Say Hi!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser18831

Vendég
Annak idején a V47-en a hcsf fiókban 2 ember volt. Hcsf és Ramos04. Ennek ellenére mindenki jobban tudja hogy mi történt ott.
Zseniális, hogy olyan emberek akarják megmondani nekem, hogy mi történt ott abban a fiókban, akik még a világon sem voltak jelen. :)

Fogalmatok nincs semmiről, butaságokat írtok, de gondolom pont nem érdekel titeket, mert azt hiszitek mindent jobban tudtok mindenkinél.

Lehet be kéne mennetek játszani egy világra, majd 3 nap alatt megnyerni, mert itt mindenki birtrokában van a szervergyőzelemhez szükséges maximális tudásnak. Elméletben....

Ramos04
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Annak idején a V47-en a hcsf fiókban 2 ember volt. Hcsf és Ramos04. Ennek ellenére mindenki jobban tudja hogy mi történt ott.
Zseniális, hogy olyan emberek akarják megmondani nekem, hogy mi történt ott abban a fiókban, akik még a világon sem voltak jelen. :)

Fogalmatok nincs semmiről, butaságokat írtok, de gondolom pont nem érdekel titeket, mert azt hiszitek mindent jobban tudtok mindenkinél.

Lehet be kéne mennetek játszani egy világra, majd 3 nap alatt megnyerni, mert itt mindenki birtrokában van a szervergyőzelemhez szükséges maximális tudásnak. Elméletben....

Ramos04

Sorold fel az összes butaságunkat, és cáfold meg egyesével, tényekkel, ne úgy, mint a kollégád :) Btw mi csak azt mondjuk, amit a két résztvevő playerből az egyik mondott nekünk. Na ilyenkor mi van?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser18831

Vendég
1. hcsf nem áldozat volt
2. Hcsf nem lebelsőzve lett ármány módon, ledobta magáról a fiókot. Egy 3 körös folyamat utolsó állomásaként lett befoglalva, amiben volt support által elfogadott majd visszavont végrendelettől elkezdve sok-sok minden. Túltolta a biciklit, a klánja pedig megunta, hogy folyton behisztizik és azzal fenyegetőzik, hogy betörli a fiókot.
3. A többi már magánszféra része, azt nem fogom senki orrára kötni

Ramos04
 

Spiliard

Member
A reakció pontszáma
10
Annyira aranyos hogy mindenki jobb játékos a màsiknàl meg mindenki tud mindent :D és mindenre van az előzőnél sokkal jobb magyarázat :D csak nem értem miért rágunk mindig egy csontot :/ volt itt szó a v47 meg a hcsf meg a nem tudom mi meg minden :D inkàbb játszunk szólàncot sokkal békésebb :p
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Játszatok, én itt jól elvagyok :) Még Smack nyitott is egy V53 off topikot, így itt "tárgyaljuk ki" a régmúltat.
 

Bolond

Active Member
A reakció pontszáma
126

101received_3557229083419_tn.jpg
 

DeletedUser18336

Vendég
Annyira aranyos hogy mindenki jobb játékos a màsiknàl meg mindenki tud mindent :D és mindenre van az előzőnél sokkal jobb magyarázat :D csak nem értem miért rágunk mindig egy csontot :/ volt itt szó a v47 meg a hcsf meg a nem tudom mi meg minden :D inkàbb játszunk szólàncot sokkal békésebb :p

igazából csak arról volt szó, hogy légilyóéktól furcsa azt olvasni, hogy ők harcban edződtek, nem belsőzésben :D aztán jött a leves haverod, és onnantól tényleg volt szó mindenről, mert ő úgy ugrált össze-vissza a témák között, hogy szerintem ő maga se tudta követni a saját gondolatmenetét.

nagyon túl lett már tolva a téma, azért nem reagáltam inkább szmekkre, csak az a baj, hogy ha mi nem reagálunk, ő írkál magának addig, ameddig valakit rá nem vesz arra, hogy közbelépjen. szegény almighty dj heven se képes abbahagyni, pedig tudom hogy szeretné :\

de na, nem bántom a duálodat, szeressétek együtt légilyót
 

Spiliard

Member
A reakció pontszáma
10
Neked is ugyan azt mondom mint másnak , amikor elkezdtem a játékot kb nem tudtam semmit ,meg egy vonatot vágni se , a .100 ban ismerkedtem meg legioval aki megtanított mindenre és szala írásai , igaziból nem érdekel hogy ki hogyan játszik mert én sem tudok , legio és Ramos emberi oldalát szeretem , :D és szerintem Smack sincs máshogy ezzel ,szóval lávoljuk legio fiokot mert jó spaaan :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent