Spárta (RE-)

DeletedUser4544

Vendég
Tisztelt support!
Azt szeretném megkérdezni hogy ez a játékra is hatással van-e? Egyszóval csak innen banontatnak ki a külső forumról, esetleg játékba is végleges kitiltást kapunk? Nem szeretnék meglepődni hogy a játékba zárolnak, mertha igen, akk inkább visszamenőleg kitörlöm az összes hozzászólásomat, nemér nekem ennyit a külső forum.
 

DeletedUser16246

Vendég
Tisztelt support!
Azt szeretném megkérdezni hogy ez a játékra is hatással van-e? Egyszóval csak innen banontatnak ki a külső forumról, esetleg játékba is végleges kitiltást kapunk? Nem szeretnék meglepődni hogy a játékba zárolnak, mertha igen, akk inkább visszamenőleg kitörlöm az összes hozzászólásomat, nemér nekem ennyit a külső forum.

[COLOR="#6363300"]A fórum szabályzata NEM vonatkozik a játékra, így ez esetben ott nem kell kitiltásra számítani abban az esetben, ha a játék szabályait betartod.[/COLOR]
 

DeletedUser4544

Vendég
Sajnos csalódnom kellett a FRD-be.
Azthittem jobban fogják birni. Havi statisztikánk. 676 falu tisztán a FRDtől!
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: frd

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 722
Oldal 2: 46
Különbség: 676

Ezenkivül 2 nagypontú játékosuk törölt minap + elkezdte a második legnagyobb pontal rendelkező játékos Perenna visszabontani magát, hogy kisfalvakat tudjunk majd tőle foglalni.
Perenna, V10en Yesode néven volt ismert. V5ön is nagy harcokat vivtunk ellene, V10en is a kitartásáról volt híres, ittmeg a harcok megkezdése előtt már lelkileg megtört. Hozzáteszem a teljes Frd megtört.

Van viszont egy jóhírem is. Sparta V20on indul szervezetten. Ember legyen a talpán aki letud minket gyözni! Várjuk a méltó ellenfeleket, harcba V15ön senkinek nemvolt esélye ellenünk egy pillanatig se!. Márcsak egy esély van ellenünk, az ami a MHC ellen volt V14en. De mivel 3 titkot is csak mi birtoklunk erre kevés az esély.
Akik voltak ezen a szerveren ellenünk megtapasztalhatták milyen a szervezett igazi csapatjáték.


Ja éshogy mindenki tudja, nemcsak a FRD-re fokuszáltunk.
3 részre osztottuk az erőinket. 3 fronton harcolunk.

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: MGTT, MGTT-A

Timeframe: Múlt hónap

Oldal 1: 365
Oldal 2: 36
Különbség: 329

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: Ö.T.K, Prts-H, ATL.

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 651
Oldal 2: 27
Különbség: 624

624+329+676=1629 falut foglaltunk tisztán 1 hónap alatt az ellenfeleinktől.
Bármelyik klán, bármelyik világon ezt a statisztikát megirigyelheti!!!!
 

DeletedUser15832

Vendég
Ne jelents ki olyan dolgokat amiben nem lehetsz biztos.
Chung sem törölt, csupán lakat került a neve mellé. Ezt a világot nem ti nyertétek meg hanem a szerver eleji skulls baszta el 3 vagy több hónapnyi semmittevéssel. A klán már korábban is nagyrészt inaktívakból állt, 15 fő pattogtatta egymás között helyettesítésben, azért nem tudtunk igazából kezdeni semmit, majd a maradék 15nek, köztük nekem is elment a játékkedvem, és ez most jött elő. Az első armánál egész délután én és még egy másik játékos vittük Amiterát, a helyettesítés miatt rengeteg védőfalutól esett el.
V20on majd találkozunk, addig is jó játékot :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Könnyü a ti semmitevéseteket rákenni a Skullsra.
Ti is hibáztatok nemcsak ők! Unio egyesülése után, hadbe lépett ellenünk a FRD. Háború kirobbanásakor az Unio-FRD kettős ugyanannyi faluval rendelkezett mint Sparta. Az volt a fő hibátok, a látszati szövetségeteknek semmi értelme nemvolt. Nem védekeztetek együtt, nem támadtatok együtt. Emlékezz vissza Unio szinébe amikor voltál és rohamoztunk, az FRD-t nem bántottuk hisz mögöttetek egy sorral helyezkedtek el. Ők malmoztam(barbiztak) ti akkor harcoltatok és buktatok ellenünk durván. Majd mire áttörtünk teljesen és elértük a FRD hátországát, frontvonalát elkezdtünk velük háborúzni. ÚGyérzem a gyöztes lépésünk Grasshoppers beáldozása volt. Zauditu. Ha nemszervezek rá armegeddont és kikerülve támadunk szerintem most nem tartanánk itt. De mivel klánszintűvel megcsaptuk és befoglaltuk így a köv armát már rátok FRD-re lehetett szervezni. Így megleptük előszőr Amiterát akit minden oldalról ütöttünk. Jelenleg PErenna is úgyanebbe a cipőbe van, minden falvát elérjük és ő sokkal jobban szétszórt. Nemhiába kezdte el visszabontani magát, hisz tudja hosszútávon esélye sincs megvédeni magát. De a fő erőnk az, hogy a FRD fronton harcoló 25 játékosunk gondolkodás nélkül 70 órát utaztatja az összes támadóját így hetente 3-4000nuke robban folyamatosan rajtatok. Emlékezz vissza az Unios időszakra. Akkoriba 2hetente ütöttünk, mert kellett a regenálódás. Mostmár azse kell, mert kifogytatok a védelemből, hazaérnek várunk pár napot és időzítjük a köv hétvégére.....
 

DeletedUser15832

Vendég
Gondolkodj már. Akkor kerültetek fölénybe mikor a skulls-rd olvadás nem történt meg, és hozzátok léptek be az r-dsek, egy önfejű skullsos döntés miatt. Mikor megalapult az unió látszólag tényleg ugyan akkora területtel tendelkeztünk, de a bélák ugye már veletek voltak akkor is, nem támadtak nem védtek.
 

DeletedUser4544

Vendég
Tudod miért hozzánk olvadt akkor be a R.d.? Morgoth(régit nem micut), nemkicsit ütöttétek. Mi pont akkor fritzikét ütöttük klánszintén. Átgondolták hogy nemfogják birni így. Amikor beolvadtak hozzánk, rengeteg védőt és helyettesítést kaptak, amivel megmenekültek a játékosaik, de azért ígyis buktak(buktunk) pár falut. Moon-sterékkel.
Egyszóval feltudták mérni az üres olvadás tényét a Skullstól, hogy ha oda olvadnak akkor csak kapnak egy nevet védelmet aktiv helyettesítést semmit, viszont többünket ismertek, és nálunk tudták mire számítsanak.
Fölénybe akkor kerültünk, amikor a fő ellenfeleink leszövetségeztek azokkal a klánokkal akiket lazán tudtak volna foglalni, csak azért hogy ránk fokuszáljanak. Így barátkoztak előszőr össze a Bad-dal, majd Amgvel a Skulls. Aztán skulls maradéka beolvadt a FRD-be. Ha együtt üttök az frdvel komoly problémákat okozhattatok volna, emlékezz vissza 2-3 hóig minuszos volt a statisztikánk a frdvel, mivel mi az Uniot ütöttük. Ja és közbe az MGTT szépen erősődött mögöttünk. Kiszedték 3 játékosunkat is. Pl egy Top20asat is.
Min buktatok el az egyértelmű. Nemvolt egy igazi hadügyes fővezéretek, aki összetartja a brigádot és folyamatosan szervezett támadások alatt tartottatok volna minket. Ez hiányzott ahhoz hogy legyözhessetek bárdosokkal. Világnak nincs vége, hisz titokvilág, így résen leszünk az utolsó pillanatig:)
 

DeletedUser14345

Vendég
Tudod miért hozzánk olvadt akkor be a R.d.? Morgoth(régit nem micut), nemkicsit ütöttétek. Mi pont akkor fritzikét ütöttük klánszintén. Átgondolták hogy nemfogják birni így. Amikor beolvadtak hozzánk, rengeteg védőt és helyettesítést kaptak, amivel megmenekültek a játékosaik, de azért ígyis buktak(buktunk) pár falut. Moon-sterékkel.
Egyszóval feltudták mérni az üres olvadás tényét a Skullstól, hogy ha oda olvadnak akkor csak kapnak egy nevet védelmet aktiv helyettesítést semmit, viszont többünket ismertek, és nálunk tudták mire számítsanak.

Ez pontosan így volt testvér.
 

DeletedUser4544

Vendég
Havi statisztika az FRDvel.

Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: frd

Timeframe: Múlt hónap

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,194
Oldal 2: 50
Különbség: 1,144

1 hónap háború után bedobták a törülközöt! Csalódtam bennük!

Ime a levél:
FRD Vezér ma 12:18 órakor
Sziasztok,

többetek kérdésére ezúton szeretnék válaszolni, a v15 folytatásával kapcsolatban.


A helyzet az, sajnos a tagságunk nagy része belefásult a v15-ös játékba.

A helyzet a következő, néhány tény:

-A K46-os részünk tulajdonképpen inaktív... Marabunta, sirona, sákári, kuyte, sir bigfish kivételével alig-alig van használható tagunk arrafelé... ezzel szemben van több szát inaktív falu, helyettesítés alatt, amik üríthetőek lennének, de nem foglaljuk. Vagy nincs nemes, vagy nincs kedv, passzivitás van.. jeges1975, istvan77, lala07...

-az északi részünk, ami a hátországunkat biztosítja, szintén inaktívvá vált, az utolsó 1-1,5 hónapban rohamosan romlott a helyzetük. Több millió pontos játékosok sárgulnak, 1-2 játékos kivételével inaktívvá vált. Mutatja ezt az is, hogy nemrég évike20 teljesen be lett ütve, ki lett zárva 12.24 órára, pontosan nem tudom, de nem foglalták a tagok a faluit. Holott ez egy klán szintű támadás volt.
Így nincs értelme nekünk beleölni az időnket és energiánkat.


-A k45-ös részünk a legerősebb, legaktívabb.. ott helyezkednek el azok a játékosok nagyrészt, akik a klán gerincét alkotják. Na most ezek a játékosok hetek óta 500-1000-2000 bejövő ellen védekeznek, egymásnak adogatják a fiókokat, ki éppen itt van, az viszi, az címkéz, az vadássza le a nemeseket stb. Mellette ezen játékosok viszik és felügyelnek még az inaktívok fiókjaira.

Sajnos a szerver jelenlegi állását már nem tudjuk megfordítani a jelen viszonyok között. Volt erre esély, de ehhez a spárta belső gyengülése is kellett volna, sajnos nem jött be amire számítottunk.:)

Így már feleslegesnek látjuk tovább kínlódni, időt, energiát, pénzt ölni ebbe a szerverbe! Többen abbahagyjuk itt a játékot, a klán vezetősége, magja, a húzóemberek.
Hogy ki hogyan képzeli el az itteni játéka folytatását, mindenki maga dönti el.

Egyet tudok javasolni...


Amit mi is választottunk, amivel még nagyban tudjuk hátráltatni (vagyis késleltetni) a spárta szervergyőzelmét, az az, hogy minden falunkat, akár támadják, akár nem, akár ellen mellett van akár a kék tengerben, beküldjük massimo faluiba.
Mivel massimo ellen kicsi a moráljuk, így nagyon sok sereg kell a kiütéséhez. Ehhez viszont előtte be kell foglalniuk minden falunkat, hogy fogyjon a sereg massimonál.

Ez rengeteg nemesbe és sok időbe telik.

A titok osztódásáról is gondoskodtunk, mivel a titok klánon belül terjed, így massimo alapított egy klánt, és foglalt 4-5 falut. A titok havonta jelenik meg, azaz 4-5 hónapig be van biztosítva a titok nálunk léte.

Tehát fontos, aki részt akar venni a védésében, az ossze el a seregeit massimo összes faluja között, azaz mind a 10 falujába ugyan annyi sereg menjen.

Amire figyelni kell, minden faluba egyenlően jusson katapult, lovag és felderítő. Ennek szervezését a fórumon olvashatjátok, kérlek figyeljétek!


További minden jót kívánok, bár még elérhetőek leszünk itt..:)

Üdv.:
FRD Vezér
 

DeletedUser16596

Vendég
Lassan már az is tud a levélről,aki nem játszik v15ön:D
 

DeletedUser

Vendég
Na ennyi átmenővel meglesz az a "win a v20 indulása előtt?:D

Vajon mennyien fognak átkerülni a spártába az lsw ből..olyan nehéz kérdés..:rolleyes:

Illetve relaxbaby sok hülyeségét hogy bírjátok?Nem unalmas egy idő után? Mondjuk úgy 5perc?:D
 

DeletedUser

Vendég
Ezenkivül 2 nagypontú játékosuk törölt minap + elkezdte a második legnagyobb pontal rendelkező játékos Perenna visszabontani magát, hogy kisfalvakat tudjunk majd tőle foglalni.
Perenna, V10en Yesode néven volt ismert. V5ön is nagy harcokat vivtunk ellene, V10en is a kitartásáról volt híres, ittmeg a harcok megkezdése előtt már lelkileg megtört. Hozzáteszem a teljes Frd megtört.

Van viszont egy jóhírem is. Sparta V20on indul szervezetten. Ember legyen a talpán aki letud minket gyözni! Várjuk a méltó ellenfeleket, harcba V15ön senkinek nemvolt esélye ellenünk egy pillanatig se!. Márcsak egy esély van ellenünk, az ami a MHC ellen volt V14en. De mivel 3 titkot is csak mi birtoklunk erre kevés az esély.
Akik voltak ezen a szerveren ellenünk megtapasztalhatták milyen a szervezett igazi csapatjáték.

:D:D:D
Na ilyenkor sajnálom hogy két világot nyúzok elkötelezetten ,szívesen belemennék a v20-ba csak hogy az arcodat a betonba döngöljem :D
Már ráférne :D
Kivi leszek a v20-on ki lesz a menő, illetve rosszúl fogalmaztam : Arra leszek kiváncsi, hogy vigyori lázálmait melyik klán fogja végképp kikezelni :D

Perenna amúgy szív-Skulls-os volt.
Ő már a Skulls széthullása után megmondta nekem hogy törölni fog, ekkor fűzte meg Őt jeges vagy Spiler (ezt nem tudom) és az frd-hez igazolt.
Tehát amit elértetek Nála,az nem volt csupán más, mint a vegetálás vége ^^
És az a tény,hogy már ezt is FÚDENYAG győzelemnek értékeled, mutatja vissza,hogy mennyire gyenge játékos vagy !
Várunk szeretettel a v19-en ,de ne 100 emberrel gyere ....
 

DeletedUser3242

Vendég
vigyorka, perenna sosem volt yesode néven ismert, max Meggy néven+smes néven.

yeso addig küzdött volna míg van faluja.
(mondjuk perennáról is azt hittem)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3242

Vendég
Dark Lord, nem gondolnám h Perenna vegetált az utóbbi időben, és vegetálás címen foglalta be az egész smes fiókot és nőtt 250 faluval így , voltak tervei - max a klán tervekkel nem egyeztek, vagy jobban tetszett nekik a klán terve stb :)
 

DeletedUser

Vendég
Aki elveszíti az álmait,az már csak az igát húzza .
Ezt Neked is tudnod kéne :)

$mes2 és Perenna egyébként két és kettő .
nem ugyanaz.
 

DeletedUser

Vendég
Na ennyi átmenővel meglesz az a "win a v20 indulása előtt?:D

Vajon mennyien fognak átkerülni a spártába az lsw ből..olyan nehéz kérdés..:rolleyes:

Illetve relaxbaby sok hülyeségét hogy bírjátok?Nem unalmas egy idő után? Mondjuk úgy 5perc?:D

nos:)

elöször is szerintem nem vagyok unalmas.
másodszor , amikor kémkedtem nektek az unioba, akkor nem voltam unalmas igaz ? :)
hát igen.
és akkor a spárta fog engem kihasználni,szerintem is..:D(ne hogy komolyan vedd, képes vagy rá)

neked az is hülyeség ha azt mondom Klánháború...
de komolyan.
ha valaki neked nem szimpatikus már elhordod valaminek...
egy embernem nem változik meg a véleménye egyikpercről a másikra.
mert amint kitett spiler , egyből ilyen vagyok meg olyan vagyok mi? :D
klánba voltam egy szavad nem volt...
ezt bírom.
én spilernek megmondtam a bajom. ezért volt a legtöbb vita :)
csak nem látsz bele a levelezésünkbe skypon :(
na mind1...amit akartam leirtam
további jó játékot(nem hülyeség ez remélem.:S)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16602

Vendég
Mindenkinek volt több szava is, hidd el :D
Szerinted miként néztük azt hogy a kéktengeres falvaidat védeted be, vagy hogy mindenféle idiótaságot offolsz össze vissza mindenhol, esetleg nekiállsz belsőzni engedély nélkül? Csak nem tettük szóvá, mert elviseltünk egy darabig. Csak elfogyott a türelem.
 

DeletedUser

Vendég
Mindenkinek volt több szava is, hidd el :D
Szerinted miként néztük azt hogy a kéktengeres falvaidat védeted be, vagy hogy mindenféle idiótaságot offolsz össze vissza mindenhol, esetleg nekiállsz belsőzni engedély nélkül? Csak nem tettük szóvá, mert elviseltünk egy darabig. Csak elfogyott a türelem.

nem adtak rá engedélyt nem??
másoljam perenna levelét neked?:)
amiben az ált lakatolhatom és foglalhatom bagginst??
másolok szivesen...

a kéktengerben tőletek sohasem kértem védőket!!
sose!!
amikor támadtak akkoris magamtol védtem ki.

a k45, ahol spártamár mellém jött, nem hinném hogy kéktenger volt akkoriban...
de ha neked ugy tetszik.
lehet szinak vagy :SS
 
Fent