Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser13223

Vendég
Húha.. eddig nem volt belső adatbázis hiba... ( ez mit is jelent? valaki manipulál? )
Nem elnézést kell kérni hisz nem ti tehettek róla, hanem ütni a tulajt hogy úgy működjön a kh hogy játszható legyen....

köszi

ja a prémium kérésem fenn áll!

Természetesen szólunk a tulajnak a javítás végett. Esetleges kártérítés ki lesz hirdetve a megszokott helyeken.
 

DeletedUser

Vendég
V14 akadozás, nincs térkép

Sziasztok!
Lehet, hogy az én böngészőmmel vannak gondok, de az is lehet, hogy nem.
Ma vettem észre, hogy nagyon lassú a V14. Ami még úgy nem is lenne túl nagy gond. A nagyobb problémám az, hogy nincs térkép.
betölti ugyan az oldalt, de annyi. A nagy térkép az alap zöld színben "pompázik" a kicsiben viszont semmi sincs csak a szürkés bézs négyzet.
Ezen felül az üzenetekben se és a fórumon se tudtam használni a BB kódokat.
Valaki tud ezekre a dolgokra egy megoldást?
Böngészőnek amit használok: Google Chrome (v15.0.874.121m)

előre is köszönet
Üdvözlettel
Sanyi
 

DeletedUser13223

Vendég
Sziasztok!
Lehet, hogy az én böngészőmmel vannak gondok, de az is lehet, hogy nem.
Ma vettem észre, hogy nagyon lassú a V14. Ami még úgy nem is lenne túl nagy gond. A nagyobb problémám az, hogy nincs térkép.
betölti ugyan az oldalt, de annyi. A nagy térkép az alap zöld színben "pompázik" a kicsiben viszont semmi sincs csak a szürkés bézs négyzet.
Ezen felül az üzenetekben se és a fórumon se tudtam használni a BB kódokat.
Valaki tud ezekre a dolgokra egy megoldást?
Böngészőnek amit használok: Google Chrome (v15.0.874.121m)

előre is köszönet
Üdvözlettel
Sanyi

Kérlek írj be egy ticketett a hibával és megnézzük, de előtte takarítsd ki a böngésződ előzményeit és utána próbálkozz meg egy frissítéssel. Lehetséges, hogy a karbantartás utána megoldódik a térkép probléma.
 

DeletedUser

Vendég
v12es világ pillanatnyilag nem elérhető...:S
erről tudunk vmit?
 

DeletedUser5879

Vendég
Mintha szaggatna a game egy kicsit...

34714 ms alatt létrehozva
Gyakorlatban 10 mp-ig teker,és aztán villan egyet a kép,szóval nem igazán lehet normálisan játszani a mai nap.
 

DeletedUser

Vendég
Nem ártana valamit csinálni a V15-el meg a V17-el ( lehet a többi is akadozik, de ezek tuti ) Nem 2 havonta kell új világot nyitni, hanem ami megvan azokra kicsit jobban odafigyelni..mert így csak elmegy az ember kedve a játéktól!
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg nagyon gáz.
Véletlenszerűen néha előjön olyan helyett mintha behalt volna a szerver és 10-30 másodpercig semmi adat nem jön...
De ezzel párhuzamosan is nagyon gyakori a "sima" belassulás....
 

DeletedUser

Vendég
Sőt jelenleg allig működik valami.
Két jelentés közötti váltás 20-30 mp és így is csak néha a jelentés felét sikerül letöltenie....
Na aki most tud időzíteni az zseni :DDDDD
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudom mi a gond nálatok, de esküszöm, hogy én, aki 5 éve KH-zik, még egyszer nem találkoztam ilyen belassulással. Egyszer sem! Nekem mindig simán bejött minden. Így valószínűleg nem a KH-val van a baj, hanem nálatok van valami gubanc, vagy nem tudom...
 

DeletedUser

Vendég
Lévén hogy rendszergazda vagyok és több gépen és több neten is jelentkezika jelenség, és másoknál is, akiktől szintén hallottam hog tapasztalják, így hidd el biztos nem nálam(unk) van a gubanc...
 

DeletedUser17017

Vendég
Csak én érzékelem,vagy tényleg döglődik a szerver ?

Hosszú percekre nem jön be semmi, a vicces az,hogy mindegyik NEToldalam bejön hiba nélkűl,szóval ez tuti szerver hiba lesz.
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

Jeleztük a problémát, a technikusok dolgoznak a problémán, köszönöm hogy szóltál.
 

DeletedUser16246

Vendég
[COLOR="#6363300"]Melyik világról van szó illetve most is fennáll a probléma?[/COLOR]
 

DeletedUser12157

Vendég
Én már nem tudom mit lehetne csinálni... a V33-mam egyenesen förtelmesen működik, 3-4 másodpercekre befagy a képernyő csak úgy, de ha nem várok egy adott oldalon, mondjuk az "üzenetek" fülön, hanem kattintok valahová, rendben, hogy betölt a játék azonnal, de amint betöltött 3-4 másodpercre befagy.

- Újrahúztam a böngészőt, nem jó
- Nincs fent semmilyen bővítmény
- Megnéztem mozzilán, operán, internet explorer-en, mindenhol fennáll ez a probléma

Ha átlépek V34-re vagy Classicra vagy BÁRHOVÁ, mindenhol TÖKÉLETESEN működik a világ!

De ha magán a V33-on lépek be bármelyik társam fiókjába helyettesként, akkor is tökéletesen megy...

Amit eddig megoldottam fél perc alatt az most kb. egy 2-3 perces művelet... élvezhetetlen a játék és egyszerűen bosszant ez az akadás...

- Futtattunk le víruskeresést, a gyanús fájlok karanténba lettek zárva majd töröltük őket
- Raktunk fel reklámblokkolót is
- CCleaner is került fel

Már nem tudom, mi lehet a probléma, kétlem, hogy a géppel, hiszen minden szerver jól megy és helyettesként is működik a V33, csak az én fiókommal van valami... s azon belül is csak a V33-mon :(
 

DeletedUser12157

Vendég
Hallottam a hírét, hogy V34-en is van egy ilyen problémája az egyik MHC-s tagnak. Én már 16-a óta beszélgetek a Support-al, kaptam mindenféle tippet - tanácsot, de már tényleg kezd elegem lenni. 16-a óta nem megy egyszerűen a V33-mam, s nem tudom egyszerűbben és érthetőbben leírni azt, hogy az összes többi szerveren tökéletesen működik a fiókom, s tudjátok mi a "legviccesebb" az egészben? A V33-mon az általam helyettesített fiókokba ha belépek tökéletesen mennek... schimoda-nak telefonon van ez a problémája, bejön a kezdőlapja a Klánháborúnak, majd pedig mikor belép a V33-ra akkor 8-10 másodperc mire betölt egy oldal... szintén 16-a óta.

Szeretném ha valaki segítene, mert nem elég hogy újra húztam a böngészőt és kipróbáltam MINDENT (tényleg mindent, amit csak el tudtok képzelni), a tegnapi este folyamán a gépet újratelepítettük és MOST SEM JÓ!

De nem csak hogy nálam nem jó (pedig innentől kezdve nem lehet számítógép/hálózat hiba), a páromnál is megnéztem az Ő laptopján a V33-mam és OTT SEM JÓ!

Tehát kifejezetten az én fiókommal van valami probléma a V33-mon immáron 4 napja, ami élvezhetetlenné teszi a játékot!
 

DeletedUser18465

Vendég
Akkor ez csak nálad van ha jól vettem ki a szavaidból (probléma)
Meglepő egyébként ma nekem 15 percig volt szr a V34... utánna megjavult, de igen MHC-s tagunknál is volt gond de már remélem helyreállt
Lehet túl jó vagy és visszakarnak fogni :D
 

Nemesis T-Typ

New Member
A reakció pontszáma
0
Üdv!
Valamiért egy napja be se tölti az androidos kh appot rendesen,amikor már a falut kéne mutatnia,ott nem mutat semmit csak tölt ezerrel de semmi...
Internetem jó,és a legutolso frissités is megvan az appnak.
Kérdésem az lenne hpgy mi lehet a hiba oka
 
Fent