnak, akik a mi oldalunkon szeretnének harcolni. Sparta majdnem dupla annyi faluval rendelkezik mint az FRD. 9 titkunk 11 titokra szaporodott. Márcsak 1 titok választ el a szervergyözelemtől minket. Folyamatosan ütjük az FRd-t, márcsak idő kérdése sztem és megtörnek. Folyamatosan egyre kevesebben vannak, és akiket ütünk a frontvonalon mind sorra abbahagyják. De a hátországba is rengeteg az abbahagyó.
Minap meg ezt vettem észre:
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=249762
Lehet itthagy minket Jegesbarátunk is?
 

DeletedUser

Vendég
Jöjjön aminek jönnie kell. Statisztika.
2012.10.05kor robbant ki a Frd háborúnk.
Ekkor Sparta majdnem ugyanannyi faluval rendelkezett(100-200faluval volt többünk), mint az Unio Frd kettősnek együttvéve.
9 titkot birtokoltunk a 12ből.
Hol tartunk manapság. 3,5 hónap háború után.

Sparta Vs Frd:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 417
Oldal 2: 134
Különbség: 283

Sparta Vs Unio:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,208
Oldal 2: 103
Különbség: 1,105

Sparta Vs MGTT,MGTT-a:

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 443
Oldal 2: 185
Különbség: 258

Sparta Vs Ötk, Ötk-a

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 896
Oldal 2: 110
Különbség: 786

szerintem meg;
Side 1:
Tribes: frd
Side 2:
Tribes: LSW, Sparta

Timeframe: 05/10/2012 05:00:42-tól ől21/01/2013 19:40:05

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 416
Oldal 2: 520
Különbség: 104

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 3,872,764
Oldal 2: 4,667,972
Különbség: 795,208

chart



nem mintha oly sokat számítana..:D
 

DeletedUser16178

Vendég
na mi a helyzet a világ ezen fertáján ? :Đ :Đ

Üssétek a Spártát ,ne hagyjátok magatokat !
vigyorira hetenként rálöni 2000 fakét, és amikor már elunta akkor mehetnek a nukék :Đ
Tanyát , Főhadit rombolva !
Egy kis hangulatjavításnak
 

DeletedUser15652

Vendég
Megmég sok feloszlott törölt játékos. Minden frontunk pozitiv mérleggel áll.
Kimerem jelenteni mostanra már minden frontot helyreraktunk. MGTT frontvonalon volt kisebb gubanc, de Teaskannáék érkezésével helyreállt a rend. Nameg megváltunk sok inaktiv semmirekellőtől, pl megmertem tenni hogy Zauditu-t, Grashoppers Wazze vezérét kiadtam klánszintű támadásra befoglalásra. 3millás fiokkal. Falvai 100%-ba frontvonalas. 20-30 falunál többet nemtudott elhozni az ellenfél belőle, egynapra időzítettük a támadás és még aznap 150-200faluval megröviditettük, 2-3 nap alatt az összes falvát befoglaltuk. Ésszerűen szétosztva 8 játékos között. Azért léptük meg mert így közelebb kerültünk a hiányzó 12. titokhoz. Nameg nemkell így egy inaktivat megkerülni. Ezenkivül átkellett értékelnünk a titokvilágot. Ha neadj isten véletlenül hozzá rakja le az egyik titkunkat, secc perc alatt elis veheti tőle az ellen, mert 2 hója csak igérte hogy aktiv lesz, folyamatosan sárgult nemcsinált semmit. Nemtürtük!

Helyesírás nulla :D (Nálam valahogy alap, hogy ismerem az anyanyelvem ;) )
Miért tartod magad ilyen jónak? Nézd meg a stats-od(http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=38504), szánalmas... Neked csak addig kellenek az emberek, amíg a falvaikat a saját hasznodra nem tudod fordítani... Neked nem a klán érdek az első, hanem a sajátod! Ezt mindenki tudja, csak senki nem meri a szemedbe mondani!

Zauditu pedig többször megmondta, hogy átadja a fiókot, falukat... Talán nem is bukott volna a klán falukat, ha az eszed használod, és nem erőszakkal oldod meg a problémákat! De sajnos úgy látom ez Neked még nem megy! Sokat kell tanulnod még, hiszen amíg nem tanulsz meg rendesen kommunikálni, addig senki nem fog felnézni Rád, a milliós pontszámok ellenére sem!
Szerintem ne olyan játékos kritizálj, aki tud játszani... Pontosan tudod, hogy miért hagyta abba. :)

Jah, csak nálad a tények mindig elferdülnek... Valahogy a jó dolgok eltörpülnek, a rosszat pedig megtízszerezed! :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Ha tudnál értelmezni a sorok között rájönnél nem magam "istenítem" ahogy te fogalmaztál, hanem a klánunkat.
Mióta eltüntél nincs rinyálás a MGTT frontvonalon, sőt már megfordult a statisztika is, és haladnak a srácok szép sorjába előre. Teis csak azért véded Grasshopperst, mert teis a vizsgák miatt inaktiv voltál. Vicc volt az a támadás amit szerveztél. Tonna számra pucoltam melletted 1 órára a kismadar meg mittom én milyen falvakat de te 8 órára Tedre küldted a nemeseid, mert úgy szervezted meg. Sok játékosnak ez a hibája, nemtudja lereagálni a környezetét.
De térjünk vissza Grasshopper-re. Elismerem hogy jójátékos meg minden, de kértük hogy aktivizálja magát. Nem tette. Dönthettem volna úgy hogy megkerülve nekiugrunk, folytatjuk az FRD-t írtást, de akkor initial, sákári meg hasonlóak falvait kellett volna ütni, akiknek a 500faluból van 30 falujuk 470 meg kéktengerbe. Józanparaszti ésszel kilehet számolni mennyi esély van ennek áttörésére. ÉN megmertem azt huzni és felvállaltam hogy egy inaktiv játékosunkra, aki igen hires V4es WAzze vezérvolt, klánszintű szervezett akciót rendeztem, szerveztem.
Ennek azlett az eredménye, tegnap óta vagyis 24 órája tart a újabb Spartai roham. Amitera volt az áldozat. Napi 24be védekezik, rengeteg nemesünket leölte és ügyesen játszik. De mit ért vele?
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=140547
24 óra lepörgése alatt a Zauditu falukba költöztetett 7-8 aktiv játékosunk több mint 60 falut hozott már el, és ezeknek a foglalásoknak a száma csak gyarapodik.
Megkell jegyeznem! Ezt az akciót Alfino rendezte, szervezte meg. Őt éri a dicséret! Én csak kitaláltam 2 hónapja valamit, amit alfino véghezvitt.
Statisztikám meg büszkén vállalom. Nemrendelkezek napi 24 órával, annak ellenére hogy melóm is netmellé köt, de inkább dolgozok a munkahelyen, hogy mégelőrébb kerülhessek, nempedig Kh-zok. Egyszóval a kevésnyi időt amit a kh mellett töltök inkább szervezésre fokuszálom. Harcokat, háborúkat meghagyom azoknak akiknek több idejük jut a klánháborúra.
 

DeletedUser4544

Vendég
Egy újabb nagyhal elhasalt:
http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=140547
Vajon kilesz a következő? ÉNmár tudom;) Hamarosan őis megtudja!

Köszönjük ellenfeleinknek a Statisztikát

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: frd, Unió, MGTT, MGTT-A, Ö.T.K, Prts-H, ATL., Sol-XX

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,710
Oldal 2: 213
Különbség: 1,497

1500 falut hoztunk tisztán ebbe a hónapba rajtuk!
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Kedves játékosaink,

a fórumon elharapózó minősíthetetlen hangnem és stílus miatt általános tisztogatásba kezdünk.
Ennek oka, hogy hiába kérünk, figyelmeztetünk, sajnos a fórumozó játékosok közül 10-20 ember nem ért a szép szóból, és folyamatosan megbontja a rendet, emberi közösségben elfogadhatatlan, és saját magukat is lealacsonyító hozzászólásaikkal.
Így a fórum moderátorai szombattól minden topicot átolvasnak (utolsó két hónap bejegyzései), és mindent ami sértő, hergelő hangnem, azt töröljük, a hozzászólót bannoljuk.
Aki nem akarja a szombatot bannal kezdeni, az javaslom olvasson, töröljön.

Minden jót kívánok mindenkinek![/COLOR]
 
Fent