=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

DeletedUser14687

Vendég
Dehogynem, tegnap 1 perc alatt 12-ről 19-re húzták a falat hogy megmaradjon a falu, ha jól emlékszem :) Meg vadi se szégyenkezhet elköltött pp terén falra :p
Egyébként nem szégyen ez, csak nem kevés pp-be kerül, dehát aki ingyen szerzi nyersiből és van neki egy csomó, miért ne használná, megtudom érteni. :)
 

DeletedUser

Vendég
Dehogynem, tegnap 1 perc alatt 12-ről 19-re húzták a falat hogy megmaradjon a falu, ha jól emlékszem :) Meg vadi se szégyenkezhet elköltött pp terén falra :p
Egyébként nem szégyen ez, csak nem kevés pp-be kerül, dehát aki ingyen szerzi nyersiből és van neki egy csomó, miért ne használná, megtudom érteni. :)
" ingyen " milyen szép szó :)
 

DeletedUser

Vendég
Nyersiért pp-t szerezni nekem "ingyen"-t jelent, vagy ezt most nem értem miért emelted ki...
Persze , csak a kérdés ott van , hogy , hány fiokból és hogy a tőzsdére tettevagy valamelyikfiokba :D meg azt ne mond , hogy mindannyian csak nyersiből pp-ztek mert akkor elég érdekes módon 8x annyi pp-t költött egyes tagjaitok mint amennyit kilehet szedni :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Azt nem veszed figyelembe, hogy csoportostul szinte mindenki beregisztrált tőlünk V37-re pp-t gyűjteni, még mielőtt neki fogtunk volna az aktív játéknak. Szóval felkészültek voltunk ilyen téren és eleve szép nagy előnnyel indultunk. Persze nyilván volt aki tett még hozzá, de olyan is volt, aki a korábban felhalmozottat használta most el.
 

DeletedUser17992

Vendég
Én csak azt nem értem, hogy ha valaki PP-t is vesz, miért kell rá mutógatni? ez a játéknak egy funkciója nem illegális tehát ha valaki nem engedheti meg magának azért ne mást okoljon... játszódjon az ő képességeihez mérten és kalap.
 

DeletedUser

Vendég
Én csak azt nem értem, hogy ha valaki PP-t is vesz, miért kell rá mutógatni? ez a játéknak egy funkciója nem illegális tehát ha valaki nem engedheti meg magának azért ne mást okoljon... játszódjon az ő képességeihez mérten és kalap.
Végülis pénzzel elérhetsz bármit , az teljesen fair :D drága barátom pont kimondtad a lényeget :) teljesen jó dolog végülis elvenni a játék élményét azoktól akik még haymeg is engedhetnék maguknak de úgy vannak vele , hogy ez egy játék és sokkal több hasznos dologra tuddják elkölteni a pénzüket :) tudok olyan embert is mondani aki ha a klánháborúba ölt pénzét félretette volna akkor most egy zsírúj verdát tudna venni , most meg sír , hogy nincs kocsija :D
 

DeletedUser

Vendég
Azt kéne belátnotok , hogy egy normális játékosnak akinek megannyi tapasztalata vana prémium funkciókon kívűl ( prémiumfiok, fiókkezelő , farmkezelő ) nincs szüksége másra , ha mégis az csak a gyengeségeit mutatja , igen legálisan csináljátok nem vitatható ( a fenéket nem , mert azért tuti lenne egykét érdekesség ) és ahogy tudom a randomba nincs vegyesvágott annyira a többség tapasztalt kivéve Sofit ő sosem tanul :D
 

DeletedUser18312

Vendég
V38 szerverét mai napig félszemmel vissza-vissza tekingetve megnézem hogy alakul.
Van egy hatalmas kérdőjel a számomra. Ez pedig sophie.
Egyszerűen nem értem. Ment a szekér, nagymellénnyel még a V40 fórumunkon is poénkodott. Valami mostanra eltört. Kilépett. Nem tudni miért.
Egy dolgot mindenki tudott róla, a pszichikai csatákban mindig is gyenge volt. Vezetőnek mindig is gyenge volt. Most megkapott egy hatalmas erőt, komolyan mondom a Random ereje, a Spartaéval veteszik, ha megfelelő vezetés van mögötte. Rendkivül sok a kiemelkedő jó játékos, csapatjátékos. Egyszerűen nem értem, hogy léphetett ki. Hogy várhatja el a tagjaitól hogy tiszteljék, ha ő sem tiszteli meg őket. Egy vezér SOHASEM léphet ki! Nem sokallhat be, nem fáradhat el. A társai előtt. A feltöltödést mindig úgy kell végezni, hogy a többiek ne lássák. Ilyen egy jó vezér. Szerintem még Incze is bemeri vállalni, neki is volt minden világon hullámvölgy. Mindenkinek van. De nem mutathatod ezt ki a klánod felé! Kapd össze magad, lépj vissza és jöjj rá a tagokért te vagy, nem pedig ők érted. Cselekedj, szervezz, és ha probléma van, ne megfutamodj, hanem cselekedj.
Itt az első eset. Szedu. Miért nem cselekedtél? Már külsőn megmutatta az első gyengepontotokat. Lám kilett betörve? Szedu...
Mit keres a klánba? Egy megbizhatatlan, gyenge játékos. Nem csapatjátékos, nem küld védőt, és az ilyen amikor már kellően padlón van, elkezdi átjátszani a falvakat az ellenfélnek, és titeket fog beállítani úgy, hogy egyébként ti voltatok a szemetek.
Még nem késő cselekedni! Pedig már Reszeltviz is kilépett! Az a Black Moon, aki nem is tudom lépett-e már ki klánból, az a black moon, aki egy megbizható harcostárs, akire tudsz támaszkodni ha baj van. Még a külsősök is látják, iszonyat nagy gond van odabennt. Kapd össze magad Sophie, és ne arra emékezzenek a többiek, hogy a kezedbe volt a KH egyik legnagyobb ereje, és hatalmasat buktál vele....
Ne hisztizz, hanem harcolj, küzdj a társaidért!
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Schimo elba.zta a PP költségvetést, Szofi nem bírta, amúgy is egy hullámvölgye (piros betűs napok, szovjetek vörös hadserege...) van, összejönnek a dolgok. Szedut jól kifogtad, igen csapni való, mondjuk minden téren. :D De nem ő, hanem Immortal bizonyította hűtlenségét, aki osztotta a Randomnak a falvait, miután megunta a DSA-t. :) Ne aggódj vigyori, Szofi, megelégelve Kwax egyedüli erőszakos cselekedeteit, visszamenekült a klánjába vezérkedni. :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Roppant okos most mindenki, hogy vajon mitől törtem meg. Nem piros betűs ünnepeket kell keresni, mert most vasárnap nem pirossal volt írva a naptárba... Igen, sajnos előfordulhat az a dolog, hogy valaki nem csak játékkal kapcsolatos dolgokban érintett. Nagyjából 5% volt a ráhatása a lelkiállapotomra annak, hogy a DSA legsikeresebb támadása majdnem olyan sikeres lett, mint a mi leggyengébb támadásunk. Mindentől függetlenül nyilván ez érződött, mindenki ennek tudta be a dolgot, viszont arra kérnélek titeket, hogy a témát hanyagoljátok. Már azelőtt vissza léptem, hogy vigyori ide írt volna.

Az, hogy maradok-e vagy sem még nem lefutott. Jelenleg semmi kedvem nincs a játékhoz, de a klán szétesett volna, ha nem léptem volna vissza
 

tysonka

Well-Known Member
A reakció pontszáma
570
Koszonjuk Emese. :)


MESSALA!! Kerlek szepen tegyel mar ide egy olyan kepet Szofi kommentjet idezve, ami hasonlit a Skype-s "Blablabla" hangulatjelhez.
 

DeletedUser12127

Vendég
Rég nem játszom már, de külsőn figyelemmel kisérem még mindig a számomra érdekesebb világokat. Ilyen volt a már befejezett V28 és ilyen a nem kevésbé erős V38 is. Bevallom innen kívülről - a megnyilatkozások alapján számomra a legszimpatikusabb klán a Random volt, akik különösebb melldöngetés nélkül, ellentmondást nem tűrően haladtak előre. Egyenesen előre. Sophie-t nem ismertem, most sem ismerem. Mértéktartó külsős nyilatkozatai és az R bámulatos eredményessége mellé csak minimális hiszti párosult, annak is a legenyhébb formájából.
Szavazni nem szavaztam ki nyeri a végső nagy háborút, de bár a DSA-t is maximálisan elismerem, és a győzzön a jobb elvét vallom, azért belül talán egy kicsit a rendkívül stabilnak látszó Randomnak drukkoltam.

Voltam már vezető itt a KH-ban (sőt mondhatni csak az voltam :) így tudom mekkora feladat mekkora való élet felzabáló munka ezt jól csinálni. Nem játszom már (pont ezért) de változatlanul érdekel mások hogyan csinálják. Hogyan tudják összeegyeztetni a játék kihívásait a való élet történéseivel. Vajon lehet-e ezt jól csinálni? Nekem idáig óráig sikerült csak. De azok akik még mindig fönn vannak a szeren, a TOP-on ráadásul, hogyan tudják ezt megoldani? Vajon valódi állócsillagok-e, vagy csak később kezdték, és csupán még nem jött el a kényszerű visszavonulásuk, vagy kiégésük időpontja? Vigyori, Incze, Archangel, Sophie...

A Random egy elképesztően erős és sikeres klán, a nagyon erős V38 egyik döntőse, akik nagyszerű stattal rendelkeznek még a mostani sikeres DS támadás után is a nagy ellenfelükkel szemben. Számomra kívülrőléletszerűtlen, hogy egy ilyen menetelés után (közben) az első komolyabb ellencsapás után a szétesés szélére kerüljön. Pusztán a hadi helyzet miatt. A szétesésnek (ha ez reális veszély) azt gondolom nem Szedu fiókjának a beütése lehet az oka. Szedu egyébként 12 milla LEV mellett bukott 2 tucat falut, ami a világ mai állapotában hatalmas támadást jelentett. (Szedu 15 milla LEV-je éppen kétszer annyi, mint a TOP2 LEV-vel rendelkező utána következő játékosé)
Itt másról lehet szó.

Lehet, hogy az Alliance diplomácia zavarja egyes PRO tagok egyéni harci komfortját.
Lehet, az is, hogy a klán belső magas elvárásai túl hamar kimerítették a tagság véges energiáit
De lehet az is, hogy a klánt egyetlen személybe - a vezetőjébe - vetett feltétlen bizalom tartja össze, és ha a vezető nem bírja tovább, a klán nélküle anarchiába süllyed.

Nem tudhatom, hogy itt miről, melyikről van szó. De érdeklődéssel figyelem az eseményeket. Elsősorban azt, hogy egy erős ifjú titán - a Random - aki pontosan és nagyokat tud ütni, vajon mennyire bírja az ütéseket, mennyire tudja jól beosztani az erejét. Sajnálnám, ha idő előtt vége lenne a V38 szuperdöntőjének. És persze drukkolok Sophie-nak, hogy oldja meg a nehézségeit, a KH-n belül és azon kívül is.
 
Fent