Ki lehet a Nyerő Klán?

DeletedUser16253

Vendég
Persze tudom én is, hogy ott vannak v15 en de csak mondtam h ök is maga mögött tudtak egy világot és akár ide is regelhetnének vannak olyan klánok vagy játékosok akik megbirnak 2 világot is :)
 

DeletedUser12732

Vendég
haha amúgy rajtunk kívül a SOD-ra vagy a Cotr-ra tippelek
 

DeletedUser16098

Vendég
haha amúgy rajtunk kívül a SOD-ra vagy a Cotr-ra tippelek

MHC ? ODA ? THoR ? Ezeket kellene inkább mondanod ,nem a tömegklánokat ,és a másolatokat :) A |Cotr klánokból már most annyi van ,hogy nem hiszem ,hogy közük lenne a v10-es vagy v1-es cotr-hoz :)
 

DeletedUser

Vendég
A legesélyesebb egy új klán, amit új név alatt egy okos régi spíler - vezér összerittyent aktív, tapasztalt játékosokból régebbi hovatartozásuktól függetlenül.. és már az elejétől tolja a fejükbe a rizsát arról, hogy a személyi érdekkel ki lehet itt törölni, az pofázzon, aki pakol az asztalra... a csapatjáték a lényeg.. nem egyén nyer, hanem klán.. és ezen az elven vezeti győzelemre őket... A régi nagy klánok mindig elkopnak, kiesnek jók, aktív tagok, a név nem garancia..

"Tudod neked nem hazudnék, de még nekem se higyj, mert lehet, hogy amit mondok, csak szerintem van így…"
 

DeletedUser16098

Vendég
De szerintem egy tehetséges nyerni akaró ,és tudó újonc inkább egy neves klánba megy mint egy nonamebe :)
 

DeletedUser15979

Vendég
de miért vennék be?

a komoly klánoknk már van múltjuk és emberük a terveik megvalósításához :)

amúgy jön a VHELME is... de Respiivel meg Isten-el MHC-ra voksolok.... de rengeteg nagy ütőember lemorzsolódott... majd lesz valami, hajrá!
 

DeletedUser8223

Vendég
az elején hagyod az embert, had jáccon magától.
csak vész esetén számít még a klán, de aki nem tudja megoldani, az had menjen a levesbe bele.

utána egy darabig a klán, a csapatmunka, a játéktudás számít.

a végén meg az aktivitás, és az az idő, amit a játékra tudsz fordítani.

közepes képességű, de aktív játékosokkal piszok könnyen szervert lehet nyerni.
a tudással ki lehet ezt kompenzálni, aztán valami kisül belőle. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16253

Vendég
Én nagyon remélem, hogy mosmár ki jönn egy olyan világ is már magyaroknál ahol nem elég az aktivitás erre most nagy esély van.
Sok példa volt h magyar nagy sztárok elmentek máshova és semmit nem értek el mert csak aktivitás volt semmi más :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser12127

Vendég
de miért vennék be?

a komoly klánoknk már van múltjuk és emberük a terveik megvalósításához :)

amúgy jön a VHELME is... de Respiivel meg Isten-el MHC-ra voksolok.... de rengeteg nagy ütőember lemorzsolódott... majd lesz valami, hajrá!

Megy a VHELME? :) Hmm... Lehet, hogy megy, lehet, de az is lehet, hogy valaki csak a névvel takarózik...
 

DeletedUser12127

Vendég
De szerintem egy tehetséges nyerni akaró ,és tudó újonc inkább egy neves klánba megy mint egy nonamebe :)

Egy nyerni akaró újonc biztosan egy neves klánba megy inkább mint egy ismeretlenbe. Azonban a végén nem mindig azok nyernek, akik már az elején nyerni akartak. Az ha valaki játszani akar csupán időnként erősebben összetartó közösséget hoz létre, mint a nyerni akarók klánjáé.
 

DeletedUser

Vendég
Lehet hogy egy nyerni akaró újonc egy neves klánba szeretne menni de egyáltalán nem biztos hogy bekerül. Annyi hogy "valaki játszani akar csupán" nem elég a nyeréshez. Lehet hogy lesz egy közösség ahol jól érzik magukat de ettől még nem fog az szájukba esni a sült galamb. A nyeréshez a játékot is tolni kell keményen.
 

DeletedUser16098

Vendég
A jó klánmorál igenis nagyon fontos !
Lehet neked elit klánod ami a magyar szerver legnagyobb egyéniségeiből áll ,ha azok nem tudnak csapatban dolgozni !
Ahoz pedig ,hogy jó csapat legyen kell a jókedv is :) Én most itt v18-on semmilyen klánért nem megyek el a mostaniból ,mert olyan hangulat van a fórumon ,és skypeon is ,hogy az egyszerűen hatalmas :D és még tapasztalt is a mag :)
 

DeletedUser

Vendég
Kiowa..? te indulsz a v18-on?:)

Az attól függ, hogy ki kérdezi :)

A jó klánmorál igenis nagyon fontos !
Lehet neked elit klánod ami a magyar szerver legnagyobb egyéniségeiből áll ,ha azok nem tudnak csapatban dolgozni !
Ahoz pedig ,hogy jó csapat legyen kell a jókedv is Én most itt v18-on semmilyen klánért nem megyek el a mostaniból ,mert olyan hangulat van a fórumon ,és skypeon is ,hogy az egyszerűen hatalmas és még tapasztalt is a mag

Ennyi.. :)
 

DeletedUser

Vendég
A jó klánmorál igenis nagyon fontos !
Lehet neked elit klánod ami a magyar szerver legnagyobb egyéniségeiből áll ,ha azok nem tudnak csapatban dolgozni !
Ahoz pedig ,hogy jó csapat legyen kell a jókedv is :) Én most itt v18-on semmilyen klánért nem megyek el a mostaniból ,mert olyan hangulat van a fórumon ,és skypeon is ,hogy az egyszerűen hatalmas :D és még tapasztalt is a mag :)
Te most olyan állítással vitatkozol amilyen állítás el sem hangzott. (talán politikusnak kellene menned.:D) Azt ugyanis senki nem állította hogy nincs szükség jó hangulatra a klánon belül. Ha szövegértési problémád van akkor talán újra kellene olvasni amit írtam. Én ugyanis csak azt állítom hogy a sült galamb még nem repül a jókedv irányába, tehát tenni is kell valamit a sikerért. Tenni is... Érted? Tolni kell a játékot is.
 

DeletedUser16098

Vendég
Te most olyan állítással vitatkozol amilyen állítás el sem hangzott. (talán politikusnak kellene menned.:D) Azt ugyanis senki nem állította hogy nincs szükség jó hangulatra a klánon belül. Ha szövegértési problémád van akkor talán újra kellene olvasni amit írtam. Én ugyanis csak azt állítom hogy a sült galamb még nem repül a jókedv irányába, tehát tenni is kell valamit a sikerért. Tenni is... Érted? Tolni kell a játékot is.
Nem vitatkozom ,csak nem elhanyagolható a klánmorál ,és az is-is az aztjelenti ,hogy teneked ez háttérbeszorul (is :D) Neked meg profi külsősnek kellene menned ;) Én inkább leszek a 100. ,de jókedvű klánba ,mint az 1. ,de életem ne legyen ,és csak a khról beszélek mert fórumon nehogy offoljak :D
 

DeletedUser

Vendég
Sokatoknál az a baj, hogy úgy olvassátok a másik hozzászólását, hogy egyből azt feltételezitek, hogy ő lenéz titeket, és rosszat akar nektek, rettenetesen negatívok vagytok.. Valaki leírja a véleményét, vgy megkísérli kiegészíteni a másik közlendőét egyből a torkának estek, mert azt hiszitek, hogy le akar nyomni benneteket..
Attól még soha senki se lett több, hogy lekezelő, bunkó, lenéző volt mindenkivel.. (én már csak tudom.. a bunkók élmezőnyében futottam évekig) (((((:)

JA!!!! ..és akinek nem inge, ne vegye magára.. általánosítottam, de nem mindenkire értettem...
 
Fent