nyomoznék tovább ...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12157

Vendég
és attól,hogy itt hisztiztek meg rinyáltok jobb lesz?komolyan szánalmasak vagytok...alapítsatok valami kis klub-ot,ahol tűvel döfködhettek babákat meg átkot szórhattok a support-ra.kb ilyen színtű ez ami itt most megy.

No cry :)
 

DeletedUser12157

Vendég
Esküszöm ha ezeket a pontokat egyáltalán megkapjuk, soha többet nem veszek részt ilyen játékokban, csak fel.asszák az ember agyát...

Nem "sírnánk" itt páran, ha legalább leírnák hogy ekkor meg ekkor kapjátok meg, mert legalább tudnánk hogy mikor!
 

DeletedUser

Vendég
én egyenlőre azt szeretném tudni, hogy egyáltalán nyertem-e...
de már megint eltelt csaknem egy hét anélkül, hogy valaki vette volna a fáradságot a további nyertesek kiírására :(

az biztos, hogy nekem is ez volt az első és az utolsó játék amiben résztvettem
 

DeletedUser6473

Vendég
nah végre letelt a bannolásom :D

Köszönöm annak a mélyen tisztelt Support munkatársnak, aki 2 hétre bannolt a nagy semmire. Írtam egy bejegyzést ami így a 2 hét távlatából visszatekintve még jobban beigazolódni látszik. Ez kiverte a biztosítékot, bár szabályba nem ütközött szerintem. Ha már itt tartunk.. Díjaznám, hogy vennék a bannolók arra is a fáradtságot, hogy ilyenkor megírják hogy miért. Seggberúgunk valakit és utánna nem szólunk hogy miért.. vagy csak jólesett? :) ez is egy válasz végülis...

nos... hogy témánál maradjunk...

Gusztustalannak tartom, hogy itt mindenkit hülyének lehet nézni de Support szent és sérthetetlen. Én lehetek hülye meg a másik száz ember is lehet az, de ő rájuk nehogy tegyen már valaki egy megjegyzést mert mehet a francba... (finom voltam)

Kérdezném én is mert már marhára bosszant a dolog.... hogy MIÉRT NEM LEHET KIÍRNI EBBE A NYOMORULT TOPIC-BA, hogy JÁTÉK LEZÁRVA NEM KAP SENKI SEMMIT!!!!!!! Magyarul ahogy katonaságban használják: Pihenj, folytasd tovább! :D

Akkor nem sírna itt mindenki, beleértve engem is a pontokért, meg egyáltalán a megfejtésekért. Elkönyvelnénk azt hogy support felsült ezzel a mutatvánnyal és mindenki csinálná a dolgát ugyanúgy...

Legyen már bennetek annyi gerinc, hogy a szemünkbe mondjátok, hogy nem jött össze amit szerettetek volna.. ez lenne a becsületes játék... Sunyiban meghúzódtok a háttérben és olvassátok mindennap, hogy ki miket ír ide, de nem reagál senki.... de bannolni, hozzászólást törölni azonnal tudtok... hogy is van ez kérem? Most akkor itt vagytok vagy nem vagytok?

Ejjjjjj.... 1-től 10-ig kellene pontozni adnék egy nagy mínusz 1000-est...

cactus voltam és ha bannolás jön kérem levélben jelezni az okát, mert véleményem szerint csak az igazságot írtam megint. Akinek meg nem inge nem veszi magára. Az igazság meg sosem lehet szabálytalanság, hiszen akkor a szabályokkal van baj.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Cactusland,

Először is a support szabad idejében foglalkozik ezzel, munka, család, magánélet mellett. Ahogy Sajtmacska is megírta 1000-nél is több megfejtés van.

Kizárással kapcsolatos dolgokat pedig nem beszélünk meg fórumon, de amit írtál amúgy sem igaz.

Úgy pedig senkit nem lehet tiltani, hogy nem indokolunk.
 

DeletedUser

Vendég
A megoldások száma folyton változik...
Sajtmacska egymaga legalább három különböző adatot mondott (bár 1000-nél kétségtelenül több)

nem ez a lényeg: a javítás készen van ... szintén Ti mondtátok ...

Tisztelt Arianna és játékosok. Igen, készen vannak a javítások ...

Hol vannak???

És mi miért nem tudhatunk róla???
 

DeletedUser6473

Vendég
Először is köszönöm a választ... értékelem, hogy TE legalább írtál.. bár sok plusz információt nem tudtunk meg...

Először is a support szabad idejében foglalkozik ezzel, munka, család, magánélet mellett. Ahogy Sajtmacska is megírta 1000-nél is több megfejtés van.

