Klánharc részletes ismertető és a részletek megbeszélése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser12108

Vendég
Mi is vállaljuk a körmérkőzést vasárnap este vagy szombat este 17-20 időpontban mert szombaton valaki dolgozik!
Üdv IsooH!
 

DeletedUser6473

Vendég
Isooh nektek nem jó az ha később kezdünk? 9-kor?

Sokan nézik az egyik csatornán a bent lakókat (hogy ne legyen reklám), és annak nyolckor van vége. Meg aki dolgozik és hazamegy stb.. az iőd, kajál stb... 9-kor már mindneki elcsendesedett, nem kell tanulni, gyereket nevelni, dolgozni.. lehet figyelni ezerrel. Hm?
 

DeletedUser6473

Vendég
Akkor módosítunk a dolgokon...

1. támogatjuk a körmérkőzést ha mindenkinek jó az esti időpont.

2. Elfogadjuk a kihívást azzal a csapattal akinek jó az este 9-es időpont.

3. Tárgytalannak tekintjük a dolgot és sajnáljuk ha senkinek nem jó.
 

DeletedUser6473

Vendég
Szerintem nem lesz közös időpont :)

Support-nak kell meghatározni egy időpontot...kizárólag egyet... akinek jó az benevez, amit küzzétezsnek.. 1 hétig lehet jelentkezni.. másik héten összecsapás... más megoldást nem látok :)
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Nálunk több tag jelezte hogy jobb lenne napi 1-1 fordulót rendezni és inkább tartson több napig a körmékőzés.
Napi 3 órát mindenki be tud tervezni könnyebben még munkanapra is, de napi 6-12 órát már nehezebben.
Természetesen a csapat összetétele is ennek függvénye.
Egyik tagunk nem tud hétvégén játszani mert dolgozik.
Ő játszott volna 15.én de hétvégén nem fog tudni.
Mindenki dolgozik és más más időbeosztásban.
Emiatt kellene tudni előre az időpontokat és az alapján tudjuk csak a névsort is megadni.
 

DeletedUser

Vendég
A hozzáférést megadtam.

keszipv-nek is van joga. Nem tudom miért nem tud belépni.

Üdv mindenkinek!

Ezek szerint most be tudtam lépni :)
Valszeg tegnap azért nem mert nem voltam regizve a fórumon, miután ezt pótoltam akkor meg már nem volt érvényes a jogosultságom.

keszipv
 

DeletedUser13799

Vendég
Üdv!

Nálunk több tag jelezte hogy jobb lenne napi 1-1 fordulót rendezni és inkább tartson több napig a körmékőzés.
Napi 3 órát mindenki be tud tervezni könnyebben még munkanapra is, de napi 6-12 órát már nehezebben.
Természetesen a csapat összetétele is ennek függvénye.
Egyik tagunk nem tud hétvégén játszani mert dolgozik.
Ő játszott volna 15.én de hétvégén nem fog tudni.
Mindenki dolgozik és más más időbeosztásban.
Emiatt kellene tudni előre az időpontokat és az alapján tudjuk csak a névsort is megadni.

Eddig ez a legjobb vélemény amivel egyet is értek!
Nállunk is sokan jelentkeztek utólag, hogy hétvégén mégis csak jönnének és voltak páran akik meg azt mondták, hogy dolgoznak...
 

DeletedUser12108

Vendég
Napi..
Hát.
Nálunk nem jó valakinek az sem.
Mivel edzésre járok.. Este 6kor jövök haza..
És ezért jó csak a hétvége.:)
Mi mindig ezt mondjuk:)
SZ/V 17-20 :)
 

DeletedUser8029

Vendég
Szép estét , itt vagyok már végre a V1-ről a BFK képviseletében....apróbb gondjaim adódtak , ezért nem tudtam előbb jönni
 

DeletedUser8029

Vendég
Nos , előreláthatólag:

Nekünk mindegy kivel kell mérkőzni ...
Összecsapási időpont ami jo nekünk: szombat 17:00 vagy az utáni kezdés , illetve vasárnap 08:00 - 12:00 közötti kezdés
Vállaljuk a körökre osztott összecsapási sorozatot is , de abban az esetben csak napi 1 meccset tudunk vállalni , nálunk is mindenki dolgozó ember...
 

DeletedUser8560

Vendég
Jó napot kívánok :)

Nos.... Döntsetek melyik megoldás a jobb, és ahhoz megcsinálom az időbeosztást és már meg is vagyunk! Péntek délután 1800ig döntsétek el kérlek, hogy legyen idő betenni már a hétvégére is a csatákat..

A)
A körmérkőzés azt jelenti, hogy mindenki mindenkivel csatázik. Ez összesen 15 csata. Alul leírom a párosításokat, hogy lássátok. Klánonként 5 mérkőzés, erre nem elég a mostani hétvége.

B)
Ha ezt egyszerűsítjük, akkor csinálhatunk egy olyat, hogy: 6an vagytok, ez 3 mérkőzés. A 3 nyertes áll ki egymás ellen, körben. Ez már csak 6 csata, belefér a hétvégébe, ha a szombat estét is felhasználjuk. Ennek a lehetséges mérkőzéseit is berakom alulra :)

A), körmérkőzések felsorolva, nem időbeni beosztás
  1. wazze//sds
  2. wazze//poa
  3. wazze//swe
  4. wazze//bfk
  5. wazze//klan
  6. sds//poa
  7. sds//swe
  8. sds//bfk
  9. sds//klan
  10. poa//swe
  11. poa//bfk
  12. poa//klan
  13. swe//bfk
  14. swe//klan
  15. bfk//klan


B), csapatmérkőzések felsorolva, nem időbeni beosztás

  1. wazze//sds
  2. poa//swe
  3. bkf//klan

Ennek a három csatának a győztesei fognak egymás ellen játszani, az még három kör. A döntőben legtöbbet nyerő lesz az első... Ha döntetlen van, tehát két nyertes csata, akkor közöttük még egy utolsó nagy párharc és vége.

Vélemények?
 

DeletedUser6473

Vendég
Az időbeosztás véletlenszerű sorsolással történik vagy hogyan?

Ettől függ melyiket választjuk szerintem. Mert ha látnánk pl most a kiírt párosítások mellett egy időpontot akkor tudnánk hogy melyik a jó... a körmeccs vagy a győztes a győztesekkel meccs...

Az egyéni véleményem meg az, hogy kicsit elfáradtam :D Gondolom mint mindenki... Ott tratok már kb, hogy mindegy mikor van csak kezdjük már el :D Aztán max 2-en veszün krészt a 8-ból, mert a többiek nem érnek rá...
 

DeletedUser6473

Vendég
Szerintem a másik része az a dolognak, hogy száz résztvevő száz időpont kell, mert senkinek nem jó a másiké :D

Én amellett vagyok hogy legyen körmeccs. Napi 1 db összecsapás klánonként 3 órás intervallumban. Az időpontot support határozza meg. Legyen benne reggli, délutáni, esti és akár éjszakai, meg egy hétvégi... így mindnekinek lesz jó is meg rossz is. Ezeke alapján összesítjük a pontokat és aki a legtöbbet éri el LE-ben az nyer, vagy ha az egyik klán teljesen befoglalja a másikat akkor értelemszerűen K.O. :D

Mit gondoltok? Support mit gondol?
 

DeletedUser6473

Vendég
Pl:
- szerda de.10 óra: wazze//sds ; poa//swe ; bfk//klan
- csütörtök délután 5 óra: wazze//poa ;sds//bfk ; klan//swe
- péntek este 9 óra: wazze//swe ;poa//bfk ;sds//klan
- szombat délután 2 óra: wazze//bfk ; poa//klan ; sds//swe
- vasárnap este 11 óra: wazze//klan ; sds//poa; swe//bfk


Na erre gondoltam.... persze az időpontok csak hasra ütve, de így mindnekinek jó is meg nem is.... máshogy nem lehet szerintem... mert a végén nevezés sem lesz :D
 

DeletedUser

Vendég
Nekünk oly mind1.
Az az igazság sajti hogy Szombaton este legyen mert valaki délben iskolába van.
16:00-tól nekünk tökéletes!!!

De nem akarok 6 hétvégét klánháború előtt tölteni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent