Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
akkor lehet, hogy valami frissítés volt, aztán volt valami pillanatnyi kihagyás
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
hát több volt az mint pillanatnyi kihagyás, mert nálam már tegnap előtt is perceket kellet várni mire egy egy oldal be töltött.
jelenleg se működik a speeden rendesen.
hiába megyek rá a kém kifejlesztésére , semmit nem csinál.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
készítettem egy kis képernyőfelvételt.
se v85 ,se lengyel se speeden nem tudok egységet fejleszteni.
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Érdekes nálam megy minden.
Tisztítsd meg a böngéssződet, amit időnként érdemes elvégezni (sütik törlése)!
Majd indítsd újra a böngészőt. Lehet, hogy ezzel megjavul a probléma. Ha nem, akkor vedd fel a kapcsolatot a Support csapattal. (Lengyelen gondolom külön kell a süti törlést)
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Érdekes nálam megy minden.
Tisztítsd meg a böngéssződet, amit időnként érdemes elvégezni (sütik törlése)!
Majd indítsd újra a böngészőt. Lehet, hogy ezzel megjavul a probléma. Ha nem, akkor vedd fel a kapcsolatot a Support csapattal. (Lengyelen gondolom külön kell a süti törlést)
Nem csak egy eszközön nem müködött.de köszi a segitséget.nem nálam volt gond.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Akiknek nálunk problémája van telefonon, ők mindannyian Telekom mobilnetet használnak. Lehet van hozzá köze.
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Sajnos fennáll azóta is. Nem a legszerencsésebb, elég sok embert érint, de nem csak magyar szervereken. @oldfox Van esetleg valami információ erről? Kb a legújabb frissítés óta sokan be sem tudnak lépni emiatt.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
én lengyelen se tudok most se belépni.. nem is tölti be a kh egyáltalán rendesen.
se laptop se telo.
 

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Azért nekem furcsa, hogy a fórum működik meg minden más oldal , csak a játék oldal nem.
 

Farkas

Member
A reakció pontszáma
26
Ééés tényleg a telekom mobilnettel nem lehet használni :D
Most kipróbáltam Telekomos mobilnettel, meg telenororossal is v84-et, Telenorral betudtam lépni, Telekommal, meg csak karikázik befele :D
Ráadásul én Ipad-el próbáltam, nem is androiddal.
Megosztottam az ipademről a netet, a telefonomra és az android sem tölt be, szóval rendszer független, ez Telekom neten halt be csak
 
Utoljára szerkesztve:

Janka11

Member
A reakció pontszáma
14
Nos felhívtam a telekomot náluk minden rendbe van a netel. a ügyintéző elmondása szerint a hiba a játékot szolgáltató részéről van.
 
Fent