nyomoznék tovább ...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
dsaads

Szerintem ki se kéne javítani, mert csak jövőre lesz kész, akkor meg úgy is jön a világvége :D
 

DeletedUser

Vendég
a világvégének lassan nagyobb az esélye, mint az eredmények kihirdetésének :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi lenen,ha mi javítanánk ki a válaszokat?
Megoldókulcs van és vannak megoldások is.Kiosztanánk megcsinálnánk 3-4 nap alatt és elküldenénk Sajmacskának az eredményeket,hogy ki nyer:)
 

DeletedUser7967

Vendég
Ezt Te sem gondolhatod komolyan.... :D:D

Gondolom majd lennének olyan túlbuzgók is akik egy két bakin átsiklanának és akkor sajtnak ugyancsak ellenőriznie kellene a válaszokat és akkor ugyan itt vagyunk vele :D
 

DeletedUser

Vendég
na mostmár lassan tele a hócipőm az állandó mellébeszéléssel...
(és akkor még finoman foglmaztam...)

van ugye 64 oldalnyi beadott megfejtés (plussz, amit nem látunk...)

ha négy nappal ezelőtt már csupán az utolsó kilenc oldalt kellett másodellenőrizni, akkor hogy a fenébe lehet, hogy ma még mindig csupán a 41. oldalnál járunk????

visszafelé haladsz, vagy mi????
jó lenne, ha nem néznél bennünket hülyének, és végre korrekt tájékoztatást kapnánk
méginkább eredményeket
 

DeletedUser7967

Vendég
Ennél jobb kérdést nem lehetett volna feltenni. :)

Őszintén szólva Engem már nem érdekel hogy mi van a háttérben,avagy mi nincs,mert ahogy már említettem a support "hírneve" és megbízhatósága ismét a béka feneke alá került.

És ismétlem,legyen bármi a háttérben hogy miért nem sikerült kijavítani időre de ez van akkor is. :)
 

DeletedUser13223

Vendég
na mostmár lassan tele a hócipőm az állandó mellébeszéléssel...
(és akkor még finoman foglmaztam...)

van ugye 64 oldalnyi beadott megfejtés (plussz, amit nem látunk...)

ha négy nappal ezelőtt már csupán az utolsó kilenc oldalt kellett másodellenőrizni, akkor hogy a fenébe lehet, hogy ma még mindig csupán a 41. oldalnál járunk????

visszafelé haladsz, vagy mi????
jó lenne, ha nem néznél bennünket hülyének, és végre korrekt tájékoztatást kapnánk
méginkább eredményeket

Kedves arianna!

Teljesen megértem felháborodásod, mert tényleg csúszunk a kiértékelésekkel.
Nem mentegetni szeretném magunkat, csak megértésedet szeretném kérni mivel a csapat ténylegesen a szabadidejét áldozza a kiértékelések mihamarabb kitétele érdekében.
Mindannyiunknak van magánélete, családja úgy mint mindenki másnak.
Megértésed előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Szia cukormacko!

A felháborodásom nem elsősorban a késésnek szól...
(bár a szinte egyhónapos 'csúszás' is nehezen érthető...)

Az bosszant, hogy már több alkalommal is arra utalt sajt hozzászólása, hogy már kész vagytok, és utána 4-5 napig nem történik semmi. És akkor kiderül, hogy még mindig nincsen kész, megint csak a feladatok töredéke kerül kiírásra :(

Ennyi ellentmondás a megfejtések és a javítások körül eléggé aláássa a türelmemet és a megértésemet is.
 

DeletedUser

Vendég
Én elvileg 660 pontot kapnék, de még mindig nem jött meg :S
 

DeletedUser

Vendég
Érdekelne hogy én miért nem vagyok feltüntetve a nyertesek közt, (21-31). oldal, mivel van olyan aki ugyan azt írta amit én és ő nyert, de én nem.
Kérném a suportot hogy nézzen utánna.
Köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
az nem lehet, hogy még nem végeztek az összessel, és akiknek nem olvasták, azokét még nem rakták ki a nyerteseknél...mindenesetre már úgy érzem bármi előfordulhat itt....
 

DeletedUser12157

Vendég
Vártam, türelmesen, de ez az egész most már szánalmas, soha nem fogjuk megkapni...
 

DeletedUser

Vendég
Egyszerű a megoldás:Rászoktatnak a prémium fiók nélküli léthez.Mi ezt megszokjuk és nem követelődzünk tovább,ugyanis minek?
Ennyi :)
Persze ez csak vicc!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent