=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

DeletedUser11248

Vendég
Szép és Grat.

Mondjuk egy dátumot is rakhattál volna mellé,meg egy klánt is,mert ez lehet egy szétvert klán elleni stat is...csak a 11 milla LEV-röl gondolom hogy a DSA-ellen lehetett...de mindenképp szép.
 

DeletedUser11248

Vendég
Side 1:
Tribes: =R=, .:A:., =R.=, .:AA:.
Side 2:
Tribes: [DSE], [DST], [DSA]

Timeframe: Múlt hét


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 144
Oldal 2: 17
Különbség: 127

chart




Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1,299,860
Oldal 2: 123,581
Különbség: 1,176,279

chart
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
De majd most ők jönnek, eddig csak mi támadtunk. Hétfőn ugrik a maki a vízbe...
 

DeletedUser11248

Vendég
Gondolom ezek a tagok akiket elölettek betoboroztak és akikre megvolt már szervezve az ARMA...

Nem volt felkészülési idő??
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
Klántámadás, nem arma :)

És csupán kettő nap volt. 80%-ban azokról van itt szó, akik a noname-ből kerültek hozzájuk. Amikor felvették őket, épp másnap csapódott rájuk az első kisebb támadásunk. Billy megírta a felvétel napján, hogy bontják a szövetséget és ha szeretnénk, akkor az alábbi feltételek mellett kapunk két hetet a felkészülésre. Ezeket a feltételeket nem fogadhattam el, hisz akkor hatalmas hátrányba kerülünk, mivel minden olyan területet ahol ők is jelen vannak, a sajátjuknak bélyegzett. Amit én kértem, az egy észak-dél felosztás plusz azt az egy játékost adják ki akire csapódunk. Billy erre csak annyit írt, hogy ne nézzem pojácának, hogy majd mi diktáljuk a feltételeket.
Ezt követően arch-nak könyörögtem egy fél napot miután szépen kivédekezte a támadásunkat ennél az egy embernél. Elmondta, hogy a helyünkben ő ütné tovább őket, de beszél Billyvel, hogy hogyan értette az ajánlatban a kérdéses részt, mivel nem tartotta ő sem korrektnek. Ezen a ponton két napra eltűntek mindketten, nem válaszoltak semmilyen üzenetre és össze szedtük magunkat.
Majd arch vissza tért, hogy jó lenne nekik is a két hét MNT, Billyt nem éri el. Ekkor egyeztünk meg abban, hogy legyen akkor harc, mivel ahogy mondta, ő sem állna le a menekültek támadásával.

A harcok elkezdődtek, elindultak a támadásaink. Ma csapódott egy kisebb akció, eddig jól állunk, de hétfőn kapjuk a választ. Addig kár lenne esélyeket latolgatni.
 

DeletedUser18591

Vendég
Azért megnéznék egy Random - DSA közös klántalit :D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Arihana

Active Member
A reakció pontszáma
182
Szeretnék gratulálni a [DSA] védésekhez, sajnos volt azért bőven. Azt viszont sajnálom, hogy a statisztikát kirúgásokkal javítják :(

Én nagyon nem szeretnék sárdobálásba meg ilyenekbe belemenni, mert nekem nem erről szól a játék. De azt gondolom az ellenfél tisztelete ott kezdődik ahogy Schimo tette. Nem úgy "dicsérünk" hogy közben szúrunk, mert ebből egyértelmű, hogy az első sem őszinte. Én gratuláltam őszintén a szép támadásotokhoz az ottani barátnak, mert tényleg szép volt.
Kirúgni pedig senkit nem rúgtunk ki, önkéntesen távozott. Mindenkinek van lelkiismerete, mindenki tudja mit bír.
Szerintem két jó csapat csatáját ne az döntse el, hogy ki a fórum nagyobb szájú hőse. Persze lehet lelki"terrort" használni, de azon inkább mosolyogni kell. Egyik és másik oldalon is, mert lehet ezt humorral is komolyan venni.
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.027
A gratulációm akkor és ott őszinte volt. Azt pedig yugi mondta, hogy végre kirúgtátok akiket támadunk, nem rontják már a statisztikát. Azért írtam, hogy sajnálom, mert szerintem nem ez a helyes út, de örülök, ha szerintetek sem.

Igen, azóta tudom, hogy yuginak nem szabad elhinni semmit, de akár igaz, akár nem, ez megdobogtatta a szívem:

=Yugioh= ma ekkor: 09:10
en abba is hagyom atadom a fiokom :) nem a sikertelen tamadas miatt termeszetesen.

:D:D:D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
A gratulációm akkor és ott őszinte volt. Azt pedig yugi mondta, hogy végre kirúgtátok akiket támadunk, nem rontják már a statisztikát. Azért írtam, hogy sajnálom, mert szerintem nem ez a helyes út, de örülök, ha szerintetek sem.

Igen, azóta tudom, hogy yuginak nem szabad elhinni semmit, de akár igaz, akár nem, ez megdobogtatta a szívem:



:D:D:D

Rájött, hogy segíteni kell a DSA-t, ahol csak tudja, és ennél jobb segítséget nem tud nyújtani :p
 

DeletedUser

Vendég
Hát, remélem ez csak a kezdete lesz a jó játéknak és nem "végjáték"!

A magam részéről szeretném kifejezni tiszteletemet az ellenfeleink iránt, és őszinte bizodalmamat, hogy meg tudj őrizni mindkét oldal a játéknak azt a szellemiségét amiért érdemes egyáltalán játszani: társak iránti hűség, kitartás, gerinc, az ellenfél tisztelete, és mindeközben a játék szeretet és élvezete!

Hajrá =Random=

;D

schimo
Uhhh ezt még csak most vettem észre :D

Nem is tudom mit monjak annyira meghatódtam hirtelen :D
Ha biztosítasz annyi pp-t ellenfeleidnek mint magadnak akkor tuti izgalmas lesz a szeró :D
 

DeletedUser

Vendég
Nyílván volt olyan perc amikor valaki schimidát is túlszárnyalta de ha a játék eleje óta nézzük szerintem kiemelkedő statisztikával rendelkeztek pp-terén :D
 
Fent