Ki lehet a Nyerő Klán?

DeletedUser15651

Vendég
Sziasztok kíváncsian várjuk, hogy a legújabb világunkra mely nagynevű klánok fognak csatlakozni illetve, hogy milyen eredményeket fognak eléri :p
 

DeletedUser

Vendég
Még szerver sincs Te már a nyerő klánt keresed? Istenem, hova jutottál? :D
 

DeletedUser16098

Vendég
Időben el kell kezdeni ,mert nem marad nyoma az első napi TOP1-nek :D
Valaki emlékszik még a v17-es hell-re ? :D
 

DeletedUser10878

Vendég
Végre :) Már vártam ezt a Topic-ot:)


A nyerő klán? Hát az aki a v18 legnagyobb részét elfoglalja:)
 

DeletedUser16098

Vendég
Pedig én nem tőled vártam :D
Érdekes lesz ,ha minden nevesebb klánnak nyitnak majd topicot v18-on :D mert lesz belőlük pár (hála az égnek :D )
 

DeletedUser16251

Vendég
Figyelembe kell venni azt is hogy van (eddig) 17 világ azon bellül már kiderültek a legerősebb klánok !
Tudok olyanokról hogy pl. jön az ODA , az -SoD- , a FÉNY , a csörsz , és még az =FW= klán.
Ezek lesznek olyan ütösebb klánok
:cool: ;)
 

DeletedUser16098

Vendég
ODA igen erős , -SoD- nem sokat ér már most 2 klánban nyomorognak a klánlimittel .. FÉNY nem ismerem őket ,szóval nem nagy szám :D csörsz nem egy nyerő alkatú klán ... =FW= őróluk sem tudok sokat . De ott az MHC aki eggyértelműen a legesélyesebb! Ott az én klánom az ÁToK mi is nagyon erősek vagyunk (öndicséret büdös :D ) ,ott a Gúnyos család . Van egy CoRD is . Sparta része is ittvan RCT is . Szóval nem a noname klánokat kell figyelembe venni akik tele vannak .
 

DeletedUser16098

Vendég
Ja ... Hogy teis csörsz-ös vagy .. :D így már értem ezt a logikát :)
 

DeletedUser16098

Vendég
teis csörsz-ös vagy :D Neharagudjatok meg ,de nem számítok nálatok 8.-nál jobb helyezésre :)
 

DeletedUser16253

Vendég
Figy több mind 5-6 csapat van aki már nyert világot és nincs sehol az az 1 világon se .pl VhlElme, WAZZE,Sparta,ODA,A*D,MHC,Cotr,CNN aki pont szerdán végez és még nem kevés olyan klán aki ezek ellen harcolt csak olvadtak a vége érdekébenn. :) Tehát el kell gondolkodni azt nem lehet tudni melyik klánok regelnek de nem lesz szerintem gyenge világ, és még pár klán lesz aki jó ezeken kivül is . :)
 

DeletedUser16098

Vendég
Nem haragszom, a vélemény szabad, ám , hogy mi ennyire mulatságos ezen, hogy valaki hozzászolt a csörszből, az rejtélyes és talányos...

Az a mulatságos ,hogy olyan klánokat említett a tag ,amelyek érdemi sikereket nem értek el ! De ellentétben egy ilyen összeállítással .

Figy több mind 5-6 csapat van aki már nyert világot és nincs sehol az az 1 világon se .pl VhlElme, WAZZE,Sparta,ODA,A*D,MHC,Cotr,CNN aki pont szerdán végez és még nem kevés olyan klán aki ezek ellen harcolt csak olvadtak a vége érdekébenn. :) Tehát el kell gondolkodni azt nem lehet tudni melyik klánok regelnek de nem lesz szerintem gyenge világ, és még pár klán lesz aki jó ezeken kivül is . :)
 

DeletedUser

Vendég
AD? hát ők max a csatatér mögötti kilátóból szemlélnék az eseményeket... ők mennek a CNN-be,vagy reszeltek nekik...itt nem lesz olyan,mint 14-en,hogy puszi-puszi csak nyerjönk már valamit:D nincs titkolózás:p
 

DeletedUser

Vendég
Figy több mind 5-6 csapat van aki már nyert világot és nincs sehol az az 1 világon se .pl VhlElme, WAZZE,Sparta,ODA,A*D,MHC,Cotr,CNN aki pont szerdán végez és még nem kevés olyan klán aki ezek ellen harcolt csak olvadtak a vége érdekébenn. :) Tehát el kell gondolkodni azt nem lehet tudni melyik klánok regelnek de nem lesz szerintem gyenge világ, és még pár klán lesz aki jó ezeken kivül is . :)

Sparta? :)
A V5-ös Spártából, a "kemény mag" nagyrésze a V15-ön van. Mivel vége lett a V5-en ezért akik nincsenek V15-ön, azok átjöttek. DE ez nem az igazi Sparta, mert mint tudjuk az eredeti vezérek nélkül, ez klán nem az igazi....SZÉGYEN, hogy Sparta név alatt fognak játszani, és bukni...A mi klánunkba (Cs.Cs.) több Spártás van mint ott, de én nem mérném ezt a neved adni a klánnak, mert annyira tisztelen őket, hogy nem égetem a tudtuk nélkül ezt a nevet.
 
Fent