Off

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Sziasztok!

Megkérdezem itt remélem nem baj. A gyüjtött PP átadhatő egy másik fióknak egy idő után,vagy az marad örökre annál a fióknál aki gyüjtötte? Fiók törlés miatt kérdezem.
Szia, Kereskedéskor felhasználható prémium pontok: X , ez után van egy információs ikon amire ha rákattintasz írni fogja, hogy bizonyos prémiumpont mikor lesz/esetleg nem lesz átadható.

Valamint a gyűjtött prémiumpontokkal való kereskedelem már jó ideje meg van szüntetve, hogy a játékosok ne tudjanak visszaélni azzal az opcióval, hogy több fiókot regisztrálnak és egyre utálják a ppket, vagy pedig egyéb más tiltott tevékenységet végezni.

838N_vtelen.png
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Rengeteg új supporter van! Korboncnok óta senki nem köszönt be úgy hogy "Sziasztok"
Ha nem gond legalább egy bemutatkozást vagy hasonlót a játékosok elvárnának!
Ha már supporterek lettek, ne felejtsék el 1 perc alatt honnan jöttek és kik voltak!
Köszönet!
Min változtat ha beköszönnek? meg hová köszönjenek? beköszöntek valamelyik topikba. így is úgy is beléjük kötök, szóval tök mindegy, hogy mit csinálnak, meg mindenki más is. xD
 

DeletedUser20335

Vendég
Szerintem ha leírok magamról pár alap dolgot senki nem ismer meg, ha meg folyamatosan különböző témákban beszélünk akkor jobban megismersz szerintem bármelyikünket, de lehet én látom rosszul. Azt nem mondanám, hogy tokostul jöttünk be, köszönni köszöntünk ahogyan azt illik :p

De ők nem supporterek, hanem a fölött állnak, de ha leirnám mik az vallási téma lenne, azt meg nem szabad. :(

Csak, hogy idézzek egy klasszikust ez a felső kör, mint a John Wickben :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Szerintem ha leírok magamról pár alap dolgot senki nem ismer meg, ha meg folyamatosan különböző témákban beszélünk akkor jobban megismersz szerintem bármelyikünket, de lehet én látom rosszul. Azt nem mondanám, hogy tokostul jöttünk be, köszönni köszöntünk ahogyan azt illik :p



Csak, hogy idézzek egy klasszikust ez a felső kör, mint a John Wickben :D
Csak óvatosan azzal a felső körrel, mert John is át lett ejtve a végén.
 

Deleted User - 1545427

Vendég
valaki tudna segíteni hogy ha véletlenül letiltottam valakit KH-ban üzenetben (túl közel volt a gomb elnyomtam)
hogy oldhatom fel?
 

Messala

Tőzsdecápa
A reakció pontszáma
2.184
valaki tudna segíteni hogy ha véletlenül letiltottam valakit KH-ban üzenetben (túl közel volt a gomb elnyomtam)
hogy oldhatom fel?

menj a profiljára és itt tudod visszavonni a tíltást! Mutatom!
 

Csatolmányok

  • capture-20200610-191301.png
    capture-20200610-191301.png
    18,8 KB · Megtekintések: 8
Fent