Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser

Vendég
A vezetőségük azért elismerésre méltó volt ezt senki nem vitatja!

Amit megtettek hogy a többiek nyugodtan dekkolhassanak hátul az elismerésre méltó.
 

DeletedUser

Vendég
Már megint itt tartunk hogy milyen formában lett elkezdve a háború?
Belépett hozzánk a ToLS akivel a PHX folyamatosan ütés váltásban volt, mégis milyen módon lehetett volna felkészülési időt hagyni? Meg aztán ti is tudtátok hogy háború lesz a vége előbb vagy utóbb, volt tőletek nem egy ember aki megírta hogy készüljetek a háborúra. A NaMacs nagy része is akkor szembesült a háború tényével amikor a PHX tagok. Erről szól ez a játék nem a cimbizésről. Azt meg hogy a PHX5 volt NMacs5 tagjairól nem mondunk le, ezt Nagykorn neked is megírtam a kezdet kezdetén. A háború boritékolva volt, az egy dolog hogy ti nem ismeritek el és azt állítjátok hogy ti folyamatosan a békére törekedtetek.
 

DeletedUser

Vendég
Már megint itt tartunk hogy milyen formában lett elkezdve a háború?
Belépett hozzánk a ToLS akivel a PHX folyamatosan ütés váltásban volt, mégis milyen módon lehetett volna felkészülési időt hagyni? Meg aztán ti is tudtátok hogy háború lesz a vége előbb vagy utóbb, volt tőletek nem egy ember aki megírta hogy készüljetek a háborúra. A NaMacs nagy része is akkor szembesült a háború tényével amikor a PHX tagok. Erről szól ez a játék nem a cimbizésről. Azt meg hogy a PHX5 volt NMacs5 tagjairól nem mondunk le, ezt Nagykorn neked is megírtam a kezdet kezdetén. A háború boritékolva volt, az egy dolog hogy ti nem ismeritek el és azt állítjátok hogy ti folyamatosan a békére törekedtetek.


igen a háború megírva volt ez tény
de szerintem egy háborút el lehet kezdeni tisztességgel meg más képen
de ebbe ne menjünk bele mert szerintem nem fog egyezni a véleményünk :D
 

DeletedUser

Vendég
Már megint itt tartunk hogy milyen formában lett elkezdve a háború?
Belépett hozzánk a ToLS akivel a PHX folyamatosan ütés váltásban volt, mégis milyen módon lehetett volna felkészülési időt hagyni? Meg aztán ti is tudtátok hogy háború lesz a vége előbb vagy utóbb, volt tőletek nem egy ember aki megírta hogy készüljetek a háborúra. A NaMacs nagy része is akkor szembesült a háború tényével amikor a PHX tagok. Erről szól ez a játék nem a cimbizésről. Azt meg hogy a PHX5 volt NMacs5 tagjairól nem mondunk le, ezt Nagykorn neked is megírtam a kezdet kezdetén. A háború boritékolva volt, az egy dolog hogy ti nem ismeritek el és azt állítjátok hogy ti folyamatosan a békére törekedtetek.

Csakhogy aztán nehogy visszanyaljon a fagyi!:D

És azt kell állítanom hogy a fenti állításod kb. 5%-a felel meg a valóságnak, mivel láttam körlevelet a Namacs klánból hogy mindenki készülődjön a háborúra, mert hamarosan összeugrunk a PHX-vel (MNT bontás előtt egy hónappal). És ha netalán hiányos lenne a memóriád ezen a területen, akkor még azt is megemlítem, hogy panaszkodtál is emiatt nekünk, hogy mi mit képzelünk magunkról hogy kémkedünk nálatok. Meg hogy milyen senkiháziak vagyunk.
Elárulok egy nagy titkot neked elefant! De ne mond tovább senkinek! Még kém se kell hozzátok, mert egyes tagjaitok maguktól elküldik az infókat. Nem is ismertem a legutóbbi gyereket aki továbbítgatja a körleveleket hozzám.:confused:
 

DeletedUser

Vendég
A vezetőségük azért elismerésre méltó volt ezt senki nem vitatja!

Amit megtettek hogy a többiek nyugodtan dekkolhassanak hátul az elismerésre méltó.

Ezt lehet hogy csak én nem értettem, de kifejtenéd? Kik dekkoltak nyugodtan?
 

DeletedUser

Vendég
Csakhogy aztán nehogy visszanyaljon a fagyi!:D

És azt kell állítanom hogy a fenti állításod kb. 5%-a felel meg a valóságnak, mivel láttam körlevelet a Namacs klánból hogy mindenki készülődjön a háborúra, mert hamarosan összeugrunk a PHX-vel (MNT bontás előtt egy hónappal). És ha netalán hiányos lenne a memóriád ezen a területen, akkor még azt is megemlítem, hogy panaszkodtál is emiatt nekünk, hogy mi mit képzelünk magunkról hogy kémkedünk nálatok. Meg hogy milyen senkiháziak vagyunk.
Elárulok egy nagy titkot neked elefant! De ne mond tovább senkinek! Még kém se kell hozzátok, mert egyes tagjaitok maguktól elküldik az infókat. Nem is ismertem a legutóbbi gyereket aki továbbítgatja a körleveleket hozzám.:confused:

Egyetlen levél nem ment ki a NaMacsban hogy megtámadjuk a PHX-et. Akkor lett konkrétan kiírva a háború amikor nektek is megirtam. Az elefántnak nagyon jó a memóriája. Olyan levelek voltak hogy a PHX készülődik ellenünk, ebből volt több is. Az meg hogy ki továbbítja az infókat, teljesen mindegy. Gondolom arra célzol hogy a kis tagjaink annyira meg vannak félemlítve hogy inkább az ellenséget segítik, mert a NaMacs-ban olyan rossz. A kémeink azok Baglya meg a hozzá hasonló multiaccos szerencsétlen játékosok nállunk lévő fiókjai. A játékhoz nagyon nem értenek és ezzel próbálnak valamit elérni, kitünni a többiek közzül hogy ha már mint harcos nem tudják oda tenni magukat akkor majd mint spicli talán produkálnak valamit és kapnak némi elismerést. Ilyen játékosok volta, vannak és lesznek is egyre többen. Nem is foglalkozok velük.
Ez a szemellenzős játék viszont a PHX-ben mai napig meglep. Folyamatosan azt próbáljátok rám, vagy ránk húzni, hogy mi becstelen, embertelen, hazudozók vagyunk. Míg magatokat úgy állítjátok be mindenki előtt mintha 14 éves szűzlányok lennétek. A testetek érintetlen, tiszta mint a friss hó, ennél már csak az elmétek és a jellemetek tisztább. Állítsátok ezt, a szerver egy kisebb fele elhiszi, de a nagyobbik fele nem veszi be. De ha így is lenne, ti vagytok a jó, mi pedig a gonosz akkor is az emberek nagy része sajnos olyan, hogy a negatív hőshöz vonzódik, a fene tudja miért de így van. Ez pedig nekünk csak jó. Márpedig kivéve az amerikai filmeket, szinte mindig a rossz győzedelmeskedik ;) A jó, igaz megmarad jónak, de nincs jövője.
 

DeletedUser

Vendég
Azért hangoztatják fennen a saját "erkölcsösségüket", mert nem tudnak másba kapaszkodni....Csakhogy ez is kétélű dolog....Mint az a bizonyos levél is, amit Maala (vagy valaki a fiókjából) szerteküldött. Amibe konkrétan le volt írva, hogy aki nem támadja őket, azt ők sem támadják. Kár hogy több száz jelentés bizonyítja azóta az ellnekzőjét, és hogy arról a levélről nem sokan tudtak a PHX-ben.
Részemről 1 pillanatig sem hittem benne, hogy ez így lesz, de volt akit "megetettek" vele.

Különben meg mosolyognom kell, amikor arról olvasok, hogy előletek menekült a tols a namacsba. Ugyanúgy ütjük egymást mint eddig. Sőt. Ha lett volna esély arra, hogy nem üthetünk titeket, nem mentünk volna. De mivel pont egy támadássorozat közepén voltunk, ez kivitelezhetetlen volt.
Egyébként mire kellett volna várnunk? hogy majd 30 fővel lépjünk át a namacsba, mint a hsd hozzátok?
Ami pedig mephystot illeti, a saját önfejűségének és makacsságának lett az áldozata. Jut eszembe volt egyszer egy saqadon is, akit sokkal "erősebb" szavakkal illettetek, mint azt a szegény ártatlan mephystot. A klánunk hozott egy döntést, a többség egyetértett vele. Az hogy ő nem, az egy dolog, de ne feledjük hol tartunk most. Inkább az ellenséghez állt, mint hogy menjen a társaival.
Az meg egyenesen nevetséges, amikor azt lehet olvasni a fórumotokon, hogy az apol keményen üt bennünket, és erre a legjobb példa doki.....Csak úgy az érdekesség kedvéért vessük fel, hogy valamelyik fronti játékosotok átáll a namcsba. Ne sértegessünk senkit, legyen r.kamilla (aki törölte magát), és a teljesen üres falvakra maga mellett rázúdít az 500 falvából 200-at mondjuk konyika-ra. Az már majdnem mellékes, hogy azokat a falvakat támadta, ahonnan nem egyszer ő maga kapott erősítést. Gondolom szegény r.kamillát sajnálnátok.....És azt is csak mellékesen jegyzem meg, hogy eddig mindig azért utasította vissza mephysto, hogy támadja az apolt, mert nem volt neki támadófaluja, ja és persze a nemesei is csak vélatlanül álltak ott 35 percre.
 

DeletedUser

Vendég
Palma1 nem kell védeni a becsületedet. Mindenki tudja nálunk is hogy mindent elkövettetek, és hogy a sok inaktív tag volt az aki elintézte a ToLS-t.

A TOP1-nek nem kell beolvadni sehova ha klappolnak a dolgok! Ezt nem lehet bemagyarázni senkinek. Mint ahogy az is furcsa hogy nem az összes tagotok ment a Namacsba. Ha jól látom aranybánya a PX sorait erősíti éppen.:confused:

Olyan nagy egyetértés mégsem lehetett köztetek, ha nem egységesen léptetek át a Szövetségeshez.

A ToLS szégyene hogy hónapok óta nem tud lesöpörni a középső területről egy ilyen "nevetséges" (by palma1) ellenfelet mint az APOL! Vagy hogy nem tudja lesöpörni az elmebetegek gyülekezetének tartott PHX kláncsalád tagjait (a megnevezés szintén egykori ToLS tagtól származik).

5 hónapotok volt megmutatni hogy mire vagytok képesek mégsem sikerült.

Ja és még valami ami különbség mephysto és saqadonék között:

Néhányan úgy döntöttek hogy átmennek az ellenséghez--a többség megkérdezése nélkül, sőt szándékosan ellenük irányuló lépésként (saqadonék!).
Néhányan úgy döntöttek hogy átmennek a szövetségeshez, de voltak akik nem akartak és inkább abba akarták hagyni. Erre a nagyrabecsült szördoktorhá megtámadja (még mindig szövetségesek!!!) és utána az egész klán nekiesik egy embernek (aki még mindig szövetséges klánban van és abba akarta eredetileg hagyni!!!) (mephysto esete).

Én elég nagy különbséget látok a kettő között.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Egyetlen levél nem ment ki a NaMacsban hogy megtámadjuk a PHX-et. Akkor lett konkrétan kiírva a háború amikor nektek is megirtam. Az elefántnak nagyon jó a memóriája. Olyan levelek voltak hogy a PHX készülődik ellenünk, ebből volt több is. Az meg hogy ki továbbítja az infókat, teljesen mindegy. Gondolom arra célzol hogy a kis tagjaink annyira meg vannak félemlítve hogy inkább az ellenséget segítik, mert a NaMacs-ban olyan rossz. A kémeink azok Baglya meg a hozzá hasonló multiaccos szerencsétlen játékosok nállunk lévő fiókjai. A játékhoz nagyon nem értenek és ezzel próbálnak valamit elérni, kitünni a többiek közzül hogy ha már mint harcos nem tudják oda tenni magukat akkor majd mint spicli talán produkálnak valamit és kapnak némi elismerést. Ilyen játékosok volta, vannak és lesznek is egyre többen. Nem is foglalkozok velük.
Ez a szemellenzős játék viszont a PHX-ben mai napig meglep. Folyamatosan azt próbáljátok rám, vagy ránk húzni, hogy mi becstelen, embertelen, hazudozók vagyunk. Míg magatokat úgy állítjátok be mindenki előtt mintha 14 éves szűzlányok lennétek. A testetek érintetlen, tiszta mint a friss hó, ennél már csak az elmétek és a jellemetek tisztább. Állítsátok ezt, a szerver egy kisebb fele elhiszi, de a nagyobbik fele nem veszi be. De ha így is lenne, ti vagytok a jó, mi pedig a gonosz akkor is az emberek nagy része sajnos olyan, hogy a negatív hőshöz vonzódik, a fene tudja miért de így van. Ez pedig nekünk csak jó. Márpedig kivéve az amerikai filmeket, szinte mindig a rossz győzedelmeskedik ;) A jó, igaz megmarad jónak, de nincs jövője.

Az a nagy különbség nálunk elefánt, hogy nálunk senki nincs befélemlítve és sosem beszélnék így egyetlen PHX tagról sem. Nem vártam ilyen arrogáns megszólalást egy klánvezértől sem, mint amit itt írtál.
Érdekes hogy nem emlékszel. Ja és az hogy ellenetek készülődtünk látszik abból is, hogy milyen gondosan felkészültek a tagjaink erre a háborúra! Igaz???
Ezt a 14 éves szűzlány dolgot nem értem, de az igaz hogy itt nem ti vagytok a jó fiúk. Ezt a rosszak győznek szarságot meg nem tudom melyik filmből vetted, de inkább ne nézd meg többször mert lassan az agyadra megy a dolog.
 

DeletedUser

Vendég
mephystoról annyit hogy nekem megírta levélben hogy törölte magát, erre én fél nappal később szóltam a többieknek hogy mire készüljenek és volt aki elkezdte támadni, szerintem ez teljesen normális lépés volt a részünkről azután hogy megírta törölte magát.
Erre kiderült mégsem törölte magát, mert visszanézett erre azt látta támadják és visszatámadott.
Én még társamként tekintettem rá, de amikor a falvait az APOL-nak kezdte adogatni csak úgy az nagyon felhúzott és én is nekiestem mindennel, mára ő az ellenségemmé vált.

És a Top1 ToLS-ban a vezetőség már rég megbeszélte hogy a palma1 - Lord Sauron - Hitekk vezetői felállás sokáig nem fog működni, és senki sem volt aki felváltsa ezt.

És a PHX a ToLS-ot nem győzte le, a név megváltozott de akik ellen eddig harcoltak azok most is itt vannak akkor mégis hogyan győzhettek volna le minket?
 

DeletedUser

Vendég
üdv a V2-nek

olvadásra kényszerítés-bomlasztás-+futamítás is a győzelem 1formája;) majd ti eldöntitek melyikről van szó:)
 

DeletedUser

Vendég
Soha nem mondtam, hogy minden rendben volt nálunk. Különben nem léptük volna meg, amit megléptünk.
Tényleg az volt a probléma, hogy elfogytunk lassan. Még csak azt sem mondom, hogy a phx-neknem volt ebben valamekkora szerepe.
DE
Ha nem háborúztunk volna veletek, akkor meg pont a másik fele adta volna fel, akik nem falvakat építeni járnak ide (úristen 3 napig tartott, míg rávettem magam, hogy végre rendbetegyem a falvaim bontását....).

A mephysto-esetről meg annyit, hogy konkrétan leírta 1 levélbe, hogy törli magát. Erre - többek között doki is - elkezdtük kémlelni. Az hogy visszavonta a törlést, vagy csak nyilvánvaló beugratás volt, szerintem soha senki nem fogja kideríteni. Mindenesetre ezután támadta meg dokit. Már sajnos nem rendelkezem a bizonyítékokkal, de ha akartuk volna már az első nap is megtámadhattuk volna....nem tettük.
Aranybánya meg területi alapon átment egy szövetségeshez. Mi ebben a furcsa, és miért természetes neked a mephysto eset?

Az apol. Na igen. Kedves mephy barátunknak köszönhető éppen ez a helyzet. Találkozunk már 1-2 alkalommal Te meg én, bár elismerem nem sűrűn (mármint a harctéren, hehe). Szóval megkérdezném, hogy mit szólnál egy olyan klántárshoz, aki folyamatosan veszíti a várakat a nálánál 5x kisebb játékosok ellen? És tudjuk mind a ketten, hogy ennyi faluval ha ez történik, akkor ott valami nagyon nem stimmel. És vajon mit lehet tenni? Tulajdonképpen leglaább eldölt eldölt a dolog, és nem lesz több ilyen....
 

DeletedUser

Vendég
Egyre jobban kezd tetszeni a dolog :)
Mephysto története ahogyan én megismertem így volt.
Ő és még néhányan nem kívántak belépni hozzánk, ami teljesen érthető, mindenkinek nem tetszhet ugyan az. Mephysto úgy döntött hogy marad és fent próbálja tartani a ToLS legendát, legalább névileg. Néhány nap után az a hír jött felőle egy társától hogy törölni fogja magát, ekkor már semlegesek voltak nekünk. Szördoktorhá, mivel nem szerette volna ha a barbár falvak többsége az APOL kezébe kerül, ezért még időben elkezdte a felderitést. Amire válaszul Mephysto rázúditotta a támadóit nemesekkel együtt. Azon falvakra amik többek között a fenekét védték az APOL-tól. Nagykorn ha valamit ennyire biztosan állítassz legalább járj utánna jobban a dolgoknak, félinformációk alapján nem lehet véleményt alkotni.
Aranybanya pedig azért nem hozzánk jött mivel területileg a PX volt adott számára, tőlünk leszakadva vannak a falvai egy ellenséges klán közepén. De az is lehet hogy ő sem szimpatizálja a NaMacs "diktatúrát" :)
Egyébként nem tudom honnan veszitek ezt a megfélemlités dolgot, ki az aki megfélemliti a NaMacs tagokat és mégis mivel lehetne ezt elérni. Van egy elvárt fegyelem, de úgy gondolom hogy ez minden valamire való klánban meg van akik el akarnak jutni valahová.
Lehet arogáns vagyok de tőletek meg néhányan szemtelenek, (próbáltam valami könnyed jelzőt találni) Meg lehet nézni hogyan nevezték el azt a 4 falut amit ellenállás nélkül hagytam ott nektek. pl. elefantistallo, siro elefant. De érthető, tehetetlen ember csak kiabálni és sértegetni tud.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ejnye no, a végén életre kel ez a topic:)

Amit hozzáfűznék:

1: Mephysto utálja Dokit, mint jópár más Tolsos is. Nem volt hajlandó Doki vezérlete alá menni ismét, de ti emellé elértétek, hogy kifejezetten ellenetek forduljon, és a falvait átadja az Apolnak. Saqadon esetét ezzel párhuzamba vonni szerintem túlzás, lévén távolról sem egy kategória a kettő. És ha már Mephystot fikázzuk, akkor emlékezzünk meg azokról a játékosokról is, akik igencsak bírtak fröcsögni Dokira, de bennük nem volt annyi emberség, hogy kiálljanak a véleményük mellett. Itt pozitív példaként ki kell emelnem Czubét. Ez a mostani lépése, az, hogy nem áll be a sorba az első cselekedete az én szememben ami tiszteletet érdemel. (Ha már Saqadon meg lett említve, engem semmiféle klánérdekkel nem lehetne rávenni, hogy még egyszer együtt bandázzak vele, és azt hiszem ezt elmondhatom az akkori résztvevők nagyobb részéről is)

2: Nem értem a ragaszkodásotokat ahhoz az illúzióhoz, hogy a Tols nem lett legyőzve. Ebben a játékban klánok háborúznak egymással. A Tols klán már nem létezik. Azazhogy a neve még megvan de azzal annyi is. Ha egy klán harci körülmények között egyszercsak feloszlik, és szétszéled 3-5 másik klánba, arra ha nem rólatok lenne szó, ti is azt mondanátok, hogy szétverték őket. A macska és a csillagos főnix háborújában pedig még odébb van az eredményhirdetés:)
 

DeletedUser

Vendég
Ameddig beszélnek róla, addig él....hacsak az emlékekben is. De igaza van Gergőnek, az csak 1 név volt, viszont a tagok most is itt vannak.
Ha ti annyira ragaszkodni akartok hozzá, hogy legyőztétek, akkor higgyétek azt. Senki nem akadályoz benne. Attól még nem lesz valóság. :p)
 

DeletedUser

Vendég
Nem emlékszem hogy komolyabban összecsaptam volna bárkivel is közületek. De feledékeny vagyok (50-nél több nuke biztosan nem jött összesenben).:D

A többi az bla-bla.

Ja és a falu neve amit elvettem tőled:

P2.11 Cirmosz kandurosz 4. (593|814) K85

Ha ez sértő akkor átnevezem, csak a tőletek elvett faluknak mind külön neve van, amit könnyű utólag összeszámolni, ha éppen egy kis öntömjénezéshez van kedvem (szander falvai is ilyenek).
Zümi falvait már nem is így neveztem el, mert fárasztó ilyeneken agyalni folyamatosan.
 

DeletedUser

Vendég
Nem a te általad elfoglalt falu nevére céloztam, abban nem látok zavarót. Hanem a másik 3 amit Staffi meg a másik foglalt el. Lehet hogy örültek hogy elvettek tőlem falut, de akkor sem így kellene.
 

DeletedUser

Vendég
Kivételesen egyetértek veled.

Szólok stafinak hogy nevezze át, mert nem vagyunk 12 évesek akiknek erre szüksége van.

Ha tudom hogy a tegnapi szájalásért ma reggel 60 támadást küldtök a nyakamba, akkor inkább nem szólaltam volna meg.

Meg kell hagyni jól kitaláltátok a dolgot. Elismerésem!
 
Fent