=Random= vs [DSA]

Melyik klán nyeri a háborút?


  • Összes szavazó
    74

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Holnaptól eltűnök, tudod miért... Szóval most még nem jó a teázás :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
DJ Te milyen időjárást mondasz holnapra? :D

V38-on viharfelhők közelednek valamelyik kláncsalád fölé. Az egyik fél egy villámcsapás formájában egy hangyányit a másik fölé kerekedik, míg ennek a másiknak nem lesz ideje gyorsan fedezékbe vonulni, így jó nagy veszteségei lesznek. A villámcsapásnak halálos áldozatai is lesznek, ha nem figyelnek rá oda a társai.

Vége a mostani "1 perc DJ Időjóssal"-nak, következő jelentkezés csak a villámcsapás után.
 

DeletedUser18783

Vendég
Elegge biztosra mondod :)
Nehogy meglepodj es a fentmaradjanak azok a villamok

Vadi
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Szeretnék gratulálni a [DSA] védésekhez, sajnos volt azért bőven. Azt viszont sajnálom, hogy a statisztikát kirúgásokkal javítják :(
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Gecco, ilyen gyorsan megjöttek a villám halálos áldozatai? :) egészen jó vagyok, nem ezért vagy azért :)
 

Gabriel

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.024
Melyiket kéred? Amiben benne vannak a kirúgott játékosok is, vagy egy képet a háború statisztikáról?
 

DeletedUser18312

Vendég
Én ezt mindig úgy kerültem el, hogy összeadod az összes faluszámot a támadás előtt és leírod mennyi van nekik előtte és utánna, meg nektek is.
Akkor nem tudnak trükközni a kidobásokkal.
 

DeletedUser18785

Vendég
Szeretnék gratulálni a [DSA] védésekhez, sajnos volt azért bőven. Azt viszont sajnálom, hogy a statisztikát kirúgásokkal javítják :(

Parancsolsz? Legjobb tudomásom szerint én azt látom, hogy elbocsátva nem lett senki, magyarázattal meg senkinek sem tartozunk. Egy szem tagról beszélünk, jah meg van egy köpönyegforgatónk azt is számold hozzá a statodhoz, de az Alliance számlájára.

Ez csak egy csata volt messze még a vége.
 
Fent