Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser

Vendég
valamit kezdjenek vele, de nagyon gyorsan, mert ha nem, odamegyek, és vegverem őket :D
 

DeletedUser

Vendég
Valamikor most kene beernem nemesekkel, 48 orarol inditottam :mad:
 

DeletedUser

Vendég
#544 Ma, 08:38 Ugrás a tetejére
Én meg most bukom a faluim
__________________
ddildiko
:(((

na ez a nem fer dolog,se védekezni se támadni nem tudunk.
 

DeletedUser

Vendég
Es meg fizetunk is erte. Itt a szombat, es bamuljuk a monitort, felpercenkent nyomogatva a frissites gombot :rolleyes:
 

DeletedUser8473

Vendég
Teljesen igazad van.
Egyet értek veled.De ők erre azt felelik nem a játékért fizetünk. Ha nem a dolgokért amit tudunk pf el használni.
Igaz a mi pénzünkön kapják az amit kapnak,de szerintük mi nem csak a magunk érdekében fizetünk.

Pedig a fizető játékosok teszik lehetővé a játék fejlesztését és a hozzá járó dolgokat amihez pénz kell.
Ha mi nem vennénk pf nem itt tartana a KH fejletsége. Bár ami most itt van nagyon kevés.:D
Mert már minden fizető játékos meg unja ami itt van.
 

DeletedUser

Vendég
A magyar szerver már csak ilyen jókis csapatban vagyok de az ilyen és ehez hasonló dolgok elveszik a kedvem a játéktól.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Megertem, hogy ami elromolhat, az el is romlik neha. De a kommunikacio teljes hianya, az, hogy legalabb ide irna egy sort az uzemelteto, hogy bocs gyerekek, menjetek ki a piacra, fozzetek valamit, aztan delben gyertek vissza KH-zni, mert most BOCS, de beazott az innogames teteje, az a bosszanto igazan.
 

DeletedUser

Vendég
nyugi ildiko...mi is klánszintű akcióban vagyunk benne a mai nap:D 3napja indítgatok,de kb fix visszafordulnak,vagy eleve otthon leszneka csapatok belépéskor...és még a testvér klánunk is ennek lesz áldozata...ez van;) végülis csak olyan 12k T indítása megy a levesbe:)
 

DeletedUser8473

Vendég
Nem igen vagyok veled egy cipőben.
Klánszintű támadás jön rám.
Nem ugyan az mint klán szinten támadni.
Na meg én egyedül vagyok.:D a Top 1 klánnal szemben.
 

DeletedUser

Vendég
Nekem lenne egy korrekt ajánlatom..akik felelősek a KH folyamatos müködéséért,azok menjenek már inkább bányába dolgozni,vagy a p.csába..ott el lehet b...ni,nem nagy gond,max. rátok zúdul pár ezer m3 föld:D

Annyi nincs bennetek,hogy tájékoztassátok a játékosokat,hogy mizu,mizu,mizu..:)

ddildiko,Téged meg én tájékoztatlak:
A Klánháború nem Rólad szól!!Te is csak 1 játékos vagy a 20ezer játékos közül!
 

DeletedUser

Vendég
áá Ildikó neked lesz jó,ha a csapatokat visszafordítják;) nagy rá az esély
 

DeletedUser8473

Vendég
ja ja,de ami most engem is hátrányba helyez az a másik 20 ezret is bele értve a támadóm is.
 

DeletedUser8473

Vendég
áá Ildikó neked lesz jó,ha a csapatokat visszafordítják;) nagy rá az esély

Azt tegnap kellet volna nem ma.Mert ma már szét vagyok verve:D csak ép nem tudom azt se vissza foglalni amit tudtam volna.Ha azok amik most csapódnának vissza fordulnak se sokat segít ahhoz képest amit tudtam volna csinálni még most lenne rá időm.ha akkor lesz KH mikor már nincs időm itt lenni.
 

DeletedUser1561

Vendég
Nyugalom, egyetlen szerveren sem volt ~6:40 óta foglalás, vagyis a támadások sem értek be... Függetlenül attól, hogy a szerv melyik oldalán vagy.

Amúgy egy gyakorlati kérdés: Miért szombatra szerveztek támadást, amikor a legtöbb ember amúgy is ráér? :eek: Akkor már vasárnap, hogy kihagyja a templomot is. :D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
senki nem tud akkor semmit sem??
giga a tamadasok beernek vagy visszaforditjak oket??
remelem nem baxakodnak azert annyira:)
 

DeletedUser

Vendég
Nyugalom, egyetlen szerveren sem volt ~6:40 óta foglalás, vagyis a támadások sem értek be... Függetlenül attól, hogy a szerv melyik oldalán vagy.

Amúgy egy gyakorlati kérdés: Miért szombatra szerveztek támadást, amikor a legtöbb ember amúgy is ráér? :eek: Akkor már vasárnap, hogy kihagyja a templomot is. :D:D:D

igen raer
es onnantol kezdodik az hogy kitud tamadni meg a pontossagnak is nagy jelentosege van:)
de nektek ezut hiaba is magyarazna az ember:D
 

DeletedUser8473

Vendég
Hát ez ők rá érnek.
Én nem. Hétvége a családé.
egész nap van aki nem tud itt lenni és várni mikor lesz már jó.
 

DeletedUser1561

Vendég
igen raer
es onnantol kezdodik az hogy kitud tamadni meg a pontossagnak is nagy jelentosege van:)
de nektek ezut hiaba is magyarazna az ember:D

Bitch, plz...

2 eset lehetséges:
- A célpont játékos teljesen be van védve, ez esetben semmit sem érsz a közeli támadásokkal, elfecsérelt idő volt pontosan érkezni...
- A célpont játékos nincs bevédve, közelről próbálkozik alkotni valamit... Ez esetben egy hosszabb, jó pár napon keresztüli csapódás sokkal hasznosabb, mert sokkal tovább gép elé szegezné őt, illetve helyettesét.

Megkérdezem még egyszer: Hová is kell ebben a játékban a nagy pontosság?

Küldtem én már több száz támadót másodpercre pontosan. Pontosan tudom, hogy semmi értelme. A célpont egy adott időre a gép elé van kényszerítve, azután megszűnik a nyomás. Semmi értelme, sem a támadó, sem a védő szempontjából. A támadó folyamatosan gép előtt van, a védő csak egy adott időben... Ennek pont az ellenkezője a kívánatos.
 
Fent