Off

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Kipróbálva működik, nem tudtok angolul most erre mit mondjak? 2020 van nőjetek fel?

En a nem akarom hogy a maeik topic legyen offos so athozom ide a kerdeseimet Meg ugy a mondank valomat.
Mier gond ha valaki nem tud? Meg asztan itt is van sok idoseb ember akik nem tudnak semmi maeik nyelvet. So ha neked egy most mondanan menj el Llanfairpwllgwyngyllgogerychwyrndrobwllllantysiliogogogoch varosba Mar utod is a Google t hogy miiii a penis pedig hallooo ez is angol van. :) (Wales, UK)
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
nem ütöm a googlet mert leszarom, triálkodjatok speed szerveren az legális. idősebb embereknek is ott a google, pont leszarom
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
Kedves Support!
Remélem, hogy a mai armát mindkét fél érdekében eredménytelenné fogjátok tenni valahogy, mert védőként semminse lehet csinálni és támadóként se éppen a legmegfelelőbb!
Várom válaszotokat minél hamarabb:)
jó vicc, örülhetsz h van ilyen szar app
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Nem valaszoltal a kerdesre. 2x le irod es ezzel uyg szepen beszolsz a idoseb embereknek vagy akik nek nem volt lehetosege tanulni vagy valamieert nem megy nekik es? Ha nem erdekel akkor mine irkalsz ilyent mine baszogatod aki nem tud? En is srtettem Meg embereket akiket nem kellett volna es de ra jottem hogy nem Jo es inkabb vedem okket. 1 2 kivetel van
Speeden Meg tillos a dual trial attol hogy eselyetek se nagyon van ellenem meg ha fel sebessegen vagyok is... Na so ez olysn kapufa volt oda vissza es nem a kerdesre tartozott.
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
Nem valaszoltal a kerdesre. 2x le irod es ezzel uyg szepen beszolsz a idoseb embereknek vagy akik nek nem volt lehetosege tanulni vagy valamieert nem megy nekik es? Ha nem erdekel akkor mine irkalsz ilyent mine baszogatod aki nem tud? En is srtettem Meg embereket akiket nem kellett volna es de ra jottem hogy nem Jo es inkabb vedem okket. 1 2 kivetel van
Speeden Meg tillos a dual trial attol hogy eselyetek se nagyon van ellenem meg ha fel sebessegen vagyok is... Na so ez olysn kapufa volt oda vissza es nem a kerdesre tartozott.
én a helyedben előbb megtanulnék írni a 2 iqmmal. beszólok nekik naés? attól még igazam van, ott a google / nem muszáj használni scriptet amihez nem értesz. hol nem szarom le ki mit csinal aki nem a klanomban van?
 

Menace

-EverBee-/Guardenant/Thunder Goddess
A reakció pontszáma
1.147
Hmmm ha ez be szolas akart lenni a nak gyenge egy kicsit. Ha epito kiritika akkor annak kozepes.
Tudod ki a Kedvenc irom?
George Gordon Byron(,Lord Byron, 6th Baron Byron). Tartom tolle hogy ha ez amit most irok nem. Is a erosegem mer en tusom hogy nem az es be is latom mert nem vagyok csira deeee egyeb helyeken es mas korulmeny koszt lehet alul maradhatnal velem szembe egy iras verseny be vagy barmibe (is). A nojjetek fel 2020 van artol tartom rad is ervenyes kene hogy legyen. Be szolni tudol de okkal csendbe maradni nem megha nincs en is igazad.
Fair plainte's world :)
Ha erted esetleg mit jelent.
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
@plainte

Nem vagy te helikopter. Olvass egy kis fórum szabályzatot légyszíves és ne szemeteld tele a script fórumot sem.

Kiraktam a lényeget, azért mert ti nem értetek hozzá attól még ez nem lesz szemetelés. 1 scriptet benéztem, de annak is a frissített változatát tettem ki, my bad hogy nincs rá idejük megnézni és updatelni. Nem írtam leírást? Ott a ticket és a linkben a leírás, nevetséges, hogy meg se nézik csak valami basic szöveget betolnak. Másik pedig, aki nem ért hozzá és csak haszonélvező inkább maradjon csöndben és örüljön hogy használhat pár scriptet.
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Kiraktam a lényeget, azért mert ti nem értetek hozzá attól még ez nem lesz szemetelés. 1 scriptet benéztem, de annak is a frissített változatát tettem ki, my bad hogy nincs rá idejük megnézni és updatelni. Nem írtam leírást? Ott a ticket és a linkben a leírás, nevetséges, hogy meg se nézik csak valami basic szöveget betolnak. Másik pedig, aki nem ért hozzá és csak haszonélvező inkább maradjon csöndben és örüljön hogy használhat pár scriptet.
Mondom, nem vagy te helikopter és nem csak te értesz hozzá. Azért kellene neked csendben maradnod. Nem esett le?
 

DeletedUser20221

Vendég
Kiraktam a lényeget, azért mert ti nem értetek hozzá attól még ez nem lesz szemetelés. 1 scriptet benéztem, de annak is a frissített változatát tettem ki, my bad hogy nincs rá idejük megnézni és updatelni. Nem írtam leírást? Ott a ticket és a linkben a leírás, nevetséges, hogy meg se nézik csak valami basic szöveget betolnak. Másik pedig, aki nem ért hozzá és csak haszonélvező inkább maradjon csöndben és örüljön hogy használhat pár scriptet.
Köszi szépen örök hála. Na :)
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
Nem 5 perces munkák azok a scriptek nekem, nem vagyok olyan mint öreg. Nekem sem erősségem az angol, szóval eltart egy ideig mire mindel végzek és magyar leírást is írok hozzá, mert hát mégis csak a magyar szerverről beszélünk, attól függetlenül hogy az angol is elfogadott
Szerintem nem írtam sehova, hogy azonnal szeretném, magyar leírást meg megkérsz és csinálok, de feleslegesen nem fogok főleg ha nem fogadjátok el whatever reason miatt. Egyébként azthittem programozó vagy és alapkövetelmény az angol főleg ezen a területen, nem is értem. Ha meg nem vagy programozó miért te nézed át a scriptet(?).
 
Fent