Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser

Vendég
Úgy látom sokkal jobbak vagytok Sauron!:)

Bár az 54-ben szerzett falvaink biztos a véletlen eredményei.:rolleyes:
 

DeletedUser

Vendég
Mennyi az eredmény? csak kiváncsisagból kérdem, nincs kedvem statolni :)
 

DeletedUser

Vendég
Amíg erre nem kapsz választ addig is Kellemes Húsvéti ünnepeket mindenkinek!
 

DeletedUser

Vendég
ez nem allja nem vagyok par napig, na jo jo par napig, es tele irkaljatok a forumot. Ennel mar csak az idegesit jobban mikor a fontos esemenyket at alszom. :(
 

DeletedUser

Vendég
Valaki összeszámolta már hogy hány falu van a bundás brigád kezén?:)

És hogy miért nem tudnak lesöpörni egy 3-ad akkora kláncsaládot?:rolleyes:
 

DeletedUser1561

Vendég
Mi az, latka, túl sok támadás megy feléd, hogy állandóan támadható-nem támadható vagy? Gondolom, saját klántárs feljelentése alapján. Már ha egyáltalán van Ticket a machinációhoz. :) Nincs elég szabadidőd a hétvégére? :)

Furcsa, valahogy az APOLos support döntéseket nem vizsgálták felül 10 percenként. Az önkéntesség előnyei.

U.i.: Remélem, azért nem arról van szó, hogy meguntad a folyamatos támadásinditásokat, és gyorsan elkövettél valami hibát, ami miatt csak pár nap kizárás jár... Hisz ilyenért páran véglegest kaptak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Mi az, latka, túl sok támadás megy feléd, hogy állandóan támadható-nem támadható vagy? Gondolom, saját klántárs feljelentése alapján. Már ha egyáltalán van Ticket a machinációhoz. :) Nincs elég szabadidőd a hétvégére? :)

Furcsa, valahogy az APOLos support döntéseket nem vizsgálták felül 10 percenként. Az önkéntesség előnyei.

U.i.: Remélem, azért nem arról van szó, hogy meguntad a folyamatos támadásinditásokat, és gyorsan elkövettél valami hibát, ami miatt csak pár nap kizárás jár... Hisz ilyenért páran véglegest kaptak.

Ühüm. Én a helyedben nem nagyon jártatnám a számat, hogy ki hogy és mit csinált. Nem gondolom, hogy pont neked kell engem kioktatnod. És biztos van bizonyítékod is a vádakra.
 

DeletedUser8167

Vendég
Ühüm. Én a helyedben nem nagyon jártatnám a számat, hogy ki hogy és mit csinált. Nem gondolom, hogy pont neked kell engem kioktatnod. És biztos van bizonyítékod is a vádakra.

Csak elég furcsák ezek a véletlen egybe esések, latka! hogy pont akkor zárják ki kismadar-t és téged is mikor téged tamadunk többen is . De téged pont hogy nem támadhatóként zártak ki ,
kismadar-t meg támadhatóként zárjátok ki, plusz a support válaszra is szinte egy napot kell várni és akkor se kapunk semmi féle tiszta és egyértelmű választ.de az elmult időszakban nem csak vele csinaltatok meg , hanem például Jezabel-el is. Mivan tiszta játékban nem tudtok nyerni.?!? Nagy divat nálatok ugy néz ki a az oktalan feljelentgetések, minden nagyobb tamadas előtt, ahogy hallom vissza,

Mivel én fedhetetlen vagyok , mert nem rég a tenkes kapitányotok jelentet fel, hogy multi gyanús vagyok de nem találtak semmit, igy belém nem köthetsz mint Maala-ba.

Egyre több embernek tele a a "töke" ezekkel a véletlen egybe eséssekkel, és elégé a részetekre hajló játékból.

ezt nem irigykedésből irom, mert az nem kenyerem hanem józan hideg fejjel. De ezt úgysem hiszed el ahogy gondolom.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Sziasztok.

Jó régen jártam már errefele, de gondoltam a tegnapi események után már kicsit felháborodom és feljövök ide, hátha találok valamit.

Remélhetőleg hamar kapunk új Cm-t és lefogja tisztogatni a jelenlegi csapatot, de addig is reméljük Moira tisztogat.

Tudod latka, ha nincs időd a játékra nem kizáratni kell magad, hanem helyettesítésre átadni az accot. Vagy ha nem bízol másban akkor légy gép elött. Nem nehéz, kérdezd Blaut, Ő is kibírja a 2000 támadást. Mi meg törölhetjük a több száz oldalnyi sárga jelentést utána.
 

DeletedUser

Vendég
Mivel én fedhetetlen vagyok , mert nem rég a tenkes kapitányotok jelentet fel, hogy multi gyanús vagyok de nem találtak semmit, igy belém nem köthetsz mint Maala-ba.


Szerintem Maala is megkapja a maga feljelentésadagját rendszeresen:)
 

DeletedUser

Vendég
Csak elég furcsák ezek a véletlen egybe esések, latka! hogy pont akkor zárják ki kismadar-t és téged is mikor téged tamadunk többen is . De téged pont hogy nem támadhatóként zártak ki ,
kismadar-t meg támadhatóként zárjátok ki, plusz a support válaszra is szinte egy napot kell várni és akkor se kapunk semmi féle tiszta és egyértelmű választ.de az elmult időszakban nem csak vele csinaltatok meg , hanem például Jezabel-el is. Mivan tiszta játékban nem tudtok nyerni.?!? Nagy divat nálatok ugy néz ki a az oktalan feljelentgetések, minden nagyobb tamadas előtt, ahogy hallom vissza,

Mivel én fedhetetlen vagyok , mert nem rég a tenkes kapitányotok jelentet fel, hogy multi gyanús vagyok de nem találtak semmit, igy belém nem köthetsz mint Maala-ba.

Egyre több embernek tele a a "töke" ezekkel a véletlen egybe eséssekkel, és elégé a részetekre hajló játékból.

ezt nem irigykedésből irom, mert az nem kenyerem hanem józan hideg fejjel. De ezt úgysem hiszed el ahogy gondolom.

Pehy nekünk meg a multizó ellenfelekből van elegünk de már nagyon.

És te mégis honnan a fenéből tudod hogy tenkes jelentett, talán megsúgta az egyik belső embered mi?
 

DeletedUser7911

Vendég
Látom, újra elkezdtek jókat beszélgetni. A legjobb az benne, hogy fogalmam sincs min kezdtek már megint veszekedni... :D:D
 

DeletedUser8167

Vendég
Pehy nekünk meg a multizó ellenfelekből van elegünk de már nagyon.

És te mégis honnan a fenéből tudod hogy tenkes jelentett, talán megsúgta az egyik belső embered mi?

Nektek mindenki multigyanús, akik szervezetten támadnak ellenetek és védekeznek is Másrészt érdekes eszmecsere futtatások zajlottak le nálatok, ha jol hallotam vissza. Az apol-al kapcsolatban:) Hogy 4en visszük az egész klánt meg hasonlok.
Akit meg most jelenleg kizártak nálunk, ő róla már 1 hete is bebizonyosodott, az ártatlansága csak most egy bizonyos drága admin, megin pont akkor zárta ki mikor tamadtuk latka-t K54-en közösen phx-el és köztük lett volna ő is aki részt vett volna az akcióban!

Csak az a vicces, hogy megin ugy nez ki hogy alaptalan és nevetséges vádakkal zárták ki, és ez elég rossz fényt vet az egész support brigádra és egyre több ember van már úgy v2-n hogy ez tarthatatlan.

Belső információ forrásom meg titkos és nem feddem fel ő érdekében:)
 

DeletedUser

Vendég
Nincs azzal semmi gond ha valaki szervezetten támad, de kétlem hogy kismadárt alaptalanul zárták volna ki.
Megjegyzem azt sem tudtam hogy ki van zárva, kösz az infót.
 

DeletedUser

Vendég
Pehy nekünk meg a multizó ellenfelekből van elegünk de már nagyon.

És te mégis honnan a fenéből tudod hogy tenkes jelentett, talán megsúgta az egyik belső embered mi?

érdekes de a legnagyobb multisok nem az APOL-ba vagy a PHX-be vannak hanem a ToLs-ba
jaj bocsánat azok elfutottak NaMacsot szeretem volna írni :)
 

DeletedUser

Vendég
Mi az, latka, túl sok támadás megy feléd, hogy állandóan támadható-nem támadható vagy? Gondolom, saját klántárs feljelentése alapján. Már ha egyáltalán van Ticket a machinációhoz. :) Nincs elég szabadidőd a hétvégére? :)

Furcsa, valahogy az APOLos support döntéseket nem vizsgálták felül 10 percenként. Az önkéntesség előnyei.

U.i.: Remélem, azért nem arról van szó, hogy meguntad a folyamatos támadásinditásokat, és gyorsan elkövettél valami hibát, ami miatt csak pár nap kizárás jár... Hisz ilyenért páran véglegest kaptak.


ezért "sztár játékosok" ezt már majdnem mindenki tudja :D
 
Fent