Ki állítja meg a skulls?

DeletedUser15172

Vendég
Itt el lehet kezdeni ócsárolni és dicsérni a skulls klánt!
Sok sikert és majd szóljatok már, ha valaki megnyerte a szerót!
Valahogy az az érzésem én nem fogok ide jönni, meg van a véleményem és már elmondtam fésztufész, újat pedig nem tudok mondani. Ti azért még beszéljétek át. Remélem nem gond, hogy átsegítettelek benneteket ebbe az új topicba, mindig azt tanultam, hogy legyek udvarias az idősekkel. Itt lehet a múltról beszélni, milyen dicsőséges is volt.

A játék fórum maradjon meg azoknak akik jelenleg sírnak és jól beakarnak olvasni a jelen nagy sérelmeiért, esetleg mi kis pancserek akarunk villogni ott!
Köszönöm, majd küldök szotyit is!

cray.gif

Annyira elérzékenyültem na ... Nem minden szerveren áll ám össze az igazi skulls!
Most mennem kell, elég volt a szórakozásból, pedig minden időm a legendára szentelném szívesen! Viszont nem érek rá sajnos! Ne engedjétek, hogy rosszat mondjanak rátok! Ti vagytok az igaziak!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11726

Vendég
szerintem bárki vagy akár mindenki... már mint ez a válaszom a topik címében feltett kérdésre. ( a kötőjel és a t elmaradt :p )

Igaz aktívak javarészt és szépen is fejlődnek, de nagyon szétszórtak. Nem hiszem, hogy hosszútávon ebben a felállásban sikeresek lesznek max az első faluk foglalásánál, de később amikor klánokkal kell majd szembe nézni akkor csak a fúzió segíthet. Hajrá Gogeta B)
 

DeletedUser

Vendég
Ugany ilyen lenézéssel indult a v1-es forum is ;).
De mi lett belöle :)
 

DeletedUser8223

Vendég
.....

olya hülyék vagytok. :D

firka szegény megin unatkozott, aztán csinált egy ilyen fülecskét is.
istenem, nem tudom, mikor mi fordul meg abban az "okos" kis fejében, de h minidg tele van valamivel, az biztos. XD

büszke vagyok rá, h ismerhetem. :)
 

DeletedUser15172

Vendég
Egyszerűen csak azt untam, hogy nem rólunk beszélnek a témánkban. Még ilyet!
Mindent megteszek, hogy celebkedjek, erre a skullsról, a spartáról és pártáról, MHC-ről beszélnek! Helló, itt vagyok! :p

Komlyan azon gondolkodom erősen, hogy nevet váltok. =MHC=? Mert imádom.
Esetleg, csatlakozom a sparta-skulls házassághoz és csinálok belőle egy szerelmi háromszöget. Mindenki, mindenkivel! Fúj!
Még valami vicceset akartam írni, de úgy sem tudok senkit átverni!
Azért megpróbálom ;)
 

DeletedUser15525

Vendég
Komolyan evvel a stattal és ponttal magyarázol a Skulls klánnak?:http://hu.twstats.com/hu15/index.php?page=player&id=1238447
Vagy evvel:http://hu.twstats.com/hu5/index.php?page=player&id=1238447
Mert mind a kettö égö:(
Sajnálom....de tényeket fell kell tárnom elötted....ilyen stattal nem szép magyarázni.

Hát igen, valahol csak el kell kezdeni;) De nem rosz szerintem, ha azt nézem h egy hónapja a Sims3-al ismerkedtem :D:D

Ám én nem mondanék semmit hisz a Te legjobb helyed a stat szerint ez: milan11198111, mi több a V15-n nem is játszol...:O Ó, de sajnállak... Pedig jó kis szerver;)
Vagy talán, csak nem ezen az accon? Hopsz....
 

DeletedUser11726

Vendég
milan11198111 nem kell annyira mellre szívni, csak csipkelődtünk. Ez még nem a világ vége. :)
 

DeletedUser15525

Vendég
Hát igen, valahol csak el kell kezdeni;) De nem rosz szerintem, ha azt nézem h egy hónapja a Sims3-al ismerkedtem :D:D

Ám én nem mondanék semmit hisz a Te legjobb helyed a stat szerint ez: milan11198111, mi több a V15-n nem is játszol...:O Ó, de sajnállak... Pedig jó kis szerver;)
Vagy talán, csak nem ezen az accon? Hopsz....

Ha már így belelendültem, tüzetesebben megvizsgáltam ezt az elért szép eredményedet..
Lássuk csak,
2009-ben foglaltál 11 falut, ebből 4-et buktál.
2010-ben +16 falu, 3x foglaltál magadra és egy szép zárás, ahol 24 falu mínusz.
Elhiszem, h lassú a v1, de ennyire?:confused:
 
Fent