Ki állítja meg a skulls?

DeletedUser

Vendég
Lám-lám lesüllyedtünk a személyeskedés szintjére Évike ?
Egy Skulls-ostól hogy képzelhető el ilyen ?! Aki Jimmy szerint mind intelligenciában,mind LE-ben és pontokban is kirí a klánháborús társadalom szürke eminenciásai közűl ?

Na,akkor én is hadd helyesbítsek :):)

A Lord általában férfit jelent ^^
Az életkorom meg itt van a fórumon a profilomon,nem kell sok ész hozzá hogy bárki is lássa.....

mármint kinél 2x idősebb?

mindegy hogy wild férfi vagy nő, csak egy nagydumás 0 értékü,
sok saját accountja, amiket állitólag "helyettesit",
én már kaptam tőle a saját és a helyettesitett acc-járól egyszerre támadást, belát a a klán levelezésbe, mit mondjak még?
amugy ismerem régebbről, engem nem ver át, csak az ujakat...

mindegy, a lényeg eddig:
évike kontra wiking 1 : 0

de még több nemesem uton van, ami éjfélig csapódik:)

Ez korrekcióra szorul :)

1. Ha ismersz akkor miért állítod azt hogy mindegy férfi vagyok-e avagy nő ? :confused:
következtetés : Tehát nem ismersz ...

2.A Sok saját accountot a support által is alá tudod támasztani ?
Mert ha nem akkor ez egyszerű vádaskodás,ahelyett hogy elismernéd a jobbat ;)

3.Mikor kaptál saját és helyettesített accról is támadást, illetve pontosítok : Honnan vagy benne olyan biztos hogy mikor és kit helyettesítek, Illetve egy észrevétel : a programot úgy alkották,hogy már blokkolja a helyettesített accról történő seregmozgatásokat egy célpontra a kordináció miatt , tehát ez a feltételezésed olyan ,mintha azt mondanád, hogy láttad magadat a túlsó sarkon :D

4.mibe látok bele ? :eek: netán én vagyok a Beholder szeme ? :D

5.: A stílusodból,meg ebből a sok légből kapott hadovából lejött nekem h. honnan ismerlek :D Te nem vagy más mint a v1-es hopihus :D Akit a POA szedett szét...Akinek előszőr még meg tudtam menteni a játékát Cactusland POA vezetőnél,azzal,hogy azt hazudtam neki,hogy a barátnőm vagy :D De a kapott lehetőséget is elszúrtad mert képes voltál lebuktatni,és a sárba rántani azzal,hogy aki jót akart veled, azt bemószeroltad !

Ha Te ezt képtelen vagy játékként lejátszani,és tanulni a saját hibáidból, nem pedig az ellenfelet mocskolni ,aki megvert Téged,minden szinten, akkor nem adok többet Neked 2 hónapnál :D
Neked ez a gyengéd.

6. a foglalásaidról :

Az igen !
Egy majdnem 2 milliós játékostól 1 hónap alatt szép eredmény ;)
És még csak nem is kell védőket küldenie a frontra ! :D
Tehát 100% erővel rendelkezik ...

2:0 ?
szerintem több :)

Én meg úgy emlékszem hogy Dorotyval foglaltam Tőled egy falut,tehát nem kell tovább a mese...
Lássuk az igazságot.

[SPOIL]Side 1:
Tribes: WikinG
Side 2:
Players: evike20

Timeframe: Örökké


Összes foglalás ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 1
Oldal 2: 4
Különbség: 3

chart


Összes foglalás pontértéke ellenséges oldal ellen:

Oldal 1: 5,903
Oldal 2: 39,658
Különbség: 33,755

chart



[/SPOIL]

Jó ,akkor ez is megvolt :D
7. Hogy micsoda ?! El sikerűlt venni milantól 23:38-kor egy falut ? :eek:
BRÁV ! :D
Nézd meg a statsot hogy mennyivel kompenzáltuk túl ezt a hatalmas teljesítményt ;)

Nos,akkor asszem minden vádpontban cáfoltalak, itt az idő hogy ezt az emberkét is hanyagoljuk :D

Én veled vagyok :p

Addig jó nekünk,amíg így :

[SPOIL]
6cc31ddfc8.png
[/SPOIL]

és még 8-szor ilyen + 4 nemes :D
A Háborútokról meg annyit ,hogy sok sikert :D egyébként már hadban álltok a fél világgal,és folyamatosan fogytok :D
nézd csak meg a klánod Háborúk oldalán a statisztikákat ,mind a Spárta-Skulls, mind pedig a WikinG-Skulls eredményeit.
:)
Csak okosan a lépésekkel,nehogy kitörjön az a bizonyos lóláb :D

Egyébként meg szép álmokat az alvóknak ,illetve alvajáróknak :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egy Skulls-ostól hogy képzelhető el ilyen ?! Aki Jimmy szerint mind intelligenciában,mind LE-ben és pontokban is kirí a klánháborús társadalom szürke eminenciásai közűl ?
Így korán reggel ez egy kicsit leamortizálta az agysejtjeimet XD
 

DeletedUser

Vendég
Na akkor figyelj :)

evike20 a maga 120 falujával nem bizonyult elégnek egy 11 falvassal szemben ,így összehozta hogy egy 20 falvas is Taaa személyében ,és egy 149 falvas is adamvok személyében segítsenek neki :D:D:D
De azok is szo-szo éjjeli bónuszban és/vagy 50% morálnál !!! :D:D
A 100%-os morálos éjjeli bónuszban áldozta be mindenét,mire jött a szokásos kifogás ,hogy "ááá csak le akartam cserélni a sereget^^" LOL !

Tanuljatok már meg emelt fővel bukni ! :p

És EZ lenne ,amit meg kéne állítani .

A 100 millió nukét egy hátországbeli jelentéktelen 11 falvasra pazarolják,aki a helyzeténél fogva mégcsak nem is jelent veszélyt rájuk nézve :p
Fúúúú,nem is találok szavakat ....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
nem kellett hivni senkit!
ellenség vagy, nem tudtad?:)

bukás?
2 falut vittem Wikingtől!:)

ezt a taktikát mindenki ismeri, egy kis játékost teletömni védővel, akit csak rossz morállal lehet támadni...ebben semmi uj nincs
 

DeletedUser

Vendég
v17-esen klánvezér volt ,szerintem némiképp van fogalma róla hogy mi folyik itt :D
Több sütnivalója van mint Neked hidd el ;)
 

DeletedUser12405

Vendég
Tényleg arról megy a vita, h melyik nagyobb siker?
2 db falut elhozni, vagy h valaki 1 egy hónapja se futó világban már klánvezér volt? :D
 

DeletedUser

Vendég
Darki.. addig jó neked, míg az építő kritikádból nem tanulnak, hanem vergődnek miatta... ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Másodjára padlón a Skulls, pedig még odase értünk teljesen. Vajon képesek lesznek talpraállni vagy próbálnak helyezkedni menekülni a tagjaik? Eleje megkezdte...
 

DeletedUser

Vendég
Másodjára padlón a Skulls, pedig még odase értünk teljesen. Vajon képesek lesznek talpraállni vagy próbálnak helyezkedni menekülni a tagjaik? Eleje megkezdte...

de prók valakik :D

Ha valami történik, az csak miattatok van, a világ vége is miattatok lesz, ugye?:D:D
 

DeletedUser4544

Vendég
Jól mondtad mivel megnyerjük ezt a világot is így V15ön bekövetkezik majd a világ vége.
 

DeletedUser

Vendég
de az se ma lesz, és holnap se, mivel ahoz át kell gázolnotok a skullson, ha megakarjátok szerezni a maradék 3titkot, mivel az frd nincs olyan közel hozzátok :D
 

DeletedUser16088

Vendég
van sok játékos Skulls-ban, aki nem Wiking szintü, messze még a világvége!
gyertek!:)
 

DeletedUser16088

Vendég
látom haragszol rám...a multkori miatt...:)
de én megbocsátok korlátolt képességü játéktársam...
 

DeletedUser13948

Vendég
látom haragszol rám...a multkori miatt...:)
de én megbocsátok korlátolt képességü játéktársam...

gőzöm sincs miért kéne haragudnom :)

Mélyen tisztelt übernagytudásu játékostársam, ki 120 faluavl 2 falut tud elvenni a WikinGtől :)
 

DeletedUser16088

Vendég
látod ez az, nagytudásu barátom:)
ennyi információd van és ebből szürüd le a tanulságot...
kérdezd Wildcat barátodat mennyi védőt kellet beletolni a "kis accountba" hogy CSAK 2 falut tudjak vinni
 

DeletedUser

Vendég
De orbitális hülyeségeket ír itt valaki !

Én Dorotyba toltam 3 katás falut , a többiről nem nyilatkozom ! ;)

Inkább arról nyilatkozz,hogy hogyan süllyedt el az adamvok-evike20-Taaa féle inváziótok egy 80.000-es játékos 12 falva ellen a semmibe :D:D:D

mennyi nukét veszítettél el itt nagytudású ? mondjuk az összes falvadnak talán a 70%-át :D
mert nem gyártasz mást csak nehézlovas támadófalvakat :D

Inkább arról beszélj hogy miért mentél át a Skull-ba ? ;)
hidd el mindenkit érdekelne :D

van sok játékos Skulls-ban, aki nem Wiking szintü, messze még a világvége!
gyertek!:)

bemutathatnál nekik, mert eddig még eggyel sem találkoztam :D:D:D

Másodjára padlón a Skulls, pedig még odase értünk teljesen. Vajon képesek lesznek talpraállni vagy próbálnak helyezkedni menekülni a tagjaik? Eleje megkezdte...

MItől lenne másodjára ? Van egy olyan pont a klán életében amikor egy kívlálló jobban tudja mint a klán vezére ,hogy mikor van padlón ?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent