nyomoznék tovább ...

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem tipikus szokásom új topicot nyitni, de ez ügyben mind zárolva van, nekem viszont még vannak kérdéseim.

Emlékeztetőül: A születésnapi rendezvénysorozatot nem kértük, de érdeklődéssel olvastuk. Úgy tűnik többünk figyelmét felkeltette és lelkesedtünk a játékokért, többek közt a "Bűnben ég a mesevilág"-ért is.
Személy szerint engem nem csupán a meghirdetett nyeremény motivált, hanem maga a játék (nyilván vonzott a pp is). Biztos vagyok benne, hogy sokan becsülettel átrágtuk magunkat többször is a szabályzaton, és igyekesztünk a kiírásnak elegettéve megoldani a feladatokat, és nagy érdeklődéssel vártuk az eredményeket...

Ám innentől csak a csalódások jöttek. Az addig oly aktív support az idő elteltével egyre ritkábban jelent meg, és válasz a kérdéseinkre nincs...
(Hacsak nem tekintjük válasznak a hozzászólások törlését, a topicoc zárolását...)

Úgy gondolom némi korrekt magyarázatot megérdemelnénk. Mert az, hogy a 2000 megoldást ennyi idő alatt nem lehetett kijavítani, egyszerűen nem hiszem el. (alá tudnám támasztani matematikai számításokkal, de szerintem felesleges.) Kicsit durvának tartom, hogy egy 15 perces részeredmény kiírására is 5 napot kell várni...

Kíméljetek meg az olyan válaszoktól, hogy legyünk hálásak, és örüljünk, hogy egyáltalán ilyen játékokat találtak ki nekünk! --- ennyi idő után már nemhogy hálás nem vagyok, az öröm is bőven elpárolgott, mára már csak a csalódottság maradt ...

Azt sem hiszem, hogy ezek a hozzászólások vonják el a javítástól az időt, mert csak egy őszinte, hihető választ szeretnék hallani, és máris várnék szó nélkül (ha nem is türelmesen...)

És a prémium pontokat is megvásárolom, mint ahogy több mint két éve folyamatosan...
elsősorban az eredményekre várok, és ha jár akkor a pontokra is nyilván...
 

DeletedUser8560

Vendég
Szia,

A választ többször megírtam: több mint 2500 válasz, nem bírtuk hamarabb elvégezni az ellenőrzéseket. Mindenki szabadidejében, család, munka stb mellett csinálja még ezt is, nem megy/ment gyorsabban.

Az eddigi játékokra átlagosan 100-150 válasz, megfejtés érkezett, álmunkban sem gondoltuk volna, hogy ekkora tömegű megoldást kell feldogozni.

Többször kértem türelmet bocsánatot, és komolyan is gondoltam.

Késünk, tudom, és nem tudok mit tenni. Igazatok van, amikor azt mondjátok, hogy nem így kéne, de három munkatárssal nem tudunk többet vállalni. Így is le a kalappal előttük.

Szidjatok engem, az ő munkájuk elismerésre méltó.

Én ha nem bánod, nem beszélgetek itt tovább erről, hanem megyek vissza ellenőrizni a meséket.

Szép hétvégét.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Szoltam jo elore,nem lesz jo vege ha a mesehosokkel szorakoztok
 

DeletedUser7967

Vendég
De hogy-hogy 3 munkatársaddal?

Ha jól tudom eleve többen vagytok a support-ban.Akkor hogy? 3 melózik a többi csak nézi?! :rolleyes:

Azért azt nagyjából lehet tudni,hogy mikorra lesztek készen?
Júliusra azért készen lesz? :)
 

DeletedUser8560

Vendég
De hogy-hogy 3 munkatársaddal?

Ha jól tudom eleve többen vagytok a support-ban.Akkor hogy? 3 melózik a többi csak nézi?! :rolleyes:

Azért azt nagyjából lehet tudni,hogy mikorra lesztek készen?
Júliusra azért készen lesz? :)

Betegség, házasság, szabadság, stb.
Most csinálom az utolsó 9 oldal másodellenőrzését, már nem mondom el, miben reménykedek, de maholnapban.

sajt
 

DeletedUser7967

Vendég
Ezt már az elején kellett volna közölni és akkor nem lett volna probléma. :)

Értem és köszönöm! :)
 

DeletedUser13364

Vendég
Arianna,
Nem hinném,hogy ha te is support tag lennél , akkor a napodat 2500 hozzászólás javításával töltenéd,mert más dolgod is lenne szerintem és unalmas is lenne 2500 kommentet végigolvasni és kijavítani.Emellett a supportnak mással is kell foglalkozni naponta nem csak a javítással.
 

DeletedUser

Vendég
adika...

május 24. messze elmúlt...

egyébként is a support válaszára voltam kíváncsi, és azt megkaptam
 

DeletedUser

Vendég
Én csak egy dolgot nem értek...
Azt írtad,hogy az utolsó 9 oldalt javítod és másod ellenőrzöd.
De,ha ezt megcsináltad, akkor 1 órát nem lehetne rááldozni,hogy felrakd az eredményeket és véget érjen ez a mizéria?Másnap meg lehetne osztani....
 

DeletedUser

Vendég
1 óra az hosszú teeee! A végén megint megszólnak, hogy hallgass mert ezt önként csinálják és a szabadidőben, meg a sok blablablabla!!! S jön megint az értelmet hosszászólások adaga. Én már beletörődtem, hogy nyertem 360 pp-t de azt csak karácsonyra kapom meg! :D
 

DeletedUser

Vendég
Jó-jó,de nekem csak 1 megfejtésem van kirakva...A többi még nincs kint!
 

DeletedUser12157

Vendég
1 óra az hosszú teeee! A végén megint megszólnak, hogy hallgass mert ezt önként csinálják és a szabadidőben, meg a sok blablablabla!!! S jön megint az értelmet hosszászólások adaga. Én már beletörődtem, hogy nyertem 360 pp-t de azt csak karácsonyra kapom meg! :D

Egy a lényeg, 2012.12.21. előtt kapjuk meg :D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
emlékeztek még??? épp ma egy hónapja telt le a megfejtések beadásának határideje :D:D

nézzük meg az eseményeket... (nem tudom idézetként beszúrni sajt hsz-it, már zárolva vannak)

....................

"... a megoldásokat május 22 24:00 óráig írjátok ...
Eredményhirdetés és pontok jóváírása: 2011-05-24"

....................

2011-05-26, 15:39

A meghirdetett játékba olyan mennyiségű leellenőrizendő válasz érkezett (több mint 1100), hogy négy munkatársam segítségével sem vagyunk még túl az ellenőrzéseken.
Sietünk amennyire csak tudunk, ígérem. ....

....................

2011-06-09, 21:40

"Köszönöm a türelmet, holnap elkezdem kitenni a névsort.

Összesítés

Fórumon, és supportba elküldött válaszok száma: 678
Átlagos megfejtésszám válaszonként: 3
Összes bírált megfejtés: 2034"

....................

2011-06-18, 01:45

"A választ többször megírtam: több mint 2500 válasz, nem bírtuk hamarabb elvégezni az ellenőrzéseket. Mindenki szabadidejében, család, munka stb mellett csinálja még ezt is, nem megy/ment gyorsabban...
... de három munkatárssal nem tudunk többet vállalni..."

....................

2011-06-19, 18:43

"...Most csinálom az utolsó 9 oldal másodellenőrzését, már nem mondom el, miben reménykedek, de maholnapban."

....................


no comment ....


max annyi, hogy ha harmadmagammal (?) 30 nap alatt nem tudnék 2500 (?) megoldást feldolgozni, akkor elásnám magam...
lehet sajt is ezt teszi: :)

sajtmacska
Community Manager
Utoljára aktív: 2011-06-19 20:57
 

DeletedUser

Vendég
az is érdekes hogy egyszer az irják hogy több mint 1100 megfejtés érkezett be utána 678 utoljára megmár 2500 megfejtés, akkor most mennyi?

"...Most csinálom az utolsó 9 oldal másodellenőrzését, már nem mondom el, miben reménykedek, de maholnapban."
ez már lassan holnaputánután:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent