=mhc=

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Na ezzel kb. egyetértek múltkor én is ezt mondtam mert tényleg csak járja a témákat és mindent kritizál.(kaptam is érte 3 nap bannt)

Zavar?
De komolyan engemet sem izgat hogy te mit okoskodsz folyton össze(nem is reagálok rá), a fél napomat nem itt töltöm hogy a te hülyeségeidet olvassam.
 

DeletedUser10945

Vendég
Zavar?
De komolyan engemet sem izgat hogy te mit okoskodsz folyton össze(nem is reagálok rá), a fél napomat nem itt töltöm hogy a te hülyeségeidet olvassam.

Nem is kell reagálnod rá mert nincs mire ugyanis nem írok hülyeségeket csak a megfelelö helyre!
És képzeld el zavar hogy folyton mindenkit csak osztasz ezért nem sok értelme van fórumra járni!:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Az eszet osztod itt mindenkinek!:)

3 napig fent se voltam van jobb dolgom is hogy itt hetyegjek.

Más nem szólt érte, az hogy kritizálok valakit az az én dolgom és nem a tied.

Az hogy neked kis milliónyi időd van hogy ide fent légy az meg már nem az én dolgom, gondolom 15 falut nem nagy teljesítmény végig nézni.


Ja és még valami, az észosztást nem primitív neander-völgyi módján teszem hogy minden féle salakszót pötyögök be a billentyűzetbe, mert az már nem az én stílusom, az nem engem minősít hogy nem tudtok velem normálisan beszélni, csak minden második szavatok a f*sz, na ezért nem sülyedek le sose a szintetekre, a sodromból meg sose lehet kihozni, türelmesebb vagyok akárkinél;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11689

Vendég
CNN írtás lesz mindjárt nálam!:p
5CNN volt a 8X(-as mezőmbe evil nagyon hívogatta oda az embereket lehet megijedt tőlem!:)
most már csak 4CNN tag van a 8x8-as mezőmbe mert 1 barbi lett!:p

Ember, remélem, hogy ezt el lehet kerülni, de te nem tudsz elülni a popódon...
Neked semmi közöd a társunk újrakezdéséhez, úgy hozta a sors, hogy túl sokan kerültünk egymás mellé és nem volt elég farm, így ő gondolom mérlegelt és újraregelt, de még most is köztünk van csak kicsit alattunk, ezzel a pár nappal semmit sem vesztett.

Nem értem miért vered már megint olyan dolgokra magadat, amihez semmi közöd?!
Nincs legyőzötted támadóként, akkor nem evidens, hogy neked közöd sincs az ő eltűnéséhez?!

Nagyon girnyó dolog volt amit tettél, azért még kapni fogsz a játékban, Veron helyében meg dobtalak volna a klánból, de ez az ő dolga...
 

DeletedUser11689

Vendég
veron hajlik feléjük én meg nem:p
Ja és evil azzal vádolt engem hogy direkt utánuk mentünk nah persze amikor kiírták a főoldalra mikor indul akkor megmondtam a tövvieknek hogy mikorr reggeljünk és véletlen egybesett a reggelésünk!:D

Igen, mert kicsiny szellemi képességedből kinézem, hogy pont direkt utánunk jöttél, de vesztedre...
 

DeletedUser11689

Vendég
Bocsánat az =MHC= klántól, nem célom offolni, csak ezen kicsit felkaptam a vizet.

Még egyszer elnézést.

OFF
 

DeletedUser11689

Vendég
én vok a vezér szóval nem tud kidobni:p
és veron megbízik bennem valyon v7-en miért segítettem neked??:D
ja meg tegnap előtt lehetett elöször támadni nem tom mire vagy oda mert van 200 bárdosod meg 80kpacid:D

Te vagy a vezér?!

Hmmm, egészségedre...
Hát 7en te nem sokat segítettél nekem, nem emlékszem semmi ilyesmire, de a 9-es adataid kicsit elavultak már. :)
Nyugodj meg hozzád is elérek, gyűjtsd a védőidet.
 

DeletedUser11689

Vendég
Én nem jelentettem, veled ellentétben nem szokásom, de nem gondolod, hogy ezt nem kellett volna elárulni???
 

DeletedUser11689

Vendég
Vazze?!
Mit szerencsétlenkedsz?
Úgyvolt, hogy kiirtasz minket innen... :)
 

DeletedUser11689

Vendég
Hát gyere, üres falut fogsz találni...
Koceka próbálkozhatsz de a végén úgyis a levesbe kerülsz. :)
 

DeletedUser11689

Vendég
Kár, hogy neked az értelem nem adatott meg, de hát pont azért van egy kicsiny esélyed mert várnom kell a katonáimra.
És gratulálok, úgy néz ki kaszírozol 200 vasat, ez a te napot. ;)
De lesz holnap is.
 

DeletedUser10079

Vendég
Koceka.
Addig jártatod megint a szád,míg ki nem csinálnak.
Ha meg nagyzolni meg OFFolni akarsz akkor azt ne itt csináld.
Vedd már észre kicsit magad,kérlek.
Az űber támadásaitokat pedig beszéljétek meg a játékon bellül,ne itt.
 

DeletedUser11689

Vendég
Mégegyszer bocsánat, elragadtattam magamat, kérem a moderátort, hogy törölje az összes hszemet. Koceka majd a játékban eldől ki a jobb spíler. :)
 

DeletedUser11689

Vendég
Na jó, tényleg utolsó OFF-om.

Koceka, mi klánként működünk, te próbálsz jó stratégát játszani, de ezzel a sereggel nem fog menni, mert reggeli falat leszel, ha 2x ennyi lenne akkor is csak 1 kör lennél... Nem vagy annyira jó stratéga, de én is hibázhatok, ellenben nekem vannak klántársaim, akik mint látod segítenek... :)

Na itt tényleg OFF!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent