Say Hi!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
2 klán volt a 100 és a 100. ,a végére meg valami 10-15-en maradtunk... de hát ugye én vagyok a hülye megint, biztos a naptól beszélek ennyi hülyeséget, elnézést! Legios meg amúgy is rossz játékos sőt a legrosszabb én is valahol a ZS ligában játszom és amúgy mindenki is jobb nálunk kivéve aki nem!


Én C ligás vagyok
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Igazad lehet de mind1 akire én gondoltam az Caesarral egy időintervallumban lépett le, örülök hogy így úgy ezekre mindenki emlékszik, csak arra nem hogy mennyi inaktív fiók volt a 100 ban és erről senki nem beszél! csak azt harsongja mindenki, hogy elrontottuk :D de gáz.

Az a Random hibája vagy a 100 vezetőségé? :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
a karácsonyi tűzszünet miatt volt az egész

Pedig a Randomnak négyká faluelőnye vót, ha nem nézzük az egyéb körülményeket, már rég le kellett volna zárniuk. Igazából csak légióék A+++os játéka miatt nem lett Random győzelem 30 faluknál, megmentették a szervert!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
pgcGoEh.png


Ez a Dévgyerek nagy állat
 

DeletedUser19734

Vendég
Te nem abbahagyót, hanem inaktívat írtál. A kettő között ég és föld a különbség.

Ha abbahagyja azzal inaktívak a falui, vagy visszajár a lelke indítgatni?, vagy kell várni míg belsozve van vagy még annál is tobbet kell várni mert fronton van ha belsozni kezdjuk akkor szagot fognak mások is?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
Ha abbahagyja azzal inaktívak a falui, vagy visszajár a lelke indítgatni?, vagy kell várni míg belsozve van vagy még annál is tobbet kell várni mert fronton van ha belsozni kezdjuk akkor szagot fognak mások is?

Kedves okoska törpünk is hasonló, mint te :D
Ha abbahagyó, akkor valszeg aktív, hogy szétossza a faluit, vagy egy aktívra bízza végrendelettel a falvak osztását. Ha inaktív, akkor csak besárgul, és szívott a vezetőség, főleg, ha az ellen is észleli.
Azért ne vedd egy kalap alá a két fogalmat...
 

DeletedUser19734

Vendég
Kedves okoska törpünk is hasonló, mint te :D
Ha abbahagyó, akkor valszeg aktív, hogy szétossza a faluit, vagy egy aktívra bízza végrendelettel a falvak osztását. Ha inaktív, akkor csak besárgul, és szívott a vezetőség, főleg, ha az ellen is észleli.
Azért ne vedd egy kalap alá a két fogalmat...

Jó nem teszem, morgó!
 

DeletedUser18831

Vendég
Itt vagyok csak ép farmolok, kereset valaki ?
Annak azért örülök hogy ez a szerver (v47)ennyire mélyen érintett mindenkit is .

Számos bírót, szakértőt , önjelölt rendőrt és még ...
Meg mozgat a dolog ....
:)
Lesz még lehetősége mindenkinek látni újra és újra működni a gépezetet ...
Legyetek türelemmel .
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent