Spárta (RE-)

DeletedUser4544

Vendég
Jaj ne huzzuk már rá 1-2 felezésre azt hogy az egész klánotok itthagyta az össz nukeját. Nem azon múlt...
De legalább már erre tudjátok fogni majd a végén a vereséget mi? :)
 

DeletedUser

Vendég
Vereség, hehe..:) Még is kihalt rengeteg védőtők, jövöhéten ennyivel kevesebb lesz :)

Amúgy meg 10perc alatt felezéssel visszahúzni, aha...nem nagyon izgat, hogy ezen múlt e vagy, sem, de hogy ennyire költeni a ppt, vicc
 

DeletedUser

Vendég
Bent vagy a skype szobánkban? :D Vagyis semmit nem tudsz a lényeg,hogy amíg a ti akciótok,nem hozott falubeli sikereket nektek,nekünk hozott,már most 20x annyi falut hoztunk el egy kisebb arma alatt mint ti a tiétek alatt :) (20 faluról beszélek ...összesen vagyis ti egyet sem mi meg 20-at....:) Akkor miről beszélünk?
 

DeletedUser

Vendég
Ha mi 0t, ti meg 20x annyit, akkor az nektek is 0 :D:D

[video=youtube;pquO6RMXE5Q]https://www.youtube.com/watch?v=pquO6RMXE5Q[/video]

;)
 

DeletedUser

Vendég
blablablabla... Am ez neked zenei mű-nek számít? Sajnálom... :p
 

DeletedUser

Vendég
blablablabla... Am ez neked zenei mű-nek számít? Sajnálom... :p

Nem tetszik? Tudsz jobbat? Hajrá :D

Egyébként csak a képletet vázoltam..hogy is volt a "történelembe? (persze ti a film szerint sztároljátok magatokat, mert azt hiszitek minden úgy volt), de ha úgy vesszük, igen, a spártaiak álltak nyerésre, érted, és egy áruló miatt puff...;)
 

DeletedUser

Vendég
De ha nem tetszik a stílus,itt egy másik gyöngyszem :D

[YOUTUBE]f-rYuEbgYjk[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Vendég
DehH kopattad te az iskolapadot rendesen?Szerintem csak megnézted a 300 című filmet,onnan ez a fantázia :D
Végül is kinek a pap kinek a papné.Nekem nagyon nem jön be ez az állítólagos zenei stílus :) Mi a jó ebben?
Jó-jó néhol rímel de végigbeszéli az egészet nem énekel,nem ordít nem sikít,csak beszél,ennyi erővel a politikusaink is beillenek ebbe a műfalyba folyamatosan ők is tudnak hülyeségeket beszélni :D
 

DeletedUser

Vendég
Ja, beszélsz te, miközben megszorzod a 0t 20al és az neked 20 :D

Egyébként meg nagyon kevés magyar zenét hallgatok
És nem hiszem, hogy ők nagyon a hülyeségről beszélnének, hiszen tényleg lehetsz az életben fent, és lent is..vagy te sosem voltál még fent?:D

[SPOIL][video=youtube;eJlN9jdQFSc]https://www.youtube.com/watch?v=eJlN9jdQFSc[/video] ez már biztos tetszik:)[/SPOIL]
 

DeletedUser15832

Vendég
DehH kopattad te az iskolapadot rendesen?Szerintem csak megnézted a 300 című filmet,onnan ez a fantázia :D
Végül is kinek a pap kinek a papné.Nekem nagyon nem jön be ez az állítólagos zenei stílus :) Mi a jó ebben?
Jó-jó néhol rímel de végigbeszéli az egészet nem énekel,nem ordít nem sikít,csak beszél,ennyi erővel a politikusaink is beillenek ebbe a műfalyba folyamatosan ők is tudnak hülyeségeket beszélni :D
Ez alapján te sem koptattad az iskolapadot, legalábbis magyarórán biztos nem. :D
 

DeletedUser

Vendég
pedig egész jól írta a mondatot,a "múfaly" kivételével én nem találtam semmi kivetnivalót :)

Opsz engedjétek meg,hogy bemutatkozzam, Grétsy László vagyok :p:D
 

DeletedUser

Vendég
Hajnali 1-kor elnézhető egy-egy helyesírási hiba szerintem :) Egész nap melóztam vezettem,és még foglalnom is kellett tőletek 17 falut,érthetően elfáradtam egy kicsit :D
 

DeletedUser

Vendég
Persze Darki a te hsz-ed az is volt,viszont dehH csak gúnyolódni szeretett volna,aminek értem is az okát hiszen emberek vagyunk.
Mindig törtetnénk előre,és ha ez most éppen a játékban nem megy akkor próbát kell tenni a fórumon,abban bízva hátha sikerül valahol fölényt szerezni,éppen ezért nem is bánt,sőt :D
 

DeletedUser

Vendég
Hehe, mert te aztán tudod, hogy poénból írtam-e, vagy sem:)

Másrészt te jöttél ide mutogatni a kemény matek tudásodat, nemde,hogy mekkora rajok is vagytok, csak éppen nem jött össze;D

A helyesírás annyira nem izgat, mindenki félregépel, de a 20x 0 ha 20, az már ciki ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Na akkor összegezzük ezt a hetet!
Hételején beraktam egy havi statot, amire jött a válasz, majd szerdán meglátjuk....
Jött a szerda és vártuk hogy meglássuk. Megláttuk a 2000+ bejővőt, és megkaptuk érte ezt a díjat:
1x A nap védekezője
Időpont: 21.11.2012 napján te győzted le a legtöbb egységet védekezőként ebben a világban (4.034.938)!

1 falut nem birtatok elhozni! Jött a szombat, a hétvége.
70%-ba Uniot ütöttünk és 30%-ba elkezdtünk mostmár titeket is.
Egy területre ment az armageddon, de mostmár kezdjük elérni a hátországotokat.
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: frd, Unió, Unió2

Timeframe: 24/11/2012 00:08:00-tól ől25/11/2012 19:04:20

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 139
Oldal 2: 6
Különbség: 133

35 óra leforgása alatt tisztán 131 falut hoztunk el arról a területről ahova mértük az armageddont.
104et tisztán az Uniotól, és 29et az Frdtől.(ez az adat folyamatosan nől!)
Mi az Frd-re 1200körüli nukeot áldoztunk és 2300at az Uniora.
De van egy jóhírem nektek, Unio teljesen kétvállra feküdt, mostmár oda nemkell armageddonokat mérni, mostmár csak rátok kell tologatni kéthetente az armákat:) Jótanács! Gyártsatok jó sok védőt:)

Gratulálok a klánomnak hogy ismét egy sikeres hadjáratot hajtottunk végre!
 

DeletedUser15832

Vendég
Na akkor összegezzük ezt a hetet!
Hételején beraktam egy havi statot, amire jött a válasz, majd szerdán meglátjuk....
Jött a szerda és vártuk hogy meglássuk. Megláttuk a 2000+ bejővőt, és megkaptuk érte ezt a díjat:
1x A nap védekezője
Időpont: 21.11.2012 napján te győzted le a legtöbb egységet védekezőként ebben a világban (4.034.938)!

1 falut nem birtatok elhozni! Jött a szombat, a hétvége.
70%-ba Uniot ütöttünk és 30%-ba elkezdtünk mostmár titeket is.
Egy területre ment az armageddon, de mostmár kezdjük elérni a hátországotokat.
Side 1:
Tribes: Sparta, LSW
Side 2:
Tribes: frd, Unió, Unió2

Timeframe: 24/11/2012 00:08:00-tól ől25/11/2012 19:04:20

Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 139
Oldal 2: 6
Különbség: 133

35 óra leforgása alatt tisztán 131 falut hoztunk el arról a területről ahova mértük az armageddont.
104et tisztán az Uniotól, és 29et az Frdtől.(ez az adat folyamatosan nől!)
Mi az Frd-re 1200körüli nukeot áldoztunk és 2300at az Uniora.
De van egy jóhírem nektek, Unio teljesen kétvállra feküdt, mostmár oda nemkell armageddonokat mérni, mostmár csak rátok kell tologatni kéthetente az armákat:) Jótanács! Gyártsatok jó sok védőt:)

Gratulálok a klánomnak hogy ismét egy sikeres hadjáratot hajtottunk végre!

Ezt amúgy magadnak csinálod? Nem hiszem hogy sokakat érdekel :D
 
Fent