Script kívánságlista

DeletedUser10079

Vendég
Az már a játék automatizálása lenne, szóval illegális.
 

DeletedUser16243

Vendég
Sziasztok.

Lehetséges lenne egy olyan script elkészitése amely nem az összes falud nevezi át,hanem csak egy adott csoportban lévő falukat(szintén számozós,vagy ugyanolyan nevűre)?
Úgy működnek az átnevezők, nem?
 

DeletedUser10079

Vendég
Ennyi erővel a címkéző is illegális lehetne..Azt is kilehet számolni számológéppel hogy mivel jönnek, mégis van ilyen script.

Ott manuálisan kell átnevezned a bejövőket parancsonként,azzal,hogy behelyezi a megfelelő szöveget a szövegmezőbe.

Te azt szeretnéd,hogy pontosan tudd azon támadások inditási idejét is,amelyeknél nem voltál gép előtt.
Mivel ez egy valós idejű játék,ezért nem lehetésges ez,illetve unfair lenne.
 

DeletedUser16243

Vendég
Nincs mit.
A Script csapattal arra gondoltunk, elkészítsük a saját, továbbfejlesztett Nyersanyag kiegyenlítőnk. A jelenlegitől annyiban különbözne hogy magyar lenne a kiegyenlítős ablak (Ahol meghatározzuk az egyenlítés részleteit) ,valamint beállíthatnánk, hogy mennyire precízen egyenlítsen a faluk között (jelenlegi az utolsó ezresig kiegyenlít, ami 1000 falunál nem a legjobb dolog, hogy 1-2 ezer nyersit küldet velünk).

Mindezen felül, ti milyen funkciókkal bővítenétek a jelenlegihez képest?
 

DeletedUser

Vendég
Leírnád részletesen, hogy hol listázná ki, és milyen formában?
Van egy gondolatom, ha igen, talán megoldható.
Azt szeretnéd, ha jelik alapján tenné sorrba a falukat, az utolsó támadás sikeressége alapján?
Úgy meg tudnánk valószínűleg oldani, hogy ahonnan zöld jelentés származik, azt dobja felülre, majd alá a sárga, majd a sárga-piros, utána a piros jelentéses faluk, azután pedig azok, ahonnan nem talál a rendszer jelentést.Így a valószínűleg üres faluk kerülnének előre, persze csak a te fiókodból származó adatokkal tudna talán dolgozni.

Szia

amire én konkrétan gondoltam az inkább egy térképes dologhoz lehetne kötni,
ami a lényeg lenne hogy egy játékos (nem saját faluid) úgy nem csak ki tudnád szedni pl egy adott kontiról az összes faluját, hanem azokat és ami a legfontosabb lenne y (második tag) alapján növekvő-csökkenő sorrendbe is vagy egyébb paraméterek alapján rendezni tudnád, erre pl. játékos profil, vagy a térkép, akár a kontinensen lévő faluk száma lista alapján, és ezen faluk mind fake lista formájában lehetséges sorrendbe rendezni (de a te irányvonaladra visszatérve is nagyon hasznos lenne és használható is különféle támadási stratégiáknál, éshafake listát islehetne knverálni a sorbaendezés után akkor másik scriptbe rrakássa ltámadhatóak is lehetnének, pögősebb lennea dolog. ..én jó ötletnek és használható dolognak tartanám azt is, és használnám is ;) ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16243

Vendég
Szia

amire én konkrétan gondoltam az inkább egy térképes dologhoz lehetne kötni,
ami a lényeg lenne hogy egy játékos (nem saját faluid) úgy nem csak ki tudnád szedni pl egy adott kontiról az összes faluját, hanem azokat és ami a legfontosabb lenne y (második tag) alapján növekvő-csökkenő sorrendbe is vagy egyébb paraméterek alapján rendezni tudnád, erre pl. játékos profil, vagy a térkép, akár a kontinensen lévő faluk száma lista alapján, és ezen faluk mind fake lista formájában lehetséges sorrendbe rendezni (de a te irányvonaladra visszatérve is nagyon hasznos lenne és használható is különféle támadási stratégiáknál, éshafake listát islehetne knverálni a sorbaendezés után akkor másik scriptbe rrakássa ltámadhatóak is lehetnének, pögősebb lennea dolog. ..én jó ötletnek és használható dolognak tartanám azt is, és használnám is ;) ;)

Kombinálva lehetséges.
 

DeletedUser

Vendég
itt most nem nagyon tudom hogy az első script vagy a második script lehetőségre vagy mindkettőre gondoltál, de mind az első mind a második vagy egyben a kettő megoldásra nagyon várok és ha tényleg lehetséges akkor én szívesen venném a script-et ;);)
 

DeletedUser

Vendég
Nincs mit.
A Script csapattal arra gondoltunk, elkészítsük a saját, továbbfejlesztett Nyersanyag kiegyenlítőnk. A jelenlegitől annyiban különbözne hogy magyar lenne a kiegyenlítős ablak (Ahol meghatározzuk az egyenlítés részleteit) ,valamint beállíthatnánk, hogy mennyire precízen egyenlítsen a faluk között (jelenlegi az utolsó ezresig kiegyenlít, ami 1000 falunál nem a legjobb dolog, hogy 1-2 ezer nyersit küldet velünk).

Mindezen felül, ti milyen funkciókkal bővítenétek a jelenlegihez képest?

szia

szerintem olyat is lehetne hogy ha ott rámegyünk pl egy falura akkor alapbol olyan ablakot dob be amin már csak egy ok-ra kell kattintani, magyarul beirná az adatokat és el is inditaná.
ez szerintem nagyon meg megkönnyítené
 

DeletedUser10079

Vendég
Nincs mit.
A Script csapattal arra gondoltunk, elkészítsük a saját, továbbfejlesztett Nyersanyag kiegyenlítőnk. A jelenlegitől annyiban különbözne hogy magyar lenne a kiegyenlítős ablak (Ahol meghatározzuk az egyenlítés részleteit) ,valamint beállíthatnánk, hogy mennyire precízen egyenlítsen a faluk között (jelenlegi az utolsó ezresig kiegyenlít, ami 1000 falunál nem a legjobb dolog, hogy 1-2 ezer nyersit küldet velünk).

Mindezen felül, ti milyen funkciókkal bővítenétek a jelenlegihez képest?

szerintem alapból nem kéne egy faluból kettőnél több szállitányt inditania(pl 1000 falunál ha a faluk felében két szállitmányt küld ,már 1500 ablak és 4500 kattintás,ez már rentgeteg,igy is megőrül az ember,nem ha több faluja van mint 1000),szóval minimalizálni kéne az egy faluból több szállitmány küldését.

Jegyezze meg hogy hol hagytuk abba,ha félbe hagyjuk a kiegyenlitést,hogy utána onnan tudjuk kezdeni ahol abbahagytuk.(illetve lehetne egy nullázó scriptet csinálni mellé,hogyha a félbe hagyott kiegyelitést nem folytatni akarjuk hanem újat kezdeni,akkor ne dobjon vissza minket az előzőleg félbehagyott munkamenethez)

UI:
Örülök, hogy neki láttatok ennek és ezáltal is próbáljátok megkönnyiteni a játékunkat.:)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!!

olyan szkript kellene, ami meghatározott csoportokbol kiküld egy bizonyos koordinátára vagy több koordinátára egy megadott idő utáni érkezéssel, és csak azokat amik nem éjszakaibaérnek be.
vagy elég az is ami kimutatja azokat a falukat egy falucsoportbol azokat a falunkat amiből ha kiküldjk mondjuk faltörőkos sebességgel akkor a megadott időpont után érkezik
és akkor ezek a faluk felvillannak mint amikor megnézzük hol vannak a nemeseink leképezve, ez hasznos lenne főleg előre megtervezett támadásnál.

olyan szkriptre lenne nekem még szükségem mely kitörli az összes üzenetet , jelentést.

olyan szkript ami tömegesen cimkézik...
ez nagyon fontos sokan szeretnének már egy ilyen szkriptet főleg akik napi bejövőkkel szenvednek

utolsó: nem tudom lehetne -e csinálni egy olyan szkriptet, amire ha rámegyünk akkor kiküldi egy megadott koordira az összes bent lévő egységeket.
és nem kell semmit se le okézni csak szkriptre katt és kiküldi.
ez lenne az egyik legjobb

Üdv, Relaxbaby
 

DeletedUser16178

Vendég
sziasztok!!

olyan szkript kellene, ami meghatározott csoportokbol kiküld egy bizonyos koordinátára vagy több koordinátára egy megadott idő utáni érkezéssel, és csak azokat amik nem éjszakaibaérnek be.
vagy elég az is ami kimutatja azokat a falukat egy falucsoportbol azokat a falunkat amiből ha kiküldjk mondjuk faltörőkos sebességgel akkor a megadott időpont után érkezik
és akkor ezek a faluk felvillannak mint amikor megnézzük hol vannak a nemeseink leképezve, ez hasznos lenne főleg előre megtervezett támadásnál.

olyan szkriptre lenne nekem még szükségem mely kitörli az összes üzenetet , jelentést.

olyan szkript ami tömegesen cimkézik...
ez nagyon fontos sokan szeretnének már egy ilyen szkriptet főleg akik napi bejövőkkel szenvednek

utolsó: nem tudom lehetne -e csinálni egy olyan szkriptet, amire ha rámegyünk akkor kiküldi egy megadott koordira az összes bent lévő egységeket.
és nem kell semmit se le okézni csak szkriptre katt és kiküldi.
ez lenne az egyik legjobb

Üdv, Relaxbaby


ez automatiizáció

Ilyen scriptet nem áll módunkban készíteni a fair játékot figyelembevéve, illetve technikai akadályok miatt.

Nem is komolyan mondtam,csupán vicceltem :)
Viszont egy fake nélküli világ tényleg jól jönne,kezd teli lenni a hócipőm,azokkal a h**gyerekekkel akik 200 kardot rányomnak az emberre,mert megcsináltátok ezeket a scripteket nekik, a másik meg gebedjen bele,mire kihámozza mi van .
Ez így nem fair.
a fake küldőnek is igenis,kelljen megszenvednie azért hogy áltámadásokat tudjon küldeni .
Ezt most a v7-es tapasztalatokra mondom.
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
Ha jól emlékszem volt egy támadás gyorsgomb is(lehet,hogy nem).Valamint egy Ok-zó is .
De nem találom őket sehol:(
Ha lehet vagy van ilyen valaki leírná,hol találom meg?
Köszi:
Szala
 

szala1

Active Member
A reakció pontszáma
81
akkor ha kitörlöd nekem mind a 6-7ezer jelentést hajrá...

A jelentéseknél vannak külön "mappák":támadások,védekezések,erősítés stb....
Ha rákkattintasz valamelyikre alul ez jön ki:A mappában szereplő, összes jelentés törlése.
Itt többet is tudsz egyszerre törölni,nem muszáj 100-asával.
 

DeletedUser16246

Vendég
Ha jól emlékszem volt egy támadás gyorsgomb is(lehet,hogy nem).Valamint egy Ok-zó is .
De nem találom őket sehol:(
Ha lehet vagy van ilyen valaki leírná,hol találom meg?
Köszi:
Szala

[COLOR="#6363300"]Szia,
két scriptet is találsz hozzá:
1. Támadás újra ugyan ezekkel az egységekkel - [/COLOR]
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3249-Támadás-újra-ugyan-ezekkel-az-egységekkel
[COLOR="#6363300"]2. Dodge script - [/COLOR]http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3246-Dodge-script

[COLOR="#6363300"]Csapatok küldésére nem volt gyorsgomb, de ha szükséges, akkor készítünk egyet.[/COLOR]
 

DeletedUser16246

Vendég
sziasztok!!

olyan szkript kellene, ami meghatározott csoportokbol kiküld egy bizonyos koordinátára vagy több koordinátára egy megadott idő utáni érkezéssel, és csak azokat amik nem éjszakaibaérnek be.
vagy elég az is ami kimutatja azokat a falukat egy falucsoportbol azokat a falunkat amiből ha kiküldjk mondjuk faltörőkos sebességgel akkor a megadott időpont után érkezik
és akkor ezek a faluk felvillannak mint amikor megnézzük hol vannak a nemeseink leképezve, ez hasznos lenne főleg előre megtervezett támadásnál.

[COLOR="#6363300"]Szia,
ezt tudom ajánlani:[/COLOR]
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?3282-Éjszakai-bónuszt-kikerülő-script

olyan szkriptre lenne nekem még szükségem mely kitörli az összes üzenetet , jelentést.

[COLOR="#6363300"]Utánakérdezek, hogy ez lehetséges e.[/COLOR]

olyan szkript ami tömegesen cimkézik...
ez nagyon fontos sokan szeretnének már egy ilyen szkriptet főleg akik napi bejövőkkel szenvednek

[COLOR="#6363300"]Ha jól emlékszem, akkor ilyen script már létezik.[/COLOR]

utolsó: nem tudom lehetne -e csinálni egy olyan szkriptet, amire ha rámegyünk akkor kiküldi egy megadott koordira az összes bent lévő egységeket.
és nem kell semmit se le okézni csak szkriptre katt és kiküldi.
ez lenne az egyik legjobb

Üdv, Relaxbaby

[COLOR="#6363300"]Van olyan script, amire kattintva ezt részben el tudod érni, de minden esetben kérni fog megerősítést a csapatküldéssel kapcsolatosan, ellenkező esetben a script tiltott funkciót végez.[/COLOR]
 
Fent