Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser3242

Vendég
türelmünk határtalan de újabb egy hét eltelt, és még mindig bónuszban csapódunk éppen most 8.22kor :(
tudom h javítás alatt van, és várunk is de ejnye bejnye irgumburgum h kifejezzem azt amit érzek :):)
 

DeletedUser3242

Vendég
lassan azért jár kártérírtés ha megjavul és mondjuk éjjel egykor él az éjszakai bónusz újra...

de komolyan, most akkor állítsuk át magunk véglegesen arra h éjszaka is n appal van, nappal meg éjszaka?

azért ha jól gondolom a bónusz nem véetlen tart éjféltől reggel 8ig mindenhol minden világban..
 

DeletedUser

Vendég
Szia Norodia1,

Már jeleztük a központ felé a hibát, sajnos mi többet nem tudunk tenni, de az illetékesek rajta vannak a dolgon.

Így csak a türelmedet tudjuk kérni...

Uhuu
 

DeletedUser8631

Vendég
Magyarán ne maradj fent sokáig, és gyorsan löjjék fel a pizsit, mert hiába kelsz reggel 8kor, hogy megnézd hoztad e a 10 tervezett falut, ha fél9kor még mindig este van. :D
De hát van aki 9ig tud alukálni, annak tökéletes, mert nem kell aggódnia azon, hogy 8kor csapódnak e vajh a falvain. :p
 

DeletedUser3242

Vendég
ah nekem tökéletes, nem szeretek korán kelni, de tartok attól a helyzettől h messziről támadok, csapódok éjjel egykor, közben mire odaérek átállítják újra előzetes értesítés nélkül :D
 

DeletedUser

Vendég
A megfogalmazásodon annyiban javítanék, hogy a hiba kijavításra kerül, nem pedig mi írjuk át az értékeket :)
 

DeletedUser3242

Vendég
a hiba átállításra került úgy látszik,de (murphy) még véletlen sem a jó értékre, most 9.00kor szűnik meg abónusz, ezt így tervezték vajon? :)
 

DeletedUser

Vendég
Akkor "megnyugodtam" :confused: Így az ellen se tud mit tenni. Persze helyettesítésbe se tudnak betenni, mert 2 emberkét is helyettesítek :(
 

DeletedUser

Vendég
ilyenkor kéne a támadásoknak érvénytelenül hazamenni, amikor tartós leállás van, mert már 1,5órás! Védekező így esélytelen, meg a támadónak is nagy veszteségei lehetnek ha nem tud esetleg nemeseket időzíteni, ilyen "váratlan" leállás miatt!
 

DeletedUser13223

Vendég
Kisebb technikai probléma lépett fel a szervereken amiért elnézést kérünk, de már sikeresen kijavítottuk.
 

DeletedUser15094

Vendég
Nekem ezt írja ki belépésnél:

Túl sok kapcsolódási kísérlet. Próbáld újra később.
 

DeletedUser7974

Vendég
Kisebb technikai probléma lépett fel a szervereken amiért elnézést kérünk, de már sikeresen kijavítottuk.

Nekem nem úgy tünik :)


Klánháború - Bejelentkezés

A belépés sikertelen, a világ jelenleg nem elérhető.


Klánháború - Bejelentkezés

Adatbázis szerver nem található

Kérek plusz 1 nap prémiumot.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nyugalom, tudunk a hibáról és elnézést kérünk érte. Egy belső adatbázis-hiba okozza, melynek megoldásán már dolgoznak a munkatársaink.

Addig is szíves türelmeteket és megértéseteket kérjük.


 

DeletedUser14376

Vendég
én nyugodt vok,elöször abba voltam h a netem halt be,de mikor láttam h a V8 mükszik akk felszambáztam ide a forumra h tudjam mi a bibi :):D
 

DeletedUser7974

Vendég
Nyugalom, tudunk a hibáról és elnézést kérünk érte. Egy belső adatbázis-hiba okozza, melynek megoldásán már dolgoznak a munkatársaink.

Addig is szíves türelmeteket és megértéseteket kérjük.



Húha.. eddig nem volt belső adatbázis hiba... ( ez mit is jelent? valaki manipulál? )
Nem elnézést kell kérni hisz nem ti tehettek róla, hanem ütni a tulajt hogy úgy működjön a kh hogy játszható legyen....

köszi

ja a prémium kérésem fenn áll!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent