Klánharc részletes ismertető és a részletek megbeszélése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
A Klánharc körök ismertetője a jelentkezett klánok vezetői számára.

1. A klánharcokat a speed szerveren vívják meg a csapatok.
2. Nincs pf szükséglet a belépéshez.
3. A belépéshez jelszó szükséges, amit a megadott játékosok számára ticketben küldök meg.
4. Ezért fokozottan figyeljetek arra, hogy a leadott névsort NEM lehet módosítani.
5. Ha más is belép, mert valaki kiadta a jelszót, akkor a kört érvénytelenítem, és nem lesz győztes. Függetlenül attól, hogy melyik oldalon kezd el játszani.
6. 3 órás körök
7. 15 perc védelem
8. A védelem lejáratakor kapjátok meg a kordikat (3 falu, körlevélben, mindenki megkapja), amit el kell foglalni az ellen elől és meg kell tartani a játék végéig.
9. Az erődökben lesznek védők, nem üres barbár-korodinátákat kaptok!
10. Győzelem feltétele: Az győz, akinek legalább 2 falu van a birtokában a megadott időpontban.
11. Döntetlen: ha a játék végén nincs egy klán birtokában minimum 2 falu, akkor döntetlent hirdetek, jutalom nélkül.
12. A nyertes klánok tagjai 60 pontot kapnak, és kitesszük őket a dicsőségfalra, tagok névsorával együtt.
13. Játékbeállítások: N3, Lovag van, íjász van, klánok záródnak, klánlimit 8, hűség csökken 40-45%, fakelimit nincs, tanyaszabály nincs, templom nincs, egyszerű fejlesztés, kém mindent lát, helyettesítés nincs, azonos gépről egyszer belépőket véglegesen kizárjuk.


Az eddig nevezett klánok és képviselőik:

Wazze, V4, Képviselő: Grasshopper
SDS, V6, képviselő: IsooH
SWE, V6, képviselő: csaszi14
POA, V7, képviselő: keszipv
Klan, V6, képviselő: doddy77
BFK, V1, képviselő: sipi198112

A klánok képviselői itt meg tudják beszélni egymással a részleteket.
Amennyiben új jelentkezők lesznek, akkor őket is berakom ide, csak a képviselőt.
Március 17-én megnézem mire jutottatok, és attól függően állítom be a hétvégi speed köröket.

Javaslat: csináljuk meg úgy mint a BL-t.csoportmérkőzések, egy továbbjutó, akkor megvagyunk hamar, és az izgalom is garantált.

Tehát még egyszer:

IDE CSAK ŐK ÍRHATNAK:

Grasshopper
IsooH
csaszi14
keszipv
doddy77
sipi198112


Mindenki más csak olvasni tudja a topicot, így elkerüljük az offokat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
17:45-kor a WAZZE klán ellen akarunk játszani.
és a körbe játszam is jó hogy mindenkivel játszunk.
 

DeletedUser

Vendég
Üdv!

Részünkről vállaljuk a körmérkőzést, ideális elosztás lenne két-két kör szombaton és vasárnap.
 

DeletedUser

Vendég
Igen már látom.
de mi is benne vagyunk vállaljuk a körmérkőzést.
 

DeletedUser12108

Vendég
Hello!
POA, V7, képviselő: keszipv
Már írtam Sajt-nak velük szeretnénk csatázni!
Ma 17:45-20:45
 

DeletedUser

Vendég
Én is írtam sajtnak valamit hogy lesz 1 játékos csere mert családi viszály van náluk :(
 

DeletedUser12108

Vendég
Ezt szeretnénk!
Mivel a POA nem reagál.
Mennénk a SWE ellen..Ma 17:45-20:45... És hétvégén lehet egy körmérkőzés!
 

DeletedUser

Vendég
Rengeteg hiányosság van még.

csaszi14 nek például még nincs is fórumregje.

Mint azt Sajtmacskával együtt elmondtuk március 17-ig van lehetőség "visszavonhatatlanul" eldönteni , hogy ki-kivel és mikor csatázik.

Nem tudjuk hamarabb összehozni.
 

DeletedUser12108

Vendég
Keressétek fel majd a POA-t és ha hétvégén lenne ez mivel szombaton suli..
Vasárnap.. 17-20..ig lenne jo.
 

DeletedUser12108

Vendég
Most írta az egyik POA-s Cactusland hogy keszipv nem tud belépni és kaktusznak adjatok jogot hogy ide írhasson..
És leírná amit szeretnének..
 

DeletedUser12108

Vendég
Cactus:
Sziasztok!

Cactusland vagyok és kérem a support-ot keszipv helyett adja meg nekem a hozzászólási jogot. Ő nem tud belépni nekem meg még nincs lehetőségem. Ha itt leszek elmondom az álláspontunkat.

Köszi! Cactus
 

DeletedUser

Vendég
A hozzáférést megadtam.

keszipv-nek is van joga. Nem tudom miért nem tud belépni.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser13799

Vendég
...

Sziasztok!
Mi benne vagyunk a körmérkőzésekben, de csak akkor ha vasárnap van mivel a szombati nap munka nap és iskolai tanítási nap is!
Ezt kérem mindenki vege figyelembe!
 

DeletedUser8560

Vendég
Szombatra akkor nem szervezek meccset, vagy csak estére egyet.


sajt.
 

DeletedUser6473

Vendég
Sziasztok!

Köszönöm a hozzáférést, így egyszerűbb lesz. Először is sajnáljuk, hogy a két általunk kihívott klán egyike sem vállalta a megméredtetést. BFK - V1 és Teuton - V7.

A jelenleg megnevezett klánok mindegyikével szívesen harcolunk és megmérkőzünk. Mi a körmérkőzést részesítenénk előnyben. Időpontilag a 21:00 kezdőidőpontot választanánk és mindenképpen hétvégén.

Mivel dolgozó emberek vagyunk és mások közt vannak sikolások is, ezért a hétköznapi időpont szinte kizárt. Mi itt vagyunk mindennap több mint 12-14 órát, de mivel a speed szerver folyamatos figyelést és fokozott aktivitást igényel, ezért csak egy nyugodt időpont lenne megfelelő. Ezért válkasztottuk az este 9-et és hétvégét.

Mi a V7-en 5-en vagyunk egy klánban, ezért 5 nevet adtunk le. A többiek gondolom nyolcat. Vállaltuk a BFk és teuton ellen azt is hogy csak 5-en megyünk nyolc ellen, de ha ez nem sikerlt és körmérkőzés lesz akkor annyi kérdésünk lenne, hogy ha csinálunk egy PoA-t másik szerverre ahová hívunk még 3 főt akkor így is működik a dolog? Ha nem akkor megyünk 5-en.

Egyéb ötleteink és javaslataink is lennének a klánok közötti harcokkal kapcsolatosan amit ha lesz rá lehetőség majd el is mondunk. Nyilván ehhez az kell hogy működőképes legyen az első kör :)

Szóval itt vagyunk, vállaljuk és várjuk a döntést.
 

DeletedUser6473

Vendég
Pár kérdés addig is a témával kapcsolatosan, amíg megszületik az időpont:

- A következő kihívásnál lehetne-e egy online információs szoba vagy topic, ahol folyamatosan láthatóak az aktív jelentkezések? Gondolok itt arra, hogy lehetne látni ki kit kér fel játékra, vagy éppen ki az aki csak jelentkezik hogy részt venne és ezáltal ki lehetne hívni. Ha lenne ilyen szoba akkor nem az utolsó pillanatban derülne ki hogy senkinek nincs párja mert nem vállalták el.

- van-e arra lehetőség, hogy a résztvevők, kihívottak díjazás mellett büntetve is lennének? Azaz ha kihívunk valakit és nem vállalja akkor pl, a következő nemesét 2x annyiért veretheti le... vagy akármi.. van millió ötletem :) Vagy aki elvállalja de utánna mégse vesz részt.. azt is büntetni valahogyan... Jelenleg így hogy nincs semmi visszatartó erő, az az eredmény ami most is... Felkértek? kit érdekel, nem megyek... és így sajnos elveszíti az értelmét a dolog... mert nem azzal harcolsz akivel szeretnél... az ötlet maga jó, csak akkor nem kihívásról beszélünk hanem végülis sima speed körökről.
Lehetne egy jelzsé például klánranglistán, hogy hányszor utasítottak vissza felkérést stb... bármi...

- a csoportmérkőzések esetén hogy mennének a körök? egy héten 1 kör vagy naponta 1 kör?

Egyenlőre ennyi.. kérdéseim száma végtelen :) Ezt is csak azért hogy pörögjön a téma, mert jó dolognak tartom ezt a kezdeményezést.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent