Ki lehet a Nyerő Klán?

DeletedUser

Vendég
de kevesebb sem lesz Kio...akár milyen (mod. by Woody:buta) is....meg aztán a csajok a rossz fiúkra buknak... :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ebben van némi igazságod :) .. viszont a rossz fiússág mellé nem árt némi jó megjelenés.. s ha ennek híján van valaki, akkor legalább legyen vastag a tárcája.. A legjobb ha van mindkettő, mint pl. neked ;)
 

DeletedUser

Vendég
jaja papiron minden. :)
azért kezd már megkopni a George Clooneys sármom és nyomokban is alig vagyok már rossz a tárcáról nem is beszélve mert válság és soherság van. :D
 

DeletedUser

Vendég
Milyen szerény lettél, mióta nem beszéltünk :) Látom, nem csak én változtam :)
 

DeletedUser

Vendég
én nem válltozom csak alkalmazkodok. :)
a szerénységre meg annyit, hogy itt ragadom meg az alkalmat és mindenkinek békés napokat kivánok a maradék 5 napjukra még......
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15525

Vendég
Sokatoknál az a baj, hogy úgy olvassátok a másik hozzászólását, hogy egyből azt feltételezitek, hogy ő lenéz titeket, és rosszat akar nektek, rettenetesen negatívok vagytok.. Valaki leírja a véleményét, vgy megkísérli kiegészíteni a másik közlendőét egyből a torkának estek, mert azt hiszitek, hogy le akar nyomni benneteket..
Attól még soha senki se lett több, hogy lekezelő, bunkó, lenéző volt mindenkivel.. (én már csak tudom.. a bunkók élmezőnyében futottam évekig) (((((:)

JA!!!! ..és akinek nem inge, ne vegye magára.. általánosítottam, de nem mindenkire értettem...

Én nem.... De biztosan rólam beszélsz.... :D
 

DeletedUser

Vendég
de kevesebb sem lesz Kio...akár milyen bunkó is....meg aztán a csajok a rossz fiúkra buknak... :D

inkább úgy mondanám, hogy a vagányabbakra, határozottabbakra , férfiasabbakra buknak (átvitt) értelemben persze ;-)
Nem kell ahhoz bankot rabolnod, sem pénztárcákat lopnod hogy csajok vegyenek körűl :p
Legalábbis nekem eddig nem kellett ilyet tennem a hatásért :D
A sitten úgysincsenek csajok tehát hiába is tennénk ilyet :D
 

DeletedUser

Vendég
kio, jelenleg melyik klánban nem-játszol éppen a v18-on ? ^^
 

DeletedUser

Vendég
kio, jelenleg melyik klánban nem-játszol éppen a v18-on ? ^^

Ha megnézed drágám a ranglistát, akkor láthatod, hogy a
A02586_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Killers-ekkel vagyok... de ha a kérdésed arra vonatkozik, hogy melyik klánba készülök/lünk, erre a kérdésre nem tudok neked választ adni a jelen pillanatban. S ha pedig arra célozgatsz, hogy melyik klánnak söprögetek a háttérben, ki kell, hogy ábrándítsalak. Szabadúszók vagyunk jelenleg :) A játék nem minden esetben szól a görcsös nyerni akarásról .. bármi áron ;)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Jéééé tényleg kio a pályán :eek: és a saját nevével :D A te helyzetedben ezt már feltételezni sem mertem volna , utólagos elnézésedet ha ezért nem is keresgéltelek a ranglistán, lehet talán fontosabb dolgom akadt éppen xP
 

DeletedUser

Vendég
Veled ellentétben Darki, én mindig is (kivéve V1-en, mert ott nem volt lehetőség még átírni az acc nevét az átvételkor!) saját névvel játszottam. Ne mindig magadból indulj ki! Akkor ritkábban fogsz feleslegesen dumálni és tévesen feltételezni :p
 

DeletedUser

Vendég
"velem ellentétben"... Hát ez jó :)

De ha esetleg ecsetelnéd hogy a Dark Lord és a WildCat neveken kívűl még milyen fiókokban és milyen nevekkel játszottam az felettébb megnyugtató lenne :p
Ugyanis akárhogyis keresem magamban a hibát nem találom pedig valami szúrhat már másokat ha már ennyire keresik :SSS
Szóval megköszönném, ha ESETLEG segítenél, mondjuk első lépésként az előszobából hozd már be a tükröt, de előbb nézz bele magad is, mert lehet nem azt látod amit hinni vélsz :D (magadról...)
:D
 

DeletedUser

Vendég
Veled ellentétben Darki, én mindig is (kivéve V1-en, mert ott nem volt lehetőség még átírni az acc nevét az átvételkor!) saját névvel játszottam. Ne mindig magadból indulj ki! Akkor ritkábban fogsz feleslegesen dumálni és tévesen feltételezni :p

Aki tud játszani annak nincs szüksége minden világon más névre... akiket egyszer már elvertünk azokkal később is végzünk :)
Gondolom kiowa is vállalja az előző világokon elért eredményeit, összeszedett ellenségei elől nem bujkál.
(nem ismerem, a véleményem a saját tapasztalataim alapján írtam )
 

DeletedUser

Vendég
Aki tud játszani annak tök mindegy, hogy hol és mi a neve...
 

DeletedUser

Vendég
gondolkodtam a "nyuszisziromcicapiskótababa" néven .. ((((:)
 

DeletedUser

Vendég
Megfigyeltem valamit nálad nyuszisziromcicapiskóta.
A smileokat hasonlóan írod mint Respiii.....
 

DeletedUser

Vendég
Ez nem tűnt fel nekem. De ha így is van, én csak azért írom úgy, mert nem annyira szeretem az itteni gagyi szmájlikat.. s ha nem fordítod meg, akkor ilyesmi jön ki: :)))))) -és ez meg gáz.
 
Fent