Én is szabadidőmben foglalkozok a Klánháborúval... meg még itt mindenki... de sokan még munkaidejükben is (én is) :D Hogy mit is jelent ez mindamellett hogy prémiumpontokat vásárolok hónapról hónapra? Azt jelenti mindezen felül, hogy kattintok.. úgy ahogy Sajt-ra is tettetek példákat hogy ezerszámra kattint.. hát én is... nem tudom mennyi leütésem van egy nap de baromi sok az biztos. Minden egyes oldalletöltés egy plusz az oldal üzemeltetőinek... Ha 2000x kattintok, azaz 2000x tölt be egy új oldalt a böngésző az egy oldalletöltés.. gondolom ezt nem kell magyarázni... és az növeli az oldal értékét is... amely már forintba és kifejezhető.. azaz hozzájárulok az oldal sikerességéhez a játékommal... meg még rajtam kívül az a több 10.000 ember aki ezzel játszik... de csak hogy szorítkozzunk a "balhés" pár száz emberre aki a megoldásokat követeli, hát ők is. Azaz ha mi áldozunk család, munka, magánélet mellett a játékra akkor Support-tól pláne elvárható ugyanez kölcsönösen.
Valamint kérdezném, hogy most melyik supporternek lehet hinni? Aki azt mondja kész vannak a megoládsok csak Sajt-nak nincs ideje kitenni vagy aki azt mondja rengeteg a megfejtés és még folyamatban van? Mert ugye mit számít már, hogy mennyi megfejtés volt ha már készen van.. hisz volt ilyen bejegyzés is support oldalról. Ha meg nincs kész akkor miért volt ilyen bejegyzés? lehet én avgyok a hülye de nem értem :)

Úgy pedig senkit nem lehet tiltani, hogy nem indokolunk.

Indoklást nem kaptam, de 2 hét bannolást igen :D

Mindenki sötétben tapogatózik... UGYAN KAPCSOLJA MÁR FEL VALAKI A VILLANYT!! :D
 

DeletedUser6473

Vendég
De most, mivel egyik support írta 55ezer pont ki lett osztva de még erről senki nem győződött meg.. én írok az első oldal nyerteseinek és megkérdezem ugyan kaptak-e :) Hiszek én a Support-nak de a saját szememnek jobban :)
 

DeletedUser

Vendég
Cactusland, én egyet értek azzal amit írsz az oldalról, játékodról, de azzal nem, hogy elvárod, hogy a support is a munkája közben csinálja. Hidd el nem csak a megfejtésekre kell időt szakítani.

Mellesleg a pontokat már osztják és igen készen van.
 

DeletedUser

Vendég
arra az egyszerű kérdésre, hogy miért nem tudhatjuk a nyertesek nevét, még mindig nem kaptam választ

mert függetlenül munkától, családtól egyéb kifogástól, igenis elvárom (elvárjuk) a korrekt tálékoztatást
 

DeletedUser13223

Vendég
arra az egyszerű kérdésre, hogy miért nem tudhatjuk a nyertesek nevét, még mindig nem kaptam választ

mert függetlenül munkától, családtól egyéb kifogástól, igenis elvárom (elvárjuk) a korrekt tálékoztatást


Sajtmacska már ossza a nyerteseknek a pontokat és hidd el a korrekt tájékoztatás se fog elmaradni.
 

DeletedUser

Vendég
A kérdésem az, hogy a maradék 23 oldalnyi játékos miért nem érdemel meg annyit, hogy megtudja jól válaszolt-e vagy sem???? (majd 200 embert érint)

Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy hete nincs sajtmacskának ideje kiírni!!

A másik dolog, ha napokkal ezelőtt, már 55 ezer pont ki volt osztva, akkor lassan azzal is végeznie kellene... Újabb kérdés: mire osztja sajt a pontokat??? mert a mesékre biztosan nem...

Mellébeszélés, időhúzás,kifogások keresése megy csupán...
a válaszaitokból vagy semmit nem lehet megtudni, vagy tele van ellentmondással...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12157

Vendég
Kaphatok erre csak IGEN és NEM válaszokat?!

1. A megoldások kijavítva?
Ha igen attól hogy Sajt a főgóré ti miért nem írhatjátok ki?

2. Ha kivannak javítva, akkor kérdezném még hogy: Sorrendben adogatja ahogy ott van a fórumon?
Csak mert ha 55.000 van már kiosztva, akkor elméletileg már mindenki megkapta, mert kiszámoltam...

3. Decemberig még eljutnak személy szerint hozzám a pontok?


Köszöntem!
 

DeletedUser12157

Vendég
A kérdésem az, hogy a maradék 23 oldalnyi játékos miért nem érdemel meg annyit, hogy megtudja jól válaszolt-e vagy sem???? (majd 200 embert érint)

Egyszerűen nem hiszem el, hogy egy hete nincs sajtmacskának ideje kiírni!!

A másik dolog, ha napokkal ezelőtt, már 55 ezer pont ki volt osztva, akkor lassan azzal is végeznie kellene... Újabb kérdés: mire osztja sajt a pontokat??? mert a mesékre biztosan nem...

Mellébeszélés, időhúzás,kifogásol keresése megy csupán...
a válaszaitokból vagy semmit nem lehet megtudni, vagy tele van ellentmondással...

Milyen 1 hét?
Megkapnám a nyerteseket, mert ugyebár már ki van javítva, írnék ki nyert ebbe ki nyert abba, egészet vagy felet, kitenném és ennyi.
10 óra bőven elég lenne erre...
 

DeletedUser

Vendég
arianna, én meg azt nem hiszem el, hogy nem elég neked egyszer leírni a dolgokat.

..Headshot..:
1. -erre már válaszoltam, keresd ki.
2. -nem tudom.
3. -igen.

Néha csak vissza kéne kicsit olvasgatni...
 

DeletedUser12157

Vendég
arianna, én meg azt nem hiszem el, hogy nem elég neked egyszer leírni a dolgokat.

..Headshot..:
1. -erre már válaszoltam, keresd ki.
2. -nem tudom.
3. -igen.

Néha csak vissza kéne kicsit olvasgatni...

Néha ezt mondtok, néha azt...
 

DeletedUser

Vendég
arianna, én meg azt nem hiszem el, hogy nem elég neked egyszer leírni a dolgokat.

..Headshot..:
1. -erre már válaszoltam, keresd ki.
2. -nem tudom.
3. -igen.

Néha csak vissza kéne kicsit olvasgatni...

A helyzet csak az kedves support, hogy mi már eleget olvasgattunk vissza. Sok mindenki irt már itt sok félét! Egyik, véd titeket, hogy csak várjunk, de kérdem én minek! Ezt nem mi kell elvégezzük! Plusz van aki csak a megérdemelt jutalmát kéri! Pl. egy vb-n ha nyertes csapat nem kap jutalmat akkor azzal lehetne csillapitani őket, hogy ne féljetek fiúk majd megkapjátok, de őrüljetek, hogy ezt MI megszerveztük!
No hátha még a következő hetekben megkapjuk! (habár erre egyre kevesebb az esély)

Még annyit, hogy abban biztosak lehettek, hogy ezzel elértétek, hogy a következő versenyekben jóval kevesebb jelentkező lesz, mint az eddigiekben! Mondtátok, hogy régebb volt 200-300 és most vagy 2000. Szerintem ezután ha 100 lesz az is sok!!!
 

DeletedUser

Vendég
arianna, én meg azt nem hiszem el, hogy nem elég neked egyszer leírni a dolgokat.

de, nekem piszkosul elég lenne egyetlen egyszer végre leírni a dolgokat

keresd már ki nekem, hogy mikor kaptam hihető választ arra, hogy miért nem lehet kiírni a maradék 23 oldak nyerteseit...

ne gyere nekem családdal, munkával meg egyéb nevetséges kifogással... ezek mellett vállaltátok a supportságot, gondolom senki nem tartott pisztolyt a fejetekhez...
ha nem tudotok heteken keresztül nem tudtok erre fél órát szakítani, akkor adjátok át a munkát másnak...
ha 150-200 feladatra terveztétek a két nap javátást, akkor 2500-ra miért nem elég 30-40 nap???
szánalmas amit műveltek


a másik dolog: nem tudom mire osztott ki sajt több, mint 55 ezer pp-t, nem is érdekel, de ERRE a játékra biztosan NEM
egészen az elején lévő játékosoktól tudom, hogy még nem kapták meg... holott ez a mennyiség, szinte az egész eddigi nyertesnek bőven elegendő lenne
 

DeletedUser12064

Vendég
Tisztelt játékosok! Attól hogy folyamatosan panaszkodtok és teleírjátok a fórumot nem lesz hamarabb kész a mesevilág pontosztása. Sajtm. folyamatosan ezen dolgozik, akár hiszitek akár nem. Ennek a topiknak semmi értelme, úgyhogy lezárjuk, ha csak elégedetlenkedni jártok ide és majd szembesültök a végeredménnyel mikor kész lesz, mert azzal hogy a munkánkat szidjátok, nem lesz semmi gyorsabban elintézve.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves játékosok!

Mint láthatjátok megszülettek a javítások, a prémium pontok jóváírása folyamatos, de mivel ezt csak Sajtmacska tudja megcsinálni, ezért ez időbe fog tartani.

Minden játékos a nyereményét a teszt2 v11 Support fiókból fogja megkapni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent