Only a Solitary

DeletedUser17416

Vendég
Kapják ők a PHX-től is,nyugi:)
Főleg ugy,hogy nem tekintik a friss toborzásaikat teljes jogú tagoknak!!
Mint az egy mai levélből kiderült.
Ez azért elég gáz!
 

DeletedUser

Vendég
Sok a duma...

A Légió klánnak mikor hadat üzentetek akkor ők már hadban álltak a Játék klánnal +utána még a *PHX*, *ARM*-al is, egy szóval ti nem érdemeltétek ki a 4. helyet...az meg a legnagyobb vicc hogy nem is nagyon támadtátok a Légiót, inkább csak a Játék klán támadta őket!
Nagyon megszenvedtetek ezért a 4. helyért...-.-
Hogyha csak veletek álltak volna háborúba akkor már sehol se lennètek!
Remélem a KACSA-tól majd kapjátok az érzést!!

Hehe,megszólalt az örök vesztes..:D
Mi az,csak nem szíven ütött,hogy a csapatot sehol nincs a 25 mezőnyén?
Szegénykém...
A Légió semleges volt a Játéknak,mikor mi hadba léptünk velük.
Mi kértük a Játék klánt,csatlakozzanak be,mert a távolabbi tagokat nem tudtuk támadni.
Második napra a játék betoborozta sajnos azokat,akiket támadni tudtunk volna..
(Stats a barátod,nézd meg pl őket: Feketeangyal,Hj97..stb..)
Mind a játékban voltak akik a mi fronunkon voltak...
De te biztos jobban tudod..;)
De van egy bölcs mondás,amivel erre reagálnék:

"Mindenki mást hisz arról ki mit tud,de mindenki mást tud arról ki mit hisz."
De nem gond,elnézem neked hogy tudatlanka vagy,hisz egy ekkora értelmiség mint te nem csoda,hogy nem tudja hogy mit beszél..:D
Te gondolom leragadtál a v17-en ahol azért nem vertünk rommá titeket,mert törölt a teljes =OL= vezetőség,mert nem volt időnk rá..


Szundi,neked meg akkor legyen nagy a szád,ha foglalsz egy kb ugyan akkora pontos attól,mert egyenlőre elég gáz vagy..:D
Mondjuk a klánodban így is stabil helyed van nem kell félned..


Na de úgy lesztek ratyik ahogy akartok,
Én meg elhúztam 25-re,na szevasztok! ;)
 

DeletedUser17710

Vendég
Egyáltalán nem hiszem, h ez a nyersikereskedelem annyira kardinális dolog lenne. A felezéssel léptünk át egy határt, az adott először olyan előnyt, amit hangyaszorgalommal már nem lehetett kiegyenlíteni.
Ezt összevetve a nyersivásárlással vagy akár a zászlókkal, ugyanaz az eredmény: az első heti top1re tervezők el tudnak vele húzni az elején, de később már szinte elenyésző a jelentősége, ergo a végjátékot semennyire se befolyásolja egyik sem. Ha pedig a rövidtávfutóktól tart az ember, ők épp egy 4x classicon jelenthetnek nagyobb veszélyt, mint egy lassú világon, amit 5 nap után elúnnak.

Fura, nadon fura ...
Nem damast kellett volna ideidéznem, mert vele egyetértek nagyjából, s őt tartom még egyedül olyannak, aki szembe megy a többiekkel. Azért mert mindenki hajtogatja, talán nem is úgy van.

Akkor nagy általánosságban beszéljünk a témáról.

Bemész kajálni az étterembe, s mivel nem a földről akarsz enni, ezért természetesen fizetni is kell.
Van aki lemosogatja. Lényegében nem megvásárolja a hamburgerét, hanem beáll dolgozni! Pénzt keres, de lényegében nem kap fizetést, csak megtömheti a hasát! Nem, ne áltassuk magunkat, ez nem játék így, ha fizetnek érte. Igen, azt tartom, hogy jó ötlet volt a kereskedelem bevezetése, mert lehetőséget teremt egy rétegnek arra, hogy megtömhesse a hasát.

Nem játék, egyrészt haszonért, s nem szórakozásból történik! Másrészt a többség dolgozik, megkeresi a pénzt, s ez bizony időbe kerül. Egyeseknek a legdrágább az ideje! Nem tudom másképp mondani, lényegében a PP-ért kereskedelem rabszolga munka, ha ezt órabérre vetítjük! Persze ettől még divat lehet csinálni, hisz nálunk minden fordítva történik. Én inkább napi 5-10 forintot kifizetem, s enm bocsájtom áruba az időmet. Ne értsetek félre, elismerem én, hogy gyermekkorban levők és egyéb speciális esetben érthető is ez, de hogy folyamatosan azon lovagoljunk, hogy emiatt nem lehet valaki sikeres, mert betódult az olcsó munkaerő, nahát ...

Kapok egy szolgáltatást, s ha elégedett vagyok vele, illetve van pénzem rá, akkor nehogy már én szégyeljem magam, pláne azoktól, akik itt töltik az idejüket, nem érnek rá pénzt keresni, de hangosan hirdetik, hogy "csak pp-ét gyűjtenek", mondjuk visszaviszik az üres üveget ... Mennyi idő és energia kell gy fiókra? Nálam jöhetnétek ilyen órabérért dolgozni is! Számoljatok utána!

Felezés! Egyéb nyalánkságok!
Talán kérni kellene a KH-t, hogy valósítsa már meg a komcsi rendszert itt, mindenkinek egyforma lehetősége legyen! Na jó, ezt hagyjuk, ha nem tetszik az , hogy egyeseknek több van, azért már ne itt tessenek sírni? Régen nem így volt? Szegény jobbágy várat épített? Nem az épített akinek telt rá? Akinek telt rá, az megfogadhatott több embert, hamarabb kész lett ...

Miért baj az, ha megtámadom és felépíti a falat hirtelen 0-ról is? Csináljuk itt a feszkót, mert könnyebb rinyálni.
Felezzen, álljon tótágast, egyszerűen terveznem kell csak vele. Ettől igazságtalanabb a fáklya, mert van aki egyből megszerzi, kevés pontja van és szinte teljesen esélyytelen vagyok vele szemben, mert a morál is őt támogatja. Sokadik fiókom, s nem volt még olyan, hogy ne kétszer annyi energiát fordítsak az elején a védekezésre, mert nem számolhatok azzal, hogy mindenki ph X-es gyávasággal áldott meg az ég, s nem mernek támadni, pedig, ha hergeli valaki őket, akkor én. A fórumot olvasva is feltűnő szerintem, hogy ez az X típusú kláncsaládból, egy tagot tudok kiemelni, aki megmert támadni nukeval. Közéjük mentem pár faluval, s rettegnek. Jelentésekkel igazolom, hogy tudják, sőt többször elmondtm, hogy nem kérek védőket magamnak. Na jó, aki jobb az jobb, azt félnek megtámadni egyszerű lelkek. Bocs a kitérőért.

Felezgetés, kereskedelem, meg a tüzes ménkő, ha valaki tud, akkor azt nem zavarja, hogy kánikula van, hogy a másik csapat zöld mezben jött ki a pályára. Lehet az ilyen nagy phosoknak nem is kell már játszani, hiszen ők már bizonyítottak, ők már valakik, a többiek még éhese a sikerre, szórakozni akarnak ... Mit érdekel engem, hogy mennyit keres az az étterem, ahol enni akarok, ha megkapom azt amiért odamentem?

Na egyenlőre elég ennyi, szerintem így is kapok, sokan csak arra fognak figyelni, hogy milyen degradáló jelzők szerepelnek a mondanivalómban, s nem a mondanivalómra, amit csak színesíteni igyekeztem, lehet túlzó jelzőkkel, hasonlatokkal a jobb érthetőségért.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hehe,megszólalt az örök vesztes..:D
Mi az,csak nem szíven ütött,hogy a csapatot sehol nincs a 25 mezőnyén?
Szegénykém...
A Légió semleges volt a Játéknak,mikor mi hadba léptünk velük.
Mi kértük a Játék klánt,csatlakozzanak be,mert a távolabbi tagokat nem tudtuk támadni.
Második napra a játék betoborozta sajnos azokat,akiket támadni tudtunk volna..
(Stats a barátod,nézd meg pl őket: Feketeangyal,Hj97..stb..)
Mind a játékban voltak akik a mi fronunkon voltak...
De te biztos jobban tudod..;)
De van egy bölcs mondás,amivel erre reagálnék:

"Mindenki mást hisz arról ki mit tud,de mindenki mást tud arról ki mit hisz."
De nem gond,elnézem neked hogy tudatlanka vagy,hisz egy ekkora értelmiség mint te nem csoda,hogy nem tudja hogy mit beszél..:D
Te gondolom leragadtál a v17-en ahol azért nem vertünk rommá titeket,mert törölt a teljes =OL= vezetőség,mert nem volt időnk rá..


Szundi,neked meg akkor legyen nagy a szád,ha foglalsz egy kb ugyan akkora pontos attól,mert egyenlőre elég gáz vagy..:D
Mondjuk a klánodban így is stabil helyed van nem kell félned..


Na de úgy lesztek ratyik ahogy akartok,
Én meg elhúztam 25-re,na szevasztok! ;)

Hmm...hát ez érdekes!
Tudod én a jelenben élek de te látom nem bírsz elszakadni a múlttól!

A Játék klán aki szöviből lett ellenség sose volt semleges a Légiónak, de maradjunk a te sztoridnál, hogy ti behívtátok őket a háborúba....na igen és azért hívtátok be őket a háborúba mert voltak olyan területek amiket nem értetek el?! Haha...jó vicc ;)
Kezdjük ott, hogy mikor ti hadat üzentetek a Légiónak, akkor ti voltatok 1 000 000 pontosak, (meg a sok akadémiád olyan 5-600 000 pontos) a Légió meg 4 000 000, szóval egyedül nem mertél hadat üzenni, inkább hívtad almát és csapatát....hidd el, hogyha csak az =Oas= sal háborúzott volna a Légió, akkor te 25-ön már nem játszanál ;)
Szóval ne bízd el magad...
 

DeletedUser

Vendég
Az utolsó légió

Hmm...hát ez érdekes!
Tudod én a jelenben élek de te látom nem bírsz elszakadni a múlttól!

A Játék klán aki szöviből lett ellenség sose volt semleges a Légiónak, de maradjunk a te sztoridnál, hogy ti behívtátok őket a háborúba....na igen és azért hívtátok be őket a háborúba mert voltak olyan területek amiket nem értetek el?! Haha...jó vicc ;)
Kezdjük ott, hogy mikor ti hadat üzentetek a Légiónak, akkor ti voltatok 1 000 000 pontosak, (meg a sok akadémiád olyan 5-600 000 pontos) a Légió meg 4 000 000, szóval egyedül nem mertél hadat üzenni, inkább hívtad almát és csapatát....hidd el, hogyha csak az =Oas= sal háborúzott volna a Légió, akkor te 25-ön már nem játszanál ;)
Szóval ne bízd el magad...

Már ne is haragudj,de nekem van jelenem..
Neked jövőd sincs..;)
A Légió egy olyan klán volt,mely inkább elment a v27-re,mint hogy harcoljon.
Ott voltam,tanusíthatom.
Valamint rajtam kívül azon légiós tagok is,akik ide jöttek végül..
Kérdezd őket hogyan is volt,mert köríteni nagyon tudsz..
Pontokról beszélsz?
A Pont jelenti az erőt?
Hadban vagyunk a Kacsákkal,PHX-el PHX!-el,ARM-al,ARM2-vel...
Ez mennyi pont ami nekik van?
Vagy 30-40 milla?
Nekünk a 2 alklánunkal együtt van összesen kb 15 millánk.
Vagy ez már nem olyan háború,mint a Nagy Légió elleni? :D
Tudom,a Légió széttépett volna mindenkit a PHX-el kezdve,felünk folytatva,a Kacsákat bezárandóig.:D:D
Na de vegyük kicsit komolyra a szót.
Azt állítod mikor mi hadat üzentünk,akkor már hadban voltak a PHX-Játék klánokkal..:D
(Ez vicces,mert tudom,hogy a játék dipiben semleges volt,de ok,maradjunk te verziódnál..:D)
Mi mikor hadat üzentünk 2 falut elvittünk,majd kék lett a többi,bemenkült a Játékba..
(A Légió 4 napig volt hadban..)
Igen,valószínűleg egy nagyon jó klán lehetett..
:D:D
S még valami.
Kit érdekel hogyan esett szét szerinted?
Te az =SBT= klánban vagy,ami megint csak besült..:D
Nem tehetek róla hogy csak a PHX-Kacsa klánokban látjuk azt az erőt,mely egy igazi ellenfélben van meg..
Háborúink: 6 győztes-1 döntetlen(Játék hadüzenet)-1 vesztes (PHX elleni,mikor a játék szétesett,elvesztettük.Másnap ment a hadüzenet tőlünk ahogy az illik..:))

Nem itt kell bizonygatnod milyen ratyi klán az OaS.
Ha olyan ratyi,akkor lehet jönni ellenünk,mi csak örülünk ha tágul a térkép..;)
Sok sikert minden játékosnak a v25-ön!
 

DeletedUser

Vendég
Most már nem kezdek bele 25-be..
Nem a pont jelenti az erőt de nem hiszem, hogy hosszú életű lesz az
=OaS=
Szánalmas... Nem sok esélyetek van a *PHX*, *ARM* ellen, aztán még ott van a KACSA is!
Nagyon örülök, hogy TE tudod hogy milyen klán volt a Légió!
Nem menekültek 27-re, hanem nem volt értelme tovább harcolniuk (tévedésbe ne essél, nem az =OaS= miatt), sokáig tartották a frontot és nem is egy klánnal szemben!
Amúgy még ott van a DESHUN is de már így is vannak páran ellenetek, jót fogok nevetni mikot bucira verik a fejeteket:D
Nem azt mondtam, hogy a Légió széttêpett volna mindenkit, csak téged+ az =OaS=-t...
 

DeletedUser17917

Vendég
Most már nem kezdek bele 25-be..
Nem a pont jelenti az erőt de nem hiszem, hogy hosszú életű lesz az
=OaS=
Szánalmas... Nem sok esélyetek van a *PHX*, *ARM* ellen, aztán még ott van a KACSA is!
Nagyon örülök, hogy TE tudod hogy milyen klán volt a Légió!
Nem menekültek 27-re, hanem nem volt értelme tovább harcolniuk (tévedésbe ne essél, nem az =OaS= miatt), sokáig tartották a frontot és nem is egy klánnal szemben!
Amúgy még ott van a DESHUN is de már így is vannak páran ellenetek, jót fogok nevetni mikot bucira verik a fejeteket:D
Nem azt mondtam, hogy a Légió széttêpett volna mindenkit, csak téged+ az =OaS=-t...

Hello

Milyen szerencse,hogy amit te hiszel és a valóság nem mindig egyezik.
Nem sok az esélye az =OAS=-nak ezért szánalmas?,Mi,hogy még itt van a 25-ön? Gondolom ha már a 27-en lenne akkor bátornak és vakmerőnek neveznéd,és nem azt mondanád:- né má, há menekülnek.
Nevethetsz ha bucira verik,bár nem tom minek foglalkoznál vele,hisz neked abban már semmi részed nem lesz.Ha sikerül az általad felsorolt klánoknak,az az ő érdemük lesz. Az esélye pedig a légiónak is megvolt. Nem tom te voltál e a vezére,ha igen gondolom elszurtad a vezetést ezért nem sikerült,széttépni az =OAS=-t.
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Milyen szerencse,hogy amit te hiszel és a valóság nem mindig egyezik.
Nem sok az esélye az =OAS=-nak ezért szánalmas?,Mi,hogy még itt van a 25-ön? Gondolom ha már a 27-en lenne akkor bátornak és vakmerőnek neveznéd,és nem azt mondanád:- né má, há menekülnek.
Nevethetsz ha bucira verik,bár nem tom minek foglalkoznál vele,hisz neked abban már semmi részed nem lesz.Ha sikerül az általad felsorolt klánoknak,az az ő érdemük lesz. Az esélye pedig a légiónak is megvolt. Nem tom te voltál e a vezére,ha igen gondolom elszurtad a vezetést ezért nem sikerült,széttépni az =OAS=-t.

Nem én voltam a Légió vezére...
Nem is kell nekem az érdem azért, hogy szétkapjanak titeket:)
Nyugi, nevetni is fogok;)
De nem akarom sértegetni az =Oas= klánt és a nagy Zik Asakurát! Isten ments...
Megyek is a templomba meggyónom a bűneimet!
"Gondolom ha már a 27-en lenne akkor bátornak és vakmerőnek neveznéd,és nem azt mondanád:- né má, há menekülnek" - akkor ne gondold mert nem nevezném őket bátornak..
 

DeletedUser17917

Vendég
Tehát akkor szánalmas hogy még a 25-ön vannak de ha otthagynák az se lenne számodra jó. Még szerencse,hogy nem akar senki sem megfelelni neked :D
Na látod meg is van a hiba neked kellett volna vezérnek lenni,és akkor már tuti véget is ért volna a világ a győzelmetekkel.
Nevess,én is azt teszem amikor olvasom amit írsz:)
 

DeletedUser

Vendég
Tőlem aztán ott is hagyhatják, legalább megspórolnak annyi időt míg leverik őket:D
Nekem nem is kell megfelelni!
Azt nem mondtam ha én lettem volna a vezér akkor már nyert volna a Légió...
Örülök, hogy tudsz olvasni, annak meg még jobban, hogy szórakoztat is amit írok;)
Jó, hogy neked ilyen könnyű megfelelni
 

DeletedUser17917

Vendég
Én is örülök:)
Definiálnád a különbséget a gyáva megfutamodás és a tarthatatlan helyzet felismerése,és távozás máshova ahol esetleg nagyobb sikerek eléretőek? Csak,hogy tudjam.
Lehet más klánok,játékosok esetleg szeretnek játszani. Miért fáj az neked ha valaki nem hagy ott egy világot,ha esetleg látja is ,hogy nem lesz első?. Na és miért kell neked ha másképp nem akkor itt csak azért is megmondania tutit,és azt lesni ,vajon ki nyer. Nem lett volna jobb ha inkább játszol ?
 

DeletedUser

Vendég
Játszom is közben nyugi:)
Nem definiálom, találd ki magad...
Tőlem aztán játszál, nem akadályozlak ebben!
Azt mondod hogy azt lesem ki nyer? Nos, ez így is van! És akkor mivan??
 

DeletedUser11248

Vendég
Szundi,neked meg akkor legyen nagy a szád,ha foglalsz egy kb ugyan akkora pontos attól,mert egyenlőre elég gáz vagy..:D
Mondjuk a klánodban így is stabil helyed van nem kell félned..


Na de úgy lesztek ratyik ahogy akartok,
Én meg elhúztam 25-re,na szevasztok! ;)

Szundinak lehet nagy a szája,mert ha minden igaz a PHX elverte már egyszer az =Oas= -t és amig megnem vertek minket,addig a ,,ratyik" ti vagytok. :)
 

DeletedUser17917

Vendég
Ki mondta,hogy akkor van valami?
Gondoltam,hogy fogalmad sincs,hogy tegyél különbséget, úgy hogy neked jól jöjjön ki.
Ahhoz némi logika is kellene,nem csak leírni pár szót,aminek kb semmi értelme.
 

DeletedUser11248

Vendég
Sokadik fiókom, s nem volt még olyan, hogy ne kétszer annyi energiát fordítsak az elején a védekezésre, mert nem számolhatok azzal, hogy mindenki ph X-es gyávasággal áldott meg az ég, s nem mernek támadni, pedig, ha hergeli valaki őket, akkor én. A fórumot olvasva is feltűnő szerintem, hogy ez az X típusú kláncsaládból, egy tagot tudok kiemelni, aki megmert támadni nukeval. Közéjük mentem pár faluval, s rettegnek. Jelentésekkel igazolom, hogy tudják, sőt többször elmondtm, hogy nem kérek védőket magamnak. Na jó, aki jobb az jobb, azt félnek megtámadni egyszerű lelkek. Bocs a kitérőért.

Firka mi játszani jöttünk,ha sikerül nyerni,nem farokméregetésre,és bocs ha azt hogy a játék ebben a szakaszában mi még hülyeségnek tartsuk pl.50-100 orára támadni,söt nemest küldeni is,mint ahogy ti teszitek és hogy nálunk nem vagy ugy kiemelve hogy:Jéé Firka,támadjuk le...elismerjük jó játékos vagy,de ennyi,és csak ezért nem fogunk kiemelten kezelni és csak rád támadni,és ha ebböl azt gondolod hogy félünk,vagy rettegünk.... hát kicsit csalodni fogok benned,kezdek arra gondolni hogy jó játékos vagy de csak játékos,akinek egy klán vezetéséhez semmi köze,tudása,remélem tévedek...
 

DeletedUser17917

Vendég
Mint ahogy most te tetted?

nem,te ebben is messze lekőrözöl :) de nem baj,hajrá. Nagyon jó vagy, de kicsit hosszabbakat írj,azok sokkal szórakoztatóbbak mint az ilyen pár szavasak,és még ha próbálsz tartalmat is vinni bele az az igazán mulatságos.
 

DeletedUser

Vendég
Oké....
Inkább menj a nagy Zik-hez, én nem pazarlom a drága időmet arra, hogy ilyenekkel vitázzak mint pl te..!
 

DeletedUser

Vendég
Vannak menthetetlen emberek...

Játszom is közben nyugi:)
Nem definiálom, találd ki magad...
Tőlem aztán játszál, nem akadályozlak ebben!
Azt mondod hogy azt lesem ki nyer? Nos, ez így is van! És akkor mivan??

Így van,te nagyon keményen játszol..
http://hu.twstats.com/hu25/index.php?page=player&id=1076409

Valahol máshol,mert itt már felsültél..;)
A klánoddal együtt..
De te biztos jobban tudod ki az aki szánalmas..
Az aki még ott van,s top4 a klánja,vagy az aki felsült,s itt kint magyarázza a tutit,mert a gyakorlatban ő maga sem tudja mit hogyan kelleme tenni..


Ince,amit írtál igaz..
Vesztettünk egy háborút,de azt nem ellenünk nyertétek..;)
Majd ha ellenünk nyertek,akkor mondhatod,hogy ratyik vagyunk..;)
 
Fent