Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser1561

Vendég
Nem hát, én egy inaktív accra számítva küldtem a nemeseket. :D

A t-vonat meg alap, aki már arra sem képes, hanem egy 2-3, neadjisten 15mp-s (nemesek közti) hézagos vonatot küld, az... No comment...
 

DeletedUser

Vendég
Nem kapott előnyt, sőt. Aki nem tud gépnél lenni az tesz az egészre nagy ívben. Aki meg itt van az eszi a kefét, mert tevékenykedne. Mire lesz kh megint egyik tök nyugiban leül játszani, a másik meg öngyilokolta magát meg addigra az idegtől.
 

DeletedUser

Vendég
hoppá Maala mindig tanul az ember..+látszik 200felett sosem voltak a bejövőim + nem is nagyon lesznek:) v2 ezért volt jó

de te sem full T-vel küldted a nemeseket:-d ezért fogtam ki őket..igaz legalább próbáltad időzíteni

igen a ketto kozott nagy kulonbseg van hogy vki probalja idoziteni illetve mas vki az meg idoziti is:D
 

DeletedUser

Vendég
nem..ő rendesen használta a 4nemes kb 1xre csapódást,csak én meg a védőket időzítettem be...sőt sokszor T-vel védtem,mert +érte mik 100gyalog vagy 20-30NL kisérte a nemest
 

DeletedUser8473

Vendég
Nem kapott előnyt, sőt. Aki nem tud gépnél lenni az tesz az egészre nagy ívben. Aki meg itt van az eszi a kefét, mert tevékenykedne. Mire lesz kh megint egyik tök nyugiban leül játszani, a másik meg öngyilokolta magát meg addigra az idegtől.

Ember miről beszélsz azért néha más dolga is van az embernek.
Nekem családom is.
,Mért ne kapott volna előnyt velem szem,ben?Mikor itt tudok lenni nincs KH amikor nem meg lesz.
Viszont a szomszédból támadnak nemessel és nem egy tag.
És ezzel nem vagyok egyedül szerintem.:D
 

DeletedUser

Vendég
attól félek inkább,hogy amég nem tudok belépni,addig a barbik visszatámadnak a barbi visszavág címmel
 

DeletedUser1561

Vendég
Tetted ezt úgy, hogy előtte hetekig inaktív volt a fiók. Ez azért nem elhanyagolható tényező, megmagyarázza azt is, hogy éjszakaiba ilyen lazán küldtem. :)

Gabika, majd ha 1 mp-n belül fel tudsz mutatni 8 falufoglalást, beszélgethetünk arról, hogy ki mennyire tud jól időzíteni. :) Az én képességeimről már van TWstatson bizonyíték, hát a tieidről?
 

DeletedUser

Vendég
éjszakaiba is nemeseltél,pedig elvileg a csajszi ott volt az accban..legalábbis rendezte a bejövőket,lehet az még akkor jóval elötte lehetett
 

DeletedUser

Vendég
szerintem ott is szerverrel lehetett gond és javítás után bedobta 1időpontra:D

2011-01-07 23:58:18
9,889 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:13
. 9,956 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:12
11,912 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:05
9,851 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:04
10,247 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:04
9,891 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:04
10,077 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:02
9,932 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:02
11,898 Mc Laude [Knight] Giga 003 [BFK] 2011-01-07 23:58:02

te nyertél;)
 

DeletedUser1561

Vendég
Tényleg volt a fiókban? Pedig semmit sem csinált. Hah, jellemző, Eastes morál. :D
 

DeletedUser

Vendég
cimkézve voltak a támadások... én tuti nem csináltam,mert saját mozgatható védő kb 0la volt..1ször jártam az accban beugrónak...szenved vele a bánat,csak a friss bejövőket néztem nemes miatt
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

Hardverhiba okozza a leállást és a játék szervereinek elérhetőségének akadozását, időszaki leállását. Műszaki kollégáink mindent megtesznek, hogy minél gyorsabban ki tudják javítani a hibát, azonban határidőt egyelőre nem tudnak mondani.

A német központ, fejlesztők és egyben műszaki kollégák blogján lehet további információkhoz jutni a hibával kapcsolatban.

BLOG
 

DeletedUser

Vendég
Tetted ezt úgy, hogy előtte hetekig inaktív volt a fiók. Ez azért nem elhanyagolható tényező, megmagyarázza azt is, hogy éjszakaiba ilyen lazán küldtem. :)

Gabika, majd ha 1 mp-n belül fel tudsz mutatni 8 falufoglalást, beszélgethetünk arról, hogy ki mennyire tud jól időzíteni. :) Az én képességeimről már van TWstatson bizonyíték, hát a tieidről?

tehat ha 1 msen belul foglaltal 8falut akkor az azt jelenti hogy mindig urultek a faluk tehat az illeto nem tologatott
nem talalkoztal az embereddel meg akkor de hat ez igy van rendjen akik a v1 feszitett tempojat nem birjak azok mas vilagban probaljak a tolunk tanaultakat kamatoztatni:D

mivel nem idozitm a tamadoimat igy nem is fogok tudni ilyen remek statot felmutatni de viszony amit ugy latok hogy urul az mar az enyem is:)
 

DeletedUser

Vendég
Ez nekem már sok,tele van a pisilőm,az egésszel,haladjanak már azok az inteligens fejlesztők,és műszaki kollégák,mert ez így nem járja:mad:
 

DeletedUser7967

Vendég
Ilyenkor azért örülök,hogy még nem aktiváltam a PF-emet :D
 
Fent