Rendszer hiba - avagy akadozik a KH ...

DeletedUser

Vendég
a problem ott van,hogy őket ütötték,mint a répát olyan 1éve ...picivel több,de +fordították a vesztes szitut....nem a véletlen műve,hogy már ő támad;) szoktam nézegetni a v2-t és nem olyan 1xrű,mint ahogy most látszik...+vana maga történelme a szerónak:)

mint nálunk,hogy anno minden falu skulls falu lesz:-DDDD hát nem:)))
 

DeletedUser

Vendég
csak sugarzik az irigyseg a szavaidbol:)
tuti te is jatszottal a v1en csak kipicsaztak innen

es tudom mi a kulonbseg de ami nem olyan sebessegu mint a mienk azt en mar speednek hivom nagy okos:D

epp ez az hogy ott ha te tamadsz akkor konnyebb neked gyorsabban kepzodnek ujra az egysegek
es pont 1 olyan pofazik
semmi vel sem kuloinb az o statja mint az enyem:D

bar o 1msperc alatt foglal8falut:p


Maala v2-n kezdte a kh-t.

Ő a nagyokos, de te nevezel speednek egy 1.65-ös szervert...

Ha te támadsz könnyebb, ha téged támadnak nehezebb, hosszú távon pedig bármelyik oldalon állsz nehezebb, mert rengeteg jelenlétet kíván.

Végezetül nem csak a statja, hanem a stílusa és általános műveltsége is különb mint a tied. Nekem tetszik, hogy ő tud érvelni is, nem csak fikázni a vitapartnert.
 

DeletedUser12732

Vendég
V 10 hiba

Már jó a v 10 is csak nagyon lassú rákantitok a térképre 6-8 másodperc alat adja be,pedig máskor 2-3 másodperc alat tölti be.A netel nincs baj mert jó gyors.
 

DeletedUser

Vendég
a problem ott van,hogy őket ütötték,mint a répát olyan 1éve ...picivel több,de +fordították a vesztes szitut....nem a véletlen műve,hogy már ő támad;) szoktam nézegetni a v2-t és nem olyan 1xrű,mint ahogy most látszik...+vana maga történelme a szerónak:)

mint nálunk,hogy anno minden falu skulls falu lesz:-DDDD hát nem:)))

Meg bizony. :)
 

DeletedUser

Vendég
de legalább ti elöbb fejezitek be ,mint mi...maradunk tök utolsók...kb v 30 lesz,mire végzünk:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
az a kérjük megértéseteket nekem ugy hangzik, mintha nem kapnánk semmilyen kárpótlást :(
 

DeletedUser

Vendég
Már elnézést kérek de ez mindennek a teteje.Semmilyen tájékoztatást nem kapok mind1 hova fordulok.Tegnap óta a nukjaim az éjszakai bónusz leteltével is éjszakai bónuszban csapódnak,azok a hiperszuper német inteligens fejlesztők ha már ennyire nem értik a dolgukat,akkor legalább egy válaszra méltassanak,hogy te hülye gyerek ne támadj, mert nem tudjuk összerakni normálisan a szervert.Ha ezért nem jár kárpótlás akkor nagyon durca leszek.Így nem élvezhető a játék.
 

DeletedUser12157

Vendég
A meghibásodás miatt az egyik klántársamnak az egyik faluját elfoglalták, nem ért be a védőkkel...

Ilyenkor valami kártérítés nagyon is de járna!
 

DeletedUser8560

Vendég
Minden olyan esetben, amikor látható, hogy a támadás akkor érkezett, amikor a leállás volt, megpróbáljuk kárpótolni a játékosokat. Egy kitétel van, ez pedig az, hogy ha a támadásoknak 10 órán belül kellett elindulniuk - mert ekkor nem tudott csak a játékos felkészülni. Bár nem folyamatos volt a játék elérhetetlensége, mi mégis a teljes időszakot vesszük alapul, hogy egyenlő elbánásban részesüljenek a játékosok. Falvakat vissza nem tudunk adni, faluvesztés esetén egyéb kompenzációt beszélünk meg a játékosokkal.

Leállás hivatalos időpontja:
2011-10-01
06:30 - 13:30
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Minden olyan esetben, amikor látható, hogy a támadás akkor érkezett, amikor a leállás volt, megpróbáljuk kárpótolni a játékosokat. Egy kitétel van, ez pedig az, hogy ha a támadásoknak 10 órán belül kellett elindulniuk - mert ekkor nem tudott csak a játékos felkészülni. Bár nem folyamatos volt a játék elérhetetlensége, mi mégis a teljes időszakot vesszük alapul, hogy egyenlő elbánásban részesüljenek a játékosok. Falvakat vissza nem tudunk adni, faluvesztés esetén egyéb kompenzációt beszélünk meg a játékosokkal.

Leállás hivatalos időpontja:
2011-10-01
06:30 - 13:30

V10-en:) De a gond az,hogy nem csak tegnap állt fent ez a probléma hanem ma is.Jó a tegnapit megértem,de ez már maradandó hibának látszik.Már nem is indítgatom a nukjaimat mert csak felidegesítem magam.Várom majd a kompenzációs ajánlatot:(
 

DeletedUser3242

Vendég
sőt, most is fennáll még sajnos, 08.03kor jönnek a csapódások éjszakai bónuszban..

Remélem kapunk lassan vmi megnyugtató választ mert így elég rizikós bármit is indítani.
 

DeletedUser8631

Vendég
sőt, most is fennáll még sajnos, 08.03kor jönnek a csapódások éjszakai bónuszban..

Remélem kapunk lassan vmi megnyugtató választ mert így elég rizikós bármit is indítani.

Éjszakai bónusz van 8:03-kor? :O
Elcsúszott a szerver órája, vagy mi törpént? :O
 

DeletedUser3242

Vendég
igen bónusz, ahogy már micu is írta fentebb- bár azóta kaptunk levelet a v10n h technikai hiba miatt csúszott az éjszakai bónusz - de megoldották..
erre ma is 8.03kor éjszakai bónuszban ér be minden :D
 

DeletedUser1561

Vendég
Lehet, a megoldás is elcsúszott? Néha fel kéne szórni homokkal ezt a v10-es portát, mert minden tiszta csúszós...
 

DeletedUser

Vendég
V10-en:)Várom majd a kompenzációs ajánlatot:(


Majd ha túl vagy rajta, elárulod, mi volt a kompenzáció? Én valahogy úgy képzelem, hogy a 8 óra utáni éjszakai bónuszban érkezett seregek helyett odamegy Macsek, és agyonveri helyetted a védőket meg lezúzza a falakat. Tök poén lenne:D Már csak nemest kellene betolj.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

A probléma még fennáll, és mindenkinek, aki eddig küldött jelentéseket, az extra vesztett csapatait pótoltuk. Amennyiben a tanyahelye miatt ez nem volt megoldható, akkor külön megbeszélés szerinti faluépítést ajánlottunk fel. A helyzet nem tart már sokáig, kis türelmet kérek még.


Köszönöm, sajt
 
Fent