Klánharc részletes ismertető és a részletek megbeszélése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12108

Vendég
Énsem..
Azért mondtam,hogy napi 1-et tudok játszani hétvégén este... 16,17-
 

DeletedUser8029

Vendég
Mi valószinüleg mindkét lehetőséget meg tudjuk oldani , azzal a kitélellel , hogy szombat 17:00 után kezdődik az első meccs , és megmaradunk annál , hogy napi egy összecsapás lessz....minden klánnak....
 

DeletedUser12108

Vendég
Szerintem ez a legjobb.
SDS-WAZZE
BFK-KLAN
SWE-POA
Ez lenne szombaton 17-20-ig.
És itt 3 győz és az a 3 játszik vasárnap. És így nem kéne annyit gép előtt lenni..
 

DeletedUser

Vendég
Megjegyezném hogy a mostani szombat hivatalosan munkanap...
Viszont egy dolgot kérnék hogy a délelött-öt mint játékidőt azt ha lehet ne vegyük nagyon számításba.
Délután este mindenki jobban ráér.
Ha hétköznapi kör is lesz akkor szintén ne 16-17 órakor kezdődjön mert sokan akkor mennek éppen haza a munkahelyről és telefonról cinkes speed szerveren játszani.

Az A verzió (minden klán minden klán ellen) számunkra tökéletes, annál több játék és izgalom.

A névsorról még egy pár szót:
Lehetőleg legyen megengedve hogy az adott klán ne 8 előre lebetonozott névvel nevezzen hanem mondjuk 10-12 fővel akik közül 8-at enged be a rendszer.
Bárkinek bármikor közbejöhet akármi a való életben.
Legyen az egy váratlan munka egy betegség, egy torlódás az autópályán vagy akármi más.
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok,

nincs rá technikai megoldás, hogy több speed kör fusson párhuzamosan. Tehát 17-20 között csak egy meccs mehet. szerintem kóstoljátok meg milyen a B verzióval mert az a hétvégén, hétfő esti döntővel kifut, és ha tetszik, akkor szervezünk még ilyet. de tőlem menjen a körmeccs, csak akkor az két hétig fog futni. nekem az is jó, azt is megcsinálom.
 

DeletedUser12108

Vendég
igen igen.. legyen b..
És szombat és vasárnap este.. 18-21 ig legyen a speed.. mindkét nap
 

DeletedUser

Vendég
Sajti van egy rossz hírem.
Tudom hogy már eleged van ebből de pár játékos nem tud jönni tőlünk :S:S
 

DeletedUser

Vendég
Annak a 2-3 játékosnak más időpont jó lenne de ez a hétvége nem lesz jó nekik:S
 

DeletedUser8560

Vendég
:D:D:D

komolyan a sírba tesztek :D

döntök helyettetek: B verzió, lemegy most a hétvégén az első kör:

1. wazze//sds: szombat, 18:00-21:00
2. poa//swe: vasárnap 13:00-16:00
3. bkf//klan vasárnap 17:00-20:00

A nyertesekkel még van három meccs. Azt lehet jövő héten péntektől vasárnapig.

Vélemény?
 

DeletedUser6473

Vendég
Szia Sajtmacska!


Én már a sírban vagyok.. :D Közösen úgy döntöttünk a többiekkel, hogy részünkről itt be is fejeződött a dolog. Több energia elment már erre az időpontmeghatározásra mint ami magára a speed-re kellene. Mi szeretnénk ennek véget vetni így kiszállunk a dologból.

Köszönjük az eddigi munkádat. Sajnos amíg mindenki a saját időpontjához ragaszkodik és erősködik akkor itt sosem lesz harc :)

Azt látom affelé hajlik a dolog aki "hangosabban kiabál".. azaz ha tízszer leírom nekünk hogy jó akkor az lesz.. ha más teszi ezt akkor az lesz :) ez így nem jó.. de már elfáradtunk... Úgy gondlom tettem egy javaslatot ami mindenki számára egyben kedvező és kedvezőtlen is... ami eredményezi összhatásában a kiegyenlítődést. Ráadásul mi plsuzban még az 5 emberes kiállást is vállaltuk volna a 8 helyett. Nem kívánunk tovább ezzel foglalkozni, úgyhogy ki is húzhatsz minket innen. Még 1x köszi a munkádat, bízom benne a többiek meg tudnak egyezni és lesz értelme a dolognak.
BFK-től is elnézést kérünk, de remélem belátják ők is ez így nem működőképes... csak akkor lesz az, ha a tárgyaló partnerek kompromisszumképesebbek a jelenleginél.

köszönettel,

cactus
 

DeletedUser

Vendég
1. wazze//sds: szombat, 18:00-21:00

A csapat egy részének jó...
Ha a névsor változhat még akkor össze tudunk hozni egy 8 fős csapatot.
 

DeletedUser12108

Vendég
Nekem húzós lesz mert meccsem lesz 17:40 ig :DD
De sietek ..
 

DeletedUser8560

Vendég
Na kérem ismét itt

WAZZE//SDS: Szombat 18:30-21:30
SWE//KLAN: Vasárnap 13:00-16:00


Ez biztos. A klánok képviselőinek ma 22:00-ig megküldöm a jelszavakat.
8 fős csapatok, mind a saját klánjuk tagja.

Ha a másik két klán meggondolja magát illetve a képviselő megjönne:

BFK//POA: Vasárnap 17:00-20:00

Ha nem jelentkeznek Szombat reggelig, akkor a döntő:

Vasárnap 17:00-20:00
 

DeletedUser8560

Vendég
összefoglaló és játékszabályok


1. A klánharcokat a speed szerveren vívják meg a csapatok.
2. Nincs pf szükséglet a belépéshez.
3. A belépéshez jelszó szükséges, amit a csapatok vezetői kapnak meg még péntek este.
4. KEZDŐNÉVSOR leadása: Fórumra kitenni szombat 16:00ig.
5. Ha más is belép, mert valaki kiadta a jelszót, akkor a kört érvénytelenítem, és nem lesz győztes. Függetlenül attól, hogy melyik oldalon kezd el játszani.
6. 3 órás körök
7. 15 perc védelem
8. A védelem lejáratakor kapjátok meg a kordikat (3 falu, körlevélben, mindenki megkapja), amit el kell foglalni az ellen elől és meg kell tartani a játék végéig.
9. Az erődökben lesznek védők, nem üres barbár-korodinátákat kaptok!
10. Győzelem feltétele: Az győz, akinek legalább 2 falu van a birtokában a megadott időpontban.
11. Döntetlen: ha a játék végén nincs egy klán birtokában minimum 2 falu, akkor döntetlent hirdetek, jutalom nélkül.
12. A nyertes klánok tagjai 60 pontot kapnak, és kitesszük őket a dicsőségfalra, tagok névsorával együtt.
13. Játékbeállítások: N3, Lovag van, íjász van, klánok záródnak, klánlimit 8, hűség csökken 40-45%, fakelimit nincs, tanyaszabály nincs, templom nincs, egyszerű fejlesztés, kém mindent lát, helyettesítés nincs, azonos gépről egyszer belépőket véglegesen kizárjuk.

WAZZE//SDS: Szombat 18:30-21:30
SWE//KLAN: Vasárnap 13:00-16:00


Ez biztos. A klánok képviselőinek ma 22:00-ig megküldöm a jelszavakat.
8 fős csapatok, mind a saját klánjuk tagja.

DÖNTŐ:

Vasárnap 17:00-20:00
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Wazze résztvevők:

Arpi14
Grasshopper
gyuszkoka
titina1
Bastionata
.süni
LACA1000
Pitt.
Busmanus
Goti2
pisti-zeg
Elenium
Cash.
 

DeletedUser8560

Vendég
SDS résztvevők:

Majd valaki
Adam9510
Regele Thomas
Daarazs
BaKa
Dodge V
IsooH
janos9999
 

DeletedUser8560

Vendég
Klan résztvevők:



doddy77
lowo
cipri1
Robi 1995
bara22
kandurka15
-Bavaria-
=Mulan.=
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent