Only a Solitary

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Gondoltam valamit kell lépnem,mert úgy elhalgatott itt mindenki..:)
Lehet végre látjátok az =OaS= erejét? :)
Lássuk csak összesítést:
Mikor ide jöttünk 4 emberrel kezdtük a játékot,majdnem 1 hónappal kezdés után.
Mostanra Top5 klán vagyunk s faluszámot tekintve legyen inkább top4..;)
S mielőtt kifelejteném délkelet a mienk,s a keleti perem nagy része.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
Gondoltam valamit kell lépnem,mert úgy elhalgatott itt mindenki..:)
Lehet végre látjátok az =OaS= erejét? :)
Lássuk csak összesítést:
Mikor ide jöttünk 4 emberrel kezdtük a játékot,majdnem 1 hónappal kezdés után.
Mostanra Top5 klán vagyunk s faluszámot tekintve legyen inkább top4..;)
S mielőtt kifelejteném délkelet a mienk,s a keleti perem nagy része.:cool:


Akkor tapsoljuk meg legújabb bajnokunkat.
 

DeletedUser12440

Vendég
kammerjager barátom borsot tör az orrotok alá wazze!
 

DeletedUser17710

Vendég
Örülök az =OaS= megjelenésének, mint minden újabb klánnak. Új színt hoz legalább a játékunkba, az nem laposodik el.
Korrektnek találom a klán vezetését, s remélem, hogy ez más klánok megjelenésére is sarkallja majd sok játékost!
Bátraké a szerencse is! Gratulálok, szépen teljesít a csapat!

Bár biztos lesznek akik majd bizonyítják ennek ellenkezőjét, de majd kiderül a játékban. ;);)
 

DeletedUser

Vendég
=SZK=s vagy,ne Kacsázz előttünk..;)

kammerjager barátom borsot tör az orrotok alá wazze!

Érdekes ez amiket mesélsz Tyukos..
V25-ön még kicsit finomabban írtán nekem..
Talán mert Monti a Kacsa tagja,meg ott van a Sparta egyik ős alapítója Mester86..stb..
Azt hiszitek a kacsa megállíthatatlan?
A Kacsa egyedül azon =OaS= tagoktól tudott falut venni akik más klánból jöttek ide..
Pontosítok 1 falut tudtak elvenni Szem-től,azért is vért izzadtak..;D
De ha ez jelenti a borsot,akkor őrölni kellene,mert ezek biztos olyan darabosak,hogy visszapattognak,mint a Nuke-k a falainkról..:p
 

DeletedUser17810

Vendég
Sziasztok.
Gondoltam valamit kell lépnem,mert úgy elhalgatott itt mindenki..:)
Lehet végre látjátok az =OaS= erejét? :)
Lássuk csak összesítést:
Mikor ide jöttünk 4 emberrel kezdtük a játékot,majdnem 1 hónappal kezdés után.
Mostanra Top5 klán vagyunk s faluszámot tekintve legyen inkább top4..;)
S mielőtt kifelejteném délkelet a mienk,s a keleti perem nagy része.:cool:



Reszkessen a *PHX* is már, jön az =OaS= ! :)

Kis poén:

Háború neve: Locsi-fecsi

Hadüzenet:
kammerjager a diplomata????
Monti meg a KACSA tagja????
Külsőn megy a locsogás,
vért izzad a kacsatárs????

A szemesborsok pattognak a falakon????
haha, legyilkolt seregeitek a parlagon.

Terjengnek a rémhírek,
ki tudja már kik a kémek?
Folyton csak a pletyka megy,
Ha elhiszed hát úgy kell Néked.

Csattog majd a kapa meg a kasza,
mikor megindul a sok kiskacsa!

És ez bizony már nem KACSA!!!!



Ui.: tegyétek már meg hogy a sok(k) alklánotokat behívjátok a háborúba, Mi lusták vagyunk annyit kattintgatni. Köszi :)


1 Játék 9.542.146 11.629.017 69 168.536 1474 7.889
2 KACSA 8.459.414 10.041.625 66 152.146 1397 7.188
3 *PHX* 7.447.425 8.745.629 71 123.178 1150 7.605
4 =OaS= 4.188.749 4.832.331 73 66.196 834 5.794
5 *PHX!* 4.092.770 4.700.852 75 62.678 703 6.687
6 *ARM* 3.666.746 3.778.952 49 77.121 544 6.947
7 *ARM2* 3.332.399 3.385.678 47 72.036 497 6.812


"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

DeletedUser

Vendég
Reszkessen a *PHX* is már, jön az =OaS= ! :)

Kis poén:

Háború neve: Locsi-fecsi

Hadüzenet:
kammerjager a diplomata????
Monti meg a KACSA tagja????
Külsőn megy a locsogás,
vért izzad a kacsatárs????

A szemesborsok pattognak a falakon????
haha, legyilkolt seregeitek a parlagon.

Terjengnek a rémhírek,
ki tudja már kik a kémek?
Folyton csak a pletyka megy,
Ha elhiszed hát úgy kell Néked.

Csattog majd a kapa meg a kasza,
mikor megindul a sok kiskacsa!

És ez bizony már nem KACSA!!!!



Ui.: tegyétek már meg hogy a sok(k) alklánotokat behívjátok a háborúba, Mi lusták vagyunk annyit kattintgatni. Köszi :)


1 Játék 9.542.146 11.629.017 69 168.536 1474 7.889
2 KACSA 8.459.414 10.041.625 66 152.146 1397 7.188
3 *PHX* 7.447.425 8.745.629 71 123.178 1150 7.605
4 =OaS= 4.188.749 4.832.331 73 66.196 834 5.794
5 *PHX!* 4.092.770 4.700.852 75 62.678 703 6.687
6 *ARM* 3.666.746 3.778.952 49 77.121 544 6.947
7 *ARM2* 3.332.399 3.385.678 47 72.036 497 6.812


"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"





Hmmm,hát érdekesen akarjátok menteni magatok..;)
DE LŐN megszületett a hadüzenet is..:D
Mióta jelen vagyunk a K46-on,s ti is,azóta háborúban állunk,de egy külső forumos megjegyzés kellett,hogy belássátok? ;)
Jah,s a PHX nem sok vizet zavar nekünk..
De ez egy másik történet..

Minden esetre igen érzékeny pontra tapinthattam,ha egy itteni megjegyzésem miatt hadba léptek a top4 klánnal..;)
De most mit csináljak? :D
Aki tud az tud..;)

Jah,s elismerésem a hadüzenet tartalmáért..
Kicsit hasonlít ahhoz,amit mi küldtünk a Légió klánnak..
Csak nem minket utánoztok? :O
Példaképeitek vagyunk? :D
Ilyen ez a celeb élet..;)


Nah,mutassátok mit tudtok,csibéim..;)
Elnézést,Kacsáim...:cool:
 

DeletedUser17710

Vendég
Én már semmit sem értek, ki kivel és főleg micccsinál? Meghát? ;)


Huuu, de gyerek még ez a szerver! Komolyan mondom 5 játékost alig tudok összeszedni, aki olvassa a KH-t, s főleg érti is!
Top 1 klánról beszélek!
Nuket kértem, és azt hitték, hogy szidom az anyjukat! Jobbik esetben megkérdezte, hogy mi az a nuke!
Fake-t kérek és legalább 40 üzenetet kapok! V5 és V8-on ilyen szerveridő mellett már azért a topklánokban összeverődtek a jobb, értelmesebb játékosok. Itt a sok gagyi PHX formátumú klán miatt minden kis tudatlant még bennt tartunk a klánban, ahelyet, hogy a táplálékláncban eltűntek volna. Még mindig látok olyat, hogy 5-ös barakk és 5 -ös istállóval barbizik valaki, s ezért van magasabb kiképző épülete is.
60 %, s ez higgyétek optimista becslés, mert kb. 20% jelentkezett ARMAGEDDONra, de ezek többsége nem is értette meg a támadásszervező által készített indítási időket!

Nem látott még ilyet, vagy direkt félre értik?

Űrlapot kitölteni? Mit gondoltam én? Azt hittem, hogy értelmesek játszanak? Na de ennyire!!!
[SPOIL]http://kepfeltoltes.hu/140728/2014-07-28_121017_www.kepfeltoltes.hu_.png
2014-07-28_121017_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

A kitöltéshez nem kell doktori. Nem az volt a probléma, amit vártam, hogy sokan nem akarják meg adni majd a faluik koordinátáját! Nem! Megakarták, de nem tudták! Kitöltötték 100-an, amikor lezártam, mert nem bírtam tovább! A saját nevét nem tudja leírni! Na jó, a többiről nem is beszélek!

Nos, a kacsát leszámítva, ki tud összeszedni több, mint 5 értelmes játékost!


A felelősséget nem hárítom, az én hibám. Nem elég jól tanítom őket! Sok játékost sikerül megtanítani nemesvonatot indítani, dodge-olni, de nem figyeltem arra, hogy olvasni és írni, gondolkozni is tanítsam őket! Illetve nagyon sok időt fordítottam arra, hogy a becsületes játékra tanítsam őket!

példák:
* levél jön X játékostól, hogy "te firka, támaggyuk már Y-t! Rajtam ne múljon, támadjuk akkor! Hányan? KH? Menjünk akkor többen! Írok a szomszédoknak, hogy jöhetnek támadni! Ketten visszsa írnak, hogy elfognak árulni! Ketten nem írnak vissza, de elárulnak! Ketten jönnének még plusz támadni!"
* "Adsz pp-t? Én meg elárulom neked a klánomat!"
* "Felveszel a klánodba? adok infót!"


PHX a sok antijátékos, aki azt sem tudja mit és miért, hagy ne utaljak vissza azokra akik abbahagyták közülük, mert elege lett a sok okostojásból, akik nem mertek jönni csak 300-an erre a szerverre. Már előre csak a belsőzéseken törik az agyukat, s azon, hogy majd sok lúd disznót győz!
Fityiszt!
A játék megtisztul és bár lehet nem győzünk, de az elkövetkező szerverek meghatározó játékosait kinevelem! Nem 5 értelmes játékosom lesz, legalább 20-30, s ha lesz időm, még ezt a szervert is kifordítom a sarkából! Pláne ezzel a lendülettel, amit az =OaS=-nak sikerül behozni a szerverre. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
OaS-Játék duo

Én már semmit sem értek, ki kivel és főleg micccsinál? Meghát? ;)


Huuu, de gyerek még ez a szerver! Komolyan mondom 5 játékost alig tudok összeszedni, aki olvassa a KH-t, s főleg érti is!
Top 1 klánról beszélek!
Nuket kértem, és azt hitték, hogy szidom az anyjukat! Jobbik esetben megkérdezte, hogy mi az a nuke!
Fake-t kérek és legalább 40 üzenetet kapok! V5 és V8-on ilyen szerveridő mellett már azért a topklánokban összeverődtek a jobb, értelmesebb játékosok. Itt a sok gagyi PHX formátumú klán miatt minden kis tudatlant még bennt tartunk a klánban, ahelyet, hogy a táplálékláncban eltűntek volna. Még mindig látok olyat, hogy 5-ös barakk és 5 -ös istállóval barbizik valaki, s ezért van magasabb kiképző épülete is.
60 %, s ez higgyétek optimista becslés, mert kb. 20% jelentkezett ARMAGEDDONra, de ezek többsége nem is értette meg a támadásszervező által készített indítási időket!

Nem látott még ilyet, vagy direkt félre értik?

Űrlapot kitölteni? Mit gondoltam én? Azt hittem, hogy értelmesek játszanak? Na de ennyire!!!
[SPOIL]http://kepfeltoltes.hu/140728/2014-07-28_121017_www.kepfeltoltes.hu_.png
2014-07-28_121017_www.kepfeltoltes.hu_.png
[/SPOIL]

A kitöltéshez nem kell doktori. Nem az volt a probléma, amit vártam, hogy sokan nem akarják meg adni majd a faluik koordinátáját! Nem! Megakarták, de nem tudták! Kitöltötték 100-an, amikor lezártam, mert nem bírtam tovább! A saját nevét nem tudja leírni! Na jó, a többiről nem is beszélek!

Nos, a kacsát leszámítva, ki tud összeszedni több, mint 5 értelmes játékost!


A felelősséget nem hárítom, az én hibám. Nem elég jól tanítom őket! Sok játékost sikerül megtanítani nemesvonatot indítani, dodge-olni, de nem figyeltem arra, hogy olvasni és írni, gondolkozni is tanítsam őket! Illetve nagyon sok időt fordítottam arra, hogy a becsületes játékra tanítsam őket!

példák:
* levél jön X játékostól, hogy "te firka, támaggyuk már Y-t! Rajtam ne múljon, támadjuk akkor! Hányan? KH? Menjünk akkor többen! Írok a szomszédoknak, hogy jöhetnek támadni! Ketten visszsa írnak, hogy elfognak árulni! Ketten nem írnak vissza, de elárulnak! Ketten jönnének még plusz támadni!"
* "Adsz pp-t? Én meg elárulom neked a klánomat!"
* "Felveszel a klánodba? adok infót!"


PHX a sok antijátékos, aki azt sem tudja mit és miért, hagy ne utaljak vissza azokra akik abbahagyták közülük, mert elege lett a sok okostojásból, akik nem mertek jönni csak 300-an erre a szerverre. Már előre csak a belsőzéseken törik az agyukat, s azon, hogy majd sok lúd disznót győz!
Fityiszt!
A játék megtisztul és bár lehet nem győzünk, de az elkövetkező szerverek meghatározó játékosait kinevelem! Nem 5 értelmes játékosom lesz, legalább 20-30, s ha lesz időm, még ezt a szervert is kifordítom a sarkából! Pláne ezzel a lendülettel, amit az =OaS=-nak sikerül behozni a szerverre. :)





Nos,ez valahol ránk is igaz,amit írtál.
Mi eredetileg 1 klánban gondolkoztunk,erre lett már 3..
eredetileg csak ismerősök,s talán mondhatom azt barátok alatt futott az =OaS=..
Majd a PHX-Kacsa klánok nyomására kénytelenek voltunk bevenni kezdő/kezdőbb tagokat,hogy mi védjük a falvaik,nehogy az ellenfeleink igen hamar nagyobb területet szerezzenek..
Mit már most látható,nem nagyon fog bővülni/szélesedni a világ,ami elég szégyen valahol,de ez másik téma..
Muszáj azon területekre figyelni,s hajtani,amik most vannak.
Így nállunk is vannak kezdők,olyanok,akik nem olvasnk fórumot..stb...
Mi is egy ideje szépen lassan szelektáljuk ezen tagokat,s próbállunk egy méltó ellenfelet nyujtani ellenfeleinkek,s egy stabil, megbízható társat adni a harcokban a szövetségesünknek.
Ennél többet nem is remélhetünk fordított helyzetben sem.
Köszönjük ellenfeleinknek,eddigi remek harcainkat.
Valamint nektek is Firka szeretném megköszönni a kapcsolatot klánjaink között.
Hisz,voltak mélypontok,voltak gondok,de mégis itt van a 2 csapat,s még mindig küzd,a "2 nagy esélyes" ellen.
Az =OaS=,s a Játék klánt már a világ megalakulása előtt leírták,azt mondták ez a világ a PHX-é,vagy a Kacsáké lesz.
De egyenlőre úgy gondolom stabilan tartjuk magunk mind a 2 klánnal szemben.
Remélem a jövőben csak erősödni fog ez az öszhang klánjaink közt,s sikerül egy 3-ik,s 4-ik esélyes klánt odacsempészni a végére..:)
(S azt hozzátenném valóban a Kacsa az egyedüli klán jelenleg amely a legesélyesebb a győzelemre,de láttunk már MHC-t bukni,láttunk már Skulls bukni..Akkor egy kacsát ne látnánk? :)
Ha mondjuk kacsa PHX döntő lesz,én inkább a kacsáknak adnám a győzelmet,de addig is még ott van egy OAS,s egy JÁTÉK a 2 klán közt..;)

Sok sikert kívánok minden klánnak,s sok jó TISZTESSÉGES,BECSÜLETES harcot.
(Bár tudom,a PHXnak felesleges ilyeneket kívánni,mert ők ezt támadásnak is veszik..:D)
 

DeletedUser17810

Vendég
Oké h a hadüzenet utóiratában ez lett kérve:

"Ui.: tegyétek már meg hogy a sok(k) alklánotokat behívjátok a háborúba, Mi lusták vagyunk annyit kattintgatni. Köszi :) "

Na de azért ezen kicsit meglepődtünk:

júl 28
12:56 (=OaS=B) klán belépett a háborúba.
júl 28
11:49 (=OaS=A) klán belépett a háborúba.
júl 28
09:36 (Ját²k) klán belépett a háborúba.
júl 28
09:32 (Játék) klán belépett a háborúba.


A Játék lenne az alklán, Erre a fordulatra még mi sem számítottunk! :) :D

A formalitás végett a Ját³k
klánt is szívesen látjuk a már meglévő 5 klán mellett.
Most 314 van 66 ellen, mégis jobban hangzik a 386vs66 :)

Csumi!


"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17710

Vendég
Ez nagyon nagy!!! Biztos születni kell erre a gépies poén érzékre!
Hát nem? Kieröltetti, kierőszakolja a poént, nadon jó! Ne törődj vele, hogy izzadságszagú, a fontos, hogy te humornak tartod!
Te, a PHX-ben van felvétel!
jester_www.kepfeltoltes.hu_.gif
 

DeletedUser17810

Vendég
Igen! Kb. ezt vártam.
Nem elfogadni az igazságot és elismerni h a Kacsák még így is bevállalják, sőt még kérik h több klán legyen ellenük.
Nem poén az amit kimásoltam, az igazság. Kérve lett a =OaS= klán h hozza a háborúba az akadémiáit, és jöttek is.
Neeem, inkább ironizálunk. Gratulálok! :)

Te, kösz már van klánom!
Ja és inkább a játék okat választanám,valahogy szimpatikus h 3x70 taggal tudják elhitetni h ott lesznek a végső 80ban. :) (ja ha valaki nem tudná, a végső győztes klán max 80 tagból álhat és csak ők nyernek) El kell ismerni a Játék klán vezetősége tud valamit! :)

"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

DeletedUser17710

Vendég
atya gatya

Gratuláltam a védésedhez!
Azt hittem korrekt reakció lesz a válasz.

Erre azért még várni kell egy magyar szerón.

alma.iphone 29.07. napon 09:00 órakor
Szia!

Gratulálok a sikeredhez!


üdv.

firka™

7 milka lev pont, nem semmi ennyi idős szerveren.

[SPOIL]
-monster- 29.07. napon 09:19 órakor
Én fejlödtem sokkat vagy esetleg Te biztad el magad???

Én a Német világokon 14 Szervergyözelemel jötem fell a Magyar KH-ra a V1-re a KOZMO-hoz,a Klán 99%-a azt sem tudta mit kell rendesen csinálni:)

Ne viccelödj a Monti-t kérdezd meg,én nem beszélek mindenhol csak játszom,5683 Nukéval jötteé rám,200 falura és 1 falut nem vitek el,Ti 340 támadásal akartok falut vinni??

Szerintem ez Vicc:)


Komolyra forditva:

Tegnapi írásod a Külsön nem igazán megynyerö és mivel én is abbahagytam volna..ha nem írsz gatyi PHX-et de igy maradok és játszunk egy nagyot:)

Szép napot:)
[/SPOIL]

Látszik a 14 szervergyőzelem. Köszönöm a megtisztelő faluneveket, korrekt! Mi, maradunk azért a korrekt faluneveknél, és nem sértegünk, ha nem baj.

Nem volt ötezer hatszáznyolcvanhárom NUKE, most, s nem mentünk kétszáz falura sem. :)
10 naponta megyünk, hogy a kiképző épületeinket kitudjuk használni!. Első kísérletünk volt, s lesz még jobb is.
Én elégedett voltam! A spiclik meg kereserítették az életünk, ezt is feldobták nektek, de a következőt nem fogjátok ilyen könnyen felismerni! Mert láthattad, hogy hány nuke csapódott, nos ők nem árulják el a társaikat, s csak ők fogják ismerni a célt.

Volt köztetek is korrekt játékos és gratulált a klánunknak ellenfélhez méltóan. Több százezer védő elvesztését kevés klán tudja pótolni, s megnézzük, hogy a folyamatosan úton levő erősítések, melyik ponton fognak hiányozni?
Nem is kell most falu tőletek. Akár két-három ilyen akció felőrli a védőket, fel őrli a kék tengerhez és belsőzésekhez szokott játékosaitokat, te sem érsz rá, a helyettesed pedig zseniális játékos. Valahogy nekünk is sikerült szerény LET-re szert tenni, de ez csak a véletlennek köszönhető természetesen!
A klánom nem fogadta el a lemondásom, sőt mindenki csatlakozni akar!
Sikeres volt az akciónk? Nálunk annak ítéljük, s majd az idő megmutatja!
[SPOIL]
Azt kívánom nektek, hogy legyen sok olyan játékosotok aki nem utálkozni, gyűlölködni fog, hanem korrekt módon végig játssza majd a játékot velünk! Veszítsen vagy nyerjen egy csatát, tud viselkedni.

Ami a klánra tett megjegyzésem illeti, engedjétek már meg, hogy szabadon minősíthessem, elmondhassam a véleményemet, az ilyen típusú klánokról. Ha gagyi, vagy ph X típusú klnokról beszélek, akkor csak azt értem alatta, hogy egy területre, egyetlen kontira mernek 4 klánnal megérkezni, holott a tanult Kacsa játékos is most tájékoztatott minket, hogy csak 80 játékos nyerhet! Előre vesztesekkel érkeztettek?

Nem boncolgatom. Kacsa? Inkább tetszik ez a típus, de ők sem valami bátran érkeztek! Nem kezdők, hanem tapasztalt játékosok, akik nem mertek szétszórva megérkezni egyetlen égtájra. Nem merték felvállalni azt, hogy a saját területüket egyéniben tegyék rendbe. Igaz, adott területre számítva a legjobb játékosok száma. Nehéz lesz felőrölni őket. A Játék klán vissza utasítja a becstelenséget és árulók, kémek használatát, sőt, ha így kapunk információt, azt nem használjuk és kiszolgáltatjuk az ellenfélnek. Nem tudnánk örülni egyetlen sikerünknek sem, legyen az egyetlen falu, vagy egy klán akció!
Mindenki használhat spiclit, mi nem engedjük a sorainkba keveredni, bár igaz, hogy megtörtént. Örülök neki, megnehezíti az életünk, de el nem lehetetleníti. Nem untatok senkit, de csak egy vicces esetet kiemelek. Körlevélben mindenkitől kértem két játékos fakezását, köztük monsterét. A tudatlan spiclik úgy adta tovább az információt: "monstert támadni akarják".
Hibás vagyok, mert feltételeztem, hogy az áruló szivárogtatni fog, józan észt feltételeztem nála is, túl becsültem, mint szoktam.
[/SPOIL][SPOIL]
A játék klánról visszaolvasva elég kritikusan fogalmaztam, nem igen tette meg eddig még egyetlen vezér sem a KH történetében eddig, hogy őszintén 'regnáló' vezérként nyíltan elmondja a hibákat.
Mi itt szerveződtünk, a legtöbbünknek ez a sokadik klánja, mert kerestük a helyünket! Mi mondhatjuk mindannyian, hogy nem féltünk felreggelni egyéniben! Nem féltünk attól, hogy bizonytalan dologba, valami újba kezdjünk, új klánt alapítsunk!
Rögös út vezetett idáig, s köszönöm deux, hogy tájékoztattál, hogy csak 80-an nyerhetünk, mert nem tudtuk eddig. S hogy tömegklán lettünk, az talán annak köszönhető, hogy mi rákényszerülünk a játékosok 'építésére' és nem készen kapjuk őket. Haladunk gyerekek, szinte mindenki megtanulta nálunk még a fakevonatot is betenni egy másodpercen belülre tenni. Tanulják az ezzel való védést, s bár lasan, de biztosan haladunk! Aki csak egyszer kóstol bele abba, hogy a klánért elküld több napra egy sereget, az megtanulja is értékelni a társait. Rendet vághattam volna, és szűrhettem volna jobban a csapatom, de milyen kritérium szerint is? Bizonyítottam már, hogy a kicsiket ne becsüljétek alá, ha mellettem vannak akkor előbb-utóbb ezzel a fafejemmel zseniális játékost faragok belőle. :)[/SPOIL]
[SPOIL]
Gagyi lenne a Játék klán? Nem hiszem! Tömegklán? Még igen!
Van egy szövetségesünk, s ez a szövetség biztosak lehettek benne, hogy fenn marad, mert én nem szoktam a szavamat visszavenni! Ha nem jön a területünkre egy terület alapú játékban, akkor, ha ők nem bontanak velünk, mi nem fogunk, s annyira ki ismerhettetek már, hogy tudjátok, hogy ez így van. Szóval, akkor lefordítom, mielőtt vki félre érti. Akár a végjátékban, mint velünk tette anno pár szövi, mi bekísérjük a szövit a győzelembe is.
Én előre felajánlottam a helyem a nyertesek közt, sőt megerősítem, nem kell a sz*ros jutalom, nekem elég, ha jól szórakozom, s ha úgy hozza, akkor a nyertes 80-ban nem leszek benne, átadom a helyem, még ha ezzel pár nappal késbb is nyerünk. A másik dolog. A szerverre úgy jöttm, hogy soha a büdös életben nem leszek első még egyszer! Undorított korábban is az, hogy mások hogyan viselkedtek velem szemben. Sokan megalázkodtak, sokan pusztán irigységből, vagy mittom én milyen okból előre meg assszondták, hogy milyen vagyok, sztereotípiákat állítottak fel. sikerült is sokáig tartanom a második helyet és örültem, hogy van aki bírja tartani a tempót. Visszafogtam magam és nem foglaltam, mindig egyeztettem, hány falut foglalhatok, hogy ne előzzem meg. Felgyűltek a nemeseim, mint egy elhagyott accountban, még az sem okozna gondot, ha megdupláznám a faluim számát, s ez egyben kritika az összes többi játékos felé! A LEV pontokra nem számítok, mert azt nem én irányítom. [/SPOIL]

Kedves monster gratulálok a klánodhoz, s ahhoz, hogy bevédjenek elég volt még + 3 klánt hoznod. Hozz még hármat, mert a jelentések árulkodóak, sok helyt kevés volt a sereg, s ha menetközben nem kényszerülünk leállni, t már csak múlt idő vagy. "ha"-val kezdődő mondatok szinte értelmezhetetlenek, de te pontosan tudod miről is beszélek.
Itt csak egy klán harcolt most, s azok nem ti voltatok!
Egyesek szerint elfogadott az árulók és kémek, mert ez hozzátartozik a KH-hoz, s beképzelt, buta vezér az aki nem multizik, nem használ kémeket, nem "informálódik", s ne kényeskedjünk már, ha a klántársainkért kell aggódni. Nos, az én dolgom, hogy ne legyen több kémetek nálunk, s ez óhajom teljesülni fog.
A klánvezérek legtöbbször a saját feneküket védetik be! Nem mindig, de néha előfordul. Utoljára, ha jól emlékszem, egészen a v8-ig kell visszamenjek, hogy olyan vezért találjak, aki nem engedte, hogy más játékos védje! De hát, az is igaz, hogy az klán volt, nem pedig 5.5 ph izé-ecet, savanyúság. Vezér volt és nem ...
Ő, mert védekezni, nem védette a hátsóját mással, de istenem, ha csak így tud valaki, akkor így is jó.

A következő akciónkban erre is feleletet kapunk, hiszen őt nem fogjátok bevédeni, mert nem vezér. Ilyen a gagyi klán.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Deleted User - 1079264

Vendég
Gratuláltam a védésedhez!
Azt hittem korrekt reakció lesz a válasz.

A gúnyos megjegyzésedre, mely szerint a PHX-ben van felvétel, írtam, hogy falvanként. Azaz egyenlőre nem szándékozunk toborozni.

Én is gratuláltam a helyetteseimnek. Agárdon voltam egy KH találkozón, így sajnos csak drukkolni tudtam. Én nem szoktam ilyen faluneveket írni. Attól tartok, válaszként nevezték át a külsőn írt nagyképű hozzászólásaidra. Az akciótok minősége nem ad semmi alapot nagyképűségre. Arra jó volt, hogy szelektálhass, kire lehet számítani, kit mire kell még tanítani.
Nem játszunk egyformán, semmi szükség egymás becsmérlésére. Szerintem alap, hogy ha valakit klánszintű támadás ér, klánszinten be kell védeni. Ez független a pozíciójától. Ha vezér, akkor meg elég gáz, ha nem kér védőt, ahelyett hogy megmutatná, hogy kell jól védőt kérni. Mert általában azok buknak el, akik beveszik ezt a szöveget, hogy egyedül kell védekezni, s mikor már szét vannak verve a falvaik, nem tudnak képezni, falat húzni, akkor kapkodnának védőkért.

Nem értem, mi a gond a 4 klánunkkal :) Nektek is van 3, plusz hány szövi, hány klánnal? :D Esetleg ti nem toljátok mind a 3 klánotokból a védőket, ha egy szövetségest támadnak? Akkor miért is gond, hogy hozzám 4 klán védői jöttek?

A 80 fő miatt csak az aggódik, aki nem játszott még végig egy hosszabb világot sem. 2-3 esetleg több év alatt igen kevesen maradnak az elején beregisztrált tagokból. Még később bőven szükséges lesz toboroznunk is, hogy meglegyen a 80 fő a végére.
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
mondja ezt az aki ugy árul el társakat hogy azt már főiskolán kéne tanitani..:DD

monster ...te tehetsz bmit nm leszel jobb egy napraforgonál aki bkit bmikor elárul...kh talin...hm emlékszek egyre azokat is hátba támadtad...vagy most phxes mezben voltál? ja hogy köv körben majd őket árulod el?:DD

mellékesen és halkan jegyzem meg:
ttól mert hülyére védeted a falukat mint vmi vezér féle...attól még nm tudsz semmit csk azt hogy kisirtad a védőket:) ergo sirni azt tudsz:)
de majd amikor azon tagok kapják az ütést akikre nm számoltok vajon akkor azok mit kapnak..? védőt vagy lebaszást hogy te ész miért nm védted meg magad?:DD

szépitheted de a az ahol moment vagy a legjobb gyűjtőcsoport hiénáknak..:DD

ecc-pecc kimehetsz...holnap után bejöhetsz..:DD
 

DeletedUser17810

Vendég
Jó kis fórum lett ez :)



"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
 

DeletedUser17416

Vendég
mondja ezt az aki ugy árul el társakat hogy azt már főiskolán kéne tanitani..:DD

monster ...te tehetsz bmit nm leszel jobb egy napraforgonál aki bkit bmikor elárul...kh talin...hm emlékszek egyre azokat is hátba támadtad...vagy most phxes mezben voltál? ja hogy köv körben majd őket árulod el?:DD

mellékesen és halkan jegyzem meg:
ttól mert hülyére védeted a falukat mint vmi vezér féle...attól még nm tudsz semmit csk azt hogy kisirtad a védőket:) ergo sirni azt tudsz:)
de majd amikor azon tagok kapják az ütést akikre nm számoltok vajon akkor azok mit kapnak..? védőt vagy lebaszást hogy te ész miért nm védted meg magad?:DD

szépitheted de a az ahol moment vagy a legjobb gyűjtőcsoport hiénáknak..:DD

ecc-pecc kimehetsz...holnap után bejöhetsz..:DD



Irtam már többször neked,hogy ne beszivva irkálj,mert abból ilyen ostobaságok lesznek.:)
Te még azt a klánt is elárultad akiknek elárultál minket:)
Becsületről irsz állandoan,mikor a szónak a jelentését sem ismered.
A PHX-ben nem kell sirni a védőkért!Elég kérni őket:)
Hiéna...HMMM.
Irja az aki örökké belsözik.Talán innen a neved:))
Kiporoljuk itt is a feneked ahogy a v18-on tettük azt ujra sirhatsz minden forumon,hogy milyen zseni vagy mert már megint elvertek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser14775

Vendég
Firka probald meg elkepzelni azt hogy olyan tipusu klanok mint a *PHX* is 1 klannal erkezett ide erre a vilagra nem neggyel ahogy a te lelki szemeid elott lebeg, az az 1 klan kb 40 fot tett ki nem tobbet, bar neked lehet nehez elkpzelni azt hogy barati tarsasag egyutt jatszik tovabb es nem 5 fo partizankodik, az hogy jelenleg 2 klant latsz a PHX bol az lehet csak azert van mert tegnap esti buli utan kettot latsz mindenbol, na jo bocsanat , tehat azert van 2 klan mert paran csatlakozni akartak hozzank es nem fertek be ennyit a nagy 4 klanos regelesrol, ami nagyjabol hasonlit hogy a 3 jatek egyutt regelet a vilagra.

Attol kicsit komolyabb vezetonek gondoltalak hogy az elso bebukott kozos utan beadd a lemondasodat, megigerem neked a kovi alkalommal beengedunk egy kicsit, ha nem akarsz ujbol lemondani.

Es 1 dolog miatt lukacsos a vedekezes, tudod meg a leghulyebb jatekos sem eszi meg a fakekvonatot 75-80 orarol kardos sebesseggel de ha nalatok meg ezt megeszik akkor nem is tudom melyik gyulekezetet kellene lenezni mert ugye itt klanrol nem beszelhetunk vagyis nalunk, az csak nektek van.

Ez mondatod tetszett a legjobban ez olyan igazi nagykepu firkas hozzaszolas volt:p

Itt csak egy klán harcolt most, s azok nem ti voltatok!
Ma is csak 1 klan harcolt emlekszel, s azok nem ti voltatok :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser17710

Vendég
Jó kis fórum lett ez :)



"Minden rosszat el tudok képzelni magamról, de hiába"
Valóban megmozdult valami. :D

Sokan elvetik a sulykot, de azért míg nem lépik át azt bizonyos határt, hagy marják egymást!
Pláne, ha a játéktudás kerül szóba, nos, akkor biztos, hogy lesz itt hadd-el haddddd!
Szépen hátradőlök és nézek ki a fejemből. Nekem könnyű, én nem tudok játszani.
 
Fent