=mhc=

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11266

Vendég
Üdv MHC!
Sacrosanct vagyok.
Sokat hallottam rólatok.Bízom benne játék közben is lesz szerencsénk egymáshoz.

Más:...kocekát nem lehetne letiltani a netről?Ritka szemtelen és idegesítő alak...
 

DeletedUser7372

Vendég
Koceka.
Addig jártatod megint a szád,míg ki nem csinálnak.
Ha meg nagyzolni meg OFFolni akarsz akkor azt ne itt csináld.
Vedd már észre kicsit magad,kérlek.
Az űber támadásaitokat pedig beszéljétek meg a játékon bellül,ne itt.

teljesen egyet ertek,

kocek, nem hogy a jatekkal torodnel mert en egy nappal kesobb keztem mint te de megis elotted vagyok joval.

Es ne itt offolj nekem, ez nem azert lett letrehozva, nem erted? Valamelyik moderator torolhetne a nem ide szolo/illo beszelgeteseket.

Koszi
 

DeletedUser7372

Vendég
akkor te mit csinálsz norbi??:D:D
és ha több pontod van mivan világ úra vagy??:p:D

nem, de nem veszed magad eszre? itt vered mindenkinek a nyalad, es mindenkit csak idegesitel, es minden topicot teleoffolsz. Nem unod meg? menj a fr*ncb* es jatsz, vagy ha nem akkor menj a chat.hu-ra....
 

DeletedUser

Vendég
CNN írtás lesz mindjárt nálam!:p
5CNN volt a 8X(-as mezőmbe evil nagyon hívogatta oda az embereket lehet megijedt tőlem!:)
most már csak 4CNN tag van a 8x8-as mezőmbe mert 1 barbi lett!:p

Atyaég. Elsőkörbe ki lettél volna verve. Azért újráztam Te LOW, mert mint irtad, 8x8-ba 4 klántársam volt, ergó egymás nyakára jártunk farmolni. Nem azér, mer te épp ott ugráltál az akkor 200 pontos faluddal.... ;)
 

DeletedUser11352

Vendég
A nagyszájú koceka máris ujra kezdte.De sajnos most sincs jobb helyen.:D
 

DeletedUser

Vendég
:eek:látom ti se vagytok komplettek...igazat adok jo par jatekosnak...nagyon elfajult ez a topic...:eek:

űdv:loter1:cool:
 

DeletedUser11352

Vendég
Nem részletezném.Kicsit begyűrűzött a magán életem, aztán nem tudtam vezetni tisztességgel a klánt.Pedig jó volt a kezdés,LET-ben 10.-ek voltunk.Játszani még tudtam volna, de egy olyan hihetetlenül segítőkész klánban találtam magam, hogy elcsíptek.Aztán valami kis fattyú felnyomott supportnál, és bannoltak.Kicsit mozgalmas volt nekem eddig ez a világ.De előre nem haladtam.Egy helyben toporgok.Mindegy, most már nincs más, csak előre.És üdv az MHC-nek, gondolom nemcsak a promóciótok jó, hanem a játékosaitok is.:)Jó játékot, remélem összefutunk a játékban is, ha így, ha úgy.;)
 

DeletedUser

Vendég
nem kesztem újra!:D
ott van koceka28 a régi helyén!:D:p
én sacro vok hogy nyomjak egy újrakezdést!:D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11022

Vendég
Udv mindenkinek!
Kulon udvozlom Ambrosiust!:)


This Is Barbarzabalok!:D
 

DeletedUser

Vendég
Jaja!Mert majdnem mindegyik barbart foglal,meg egesz nap gep elott van!:)

én is egész nap gép elött vagyok:))de inkabb foglalok szép falukat mint bonuszt/barbit ha meg 15*15-ben valaki azt foglal akk alacsony falnal visszabontom 26 pontosra...
 

DeletedUser

Vendég
Az =MHC= Kláncsalád jelen állás szerint csak és egyedül a világ 9-es serveren van jelen és hirdeti az igét:)!!!

van egy mhc nevű klán v7 en vagy v8 on..mert egyik "rajongónk" nem birta ki...:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Az =MHC= Kláncsalád jelen állás szerint csak és egyedül a világ 9-es serveren van jelen és hirdeti az igét:)!!!

van egy mhc nevű klán v7 en vagy v8 on..mert egyik "rajongónk" nem birta ki...:)



csak es egyedul a TI hibatok...:rolleyes::rolleyes:

 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent