=mhc=

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7372

Vendég
Ok nem hamisitottak :D....de szerintem ok is jobban koncentralnak a V8-ra. De attol meg ha sok a szabadido, sok sikert erhetnek el V9-en is.

A ToLS mar fel is bomlott, pedig azt mondtak hogy az nem hamisitott (vagyis nevet valtott:D)
 

DeletedUser10079

Vendég
Sőt egy láma már az INSO-t is megalapította.:D
Norbi,vagyis mostmár szólíthatlak úgy,hogy klántárs:),milyen néven futsz V9-en?
 

DeletedUser7372

Vendég
hoppa az INSO vezere nallunk van :p:D.... amugy megirom PM-ben, es te milyen neven vagy?
 

DeletedUser

Vendég
Nincs már spanolás mint a D.C idején(a V7-en)??:)

veron hajlik feléjük én meg nem:p
Ja és evil azzal vádolt engem hogy direkt utánuk mentünk nah persze amikor kiírták a főoldalra mikor indul akkor megmondtam a tövvieknek hogy mikorr reggeljünk és véletlen egybesett a reggelésünk!:D
 

DeletedUser

Vendég
veron hajlik feléjük én meg nem:p
Ja és evil azzal vádolt engem hogy direkt utánuk mentünk nah persze amikor kiírták a főoldalra mikor indul akkor megmondtam a tövvieknek hogy mikorr reggeljünk és véletlen egybesett a reggelésünk!:D

Szinte várható volt:)
 

DeletedUser7372

Vendég
mi soha van lesz 90-en a klánba nem azért mert nem tudunk annyi tagot összeszedni hanem azért mert nem kellünk sokan egy jó klánba!:):p

nehogy ma te oktas ki, ha jol tudom meg en mondtam ezt veronnak is :p....de ennek fele majd ugy is le fog morzsolodni. Amugy meg ha mind aktiv eros tag, akkor jo ha van sok tag.
 

DeletedUser

Vendég
néha a kevés több!;)
hidd el v7-en kitapasztaltuk hogy nem jó sok taggal játszani mert egy idő után hátráltatják egymást!;)
 

DeletedUser

Vendég
Sok kicsi sokra megy elv, mi sem vagyunk többen mint 30-an, jobb is:)
 

DeletedUser10079

Vendég
Érdekes látás mód.
Az elején nem mintha a toborzáson lenne a hangsúly?De!
Lehet sok tag van.De ne felejtsük el azt sem,hogy a tagok nagy része,nem most kezdte.....
 

DeletedUser10079

Vendég
Részvétem az agysejtjeidnek, amik elhaltak. Nem bomlott fel, csak nevet változtattunk; gyenge felfogású gyermek

Én is kinyílvánítom részvétem az agysejtekért,csak épp a tieidért.

Amikor szóba jött egyik fórumon,hogy ez biztosan nem az igazi ToLS,te válltig állítottad,hogy de igenis,EZ AZ.
Akkor most mi is van?
 

DeletedUser11646

Vendég
Pici gyermek, az van, hogy megváltoztattuk a nevét. Ugyanis azt csinálunk a saját klánunkkal amit akarunk, semmi közötök hozzá. És ide nem ezt kell írni.
 

DeletedUser11571

Vendég
Én is kinyílvánítom részvétem az agysejtekért,csak épp a tieidért.

Amikor szóba jött egyik fórumon,hogy ez biztosan nem az igazi ToLS,te válltig állítottad,hogy de igenis,EZ AZ.
Akkor most mi is van?

Én meg a tiédért, de invalid
 

DeletedUser10945

Vendég
Te meg ki a fasz vagy, mindenkit kritizálsz, szarjad össze magad, te rohadt köcsög

Na ezzel kb. egyetértek múltkor én is ezt mondtam mert tényleg csak járja a témákat és mindent kritizál.(kaptam is érte 3 nap bannt)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent