Ki állítja meg a skulls?

DeletedUser16088

Vendég
én nagykorú vagyok, de te mit keresel itt ilyenkor?
már köpött a maci...:)
 

DeletedUser

Vendég
Nem bukik el Ő :)
még nem ....
v17-en mi a helyzet ? :)
mi történt a klánoddal ? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Na,ezek azok a dolgok,amiket kénytelen-kelletlen el kell fogadni, mert tenni ellene csak annyit lehet hogy keresel egy másik játékot.
 

DeletedUser8560

Vendég
Igen Darky, valóban nem rossz megoldás akkor, ha az ember a saját maga ásta gödörbe esik :)
Én meghallgatnám azoknak a játékosoknak a véleményét is, akiket a supportos kapcsolataival rémisztgetett/fenyegetett...
Megmondtam sokszor:
A supportot belevonni a saját háborús ügyeinkbe nem jó módszer, főleg úgy, hogy a saját érdekeink miatt inkább lejáratunk egy halom önkéntesen dolgozó, becsületes embert.

 

DeletedUser13948

Vendég
Igen Darky, valóban nem rossz megoldás akkor, ha az ember a saját maga ásta gödörbe esik :)
Én meghallgatnám azoknak a játékosoknak a véleményét is, akiket a supportos kapcsolataival rémisztgetett/fenyegetett...
Megmondtam sokszor:
A supportot belevonni a saját háborús ügyeinkbe nem jó módszer, főleg úgy, hogy a saját érdekeink miatt inkább lejáratunk egy halom önkéntesen dolgozó, becsületes embert.


Hát akkor leírom mégegyszer a vélemény remélem most nem törlik az igazságot :)
Tehát, átolvastam párszor a kh szabályait és arra jutottam, h nincs benne, hogy tilos a supporttal valakit dezinformálni...Hiába mondod el, amíg nincs benne a szabálykönybe, márpedig mi most kezdtük a játékot, és csak azt olvastuk el fórumot nem gyakran olvasunk ahol figyelmeztethetted volna a srácot...
Nah a becsületes support ez a másik...tisztelet a kivételnek, de akad köztetek pár olyan aki hírből sem ismeri a becsületet...(nem sértésnek szánom csak egyszerű állítás).
A supportnak nem kéne a személyes kapcsolatokra alapozni, mármint (most nem irtam ki, h ha valaki jobban nyalja a hátsófelét valakinek akkor...) hogy jöhet vissza egy kibannolt játékos akit 3 napra bannoltok már a második napon...tudom ugyis megmagyaráznátok...és hogy lehet az, hogy egy olyan játékost, akit a szabálykönyv szerint semmiféle szabálysértést nem követett el végleges bann-t kapott és ti egyáltalán nem foglalkoztok a fellebezésekkel 2-3 napig...?:rolleyes:
Akinek nem inge ne vegye magára...
Ha lehet ne töröljétek mégegyszer, mert kezdek fáradni az irásban :)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem nincsenek személyes kapcsolatok a supportnál, ezt valamelyik észlény itt megírta és ezt szajkózza mindenki .....
Ez egy kacsa nem több.
Véleményem szerint vannak egyes tagok ,akiket már annyira ismernek,hogy tudják hogy meddig megy,és attól nem veszélyes. Így is kezelik le. A játékcsalásért pedig minden esetben bűnti jár, akár piros ,akár fehér az illető ;)
Viszont van olyan hogy felűlbírálás.
Engemet első ízben kibannoltak valamelyik nap éjfélig,magyarázat nélkűl,mert fórumot sértettem, másnap már merövidült a bűntetésem 6 vagy 12 órával ,és a magyarázat már akkor ott volt....
Tehát első ízben kizárnak,aztán lesz meg az a tétel ami alapján elítélnek.
Úgy mint a magyar bíróságon :)
Lecsuknak,és azután szabják Rád mennyit kell ülnöd,ha egyáltalán kell :)
kártérítés pedig nincs,ez a hatalom sajátossága :D

Igen Darky, valóban nem rossz megoldás akkor, ha az ember a saját maga ásta gödörbe esik :)
Én meghallgatnám azoknak a játékosoknak a véleményét is, akiket a supportos kapcsolataival rémisztgetett/fenyegetett...
Megmondtam sokszor:
A supportot belevonni a saját háborús ügyeinkbe nem jó módszer, főleg úgy, hogy a saját érdekeink miatt inkább lejáratunk egy halom önkéntesen dolgozó, becsületes embert.


Leírom a véleményemet ,remélem nem tartod majd sértőnek ^^ nem kell mégegy bann,mert már unom :)

Én elfogadtam a supp szabályait, és azt hogy olyan a rendszer mint amilyen :)
Szerintem még mindig fényévekkel jobb mint a 2009-es support .
A lázadó és a fenntartó elmék mindig is harcban állnak egymással.
Sérelem mindenkit ér.
El kell dönteni hogy melyik a jobb döntés a rossz helyzetben , vagy komolyan veszed a játékot,és alkalmazkodsz a szabályokhoz, amit nem könnyű figyelemmel kísérni,mert megint változott pl. a levél közlésével kapcsolatos dolog,eddig engedély kellett ehhez, azután nem, csak a privát adatokat nem tartalmazhatott, mostmeg megint ki lehet tenni egy levelezést ,illetve mégsem :confused::confused:

Ebből a tanulság annyi,hogy ami nem biztos ösvény,azon nem érdemes járni, így maradok a játékban , abból nagy baj nem lehet :p

amit Zik-nek akartam válaszolni :

Sztem nem kéne befejezni a játékot csak emiatt.
A külföldi sem jobb,csak ezt a fórumra nem írtam ki ,nehogy megint kivágjanak :D
Kár hogy el lett cseszve a v17 ,olyan lehetőséget még nem aknáztam ki :(
Mindig kezdőkkel kell elkezdenem,akiket belerázok a játékba....
Csak én már ezt unom, nem élvezetes,hogy nincs egy hozzád hasonló kaliber akivel tényleg játszani lehet nem csak nyűglődni :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser16088

Vendég
Évi..xD
Hogy megy V16?
Ott is elbuksz? :D

kösz dzsekob, v16-ot befejeztem már régebben, köszönöm a "segitséget" hozzá!
maradok v15-ön és v17-en...

emlékszel?
amikor megirtam levélben neked, hogy elvesztettem minden csapatomat egy idióta vezető hülye parancsa miatt, akit megtettél támadásszervezőnek...rémlik?
ezek után voltál kedves befoglalni amikor off-line voltam...mivel a KH-töltött aktiv időt is közöltem veled, bizva a ( volt ) legjobb barátomban...
kösz mégegyszer:(
nem mondom, hogy ez rohadt nagy mocskosság volt a részedről, mert lehet ezért a hozzászólásásért kizáratnál, csak gondolom...
Wild azért is ki akart záratni mert simán "leb*nkóztam"...

utolsó levelemben irtam, hogy "elcseszed ezt a klánt is" és adtam 2 hetet rá!

és sikerült elcseszned v16 Nr.1. klánját...2 hét alatt...
grat!
vagy ez is a terv része volt?:))))
ennyit rólad!
örök "vesztes" vagy...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Nem Neked tettem fel a kérdést ;)
Hanem az "örök vesztes" haverodnak :D:D
De látom,már meg is vlaszoltad :D
 

DeletedUser16088

Vendég
Nem Neked tettem fel a kérdést ;)
Hanem az "örök vesztes" haverodnak :D:D
De látom,már meg is vlaszoltad :D

túl sok a smiley.... a való életben is ennyi fogad van?

Bocs , egy nap csak egy emberhez tudok kedves lenni, de ez nem a te napod...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
A való életben nekem több fogam van,mint amennyi pasid lesz az életben :D
 

DeletedUser

Vendég
Nagynak lenni egyszer,ismételni nem kell.
Más a köpeny újonnan ,mint a más után vedd fel.
Megtanúlják mások is közben mit kell tenni,
s hogyan,kiken át kell/lehet szerót nyerni.
Mert nem mehet az másképp!S ne csodálkozzék a násznép!
Ha nem úgy forog néha a Föld,hanem kicsit másképp,
mint ahogy tervezte,s agyig leszervezte
hívott bélát,józsit ferit mellettük fegyverbe.
Építkezzék hónapokig kicsiből nagy legó,
ha a lelkes munka mögött túl sok ama egó.
Túl sok az ismerős,túl sok már a pm,
közben égi csatornákon levelezni érdem!
Mert óvatosak lettek kik a zsugát osztják,
minden szentnek maga felé,vagy barát felé ..mondják.
Halovány a gyertya,fogyóban a penna,
s az álmos törpöltő is aludni menna.
S mert az egész játék,maradjanak tabuk!
A fórum kérdésére:ki más? Saját maguk!
 

DeletedUser

Vendég
Nagynak lenni egyszer,ismételni nem kell.
Más a köpeny újonnan ,mint a más után vedd fel.
Megtanúlják mások is közben mit kell tenni,
s hogyan,kiken át kell/lehet szerót nyerni.
Mert nem mehet az másképp!S ne csodálkozzék a násznép!
Ha nem úgy forog néha a Föld,hanem kicsit másképp,
mint ahogy tervezte,s agyig leszervezte
hívott bélát,józsit ferit mellettük fegyverbe.
Építkezzék hónapokig kicsiből nagy legó,
ha a lelkes munka mögött túl sok ama egó.
Túl sok az ismerős,túl sok már a pm,
közben égi csatornákon levelezni érdem!
Mert óvatosak lettek kik a zsugát osztják,
minden szentnek maga felé,vagy barát felé ..mondják.
Halovány a gyertya,fogyóban a penna,
s az álmos törpöltő is aludni menna.
S mert az egész játék,maradjanak tabuk!
A fórum kérdésére:ki más? Saját maguk!

Jeges! Áruld el kérlek... Te vagy Petőfi reinkarnációja, igaz? :D
 

DeletedUser

Vendég
Hofi nem jó ,mert túl népszerű, inkább olyan kell ami nevetséges :):)

De megtaláltam :D

[YOUTUBE]SFGDzHAeTrE[/YOUTUBE]
 

DeletedUser4544

Vendég
Elérkezett ennek is az ideje. A V15ös Skulls ideje lejárt. Egyenlőre Frd és Bélák között válogatnak, és páran hozzánk(Sparta-Lsw) és páran a Wikingbe csatlakoznak. Kíváncsian várom kik fognak törölni, mert ilyen lépés után mindig páran benyomják. Mivel a Frd és Bélák ellenfelek, várom majd hogy aprítja egymást a volt Skulls tagok egykét barbárösszeveszés miatt, Frd illetve Bélák szinekbe. Biztos vagyok benne, sokak döntésénél közre játszik hogy nekünk mnt-nk van a Frdvel.
Egy jótanács nekik, aki messze van még tölünk mindenképp Frdbe menjen. Aki a közelünkbe Bélákhoz. Itt mellettünk hiába lép be, úgyis ütni fogjuk. Viszont ez a szétesés nekünk mégjobban kedvez, mivel mégkevesebb összetartás lesz, mégkönnyebben kiütünk bárkit.
Gratulálok a V15ös Skullsnak, méltó ellenfelek igaz nemvoltak, de kisebb kihivás azért igen. Játékosaiknak akik maradnak meg sok sikert az új klánjukban, remélem minnél hamarabb beilleszkednek.
 
Fent