Script kívánságlista

DeletedUser16246

Vendég
sziasztok!

egy olyan szkript kellene, ami képzi nekünk a nemeseket, az akadémiában.
ha rámegyek akkor egy előre beirt számu nemest fog kiképezni, most volt n5ös kör, 5pecig tartott mire betettem nagy nehezen 70nemest :S
szóval ez a szkript sokat segitene, de normál világokon is, amikor egy falba képzek 8nemest pl, akkor ne kelljen görgetni mindig lefelé hanem alapbl kiképzni.

royal haveromnak igaza van kéne egy épitős szkript mert multkor n5ös 5napos körön a 250falmbol 100 0falas volt :S
nem volt kedvem végig menni mindegyiken és 20at kattintani +faluváltások.
remélem csináltok egy olyan szkriptet!
[COLOR="#6363300"]
Szia,
sajnos jelen felállás szerint nincs olyan felület, ahol lehetne ezt futtani, mivel a tömeges kiképzésnél sem szerepelnek a nemesek.[/COLOR]
 

DeletedUser16246

Vendég
Nekem a következő javaslatom lenne .

Ki is emelem vastaggal a többi közűl hogy kiemelkedjen az értelmi színvonala is :D:D


CSAPAT ÖSSZEHORDÓ SCRIPT :

2 helyen alkalmazhatnánk :

#1: Védelem gyors összehordása a támadott falvunkba mondjuk egy faluhalmaz belső falvánál a környező falvainkból !
#2: Támadó egységek össze vagy kihordása a támadások elől egy biztonságos helyre.

A Nyersiösszehordó scripthez hasonlóan azonos lenne a célja,csak nem nyersivel,hanem csapatokkal :)

Ha adott egy támadó falum és nem akarom minden vacak 100 , 68 , 32 , 143 darab ijászt +lándzsást + kardst egyesével elindítgatni, akkor a támadott faluba belépvén,annak a Gyülekezőhelyéről futtatható lenne ez a script, és abba a faluba lehetne ilyen pipázgatós módszerrel a közeli falvakból áthívni az egységeket.
Szuperjó ötlet volt még a Nyersi összehordó scriptnél a fajtánkénti pipákat és a menetidőt is belevinni, itt is ilyen lehetne én úgy gondolom.

Tehát pipa,hogy milyen egységeket akarsz mozgatni .

és ezzel asszem egy hatalmasat lépne előre a KH, mert ugyanis amit eddig támadtak oda mindig szötymörészni kellett hogy a sok kicsi sokra megy elvén összeálljon egy értelmes sereg .

A másikhoz :
Belépvén egy sereg "összegyűjtésre" kijelőlt falunkba (amely épp biztonságban van ) oda az összes támadó egységünket "össze lehetne hordani" hogy ne legyenek veszteségek feleslegesen ....

Ez nekem nagyon bejönne.
Másfelől a védelem oldalát tekintve azért is lenne előnyös,mert mondjuk közeli harcoknál,amikor minden egyes perc számít ,és tudvalevő hogy a képzés folyamatosan megy, akkor még 20 nehézlovas is számít .
És egy ilyen scipt megoldaná ezt a problémát is.
Azaz klikkelgetéssel gyorsan össze tudnánk hordani a közeli falvainkból a védőket esetleges nemesezést kivédve :)

Ez lenne az egyik, a másik meg hogy a scipt hátterének lehetne más színe nem csak állandóan ez a sárga pasztell, hanem mondjuk valami vörös gránit, vagy fehér márvány ,amolyan római stílusban ,vagy gyöngyház színű na ezeket értékelném :):)

Remélem IronFish megcsinálja :p
Szülinapomra meg tehetnéd :D

[COLOR="#6363300"]Szia,
sajnos IronFish-nek nem tudtam ez ügyben szólni, de ha megfelel, akkor IronFirst elkészíti neked a scriptet.[/COLOR]
:D
 

DeletedUser16246

Vendég
Üdv...

Egy, a piacon működő scriptet szeretnék, amely különböző falucsoportok között végzi a nyersanyagok kiegyelítését!

Pl: ha nagy a bukásom a támadófalvaim között, akkor célszerű a védőfalvaimból nyersanyagot kérni!

Köszönet!


[COLOR="#6363300"]Szia,
egyéni nyersanyag kiegyenlítő script írásán már dolgozunk, és ezt az ötletet is számításba vesszük, de az elkészültéhez türelmedet kell kérjem.[/COLOR]
 

DeletedUser

Vendég
Az első része már évek óta be van építve a játékba, még script se kell hozzá... Gyülekezőhely->Csapatok kérése. Pontosan ugyanúgy működik mint az általad kért script.

hú a sütibe !
Ezt nem is vettem észre ! :D

Köszi ,megnézem mennyit ér :p
 

DeletedUser14522

Vendég
a #2-re is ugyanúgy jó, csak nem védőket kérsz, hanem támadókat erősítésül .... még azt is mutatja a listában, h melyiket támadják
 

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]
Szia,
az elsőre kérhetek egy más irányú átfogalmazást, mert nem igazán értem, mit szeretnél. Illetve a másodiknál az "Áttekintés"-re gondolsz?[/COLOR]





nem :)
Van Prémium/Farm-kezelő/Fiókkezelő

Farm kezelőről beszélek, ahol be lehet állítani a sablonokat, és csak egy adott gombra(A vagy B, vagy hogy kiszmolja mennyit küldjön C) gomb van, és ha rámegyünk akkor az adott falura elküldi a megadott egységet farmolni.
Na már most ezen az oldalon 15 falut tud megjeleníteni egyszerre, ezt lenne jó nagyobbra venni, illetve a egy olyan script amire ha rákattintunk az adott oldalon pl az összes A gombra rámegy.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
igen,mint példáúl a jelentéseknél,hogy a jobb alsó sarokban egy rublikában lehet állítani az egy oldalon felsorolt jelentések számát.
Itt is ilyen kéne,én már a v19-esen kerestem ,mert csak ott Farmolok,és ez a 20 vagy mennyi,nagyon kevés.
Szóval egy ilyen kis kocka kéne a jobb alsó sarokba,és aszerint lehetne állítani hogy hány falut soroljon fel (-;
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11376

Vendég
Sziasztok!

Olyan script kellene ami,kilistázza a térképről az i betűs falukat,tehát azokat amelyeket jegyzetként bejelőltem.
az infót kellene listázza ki a térképről,de nem eggyenként rákattogtatva,hanem az összest.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
[COLOR="#6363300"]Szia,
egyéni nyersanyag kiegyenlítő script írásán már dolgozunk, és ezt az ötletet is számításba vesszük, de az elkészültéhez türelmedet kell kérjem.[/COLOR]

xD
Nevicceljél :D 2000 faluban 6-7 perc alatt kieggyenlítem a nyersimet xD
 

DeletedUser16510

Vendég
Nekem a következő javaslatom lenne .

Ki is emelem vastaggal a többi közűl hogy kiemelkedjen az értelmi színvonala is :D:D


CSAPAT ÖSSZEHORDÓ SCRIPT :

2 helyen alkalmazhatnánk :

#1: Védelem gyors összehordása a támadott falvunkba mondjuk egy faluhalmaz belső falvánál a környező falvainkból !
#2: Támadó egységek össze vagy kihordása a támadások elől egy biztonságos helyre.

A Nyersiösszehordó scripthez hasonlóan azonos lenne a célja,csak nem nyersivel,hanem csapatokkal :)

Ha adott egy támadó falum és nem akarom minden vacak 100 , 68 , 32 , 143 darab ijászt +lándzsást + kardst egyesével elindítgatni, akkor a támadott faluba belépvén,annak a Gyülekezőhelyéről futtatható lenne ez a script, és abba a faluba lehetne ilyen pipázgatós módszerrel a közeli falvakból áthívni az egységeket.
Szuperjó ötlet volt még a Nyersi összehordó scriptnél a fajtánkénti pipákat és a menetidőt is belevinni, itt is ilyen lehetne én úgy gondolom.

Tehát pipa,hogy milyen egységeket akarsz mozgatni .

és ezzel asszem egy hatalmasat lépne előre a KH, mert ugyanis amit eddig támadtak oda mindig szötymörészni kellett hogy a sok kicsi sokra megy elvén összeálljon egy értelmes sereg .

A másikhoz :
Belépvén egy sereg "összegyűjtésre" kijelőlt falunkba (amely épp biztonságban van ) oda az összes támadó egységünket "össze lehetne hordani" hogy ne legyenek veszteségek feleslegesen ....

Ez nekem nagyon bejönne.
Másfelől a védelem oldalát tekintve azért is lenne előnyös,mert mondjuk közeli harcoknál,amikor minden egyes perc számít ,és tudvalevő hogy a képzés folyamatosan megy, akkor még 20 nehézlovas is számít .
És egy ilyen scipt megoldaná ezt a problémát is.
Azaz klikkelgetéssel gyorsan össze tudnánk hordani a közeli falvainkból a védőket esetleges nemesezést kivédve :)

Ez lenne az egyik, a másik meg hogy a scipt hátterének lehetne más színe nem csak állandóan ez a sárga pasztell, hanem mondjuk valami vörös gránit, vagy fehér márvány ,amolyan római stílusban ,vagy gyöngyház színű na ezeket értékelném :):)

Remélem IronFish megcsinálja :p
Szülinapomra meg tehetnéd :D

Szia.

A scriptet elkészítettem, itt megnézheted részletes leírással együtt.
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3366-Csapatok-összehívása-egy-faluba&p=155786#post155786
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy nyersanyag továbbító script érdekelne. IronFistel üzenetben már beszéltünk róla, de akkor az túl automata lett volna. Most újra gondoltam, hátha így már elfogadható.

Nyersanyagfelesleg továbbítás.
A script a piacon működik.
A scriptben be lehet állítani, hogy mennyi maradjon (a játékban ez a puffer), ugyan úgy, mint a nyersanyag összehordó scriptben.
Amikor rányomsz a gyors gombra, akkor a beállított érték feletti nyersanyag mennyiséget beteszi és a következő falu koordijait is beteszi. Ezután csak az ok gombot kell lenyomni és már küldi. Ésígytovább.

Igazából ez a script nem is kellene, ha a kereskedelmi útvonalnál lehetne puffert alkalmazni, ugyan úgy, mint a katonák gyártásánál.

Üdv,
csudri
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok

smiley scriptet kérnék anno cnc dani szerkesztette és titkos jàték dobta fel ide....a kivànsàgom,hogy 1 kicsit több smiley legyen benne mozgos:)
 

DeletedUser16686

Vendég
Egy olyan script jó jönne a könnyített világon ami kilistázza (esetleg kiemeli a térképen) azokat a játékosokat akit enged a rendszer támadni.
Aki nem tudná miről van szó:
A Könnyített világ beállítása szerint csak olyat lehet támadni ahol a 2 játékos pontjai között a különbség nem több 20%-nál.
 

DeletedUser349

Vendég
sziasztok

smiley scriptet kérnék anno cnc dani szerkesztette és titkos jàték dobta fel ide....a kivànsàgom,hogy 1 kicsit több smiley legyen benne mozgos:)

Hát szerbusz!
A smiley eredetileg nem mozog : D, de ha linkelsz nekem valami kollekciót, ahol látsz ilyeneket, normálisokat, akkor meglátjuk hova férhet még bele : -). Én használom, és nem érzem a smile-ek hiányát - ha meg igen hát azt beleteszem a "cnc"-s tabba.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser349

Vendég
???

Picit le vagyok maradva :eek:

sikerül akkor megvvalósítani?

Minek ezen ennyit gondolkozni?
javascript: document.getElementById("message").value+="utoirat"; void(0);

Esetleg ha aláírás szerűen még entereket is akarsz elé, akkor:
javascript: document.getElementById("message").value+="\n\n utoirat"; void(0);

Természetesen az "utoirat" szócskát kell átírni másra...

Amúgy nem rossz, lehet majd a smile-isba beleteszek egy ilyet :D - és akkor sütibe eltárolja hogy mit mondtál neki mit illesszen be. :)
--------------------
:OOO Terroristák használják a scriptem? SEGÍTSÉÉÉG XD
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16620

Vendég
Sziasztok

Piaccal kapcsolatosan..
olyan van többféle ami segít kirakni a nyersanyagot..
de olyat nemtaláltam ami segít elfogadni

pl beállítás függően

1 gyorsgomb és elfogadja az összes piacon található kijelölt ..számomra fontos nyersit... persze aránybeállítási lehetőséggel
--tehát nyersanyag és aránynézés...

((vhogy ugy működne mint az egy faluba gyüjti a nyersit..))
2 esetleg nézi hogy az éppen akzuális faluban mennyi az ideális nyersi ""vételezés"
itt is nyersi fajta és aránynézés..illetve számolja hogy mennyi a max amit vételeznie kell hogy kiegyenlítődjön az adott faluban a nyersanyagszint

((ez hasonló mint a nyersikiegyenlítő))))

3-- olyan esetleg amibe a kereskedők létszámát lehet beállítani. pl beállítom hogy 50 kereskedő..és max annyi ajánlatot fogad el arány és fajta nézésével.
(ez mint a nyersikiegyenlítő..csak más engedély " szerint nézné..))

4..nemkell beállítani a fajtát..olyan ajánlatot fogad el ami éppen ott hiányzik..mondjuk ide azért kellene egy aránybeállítás..
( ez is a nyersi kiegyenlítőhöz..és a gyors nyersifelrakáshoz hasonlít...


--

végülis ezeket tudja a játék a feladó oldalról..a vevő oldaláról nemtaláltam még ilyet

+
engem kifejezetten idegesít pl.hogy minden falunál..meg kell néznem hogy mennyi nyericsere lehetőségem van.. mennyi kereskedőm van..pl..ja és persze ha nem 1:1 az arány akkor még számolni is:_) ami nem gond de 100 falu után már unalmas

előre is köszönöm válaszotokat
ha véletlenül van ilyen akkor bocsi
Attila
 

DeletedUser

Vendég
Minek ezen ennyit gondolkozni?
javascript: document.getElementById("message").value+="utoirat"; void(0);

Esetleg ha aláírás szerűen még entereket is akarsz elé, akkor:
javascript: document.getElementById("message").value+="\n\n utoirat"; void(0);

Természetesen az "utoirat" szócskát kell átírni másra...

Amúgy nem rossz, lehet majd a smile-isba beleteszek egy ilyet :D - és akkor sütibe eltárolja hogy mit mondtál neki mit illesszen be. :)
--------------------
:OOO Terroristák használják a scriptem? SEGÍTSÉÉÉG XD


na akkor bedobod ide a smile scriptet?amiért nyaggatalak a v15ön az tökéletesen megfelel:)
 
Fent