Off

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Kedves plainte,

Nagyon rossz helyen jársz, ha azt gondolod hogy ez a hangnem amelyet tanúsítasz bárkivel szemben megengedhető, főleg ha úgy gondolod hogy jogod van követelőzni és sértegetni a klánháború csapat munkatársait, akik önkéntesen, jó szándékukból vannak itt azért, hogy a játékosokat segítsék.
 

plainte

New Member
A reakció pontszáma
3
Valaki magyarázza már el nekem h fullra ugyanahhoz a játékhoz más országban miért kellenek 'másik'(?) szabályok? És milyen alapon bíráltok felül kevesebb hozzáértéssel main streamen már elfogadott scripteket? Jó hogy van jó szándék meg motiváció, de nem ér semmit ha nincs mögötte tudás.
 

Charloss

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
186
Valaki magyarázza már el nekem h fullra ugyanahhoz a játékhoz más országban miért kellenek 'másik'(?) szabályok? És milyen alapon bíráltok felül kevesebb hozzáértéssel main streamen már elfogadott scripteket? Jó hogy van jó szándék meg motiváció, de nem ér semmit ha nincs mögötte tudás.
Mert azok a scriptek külső tárhelyen vannak, amelyek bármikor módosíthatóak a tulajdonosa által és bármit beleírhat, valamint nemzetközin kevésbé biztonságos a játék mint itthon.
 

bArNNNi

REBELS
A reakció pontszáma
451
Valaki magyarázza már el nekem h fullra ugyanahhoz a játékhoz más országban miért kellenek 'másik'(?) szabályok? És milyen alapon bíráltok felül kevesebb hozzáértéssel main streamen már elfogadott scripteket? Jó hogy van jó szándék meg motiváció, de nem ér semmit ha nincs mögötte tudás.

Írok 1-2 dolgot én is! :)
Tehát első sorba miért mások a szabályok?! :D
Azért mert az ország is különbözik! Hidd el nekem, 2 ország nem egyforma. Se azok országok áruinak az ára, de se a törvényszéki szabályok! Hidd el nekem, tudom! S tanuld meg Te is, nem kell ide angol meg egyetem, csak kis világ-ismeret!

Másrészt én nem vagyok profi scriptes, sőt..egy kezdő vagyok, javaba. De HTML, PHP, meg társai, azért már 9 éve! Tehát mondom én Neked, hogy tuljadonképpen ami dropbox-os scriptek a külföldi elfogadja. De mi nem, s ennek örvendek! Másrészt, ha egy más tárhelyre van felrakva, ahogy a Charloss is írta, szerinted mennyire lesz követhető, ha modósítás történik benne? Te elhiszed nekem, hogy 1-2 óra alatt, a scriptbe olyat is be lehet vezetni, ami éppen a cípőd méretét fogja nekem elküldeni e-mailba?! Na ha nem hiszed, akkor járj utána, talán itt Neked is segít a google, kedves "Master".

Végezetül,reagálnék arra, hogy mi van akkor, hogy a script moderátor nem tudd angolul. Na figyelj, nem kell tudni angolul 100%-ba, hogy Te scriptet írj. Elég ha tudod a parancsokat. Ja igen, angolul vannak. De nem hinnem, hogy amit a parancskódokba találsz, az 100% angol. Sőt mi több, én ink. logikai dolgoknak nevezném. De eleve, érdekes módon, ha ennyire jó vagy, hogy hogy nem láttam bármilyen scripted sem?! Amit Te írj, s "adományozzd" a magyar KH játékosainak? Mert ugatni sokan tudunk, de harapni kevesen. :)
 

Crixus a Veretlen Gall

Well-Known Member
A reakció pontszáma
439
szerintem az egyertetelmu mindenki szamara, hogy az inno a lenyeges dolgokban nem enged szabadkezet, lasd meg azt sem engedik meg nekunk, hogy olyan beallitasok mellet jatszunk amit szeretnenk, ergo ok szepen megtudjak saccolni az adataik alapjan, hogy milyen beallitasokkal mekkora hasznot tudnak szerezni, valoszinuleg gyorsabb vilag kevesebb haszon, ezert is indul most egymas utan ket lassu.
Suportnak szabalyrendszerben van mozgastere ami a jatekra nagyon minimalis hatast gyakorol, mivel a scriptek csakis idot sporolnak.
 

-MateD-

Active Member
A reakció pontszáma
159
Valaki magyarázza már el nekem h fullra ugyanahhoz a játékhoz más országban miért kellenek 'másik'(?) szabályok? És milyen alapon bíráltok felül kevesebb hozzáértéssel main streamen már elfogadott scripteket? Jó hogy van jó szándék meg motiváció, de nem ér semmit ha nincs mögötte tudás.
(Lehet hülyeséget mondok, de én így csinálnám. Véletlenül sem ötleteket akarok adni!)
Hacker: Beküldi a hasznos scriptjét. Ott a scriptre mutató link, ami nem a tw szerverén van, hanem pl. dropboxos.
Felhasználó: Látja, hogy milyen jó script, beteszi a gyorsgombba a linkkel együtt.

Eltelik X idő.
Hacker, úgy gondolja már elég sokan használják. Átírja a link alatt lévő scriptet úgy, hogy az a felhasználónevet, jelszót elküldi/eltárolja.
(vagy pl, úgy ahogy Te csináltad, githubbal: https://plainte.github.io/tribalwars/mass_village_renamer.js)
Felhasználó: Csak pislog, hogy meghackelték.
 

DeletedUser20437

Vendég
Most bequotolhatnék ide minden support védelmező kommentet de nincs jelentősége. Egyébként meg ha az a bajotok, hogy külső tárhelyen van lehet azt csinálni amit a script moderátor csinál jelenleg. Copy paste hosztoljátok innos szerverről és nincs többé módosítva, Kurva sokáig tartana, legfeljebb fél perc + nem egy script van ami csak 100 sorból áll, nem hiszem h tovább kéne tartson átnézni 5 percnél, ha fejben nem megy debugolod és voálá.
De egyébként aki feltöri a githubot h megmódosítsa a scriptet, az megérdemli h kinyerje az összes adatot.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Mert a script moderátornak nincsen egész nap semmi más dolga, csak hogy várja a beküldött scripted, hogy amikor még ki se hül a ticket, már válaszoljon neked. Nem is tudom ezt mi miért felejtjük el :)

Látom nem értetted mit mondanak... Nem a hacker töri fel a Te githubodat, hanem Te vagy maga a hacker és módosítod a scripted... Te leszólod az angol tudását a modinak, de azért pár szövegértős óra erejéig visszaülhetnél az iskolapadba :)
 

DeletedUser20437

Vendég
Mert a script moderátornak nincsen egész nap semmi más dolga, csak hogy várja a beküldött scripted, hogy amikor még ki se hül a ticket, már válaszoljon neked. Nem is tudom ezt mi miért felejtjük el :)

Látom nem értetted mit mondanak... Nem a hacker töri fel a Te githubodat, hanem Te vagy maga a hacker és módosítod a scripted... Te leszólod az angol tudását a modinak, de azért pár szövegértős óra erejéig visszaülhetnél az iskolapadba :)
Látom elég rövid a memóriád, és olyan dolgokba pofázol bele amihez clearli semmi közöd, de örülök h megosztod az ezeréves professzionális tapasztalataidat. Csak idézni tudom magam: " Szerintem nem írtam sehova, hogy azonnal szeretném, " De kösz a kioktatást, remélhetőleg nem látod be hogy hülye vagy és nem tudod elolvasni, hogy mennyire kurva egyszerű saját domainre másolni akármit, átnézni 1 scriptet meg kb 5 perc(kivéve time calculator elismerem az legalább fél óra). Elmondanád, hogy a te véleményed szerint én miért "saját" domainről használok scripteket? Valószínűleg nem néztem át őket mielőtt elkezdtem használni, vagy átírtam kedvemre / optimalizáltam, mert felesleges dolgok nem érdekelnek... ja nem igazad van, azért hogy hackerkedjek. Kérlek erre a post-ra is írjatok valami hozzá nem értő bullshit faszságot és jöhet a ban :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.205
Látom elég rövid a memóriád, és olyan dolgokba pofázol bele amihez clearli semmi közöd, de örülök h megosztod az ezeréves professzionális tapasztalataidat. Csak idézni tudom magam: " Szerintem nem írtam sehova, hogy azonnal szeretném, " De kösz a kioktatást, remélhetőleg nem látod be hogy hülye vagy és nem tudod elolvasni, hogy mennyire kurva egyszerű saját domainre másolni akármit, átnézni 1 scriptet meg kb 5 perc(kivéve time calculator elismerem az legalább fél óra). Elmondanád, hogy a te véleményed szerint én miért "saját" domainről használok scripteket? Valószínűleg nem néztem át őket mielőtt elkezdtem használni, vagy átírtam kedvemre / optimalizáltam, mert felesleges dolgok nem érdekelnek... ja nem igazad van, azért hogy hackerkedjek. Kérlek erre a post-ra is írjatok valami hozzá nem értő bullshit faszságot és jöhet a ban :)

CLEARLI :DDDDDD Ott az az angol, amit hiányolsz Numlocktól, ez igen!!!

Nem tudom, feltűnt-e, de Te ugattál be itt mindenkinek aki erre járt, és neked áll feljebb, amikor egy tükröt raknak eléd? Jelentkezz supportnak, ha ilyen nagyon aktív vagy, és ilyen okos, ügyes, biztos "munkanélkülivé" fogod tenni a mostani script modikat. De ne aggódj, lehet fejlődni fogsz, majd a harmadikkal talán már egy kicsit keményebb leszel, és még inkább cselédbe raksz itt mindenkit!
 

DeletedUser20437

Vendég
CLEARLI :DDDDDD Ott az az angol, amit hiányolsz Numlocktól, ez igen!!!

Nem tudom, feltűnt-e, de Te ugattál be itt mindenkinek aki erre járt, és neked áll feljebb, amikor egy tükröt raknak eléd? Jelentkezz supportnak, ha ilyen nagyon aktív vagy, és ilyen okos, ügyes, biztos "munkanélkülivé" fogod tenni a mostani script modikat. De ne aggódj, lehet fejlődni fogsz, majd a harmadikkal talán már egy kicsit keményebb leszel, és még inkább cselédbe raksz itt mindenkit!
Ismét egy értékes hozzászólás, örülök h érted a lényeget egy 1k soros 'angol' és 1k soros 'magyar' script között. Beugatás, hogy megkérdezem miért nem tud angolul? Valószínűleg nem. És az, hogy akk miért ő foglalkozik ezzel? Ez már lehet, de ne mondd már, hogy nincs jogom kérdőre vonni a szolgáltatást amit igénybe veszek?!. Oké elismerem, nem a legkifinomultabb módon érem el, hogy értelmesebb scriptek is legyenek ezen a platformon. Most remélem boldog vagy. Azt magyarázd már el, hogy milyen tükröt raktál elém, mert rohadtul nem értem. Ha lenne időm szívesen dolgoznék ingyen, de nem egy kihalóban lévő játékokkal foglalkozó szervezetnek és nem úgy, hogy nincsen passzív jövedelmem amiből eléldegélek. Azért vagyok itt én is, hogy játszam és bárki aki azt mondja, hogy scriptekkel nem egyszerűbb, az vagy nem ért hozzá, vagy mellébeszél. És most komolyan, mondd már el engem miért érdekeljen kb 1.5k ember aki nem tud angolul? Én tehetek róla? Nem. Én kapok bármilyen juttatást amivel előrébb vagyok az életben h érdekeljen? Nem. Részemről nem lényeges a te életed, hogy hogyan rontod el, milyen döntéseket hozol. Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy mi baj van azzal az alap elvárásommal, hogy legalább az angolt értse(nem kell hogy beszélje) egy ember a mai világban. Valószínűleg sose voltál és nem is leszel nemzetközi viszonylatban sikeres, de írj még ide valami fantasztikusat erre a provokációra kérlek.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Azt mi van ha nem tud valaki angolul? Én se nagyon tudok. Kicsit szar, de az ilyesmiben egyáltalán nem érzékelődik a hiánya, mert valaki írta itt, azt hiszem pont Dj, hogy inkább logika. Unalomból 0 angol tudással phpbe 0rol felhúztam 1 weblapot elég komoly funkciókkal rövid idő alatt, igaz designt nem csináltam, mert annyira azért nem unatkoztam mégse, volt kevés javascript is benne. A javascript se lehet sokkal nagyobb cucc, nem azt mondom, hogy könnyű, mert fogalmam nincs, de szerintem minimális angol tudás bőven elég ahhoz is), ha meg valamit nem tudom rákeresek a neten vagy megkérdek valakit akit ismerek. Teljesen hülyeséget beszél ez a palánt gyerek, mint akitől elvették a kis piros labdát és meg sértődött miatta. És azt hogy valaki nem tud angolul lehet pár féle képen értelmezni. Lehet annyira nem tud, hogy pl egy tárgyalást lebonyolítson, de az alap meg van és a kisebb dolgok simán mennek. Vagy lehet egyáltalán nem tud, de ilyen meg nem nagyon létezik, mert akaratlanul is ragad a netről valami valakire mindig.
Amúgy meg kb senkit nem érdekelnek a szar sceiptjeid. Fake sceiptünk van, nem is 1 ami jól működik. Farmra is van meg mit tudom én miket raktál még ki.
 
Fent