Say Hi!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19734

Vendég
upload_2019-6-24_13-51-59.png
Kérlek nézz utána egy kicsit jobban! 2019-01-10 ekkor léptünk ki az FF-ből mert nem bírtuk már az alapiskolás 1+1=3 műveleteket! Az a 8 tag duplázta az FF egész klánjának a statját! Szó se róla Zik meg 1-2 ember ott is maradt!!!! Ne próbáld védeni őket! 8 tag több puskaport lőtt el mint ők és akkor még mi vagyunk bénák? kérlek!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.319
Talán, ha kritika helyett, és arcoskodás helyett, valóban játszani tudtatok volna nem kaptok ki 2000-es faluelőnyből.
Csak tipp.

Mindenesetre ne higyj széj hájnak, csak egy 1 nob a sok közül:oops:
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Igen, Ti voltatok, már le is vezettem tegnap, hogy miért. Nem ők buktak armánként 300 falut, meg mindent, amire nemes megy. De mondtam már tegnap, hogy elengedem veled, mert full fölöslegesnek látom.
 

DeletedUser19734

Vendég
Igen, Ti voltatok, már le is vezettem tegnap, hogy miért. Nem ők buktak armánként 300 falut, meg mindent, amire nemes megy. De mondtam már tegnap, hogy elengedem veled, mert full fölöslegesnek látom.

Nah várj, kezd már sántítani... abban egyetértunk hogy kulon kulon gyengébbek voltak a klánok mint a Random. Akkor mit nem értesz azon hogy a Random ránk jott egy alapból erősebb játékoslétszámmal és remek játékoselhelyezkedéssel, faluelőnnyel, s lenyomtak minket? Sokkalta nagyobb is volt a frontunk mint az FF-nek, ugyebár Takácsfiók elég keményen védte a falukat ott és meg sem tudtunk mozdulni. Az FF sokáig csak 500-1000 nukot kapott minden armán, könyörgöm mi az? Mintha csak simogatnának! Nálunk folyamat 2k nuke folott jártunk! És az FF ben folyt az értetlenkedés, hogy miért küldjenek védőt... úgy kellett harapófogóval legiosnak kiszedni minden védőfalut... de hát nem sikerult mert aztán az FF 5 vezetője vagy mennyi volt, bár nem tudom csak azt hogy a Dunát hosszába átúszták már és jobbak minden téren mint mi és ennyi!

Másik dolog gerincről beszél itt minden okostojás akkor léCCi kérdezd már meg Wmwinters hogy minek is tudja ő másnak a jelszavát? És adja ki még másnak is? Végül is nem multizás ez ugye? Vagy már annyira nem is egetverő az a gerincecske?
 

DeletedUser19734

Vendég
Egy darab fecnire leírt 2 betű volt az a klán (FF), se vezér, se ész, se korrektség! Védd őket tovább aztán abból biztosan tanulni fognak! :) Az egyetlen embert, Furát akit lehetett egy kicsi ész érveken lökdösni, ő talán még hallgatott volna is pár dologra. De amint bedobta vezéribe náluk, mivel legios mondta azonnal ellene volt szinte mindenki! Hát gratulálok, oviscsoport nem baj ha nyerhetünk is Legios mondta akkor a válasz NEM! Ez volt az utolsó írásom erről.

Szerettem volna ha ezeket a dolgokat is tudod, mert fényezni tudod őket. Dorgálni meg semmi?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Te vágod miről beszélsz? Mert szerintem nem annyira. Nyugati Random támadta az FF-et, keleti Random Titeket. Abban egyetértek, hogy a keleti Randomosok jóval erősebbek voltak, oda támadt dév, vadi, 3 legjobb playerükből 2. De milyen faluelőnnyel??? Azt vágod, hogy akik megvertek Titeket, dévék, fél kontijuk volt, míg nektek másfél?


Így kezdtetek, ez az első térképem a szeróról, 2018.05.13-án.
9cf0e2aecc68798f2daa9024cb6c1292.png


Olvadásotok előttről utolsó képem, 2018.08.27-én.
afccd7c678c5040600d54173ec13177a.png


Olvadásotok utána első térképem, 2018.11.04-én (ez a kettő egymást követte, közte volt egy 2 hónapos kihagyásom mindenhol)
5b9500fbc7a25a0f49b284c57232ef26.png


Ez pedig a zárás előtti utolsó 2019.02.18-án
7e09bfda436c11683b259c93272ecb0c.png



Első kép készülésekor megnéztem a faluszámokat: Random klánok 3300, 100 klánok 2500, FF klánok 1500. Ti voltatok a jóval nagyobb klán, a kontit ha ügyesebbek vagytok, megszereztétek volna akkora fölényből,, míg az FF tartotta magát. Az első képtől az olvadás előtti utolsóig ti 200 milla LEV-et szedtetek, ők meg 110 millát. De 2x akkorák voltatok. Nem tudom, mi a gondod. A kisebb klánt ugyanúgy támadták, mint Titeket, csak veletek ellentétben ők képesek voltak tartani a vonalukat. Talán ha a két top fiókotok, akik ekkor egyenként több mint másfélszer akkorák voltak, mint a Random legjobbja, Dév, és egyenként nagyobbak voltak, mint Dév+vadi, játszott volna csapatjátékot, akkor nem ide juttok. Könnyű a kisebbre, alapból kevesebbre taksáltra mutogatni, holott azt nem látod be, hogy Ti hol s mit csesztetek el, épp ezért felesleges veled bármiről vitatkozni, mert ez nem vita, hanem két egyoldalú beszélgetés. És én vagyok a gyökér mert ezt a választ még megtettem, ezután nem válaszolok neked, élj abban a boldog tudatban, hogy az FF cseszett el mindent.


Szerettem volna ha ezeket a dolgokat is tudod, mert fényezni tudod őket. Dorgálni meg semmi?

Ismét hatalmas tévedés. Nem fényezem őket, hanem elmondom azt, Ti hol rontottátok el, csak annyira vak vagy, hogy nem veszed észre, földbe dugod a fejed, és ordibálod, hogy "fújefef". Az FF nem volt egy csodaklán, de ők legalább klán voltak. Ti egy rakás játékos voltatok egy helyen.
 

DeletedUser20047

Vendég
Igazából szala egy nagyon jó játékos, de csapatjátéka kimerül abban, hogy ő tolja a frontot s mindenki védje be. Szerintem ebbe senki nem tud bele kötni, főleg azért, mert V8-at pont a megszülető "szala stílus" miatt majdnem sikerült elvenni az INSO-tól.

Ugyanakkor a Random egyszerűen csapatként működött, összehangolt támadásokkal fúrták át a frontvonalat, amit pedig megszereztek, tartották is.

Szerintem mindkét oldalnak vannak érdemei, erősségei, és az nyert amelyik fél jobban tudta ezt érvényesíteni.

Ha szala frontra megy azonnal, és nem kötik le a benne ékelődő pirosak, s idelyében megvédi a számára játékához égetően fontos hátországot, talán győzhettek is volna. Talán.
Ugyanakkor ha a Random elindult volna a gyöngébb FF ellen, mint ahogy egy gyakorlatlanabb klán ténné, akkor a 100 kivégzi a piros foltokat, és talán még ő került volna kezdeményező szerephez, s ráfarolt volna a frontra. Na, ha szala rámegy a frontra hátországgal, akkor ott jó nem sült még ki.

Azerintem ez a világ egyértelműen azért lett vesztes 100 oldalról, mert szala mindig ugyan azon elven játszik, s ha ezt hagyják neki, akkor erőből már megfogni.. hát az eddig nem ment senkinek.

Fölösleges ezen vitázni, a Random néhány playere gondolkodó, tudatos játéka meghozta a gyümölcsét, egy nála nagyobb, ráadásul lazadó klánnal, és szövetségesével is szemben. Ennyi.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent